dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 174 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 174 ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 172 zł30,26 m² 13 191,41 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam! Dwupokojowe mieszkanie w nowym budownictwie wraz z ogródkiem i miejscem postojowym. Mieszkanie w stanie deweloperskim. Planowany termin przekazania kluczy: lipiec 2026 r.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł68 m² 14 691,18 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do wyjątkowej oferty przestronnego 4-pokojowego mieszkania (68 m ) na 1. piętrze w bloku z wielkiej płyty, obecnie trwa generalny remont, a kupujący ma unikalną szansę na.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł50,80 m² 8 641,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Zapraszam do zakupu mieszkania zlokalizowanego na ul. Sucharskiego w Oleśnicy. Lokalizacja idealna dla rodzin z dziećmi lub dla osób ceniących sobie spokój i ciszę a zarazem szybki.

Szczegóły ogłoszenia

682 000 zł52 m² 13 115,38 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie z możliwością zamknięcia kuchni. -Cechy nieruchomości- powierzchnia: 52 m Pokoje: 2 sypialnie oraz salon z aneksem kuchennym Balkon: 4.26 m - W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł300 m² 5 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:373 m²

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej ok. 220 m , położony przy ul. Kukułczej 26, na działce o powierzchni 373 m . Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł726 m² 1 005,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:6 900 m²

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży wyjątkową nieruchomość położoną w Starych Jaroszowicach k/bolesławca. Przedmiotowa nieruchomość to położona na wzgórzu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 449 000 zł159,70 m² 9 073,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:307 m²

Prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach zaledwie 3 km od wrocławskiego Oporowa. Piękna, luksusowa willa z dużym ogrodem, oferuje Państwu zdecydowanie więcej niż powszechnie.

Szczegóły ogłoszenia

479 999 zł61,06 m² 7 861,10 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Biuro Nieruchomości Sudety ma do zaoferowania atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe z balkonem zlokalizowane w Jeleniej Górze - Zabobrze III Nieruchomość położona w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 288 zł40,08 m² 16 100 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu w dzielnicy Krzyki idealne do zamieszkania lub jako inwestycja pod wynajem. Najważniejsze atuty: 2 ustawne pokojebalkonmiejsce.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł185 m² 1 075,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:740 m²

= wyłączność = Do sprzedaży oferujemy Państwu dom wolnostojący, położony w malowniczym, przygranicznym Mieroszowie, przy ulicy Powstańców - zaledwie kilkanaście minut jazdy od Wałbrzycha.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł290 m² 8 620,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Dom Rudy - pensjonat 1 km od Czarna Góra Resort | gotowy biznes horeca Na sprzedaż funkcjonujący pensjonat Dom Rudy położony w Janowej Górze, w bezpośrednim sąsiedztwie Czarna Góra Resort -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowy kompleks działek budowlanych w sercu Kotliny Kłodzkiej - 5 min od Kłodzka i 10 min od Polanicy-Zdroju, z prywatnym terenem rekreacyjnym. Panorama 360 - sprawdź na wirtualnym.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł56 m² 9 910,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie Zarezerwowane! Przestronne 3-pokojowe mieszkanie, i piętro, osiedle Młodych! Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie - gotowe do zamieszkania! Na powierzchnię mieszkania składa się.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł234 m² 10 043 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:642 m²

Na zdjęciach przyszła ew.wizualizacja tego domu po remoncie i wizja tarasu i ogrodu. Klucze w biurze- prezentacja w każdej chwili :) Zapraszam .Zacisze po stronie Zalesia- działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność biura. Emix Biuro Nieruchomości posiada, w ofercie sprzedaży działkę budowlaną, o pow. 1200 m2 (12 ar), położoną w miejscowości Jerzmanowice, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł80 m² 17 487,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Wyjątkowy apartament 80 m w Browarach Wrocławskich | Leżakownia | ostatnie piętro | 3,55 m wysokości | 2 miejsca postojowe Na sprzedaż wyjątkowy lokal o powierzchni 80 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

54 000 zł33,65 m² 1 604,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

lokal mieszkalny nr 6 o powierzchni 33,65 m2, zlokalizowany na drugim piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. Sztygarskiej 6 wraz z udziałem wynoszącym 1082/10.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Domaszczyn - sąsiedztwo domków jednorodzinnych, okolica lasu, teren Natura 2000. - działka budowlana o powierzchni 1000 m2 - teren częściowo ogrodzony - media: woda, prąd, gaz, kanalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Proszę zobaczyć film z mieszkania i okolicy, link powyżej. Sprzedam apartament 4 pokoje z tarasem. Do mieszkania przynależy dodatkowo płatne miejsce postojowe w hali garażowej.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł88,70 m² 10 710,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:227 m²

Dom szeregowy | spokojna okolica Ogrzewanie podłogowe | 3 miejsca postojowe | 4 pokoje | Ogród | Taras | Wygodny dostęp do Wrocławia Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej położony.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 999 zł1 100 m² 2 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:2 910 m²

Budynek o łącznej powierzchni usługowej około 1100mkw Całość do własnej adaptacji, jednakże okna pcv, oraz piece grzewcze i wyciąg kominowy do pieca w dobrym stanie. Dwa duże place.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

880 539 zł81,54 m² 10 798,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom o powierzchni 81 m z rynku pierwotnego, zlokalizowany na Jagodnie przy ul. Ady Sari we Wrocławiu. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł63,20 m² 4 272,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości Lokum - Twoje Drzwi do Wymarzonego M2! Szukasz miejsca, które tętni życiem, a jednocześnie oferuje spokój i bliskość natury? Mamy dla Ciebie idealną propozycję!.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Balkon I taras oraz widok na góry! ***oferta tylko W naszym biurze, nie szukaj dalej*** Biuro nieruchomości nexthome prezentuje Państwo lokal mieszkalny do sprzedaży w Szklarskiej Porębie.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł41,36 m² 13 999,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe, ołtaszyn-Partynice Zapraszamy do zakupu komfortowego i przytulnego mieszkania o powierzchni 41,36 m , położonego na III piętrze budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 43 m2. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku z 2012 roku z zielonym patio z fontanną. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł62 m² 10 241,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Zapraszam na prezentację klimatycznego , dwupokojowego mieszkania, położonego przy al. gen. J. Hallera. Ze względu na lokalizację nieruchomość doskonale nadaje się do zamieszkania dla rodziny jak.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł3 000 m² 26,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność! Sprzedaż tylko przez Nasze Biuro! Szukasz działki pod budowę domu w bardzo dobrej lokalizacji. Oferuję na sprzedaż działkę w Bartnicy. Dojazd do działki.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł4 505 m² 31,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka z wydanymi warunkami zabudowy - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna o powierzchni 0,4505 ha, w cenie 120 000zł, położona w malowniczej miejscowości Okmiany.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł50,34 m² 12 216,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3-pokojowe | Nowy Dwór | ul. Nowodworska | Świetna lokalizacja i potencjał inwestycyjny! Do sprzedaży oferuję funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 608 m² 217,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do zaoferowania działka budowlana w Sosnówce Położenie przy samym lesie bardzo blisko natury :) Wydane wz pod dom jednorodzinny - do wglądu Media: prąd na działce sąsiedniej Bardzo blisko.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł220 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Budynek- stodoła- do adaptacji na dom mieszkalny lub letniskowy Lokalizacja: wieś w Gminie Marcinowice, pięknie położona, granicząca ze Ślężańskim parkiem krajobrazowym, otoczona piękną.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł52 m² 6 153,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie na Konradowie - ogródek. Lokal składa się z: - dwóch pokoi, - dużej widnej kuchni, - łazienki z wc, - przedpokoju. Okna pcv, ściany gładzie. Wraz z zakupem mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 157 000 zł178 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 351 m²

Kontakt : Robert Dutczak nr   od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 do 18.00 Do zaoferowania dom w zabudowie bliźniaczej podzielony na trzy odrębne mieszkania o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do sprzedaży działkę o powierzchni 3508mkw położoną w Żernikach Wrocławskich, przy ul. Poziomkowej - droga gminna. Otoczenie nieruchomości stanowi istniejąca oraz w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 339 472 zł116,79 m² 20 031,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Pracuję również w weekendy i wieczorami - zadzwoń już dziś O nieruchomości Apartament typu loft w zabytkowej, rewitalizowanej kamienicy Duże okna - maksimum naturalnego światła.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

498 560 zł52,48 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne osiedle w sercu Jawora - komfort, zieleń i wygoda na co dzień Obecnie realizujemy kolejną część inwestycji - pierwsze pięć budynków już powstało. Dzięki temu można zobaczyć,.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł47,90 m² 6 680,58 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu w ofercie biura mieszkanie na sprzedaż położone w Lubinie przy ulicy Mickiewicza. Nieruchomość o powierzchni 47,90 m2 składa się z salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł32 m² 16 093,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na osiedlu Gaj we Wrocławiu Kameralna inwestycja na wrocławskim osiedlu Gaj, obejmująca nowoczesny, 5-kondygnacyjny budynek z podziemnym parkingiem. Inwestycja wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł133,16 m² 3 529,59 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na trzecim piętrze w kamienicy na Podgórzu. Mieszkanie dwu poziomowe. Pięć pokoi do wejścia, okna wychodzące na południe oraz zachód. Mieszkanie składa się z dużej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł4 200 m² 880,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana we Wrocławiu - widawa/lipa Piotrowska - naprzeciwko nowego parku miejskiego! Polecam do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 4200m , w kształcie.