dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 167 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pułaskiego

Wrocław,dolnośląskie

598 999 zł38 m² 15 759 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

! okazja na sprzedaż mieszkanie W inwestycji " pułaskiego park " oddanej do użytku W 2018 roku , doskonała lokalizacja Z dojazdem do rynku , placu grunwaldzkiego czy dworca głównego pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

682 650 zł37 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta bezpośrednia - brak prowizji - brak pcc Mieszkanie dom Wrocław Plac Grunwaldzki Oglądaj inwestycje ze mną - umów tutaj tel Nowa inwestycja już dostępna do oglądania W ramach naszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

770 000 zł92 m² 8 337,85 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% prowizji | Bez pcc | Rynek pierwotny | Miejsce postojowe w cenie Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 118 m (powierzchnia użytkowa: 92,35 m ), zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Motylkowa

Wrocław,dolnośląskie

566 000 zł48 m² 11 708,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nie trać czasu - zadzwoń, a na wszystko Ci odpowiem! Umów się na spotkanie Zadzwoń już dziś! , nawet po 18.00 , a zyskasz: Możliwość zobaczenia tego mieszkania czy podobnego na wirtualnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

401 393 zł37 m² 10 880,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nie masz czasu przeglądać ofert? A może szukasz czegoś wyjątkowego? Zadzwoń chętnie pomogę - nawet po 18.00 - I speak English Dopasuję lokal do Twoich potrzeb i odpowiem na każde.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

1 156 626 zł91 m² 12 665,60 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Nie masz czasu, aby zapoznać się z ofertą lub szukasz czegoś innego? Zadzwoń nawet po 18.00 I SPEAK ENGLISH Kup mieszkanie bez prowizji skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! DLACZEGO.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł60 m² 13 316,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w centrum Wrocławia w nowej inwestycji. Osiedle powstaje tuż przy Odrze, na Starym Mieście. Tej wyjątkowej lokalizacji zawdzięcza swój charakter - wielkomiejski, z doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świeradowska

Wrocław,dolnośląskie

445 000 zł28 m² 15 892,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na osiedlu Gaj we Wrocławiu Kameralna inwestycja na wrocławskim osiedlu Gaj, obejmująca nowoczesny, 5-kondygnacyjny budynek z podziemnym parkingiem. Inwestycja wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drohobycka

Wrocław,dolnośląskie

952 000 zł85 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Home&invest Oddział Wrocław tel. Dwupoziomowe mieszkanie z balkonem i dużym tarasem 84,7 m Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 84,7 m , z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Środa Śląska

Środa Śląska,dolnośląskie

899 000 zł133 m² 6 769,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:256 m²

Oferuję na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom jednorodzinny położony w spokojnej, zielonej okolicy w Środzie Śląskiej, przy parku, a jednocześnie w niewielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

486 784 zł38 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowy apartament inwestycyjny - gotowy do zarabiania od pierwszego dnia! Na sprzedaż apartament hotelowo-usługowy o powierzchni 38 m z balkonem, położony przy ul. Zwycięskiej 3 we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żeromskiego

Wałbrzych,dolnośląskie

369 900 zł83 m² 4 440,58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

NA sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie Z ogródkiem I balkonem zlokalizowane W wałbrzychu, w dzielnicy stary zdrój. OK. UL. Żeromskiego. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

31 141 140 zł45 859 m² 679,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren inwestycyjny 4,59 ha | mpzp | Media | Kąty Wrocławskie Na sprzedaż kompleks czterech atrakcyjnych działek inwestycyjnych o łącznej powierzchni 4,5859 ha, zlokalizowany w Kątach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

596 326 zł39 m² 15 189,20 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie w cenie 596 326 - 8 piętro Oferta bez prowizji od kupującego/ bezpośrednio od dewelopera Dostępne również inne metraże i układy w inwestycji Bezpłatna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Wysoka

Wysoka,dolnośląskie

786 000 zł131 m² 6 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy o łącznej powierzchni 131 m, z czego 90 m stanowi nieużytkowe poddasze do wyłącznego użytku właściciela (możliwość adaptacji np. na magazyn, archiwum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wiaduktowa

Wrocław,dolnośląskie

467 997 zł33 m² 14 290 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Sprzedam piękne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem w atrakcyjnej cenie Układ mieszkania (32.75): salon z aneksem kuchennym- 15,82 m2, 1 sypialnia (9,19m2), łazienka z WC -4,21 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielka

Wrocław,dolnośląskie

590 900 zł53 m² 11 149,10 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Klucze od zaraz Idealne dla studenta młodej rodziny zadbane po remoncie do zamieszkania bez nakładów, dwustronne 2 pokoje z osobną kuchnią - wójcikw pełni wyposażone i umeblowane tak jak na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Leszczynowa

Kruszyn,dolnośląskie

1 450 000 zł225 m² 6 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sprzedam dom w Kruszynie, wybudowany w 2017 roku, ogrzewanie gazowe, podłogówka na całej podłodze, ciepłe okna ( 3 - szyby), izolacja ścian - styropian 15cm (lambda 33) , poddasze wełna 25 cm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Radosna

Rogów Sobócki,dolnośląskie

145 000 zł660 m² 219,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 660 m2, usytuowaną w Rogowie Sobóckim przy ul. Radosnej. Okolica domków jednorodzinnych. Idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mikołaja

Wrocław,dolnośląskie

939 000 zł72 m² 13 121,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

To mieszkanie jest dla osób ceniących sobie ciszę i jednocześnie chcących mieszkać w sercu Wrocławia. Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 71,56 m.kw. położone tuż przy wrocławskim Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 026 092 zł53 m² 19 327,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament W atrakcyjnej lokalizacji Atrakcyjna lokalizacja | Okolica Parku Szczytnickiego | Z przestronnym ogrodem | Wysoki standard budynku | Wymarzone miejsce, dla ceniących wysoką jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

549 000 zł34 m² 16 147,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Mieszkania inwestycyjne mają jedną wspólną cechę powinny zarabiać od pierwszego dnia. Ten lokal przy ul. Księcia Witolda spełnia ten warunek. Na 26,5 m zaaranżowano wygodną strefę dzienną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Saturna

Głogów,dolnośląskie

340 000 zł52 m² 6 538,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie dwupokojowe 52m2 dwustronne Gotowe do zamieszkania od zaraz Kuchnia i salon po słonecznej stronie Pod blokiem mnóstwo drzew Lokalizacja bardzo dobra; weterynarz, przedszkole i szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Lipowa

Cieszyce,dolnośląskie

250 000 zł1 500 m² 166,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż działka budowlana objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego o powierzchni ok. 1500 mkw w miejscowości Cieszyce (gmina Kobierzyce). Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 026 000 zł108 m² 9 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 108 m , położony na parterze budynku mieszkalno-usługowego na Krzykach (ołtaszyn) Lokal składa się z dużej sali głównej około 69 m oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Owcza

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

999 000 zł181 m² 5 519,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:441 m²

Rezydencja położona w centrum Polanicy Zdrój ul. Owcza - wszędzie blisko z przepięknym widokiem na góry w sąsiedztwie lasu! Budynek - w zabudowie bliźniaczej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Gądów,dolnośląskie

1 594 000 zł159 m² 9 997,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Home&invest Oddział Wrocław tel. Tylko U nas! Na sprzedaż atrakcyjny bliźniak z garażem o powierzchni 159,44 mkw z przylegającą do niego działką i miejscem postojowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

609 000 zł65 m² 9 369,23 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Home&invest Oddział Wrocław tel. Tylko U nas! Na sprzedaż zadbane, przestronne mieszkanie 2-pokojowe o pow. 64,25 m2 w świetnej lokalizacji, przy ul. Jedności Narodowej. Na lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Magnice,dolnośląskie

1 299 000 zł148 m² 8 777,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Home&invest Oddział Wrocław tel. Tylko U nas! Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 147,69 m2 posadowiony na atrakcyjnej działce o powierzchni 0,298 ha,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kopernika

Oleśnica,dolnośląskie

479 000 zł49 m² 9 775,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Home&invest Oddział Wrocław tel. Tylko U nas! Nowe 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim ul. Kopernika, oleśnica Na sprzedaż oferujemy nowe, przestronne i doskonale doświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marysieńki

Wrocław,dolnośląskie

374 850 zł36 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35,7 m z balkonem i piwnicą, położone na Psim Polu we Wrocławiu. Układ: - pokój dzienny (~16 m )* - sypialnia (~8 m ) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Poniatowskiego

Jawor,dolnośląskie

425 000 zł78 m² 5 448,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Home&invest Wrocław tel. Tylko U nas! Na sprzedaż mieszkanie z ogromnym potencjałem, o powierzchni 77,53 mkw, położonym w częściowo odnowionej i ocieplonej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hallera

Oleśnica,dolnośląskie

379 000 zł66 m² 5 742,42 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Home&invest Oddział Wrocław tel. Tylko U nas! Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe z możliwością zrobienia czterech o powierzchni 65,70 m na parterze 2 piętrowej, odnowionej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hirszfelda

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

450 000 zł65 m² 6 923,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Home&invest Oddział Wrocław tel. Tylko U nas! Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 65 m na osiedlu Hirszfelda w Jelczu-Laskowicach idealna baza do własnej aranżacji! Na sprzedaż oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kębłowice

Kębłowice,dolnośląskie

415 000 zł1 076 m² 385,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

W ofercie działka budowlana o powierzchni 1076m2 położona w pięknej okolicy w Kębłowicach obok Kątów Wrocławskich! Cicha i spokojna okolica, z dala od zgiełku wielkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

768 000 zł71 m² 10 789,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Tylko dla naszych klientów atrakcyjne rabaty, cena niższa nawet o 20% od ofertowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wileńska

Legnica,dolnośląskie

406 349 zł51 m² 7 999 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim - Nowa inwestycja przy ul. Wileńskiej w Legnicy Inwestycja znajduje się w doskonałym punkcie komunikacyjnym. Liczne linie autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

720 000 zł65 m² 11 104,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,84m2, dwustronne, rozkładowe - osobna kuchnia w topowej lokalizacji ul. Powstańców Śląskich/ Wandy/ Hallera. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kleczkowska

Wrocław,dolnośląskie

698 441 zł47 m² 14 892,10 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie na kleczkowie - oddanie XI 2026. Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rubinowa

Brzezina,dolnośląskie

849 000 zł117 m² 7 270,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nie drogo piękny dom, dla rodziny blisko lasu Marzysz o miejscu, gdzie po pracy możesz odpocząć w ciszy, słysząc śpiew ptaków zamiast miejskiego hałasu? Ten dom to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gliniana

Wrocław,dolnośląskie

639 000 zł51 m² 12 529,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż w pełni rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 51 m2, położone w dzielnicy Krzyki-Huby, 9, 5 min do Rynku. Usytuowane jest w bloku z cegły z 1969 r.