dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 167 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Gałowska

Wrocław,dolnośląskie

890 000 zł3 384 m² 263 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana | wydane warunki zabudowy | dostęp do drogi publicznej | w pełni uzbrojona | Wrocław - Idealna lokalizacja pod budowę domu jednorodzinnego - Powierzchnia: około 0,3384 ha -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

566 052 zł33 m² 17 284 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie od dewelopera! oferta bez prowizji dla biura I podatku pcc 2% Ta inwestycja to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żarska

Polkowice,dolnośląskie

349 000 zł54 m² 6 466,56 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

W mieszkaniu do gruntowego remontu łazienka, oraz panele do wymiany w obu pokojach. Ściany I sufity świeżo po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lekcyjna

Wrocław,dolnośląskie

1 060 000 zł83 m² 12 715,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Lokalizacja: wrocław - Sołtysowice opis: do sprzedaży przestronne funkcjonalne mieszkanie(83,17mkw) z dwoma balkonami w części Wrocławia, które należy do dawnej dzielnicy Psie Pole. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

399 000 zł64 m² 6 205,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferta na wyłączność Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Podzamcze o powierzchni 60,30m2. Mieszkanie składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

900 000 zł120 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:356 m²

Dni otwarte odbędą się w sobotę 18.10.2025 - godziny prezentacji ustalane indywidualnie. Każdy klient będzie mógł złożyć swoją propozycję cenową. Przedmiotem oferty jest wyjątkowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

550 000 zł82 m² 6 707,32 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Dudek poleca uwadze śliczne, rozkładowe, 4 pokojowe mieszkanie na Zabobrzu. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 81,58 m2 usytuowana jest na 4 piętrze wieżowca. W jej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Boguszyce

Boguszyce,dolnośląskie

283 000 zł33 m² 8 549,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie 33,10 m - funkcjonalny układ, możliwość aranżacji dodatkowej sypialni | Nowe Boguszyce Marzysz o własnym mieszkaniu w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krzycka

Wrocław,dolnośląskie

678 000 zł61 m² 11 114,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Ładne przestronne trzypokojowe mieszkanie osobna kuchnia balkon piwnica idealne dla rodziny inwestora Blok w otoczeniu zielonych skwerów i 3 parków wójciklicencja 16128 Serdecznie polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zachodnia

Wrocław,dolnośląskie

579 000 zł58 m² 9 931,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Prezentujemy Państwu trzypokojowe, a co istotne jasne i rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58,3 m2 , położone w bardzo rozwiniętej lokalizacji we Wrocławiu dzielnica Stare Miasto,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Węgliniecka

Wrocław,dolnośląskie

651 000 zł52 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami maślice/węgliniecka klucze W biurze Na sprzedaż przestronne i nowoczesne mieszkanie przy ul. Węglinieckiej na wrocławskich Maślicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Białowieska

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł56 m² 16 053,60 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Sprzedam - 3-pokojowe, w pełni umeblowane mieszkanie Z balkonem - port popowice, ul. Białowieska Wyłącznie w naszej ofercie - nie znajdziesz tej nieruchomości nigdzie indziej! Mam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wrzosowa

Bystre,dolnośląskie

1 255 200 zł12 552 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Osada Bystre - 1,25 ha pod zabudowę mieszkaniową tuż przy granicy z Oleśnicą Zabudowa wolnostojąca, bliźniacza lub szeregowa - zgodnie z mpzp Gotowy grunt pod kameralne osiedle - idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Boguszyce

Boguszyce,dolnośląskie

430 000 zł54 m² 7 986,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie 53,84 m - funkcjonalny układ, możliwość aranżacji dodatkowej sypialni | Nowe Boguszyce Marzysz o własnym mieszkaniu w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Spokojna

Tyniec Mały,dolnośląskie

979 000 zł1 100 m² 890 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjatkowo unikalnie polozona dzialka budowlana o powierzchni 1100 m, przy ulicy Spokojnej na tzw Gorce Tynieckiej najbardziej prestizowej okolicy Tynca Malego w najprezniej rozwijajacej sie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tomkowa

Tomkowa,dolnośląskie

945 000 zł206 m² 4 594 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 242 m²

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą domu wolnostojącego na sprzedaż w Tomkowej, 6 km od Świdnicy. Cicha spokojna, zielona okolica z pięknymi widokami na góry. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Upalna

Bystre,dolnośląskie

152 100 zł900 m² 169 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dwie działki budowlane w urokliwym Bystrem - blisko Oleśnicy Planujesz budowę domu z dala od miejskiego zgiełku, ale zależy Ci na bliskości miasta i pełnej infrastrukturze? Poznaj Bystre.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Boguszyce

Boguszyce,dolnośląskie

310 000 zł36 m² 8 511,81 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie 36,42 m - funkcjonalny układ, możliwość aranżacji dodatkowej sypialni | Nowe Boguszyce Marzysz o własnym mieszkaniu w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Smardzów

Smardzów,dolnośląskie

1 229 165 zł8 477 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż działki inwestycyjne / usługowo-przemysłowe Smardzów, gmina Oleśnica Lokalizacja premium dla biznesu 13 km od granic Wrocławia3 min do trasy S87 min do centrum Oleśnicy20 min do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pod Lasem

Wilkszyn,dolnośląskie

1 249 000 zł102 m² 12 228,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:143 m²

Na sprzedaż przytulny i nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 102,14 m , położony na działce 143 m . To idealna propozycja dla osób, które szukają połączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ludwikowska

Oleśnica,dolnośląskie

880 000 zł111 m² 7 916,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oleśnica | Lucień - Dom, który łączy przestrzeń i komfort Cena: 939 000 zł Powierzchnia domu: 111,16 m (powierzchnia użytkowa 90 m ) Powierzchnia działki: 400 m Dom, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Boguszyce

Boguszyce,dolnośląskie

379 000 zł45 m² 8 507,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie 44,55 m - funkcjonalny układ, możliwość aranżacji dodatkowej sypialni | Nowe Boguszyce Marzysz o własnym mieszkaniu w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Krzeptów,dolnośląskie

724 000 zł72 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bez pcc | bez prowizji - oferta deweloperska Oferta dostępna również dla Obcokrajowców. Na sprzedaż nowoczesne, wyposażone mieszkanie o powierzchni 72,4 m , zlokalizowane w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Boguszyce

Boguszyce,dolnośląskie

333 000 zł39 m² 8 484,08 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie 39,25 m - funkcjonalny układ, możliwość aranżacji dodatkowej sypialni | Nowe Boguszyce Marzysz o własnym mieszkaniu w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wały Jagiellońskie

Oleśnica,dolnośląskie

599 000 zł77 m² 7 819,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Oleśnica | 4 pokoje | 76 m2 | idealne dla rodziny Na sprzedaż przestronne, w pełni własnościowe mieszkanie w sercu Oleśnicy, przy ulicy Wały Jagiellońskie. Położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bierutów

Bierutów,dolnośląskie

185 000 zł33 m² 5 674,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Funkcjonalna kawalerka z dużą piwnicą | Bierutów blisko centrum Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32,6 m , położone na parterze kamienicy w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

1 318 000 zł92 m² 14 329,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Dwupak inwestycyjny | 2x 2 pokoje | wysoki zwrot Dwa mieszkania dwupokojowe w cenie | inwestycja | wysokie roi | centrum 0% prowizji Posiadamy ponad 50 mieszkań na Kępie Mieszczańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kiełczowska

Wrocław,dolnośląskie

575 000 zł57 m² 10 034,90 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie z loggią | Wrocław ul. Kiełczowska najważniejsze fakty: cena: 575 000 zł Powierzchnia: 57,30 m + piwnica i schowek Liczba pokoi: 3 Piętro: 9/10 (blok z windą).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Legnica,dolnośląskie

197 000 zł30 m² 6 677,97 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 29,5 m , położona na 6 piętrze w 10-piętrowym bloku na osiedlu Piekary A. Mieszkanie idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śliczna

Wrocław,dolnośląskie

618 000 zł54 m² 11 444,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Gotowiec inwestycyjny | 3 pokoje z potencjałem | Świetna lokalizacja Stabilny dochód z najmu od pierwszego dnia Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie o układzie idealnym pod wynajem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mnichowice

Mnichowice,dolnośląskie

970 000 zł95 m² 10 210,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy, urokliwy dom wolnostojący o powierzchni 95 m , położony w malowniczych Mnichowicach, zaledwie 2,5 km od Żórawiny. Nieruchomość wyróżnia się wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Boguszyce

Boguszyce,dolnośląskie

395 000 zł46 m² 8 496,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie 46,49 m - funkcjonalny układ, możliwość aranżacji dodatkowej sypialni | Nowe Boguszyce Marzysz o własnym mieszkaniu w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko.