dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 177 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 177 ogłoszeń

280 000 zł3 600 m² 77,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trójkąt

Biuro nieruchomości Mały Domek ma przyjemność przedstawić ofertę działek różnej wielkości w uroczej wsi Radzimowice. Działka 3600m2, częściowo zalesiona, płaska o kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł780 m² 0,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:22

 

Powierzchnia działki:13 200 m²

Wyrusz w podróż do wiejskiego spokoju z zachęcającą ofertą biura nieruchomości Mały Domek - dużego gospodarstwa w Czernicy. Obecnie użytkowana nieruchomość mieści trzy niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł39 m² 10 769,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Home&invest Oddział Wrocław Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 38,9 m Wrocław, psie Pole, ul. Kiełczowska Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,9 m położone na.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 087 m² 109,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż działki o powierzchni 1087 m2, 1348 m2 (139 tysięcy zł), 1349 m2 (139 tysięcy zł) położone w miejscowości Grębocice, 8km od Głogowa. W miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Dwie działki położone w Świeradowie Zdroju o łącznej powierzchni prawie jednego hektara ( 9688 m2) Przeznaczenie w planie zagospodarowania przestrzennego: -mn zabudowa mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł38,30 m² 8 355,09 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości Pod Śnieżką prezentuje kawalerkę (z opcją zrobienia mieszkania dwupokojowego) z balkonem o dużym potencjale, zlokalizowaną na parterze w bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z możliwością własnej aranżacji. To dobra propozycja dla osób, które chcą urządzić wnętrze według własnych potrzeb lub szukają nieruchomości pod.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł102,48 m² 5 806,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:270 m²

Rezerwacja. Oferujemy do sprzedaży dom parterowy w zabudowie szeregowej /skrajny szereg/ z garażem w bryle budynku o powierzchni całkowitej 102,48 mkw położony w podgórskiej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,2 m , położone w lokalizacji blisko centrum miasta, w pobliżu Sky Tower. W okolicy znajdują się przystanki tramwajowe.

Szczegóły ogłoszenia

499 100 zł78,10 m² 6 390,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1939

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie na I piętrze - ulica Westerplatte! Na powierzchnię mieszkania składa się duża kuchnia, łącznie cztery pokoje, w tym trzy pokoje niezależne, jeden.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna - teren usługowo-produkcyjny pod halę lub magazyn Przeznaczenie komercyjne | Obowiązujący mpzp | Gotowość inwestycyjna | Świetna logistyka ***** rozkład / zabudowa:.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł39,70 m² 12 569,27 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta bez prowizji pośrednika! Cena 499 000 zł + 23% vat Sprzedam substandardowy lokal w samym sercu Wrocławia, w zrewitalizowanej neorenesansowej kamienicy. Inwestycja łączy historyczny.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł80 m² 3 437,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie na sprzedaż w Godzieszowie idealne do własnej aranżacji! Szukasz mieszkania, które możesz wykończyć według własnego gustu i potrzeb? Ta oferta jest dla Ciebie! msr.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł245 m² 4 897,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Nieruchomości Perfect oferuje na sprzedaż wyjątkowy dom z dwoma niezależnymi mieszkaniami, położony w Zachełmiu- malowniczej miejscowości u podnóża Karkonoszy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

852 040 zł100,24 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Osiedle platanowe W biestrzykowie ( Gm. Siechnice ) przy ul. Platanowej. To nowo budowane nowoczesne osiedle z pełną infrastrukturą, położone zaledwie 2km od granic Wrocławia, ok 500m. do.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł54,40 m² 5 477,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Do sprzedania w pełni rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,40 m2 w Olszynie. Lokal usytuowany na trzecim piętrze trzypiętrowego bloku przy ulicy Wolności. *** lokal.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł34,60 m² 8 236,99 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż zadbane, ładne mieszkanie o powierzchni 34,6 m2 usytuowane na II piętrze w budynku położonym w miejscowości Żórawina przy Alei Niepodległości. Lokal składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł34,73 m² 19 004 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Przedmieście Oławskie, angel river Nowoczesne, w wysokim standardzie, gustownie urządzone i wyposażone jednopokojowe mieszkanie o pow. 34,73 m z balkonem w apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

7 655 000 zł23 920 m² 320,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość niezabudowana 3km od granicy miasta wrocław przeznaczona pod aktywność gospodarczą, zabudowa usługowo-produkcyjna obiekty usługowe, handel hurtowy/detaliczny, budynki.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł278 m² 4 496,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 305 m²

Przestronny dom wolnostojący z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej - Świdnica! Na powierzchnię domu składają się dwie części - możliwość zrobienia dwóch niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 100 zł86 m² 5 222,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom 86 m2, sprzedam, stan deweloperski, 449 100,00 zł, polkowice, budujemy na działce klienta. Zapraszam do zapoznania się z ofertą budowy domu w technologii clt. W naszej ofercie znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł275 m² 9 090,91 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:5 200 m²

Gospodarstwo agroturystyczne Kategoria: obiekty komercyjne - agroturystyka / inwestycje / pensjonaty Lokalizacja: rokitki, gm. Chojnów, powiat legnicki Powierzchnia domu: ok. 275 m (obiekt noclegowy) +.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł48 m² 13 312,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na wysokim parterze w 3-piętrowym bloku we Wrocławiu. To doskonała propozycja dla rodziny z dzieckiem,.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł68,19 m² 17 583 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

ul. Kryształowa Nowoczesne, w wysokim standardzie, gustownie urządzone dwupoziomowe mieszkanie o pow. 68,19 m w budynku z 2018 roku na Ołtaszynie. Całkowita powierzchnia mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł150 m² 5 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:460 m²

bez prowizji i pcc - oferta bezpośrednio od dewelopera! opis inwestycji: budynek wolnostojący Z poddaszem w projekcie indywidulanym w stanie deweloperskim podwyższonym położony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania dwie działki budowlane w Głuszycy Górnej, każda o powierzchni 1040m2. ( numery administracyjne 75/3, 75/5, ) W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego oznaczone.

Szczegóły ogłoszenia

133 800 zł1 338 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przestronna działka z warunkami zabudowy na sprzedaż - Szklarka, kotlina Kłodzka. Wgn Nieruchomości poleca na sprzedaż działkę budowlaną położoną na Ziemi Kłodzkiej, gmina Bystrzyca Kłodzka,.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł22,18 m² 16 230,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 22,18 m , zlokalizowana przy ul. Zwycięskiej na Partynicach we Wrocławiu. Doskonała lokalizacja - szybki dojazd do Bielan Wrocławskich oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł212 m² 9 386,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:225 m²

Budynek, szereg, 7 mieszkań, gruntownie wyremontowane W 2023 roku Na sprzedaż budynek z 7 mieszkaniami ( w tym 4 mieszkania dwupokojowe) We Wrocławiu przy ul Hermanowskiej. stan budynku-.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł58,10 m² 4 802,07 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży słoneczne, jasne mieszkanie po kapitalnym remoncie , położone na wysokim parterze w ładnej, zadbanej kamienicy. Salon z aneksem kuchennym , w pełni wyposażonym.

Szczegóły ogłoszenia

2 252 500 zł132 m² 17 064,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Doskonała lokalizacja - 10 minut spacerem do rynku prestiżowy adres na mapie wrocławia bulwary nad odrą z mariną W najbliższej okolicy najlepsze restauracje i kawiarnie we wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 018 050 zł61,70 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament na kameralnym osiedlu w zabudowie willowej. Nasze wynagrodzenie pokrywa sprzedający. Nie ma pcc Lokal 3-pokojowy. Pokój z aneksem kuchennym (26,60m2), 2 sypialnie (12,53m2,.

Szczegóły ogłoszenia

649 900 zł51,60 m² 12 594,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania we Wrocławiu przy ul. Świeradowskiej. Oferta na wyłączność! Nie znajdziecie jej państwo w innym biurze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Ostatnie 3 działki Działka budowlana znajdująca się w malowniczej miejscowości Wilcza, w powiecie Kłodzkim, o powierzchni 4247m2 jest wspaniałą okazją dla osób, które marzą.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł480 m² 791,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:4 700 m²

W skład kompleksu nieruchomości wchodzi piękny Budynek Mieszkalny wraz z zabudowaniami gospodarczymi (stodoły, stajnia, studnia, garaż). Budynek mieszkalny posiada 2 piętra mieszkalne strych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł1 664 m² 1 081,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:1 881 m²

Nieruchomość idealna pod inwestycję Z dużym potencjałem Chcesz przenieść firmę do większego budynku znajdującego się w świetnej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 000 zł104,83 m² 8 203,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:105 m²

0% prowizji | Bliźniak | 4 pokoje | Widok na las Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z garażem i ogrodem - Wrocław, ul. Trzmielowicka Na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł47 m² 12 127,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Home&invest Oddział Wrocław Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane w dzielnicy Krzyki we Wrocławiu, przy ul. Zaporoskiej 52. Lokal znajduje się na 1. piętrze w budynku 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł52,40 m² 9 141,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 52,4 m2, położone na 2. piętrze w budynku po generalnym remoncie i odrestaurowaniu w 2021 roku.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł92,11 m² 9 760,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Topowa lokalizacja - Dworzec Główny - Piękna kamienica Na sprzedaż 3-pokojowe, stylowe mieszkanie nieopodal Dworca Głównego we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się w jednej z pięknych,.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł29 m² 5 482,76 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Do sprzedania! Mieszkanie znajdujące się na Piaskowej Górze w wieżowcu na 6 piętrze, lokal posiada powierzchnię 29 m2 i składa się z : przedpokoju, 2 osobnych pokoi, lazienki z wc.