dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 160 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 160 ogłoszeń

360 000 zł22,18 m² 16 230,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 22,18 m , zlokalizowana przy ul. Zwycięskiej na Partynicach we Wrocławiu. Doskonała lokalizacja - szybki dojazd do Bielan Wrocławskich oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł212 m² 9 386,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:225 m²

Budynek, szereg, 7 mieszkań, gruntownie wyremontowane W 2023 roku Na sprzedaż budynek z 7 mieszkaniami ( w tym 4 mieszkania dwupokojowe) We Wrocławiu przy ul Hermanowskiej. stan budynku-.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł58,10 m² 4 802,07 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży słoneczne, jasne mieszkanie po kapitalnym remoncie , położone na wysokim parterze w ładnej, zadbanej kamienicy. Salon z aneksem kuchennym , w pełni wyposażonym.

Szczegóły ogłoszenia

2 252 500 zł132 m² 17 064,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Doskonała lokalizacja - 10 minut spacerem do rynku prestiżowy adres na mapie wrocławia bulwary nad odrą z mariną W najbliższej okolicy najlepsze restauracje i kawiarnie we wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 018 050 zł61,70 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament na kameralnym osiedlu w zabudowie willowej. Nasze wynagrodzenie pokrywa sprzedający. Nie ma pcc Lokal 3-pokojowy. Pokój z aneksem kuchennym (26,60m2), 2 sypialnie (12,53m2,.

Szczegóły ogłoszenia

649 900 zł51,60 m² 12 594,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania we Wrocławiu przy ul. Świeradowskiej. Oferta na wyłączność! Nie znajdziecie jej państwo w innym biurze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Ostatnie 3 działki Działka budowlana znajdująca się w malowniczej miejscowości Wilcza, w powiecie Kłodzkim, o powierzchni 4247m2 jest wspaniałą okazją dla osób, które marzą.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł480 m² 791,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:4 700 m²

W skład kompleksu nieruchomości wchodzi piękny Budynek Mieszkalny wraz z zabudowaniami gospodarczymi (stodoły, stajnia, studnia, garaż). Budynek mieszkalny posiada 2 piętra mieszkalne strych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł1 664 m² 1 081,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:1 881 m²

Nieruchomość idealna pod inwestycję Z dużym potencjałem Chcesz przenieść firmę do większego budynku znajdującego się w świetnej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 000 zł104,83 m² 8 203,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:105 m²

0% prowizji | Bliźniak | 4 pokoje | Widok na las Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z garażem i ogrodem - Wrocław, ul. Trzmielowicka Na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł47 m² 12 127,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Home&invest Oddział Wrocław Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane w dzielnicy Krzyki we Wrocławiu, przy ul. Zaporoskiej 52. Lokal znajduje się na 1. piętrze w budynku 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł52,40 m² 9 141,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 52,4 m2, położone na 2. piętrze w budynku po generalnym remoncie i odrestaurowaniu w 2021 roku.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł92,11 m² 9 760,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Topowa lokalizacja - Dworzec Główny - Piękna kamienica Na sprzedaż 3-pokojowe, stylowe mieszkanie nieopodal Dworca Głównego we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się w jednej z pięknych,.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł29 m² 5 482,76 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Do sprzedania! Mieszkanie znajdujące się na Piaskowej Górze w wieżowcu na 6 piętrze, lokal posiada powierzchnię 29 m2 i składa się z : przedpokoju, 2 osobnych pokoi, lazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł243,10 m² 4 895,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 044 m²

Na sprzedaż funkcyjny, 6- pokojowy dom wybudowany w 2008 r. o powierzchni użytkowej 168,31 m (całkowitej 243,10 m.kw.) z garażem jednostanowiskowym usytuowanym w bryle budynku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działki budowlane zlokalizowane w miejscowości Siedlika, gmina Miłkowice Dostępne powierzchnie - 2x ok. 1000 m2 - 1x ok. 1800 m2 Dostępne media: prąd bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

339 200 zł200 m² 1 696 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 800 m²

Proponujemy Państwu dom wolnostojący z konstrukcją przysłupową z fragmentami muru szachulcowego, podpiwniczony o pow. ok. 200 m2, z zabudowaniami gospodarczymi. oraz przynależną.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł1 969 m² 228,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż na wyłączność działka przemysłowo-usługowa | legnica | 1969 m Kategoria: działka przemysłowo-usługowa Lokalizacja: legnica Powierzchnia: 1969 m Rodzaj własności: użytkowanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł321,53 m² 6 217,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:999 m²

Architektoniczna perła wrocławia - Dom projektu wybitnego architekta Marka Dziekońskiego twórcy m.in. ikonicznej rotundy Panoramy Racławickiej. Z ogromną przyjemnością prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

228 000 zł69,10 m² 3 299,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie w sercu Wałbrzycha Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 69,10 m, usytuowanego na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

554 325 zł37,50 m² 14 782 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do odkrycia 2-pokojowego mieszkania z balkonem na Partynicach we Wrocławiu. Układ mieszkania Przestronny salon z aneksem kuchennym, wygodna łazienka oraz balkon tworzą ergonomiczną.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł1 906 m² 209,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka budowlana o powierzchni 1906 m2 położona we wsi Ławica, 4 km od Kłodzka. W Miejscowym Planie Zagospodarowania przestrzennego działka przeznaczona jest pod budownictwo mieszkaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż mieszkanie w miejscowości Święta Katarzyna, zlokalizowane przy skrzyżowaniu ulic Lipowej i Żernickiej. Inwestycja powstaje w spokojnej, rozwijającej się okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 000 zł142 m² 6 190,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:690 m²

* wyjątkowa oferta specjalna* Osiedle Dobre Domy to inwestycja zlokalizowana w Szczytnikach Małych, w gminie Kunice. Składa się na nią kilkadziesiąt nowoczesnych domów obecnie w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: jakub Kruszyński   Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 35 m2, zlokalizowanego obok ulicy Hubskiej, we Wrocławiu. Mieszkanie nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

349 999 zł1 300 m² 269,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana - Sobótka Przedmiotem oferty jest atrakcyjna działka budowlana o powierzchni ok. 1300 m , położona w spokojnej i rozwijającej się części Sobótki.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł47,90 m² 6 680,58 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe przy ulicy Mickiewicza. Powierzchnia mieszkania 47,9 m2. Mieszkanie składa się z: - salonu z wyjściem na balkon, - sypialni, - pokoju, - widnej samodzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

449 999 zł111,60 m² 4 032,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Przedstawiam Państwu na sprzedaż bardzo atrakcyjne mieszkanie w malowniczej miejscowości Srebrna Góra. To nietuzinkowe mieszkanie posiada trzy pokoje, saunę, garaż, 2 komórki i piękny widok.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł35,80 m² 6 564,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne 2 pokoje w Głogowie Plac Mieszka I Prezentujemy ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 35,8 m , zlokalizowanego przy Placu Mieszka I w Głogowie.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł120 m² 5 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:510 m²

Na sprzedaż dom parterowy z poddaszem użytkowym w Świebodzicach. Dom o powierzchni 120 mkw posadowiony jest na działce o powierzchni 510 mkw. Obecnie nieruchomość została podzielona.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł42 m² 16 190,48 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 2-pokojowe w apartamentowcu z windą oraz ogrzewaniem miejskim na Przedmieściu Oławskim. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok. 42 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 620 000 zł180 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:894 m²

Oferujemy do sprzedaży bardzo ładny, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 180m2, położony na wzniesieniu w malowniczej okolicy Karkonoszy i Wzgórz Rybnickich. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł106,56 m² 4 870,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie znajdujące się na trzecim piętrze kamienicy, położonej przy ul. 3 maja w Oławie, o powierzchni 106,56 m2, w skład którego wchodzą: dwa, pokoje niezależne,.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł60 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie, do sprzedania mieszkanie bezczynszowe po kapitalnym remoncie cena 240000zł około 60 m w dzielnicy Sobięcin w Wałbrzychu, bezczynszowe w zielonej, cichej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

499 999 zł53,30 m² 9 380,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie po remoncie | ul. Iwaszkiewicza, oława Powierzchnia: 53,3 m Piętro: 3/4 Na sprzedaż przestronne i bardzo dobrze doświetlone mieszkanie z funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie w wysokim standrardzie z dwoma balkonami i widokiem na Odrę. Idealnie sprawdzi się dla rodziny szukającej komfortowego apartamentu, lub dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 370 zł50,19 m² 12 539,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pokoje z dużym balkonem | gotowe do odbioru | idealne dla młodej rodziny Szukasz pierwszego mieszkania dla swojej rodziny lub komfortowej przestrzeni na start ? Ta oferta łączy funkcjonalność,.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł29,22 m² 12 833,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Cicha kawalerka z aneksem kuchennym w bardzo dobrym stanie o powierzchni 29,22 m, gotową do zamieszkania dla singla, lub pary. Mieszkanie jest umeblowane, wszystkie meble zostawiam. Do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania grunt inwestycyjny przeznaczony na usługi oraz mieszkalnictwo jedno- i wielorodzinne w pięknej lokalizacji - centralna część Jeleniej Góry w otoczeniu lasu. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 300 000 zł170,32 m² 13 503,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Wille miejskie we Wrocławiu - Ołtaszyn lokalizacja: inwestycja położona na Ołtaszynie we Wrocławiu przy ul. Nefrytowej wśród zieleni, blisko pełnej miejskiej infrastruktury i dobrych połączeń.