dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 160 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 160 ogłoszeń

259 000 zł219,85 m² 1 178,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 527 m²

Na sprzedaż nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym oraz budynkami gospodarczymi w miejscowości Rzeczyca, gmina Grębocice, powiat Polkowicki. Na działce powierzchni 25, 27 ara znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 577 m² 114,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka budowlana w Izerach Przedstawiam do sprzedaży działkę budowlaną we wsi Grudza z pięknym widokiem na pasmo Karkonoszy. Sielskie klimaty, luźna zabudowa i spokój to atuty tej.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł340 m² 2 938,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:11

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania budynek dwupiętrowy wolnostojący, - dwa mieszkania plus lokal handlowy 100m/2 na parterze. - wszystkie lokale wynajęte - stali najemcy. Przed budynkiem możliwość parkowania samochodów. Za.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

"Nieruchomości Apartament" Edyta Pietrow   Oferta obejmuje sprzedaż 6 działek, położonych w spokojnej i malowniczej miejscowości Biały Kościół, w gminie Strzelin.

Szczegóły ogłoszenia

10 400 000 zł4 299,20 m² 1 123,10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:11 301 m²

Obiekt przemysłowo magazynowy wraz z ze zbiornikami przeciwpożarowymi w doskonałej lokalizacji Świdnicka 57 W związku z dynamicznym rozwojem oraz większymi potrzebami przestrzennymi.

Szczegóły ogłoszenia

2 190 000 zł3 545 m² 617,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Częściowo zabudowany grunt inwestycyjny w Wołowie (teren objęty mpzp - ag/41, możliwość rozbudowy, parking, duży plac manewrowy, w świetnej lokalizacji) Polecam na sprzedaż działkę.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł300 m² 83,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę ogrodową/rekreacyjną, rod Pod Akacją (działki w stronę Ścinawy). Woda, prąd, kanalizacja (szabmo). Beczka na deszczówkę. Działka zaraz przy głównej bramie. Oddzielona od.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł34 m² 13 235 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

|na sprzedaż| tylko u Nas! Przedmiotem oferty jest lokal użytkowy położony w centrum, na Starym Mieście, przy ul. Odrzańskiej 15. |szczegóły nieruchomości| Powierzchnia lokalu 34.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Opiekun oferty: jakub Kruszyński   Nowy kompleks działek w zielonych Pisarzowicach koło Kamiennej Góry! Otoczenie nieruchomości: pisarzowice to wieś w gminie Kamienna Góra,.

Szczegóły ogłoszenia

259 255 zł2 729 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnych działek w górach - Sudetach zachodnich. Oferta obejmuje 25 działek przeznaczenie w miejscowym planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł73 m² 12 315,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przedstawiam Państwu na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie położone na 2. piętrze na wrocławskich Maślicach. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej części miasta, która.

Szczegóły ogłoszenia

1 116 000 zł5 098 m² 218,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Red horse - Reprezentujemy zawsze jedną stronę transakcji. Na sprzedaż atrakcyjnie położona narożna działka usługowa (nr 30/2) w miejscowości Rolantowice gm. Kobierzyce przy drodze krajowej dk8.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł94,90 m² 1 580,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie Do sprzedania mieszkanie na drugim piętrze obszar lokalu mieszkalnego o powierzchni całkowitej 94, 90m2 lokal składa się z 1 pokoju dużego , kuchni z loftowym oknem na.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł53,35 m² 5 417,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży jasnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 53,35 m, usytuowanego przy ul. Paderewskiego w urokliwej miejscowości Ścinawa. To.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł880 m² 761,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Na sprzedaż budynek położony w zabytkowej części miasta: - tylko 400 m od Rynku, - idealny na działalność usługową, - z miejscami parkingowymi na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne mieszkanie 65 m2 na Piastowie ul. Władysława Łokietka w Głogowie. Mieszkanie składa się z: - kuchni - Salonu z wyjściem na balkon - Sypialni - Pokoju - Przedpokoju - Łazienki -.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł2 299 m² 108,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty: emilian Janusz Tel:   *oferta dostępna tylko w sdp Nieruchomości* Podstawowe informacje: działka w Ścinawie, pow. 2289 m2, media na działce, budowlano-usługowa.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł65 m² 11 538,46 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Oferta na Wyłączność, nie szukaj dalej. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 65 m , usytuowanego na Przedmieściu Oławskim. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 500 000 zł171,55 m² 8 743,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:590 m²

Lokalizacja: inwestycja położona w spokojnych Siechnicach, z dala od miejskiego zgiełku, zapewnia jednocześnie łatwy dostęp do wszelkich udogodnień. Dzięki przemyślanej architekturze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Perłowa Przystań w Szklarskiej Porębie to atrakcyjny projekt deweloperski, idealny dla osób poszukujących nowego mieszkania w malowniczej okolicy. Lokalizacja w sercu Karkonoszy zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

W ofercie funkcjonalne i zadbane 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,07 m , położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Wrocławia, przy ul. Zaułek Rogoziński.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 000 zł72 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji, bez pcc Ostatnie mieszkanie z ogródkiem na nowej inwestycji w Stanowicach, 1km od Oławy. Przekazanie kluczy do remontu w tym miesiącu. Metraż: 72m2 Rozkład: parter: -.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł177,30 m² 9 582,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Na sprzedaż dom w Komarnie spokojne miejsce do życia blisko natury Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży wolnostojącego domu położonego w urokliwej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

794 070 zł93,42 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Osiedle platanowe W biestrzykowie ( Gm. Siechnice ) przy ul. Platanowej. To nowo budowane nowoczesne osiedle z pełną infrastrukturą, położone zaledwie 2km od granic Wrocławia, ok 500m. do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 932 820 zł108 m² 17 896,48 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Brak podatku 2%pcc oraz prowizji! To idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie komfort oraz dostęp do wszystkich udogodnień miejskiego życia. Mieszkanie 5 pokojowe o powierzchni około 108.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,7 m2, zlokalizowane na 3 piętrze zadbanego budynku po termoizolacji w miejscowości Szczytnica. Opis nieruchomości: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana w Dziwiszowie, obok Jeleniej Góry (gmina Jeżów Sudecki). Idealna propozycja dla osób, które chcą połączyć bliskość miasta z przestrzenią,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł41 m² 19 487,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny 2 pok apartament W prestiżowej lokalizacji - centrum wrocław Sprzedam nowoczesny, luksusowy apartament 2-pokojowy w sercu Wrocław - przy ul. Michalczyka. TO propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 999 zł176,53 m² 6 514,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:937 m²

Na sprzedaż połowa domu o powierzchni 176 m , położona w miejscowości Iwiny pod Wrocławiem. Lokal ma niezależne osobne wejście oraz wydzieloną, ogrodzoną działkę. To idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

3 901 660 zł27 869 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Zapraszam do zakupu działki Inwestycyjnej w miejscowości Cieśle (koło Oleśnicy) przy węźle Cieśle drogi ekspresowej S8. Działka z ogromnym potencjałem. Odległość od wybranych.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł85,02 m² 14 102,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż skrajny segment w zabudowie szeregowej w podwrocławskim Kiełczowie o powierzchni 85,02 m2. Dom dwupoziomowy z użytkowym poddaszem, pięknym dużym ogrodem (269m2), tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł620 m² 5 645,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dom na wzgórzu w Sosnówce nieopodal Karpacza. Biuro Nieruchomości panorama oferuje Państwu wyjątkowy dom w karkonoszach w miejscowości Sosnówka k. Karpacza. Ta nieruchomość zachwyci.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

:kontakt: anna Kościńska, tel.   od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 18.00 Działka budowlana zlokalizowana w bocznej uliczce we wsi Morzęcin Wielki, 3 km od Obornik.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł43,20 m² 5 763,89 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kama Nieruchomości z przyjemnością przedstawia Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 43,20 m , usytuowane na pierwszym piętrze w kilkurodzinnej kamienicy po.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł97,72 m² 5 884,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do sprzedaży dwupoziomowy lokal mieszkalny 3 pokojowy w stanie developerskim, położony w Kiełczowie przy ul. Polnej - z gotowym projektem aranżacji w cenie. 3 pokoje na piętrze 1.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł48,70 m² 4 106,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Nieruchomości Apartament" Jolanta Żelichowska   pokoje z garażem/ Szczytnica /dolnośląskie Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,70 m2 położone na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

511 700 zł30,10 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 30,10m2 jedyne w kameralnej inwestycji we Wrocławiu na Krzykach Klecinie. Mieszkanie jest 1 pokojowe ma pow. 30,10 m2 znajduje się na 1 piętrze w 3.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli marzy Ci się poranna kawa z widokiem na góry zamiast sąsiada w szlafroku dobrze trafiłeś! Na sprzedaż ostatnie 2 wyjątkowe działki położone w niezwykle spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł9 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy w ofercie na sprzedaż działkę usługową o powierzchni ok. 90ar, znajdującą się w Bielawie, gmina Długołęka, powiat Wrocławski, przy ul. Zawilcowej. Dojazd do działki.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł900 m² 332,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bielawa, gm. Długołęka, powiat wrocławski, województwo dolnośląskie działka budowlana położona W urokliwej okolicy Pow. 0,0900 ha Cena 299 000,00 zł (332,22 zł/m ) Do negocjacji! lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł116,40 m² 7 302,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:669 m²

Dom Szeregowy Skrajny w Szklarach Górnych Mam przyjemność zaprezentować Państwu piękny dom szeregowy w Szklarach Górnych, dom składa się z: - salonu, - 3 Sypialni, - kuchni, - łazienki.