dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 167 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

119 000 zł52 m² 2 288,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie położone w pobliżu lasu i jednocześnie trasy ,zapewniającej szybki dojazd np. do centrum miasta ,strefy ekonomicznej czy wyjazdu w kierunku Kłodzka, świdnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Zawońska

Wrocław,dolnośląskie

2 220 000 zł190 m² 11 684,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:660 m²

Tu poczujesz się jak u siebie od pierwszej chwili! Przedstawiam ofertę sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 146,39 m (ok. 190m2 po podłodze), idealnie dostosowanej do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

485 000 zł42 m² 11 547,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Super inwestycja- mieszkanie w centrum miasta , możliwość wynajęcia dla 3 wynajmujących Lokalizacja: wrocław, śródmieście, plac Bema Powierzchnia: 42 m Liczba pokoi: 3 pokoje + kuchnia +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Łączyńskiego

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

9 000 000 zł50 000 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta skierowana dla inwestora. Działka znajdująca się obok salonu samochodowego kia oraz Dacia! Sprzedam grunt znajdujący się w Szczawnie Zdrój przy ulicy Łączyńskiego! Teren powierzchni 50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

913 500 zł211 m² 4 337,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:394 m²

Dom w zabudowie szeregowej z poddaszem użytkowym w miejscowości Iwiny. (ogrzewanie podłogowe na trzech kondygnacjach budynku) Dom położony jest w atrakcyjnej lokalizacji pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

162 000 zł1 340 m² 120,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa - W-w Fabryczna działka sprzedana Działka usługowa z Miejscowym Planem o powierzchni 1340 m2 zlokalizowana w zachodniej części Wrocławia Jerzmanowo. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Suchy Dwór

Suchy Dwór,dolnośląskie

3 197 000 zł3 197 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Park przemysłowy "rzeplin A4 " oferuje miejsce dla twojej firmy Grunt inwestycyjny bezpośrednio przy autostradzie A4, gmina Żórawina. Została ostatnia działka! 39 działek już sprzedanych! Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Mikoszowa

Mikoszowa,dolnośląskie

99 000 zł1 083 m² 91,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zaglądasz tutaj ponieważ szukasz działki, na której postawisz swój wymarzony dom ? Zobacz ta działka może być idealna właśnie dla Ciebie! Grunt o powierzchni 1083m2 usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Łosice

Łosice,dolnośląskie

1 320 000 zł480 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 583 m²

Hotel dla pracowników /stałe obłożenie Polecamy do sprzedaży budynek hotelu pracowniczego- pewna inwestycja, stopa zwrotu ponad 10 % w skali roku, wolnostojący z 14 pokojami do wynajęcia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wilkszyn

Wilkszyn,dolnośląskie

499 000 zł495 m² 1 008,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:1 462 m²

Dom w budowie - Wilkszyn Polecamy Państwu czterokondygnacyjny dom jednorodzinny, o powierzchni użytkowej 495 m2 w miejscowości Wilkszyn, gmina Miękinia. Budynek w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piastowska

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł70 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Duże, przestronne, ciche mieszkanie w kamienicy tuż przy Placu Grunwaldzkim. Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 70 m2 położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

920 000 zł227 m² 4 057,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:213 m²

Dom w zabudowie szeregowej z poddaszem użytkowym na atrakcyjnym osiedlu w dzielnicy Krzyki Biuro Traczyk Nieruchomości poleca! Dom zlokalizowany w południowej części dzielnicy Krzyki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Oława

Oława,dolnośląskie

895 000 zł146 m² 6 130,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 065 631 zł227 m² 4 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:486 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

295 000 zł30 m² 9 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Kawalerka, sołtysowice Psie Pole - dla singla, pary lub pod wynajem Polecam na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie położone 20-min od Wrocławskiego Rynku, w cichej okolicy, niedaleko Lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

260 000 zł27 m² 9 629,63 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Jednopokojowe mieszkanie przy Tarasach Grabiszyńskich tylko 800-m od Parku Grabiszyńskiego, 5 minut od fat (mieszkanie do generalnego remontu) Polecam na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 27 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

335 000 zł34 m² 9 852,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Dwupokojowe mieszkanie z klimatyzacją - na dzielnicy Psie Pole na osiedlu Lipa Piotrowska, 8 minut od węzła autostradowego Wrocław Północ (dodatkowo komórka lokatorska oraz miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Gwiaździsta

Wrocław,dolnośląskie

635 000 zł36 m² 17 638,90 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 36 m , położone w nowym budynku z 2019 roku przy ul. Gwiaździstej 16, tuż obok Sky Tower. Idealne zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Pietrzykowice

Pietrzykowice,dolnośląskie

4 999 999 zł27 200 m² 183,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna - gmina Kąty Wrocławskie Polecamy na sprzedaż działkę inwestycyjną w gminie Kąty Wrocławskie. Działka o powierzchni 2,72 ha. W Miejscowym Planie Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Szybowcowa

Wrocław,dolnośląskie

1 499 000 zł228 m² 6 574,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:820 m²

Obiekt komercyjny W bardzo dobrej lokalizacji -wrocław opis: nowa Atrakcyjna Cena - Połowa wolnostojącego obiektu usługowo-handlowego dwupoziomowego o powierzchni całkowitej 228 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

373 000 zł44 m² 8 477,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Trzypokojowe dwustronne rozkładowe mieszkanie na Wrocławskim Grabiszynku Polecam na sprzedaż komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m2 położone w zachodnio-południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł52 m² 11 903,80 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Dwie kawalerki z najemcami, gotowy dochód - Krzyki, klecina Jeżeli szukasz gotowych nieruchomości pod inwestycję zapraszamy do zapoznania się z poniższą, ciekawą ofertą. Polecamy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

490 000 zł123 m² 3 983,74 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Luksusowe 3-pokojowe mieszkanie przy parku, w zacisznej okolicy! Szukasz ekskluzywnego, gustownie urządzonego mieszkania? Cenisz komfort, wysoką jakość i prestiż? Jeżeli odpowiedź brzmi tak,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

248 000 zł27 m² 9 185,19 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Dzielnica Krzyki - Południe tuz przy Leroy Merlin (w cenie naziemne miejsce postojowe oraz wykończona łazienka) Prezentuję lokal użytkowy do sprzedaży dla osób poszukujących ciekawej lokalizacji pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Oleśnica,dolnośląskie

489 000 zł57 m² 8 578,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Home&invest Oddział Wrocław tel. Tylko U nas! Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56,78mkw po kapitalnym remoncie, znajdujące się na parterze kamienicy tuż przy parku, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kwiatowa

Legnica,dolnośląskie

165 000 zł30 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż atrakcyjną kawalerkę usytuowaną w kamienicy przy ulicy Kwiatowej. Lokal mieszkalny o powierzchni 30 mkw składa się z następujących pomieszczeń: pokoju, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

595 000 zł37 m² 16 081,10 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Jednopokojowy apartament 150-m od Promenady Oławskiej nad rzeką Oławą, atrakcyjna okolica Kampusu Politechniki Wrocławskiej, tylko 1 km od Placu Dominikańskiego (dodatkowo komórka lokatorska oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

800 000 zł97 m² 8 257,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Podwyższony standard inwestycji, klimatyzacja, ul. Legnicka opis Do sprzedania nowy lokal o powierzchni 96,88 mkw. Składa się z trzech sporych pomieszczeń. Pierwsze z nich, największe jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 899 000 zł228 m² 8 328,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Dwupoziomowy obiekt z witryną od ulicy pod działalność gospodarczą - Wrocław Fabryczna, gądów Mały (naziemne miejsca parkingowe, garaż, klimatyzacja) Zachęcam do obejrzenia filmu z drona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

475 000 zł44 m² 10 795,50 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Trzypokojowe dwustronne mieszkanie tuż przy rynku - ul. Plac Nowy Targ Polecam na sprzedaż komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m2 położone w samym centrum Wrocławia na dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Iwaszkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

590 000 zł65 m² 9 104,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Trzy pokojowe dwustronne mieszkanie z pełnym rozkładem na osiedlu krzyki - wojszyce (dodatkowo dwa miejsca parkingowe w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska) Polecam na sprzedaż komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

575 000 zł120 m² 4 791,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:159 m²

Dom w zabudowie szeregowej z poddaszem użytkowym pod Wrocławiem (ogrzewanie podłogowe, schody żelbetowe, gotowy taras, strych, światłowód) Dom położony jest w zielonej, cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojanowska

Wrocław,dolnośląskie

479 000 zł57 m² 8 433,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3 pokojowe mieszkanie na osiedlu fabryczna - stabłowice Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,80 m2 położone w północno - zachodniej części Wrocławia (okolica ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rybacka

Oława,dolnośląskie

380 000 zł66 m² 5 757,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

3 pokojowe mieszkanie, spokojna okolica w Oławie 50-m od trasy pieszo-rowerowej nad rzeką Odrą Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 66 m 2 położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

480 000 zł30 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gazowa

Wrocław,dolnośląskie

665 000 zł64 m² 10 390,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Trzypokojowe w pełni wyposażone mieszkanie na osiedlu Krzyki - Tarnogaj w pobliżu ul. Międzyleskiej (klimatyzacja, dodatkowo miejsce postojowe w garażu podziemnym) Polecam na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kłodnicka

Wrocław,dolnośląskie

649 999 zł70 m² 9 285,70 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż super 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m2, usytuowane na 7/7p w budynku z windą na Popowicach Mieszkanie dwustronne,rozkładowe,do remontu, posiada 2 piwnice i schowek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł30 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gwiaździsta

Wrocław,dolnośląskie

1 190 000 zł68 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowy apartament z dużym tarasem tuż przy Sky Tower, niecałe 2 km od Rynku (dodatkowo dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym) Dla ceniących wysoki komfort, prywatność, prestiż oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Podwale

Wrocław,dolnośląskie

680 000 zł35 m² 19 428,60 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Apartament 1 - pokojowy, 900-m od Wrocławskiego Rynku, 700-m od Promenady Staromiejskiej nad rzeką Odrą, atrakcyjna okolica Parku Juliusza Słowackiego oraz Muzeum Panoramy Racławickiej. Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Cynamonowa

Domasław,dolnośląskie

1 290 000 zł168 m² 7 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:272 m²

Gotowiec inwestycyjny! Domasław, ul. Cynamonowa, dom w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż. Obecny dochód miesięczny 8tyś netto + opłaty. Możliwość przejęcia obecnego najemcy. Dom.