dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 152 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 152 ogłoszenia

6 000 000 zł595,92 m² 10 068 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:2 680 m²

Nowoczesny pensjonat przy szlaku turystycznym w Sobótce do sprzedania lub wynajęcia! Opiekun oferty: justyna Adamiak Licencja zawodowa nr 28305 tel.   Opis nieruchomości: obiekt położony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ciekawa oferta działki budowlanej w Pobiednej, obok Świeradowa-Zdroju Przedstawiam Państwu wyjątkową działkę budowlaną położoną w malowniczej wsi Pobiedna zaledwie 10 minut od kolei.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł32,57 m² 5 802,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal, który zaczyna zarabiać od pierwszego dnia Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 32,57 m , który przeszedł generalny remont zakończony w październiku 2025 r. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

248 400 zł2 070 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Mały Domek oferuje do sprzedaży działkę budowlana , w malowniczej miejscowości Płoszczyna ,działka jest malowniczo usytuowana z pięknym drzewostanem. Uzbrojenie przy.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł71 m² 10 549,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Polecam na sprzedaż słoneczne, ciepłe i w pełni rozkładowe 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 71 mkw na Muchoborze Małym. Lokal mieści się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku po.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł58,20 m² 8 402,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - Oława, osiedle Sobieskiego - 58,2 m Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 58,2 m , położone w Oławie, w centrum osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł110 m² 7 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 044 m²

Kama Nieruchomości z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę - urokliwy dom o powierzchni 110 m , usytuowany na przestronnej działce o powierzchni 2044 m , w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

160 160 zł1 001 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy Państwu usługę pośrednictwa w sprzedaży działek położonych 10 km od Świdnicy w gminie Marcinowice Działki o powierzchni od 10,01 do 10,18 a. Media przy działce: wodociąg,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sprzedam dom jednorodzinny wolnostojący położony w Chrząstawie Małej (powiat Wrocławski) blisko lasu (ok. 100m od granicy lasu). Stan budynku i wyposażenia jest idealny. W niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 999 zł124,90 m² 7 606,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

Okolice ul. Grota-Roweckiego | Dom bliźniak | 5 pokoi | Garaż | Dla obcokrajowców promocja do 1 maja 2026 r.! na sprzedaż bardzo energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej, położony.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 000 zł170,22 m² 12 331,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Funkcjonalny i energooszczędny dom blisko lasu, duża działka, garaż w bryle budynku, wrocław, osiedle Stabłowice. Nieruchomość Na sprzedaż nowoczesny, wolnostojący dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł48,30 m² 4 120,08 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie położone w centrum Zgorzelca przy ul. Daszyńskiego. Powierzchnia mieszkania wynosi 48,30 m2 i obejmuje dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

35 880 zł138 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Witam serdecznie. Do sprzedania działka budowlana ok. 138 m na Białym Kamieniu w Wałbrzychu. Blisko miejscowości uzdrowiskowej Szczawno-Zdrój. Działka gruntu budowlana z przeznaczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł47 m² 12 127,66 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie z ogródkiem na osiedlu domów jednorodzinnych! Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 47 m2, usytuowane na pierwszym piętrze dwupiętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

3 680 000 zł16 000 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż oferuje atrakcyjna działkę inwestycyjna idealna pod działalność usługową, produkcyjną lub magazynową, zlokalizowaną w Świebodzicach. Parcela o powierzchni 1.6ha Grunty.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie położone przy ul. Wilanowskiej na wrocławskim Zakrzowie, usytuowane na 4 piętrze w budynku z windą z 2009 roku. Powierzchnia mieszkania według księgi.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł214 m² 3 598,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:4 818 m²

Dom z Wyjątkowo Dobrą Energią, duża Działka 4 818 m2 - zobacz film Zobacz Film Zapraszam Pastwa w wyjątkowe miejsce. Nieruchomość, którą Państwu zaprezentuję jest dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł230 m² 8 652,17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:2 136 m²

Polecam do sprzedaży umeblowaną i wyposażoną nieruchomość turystyczną położoną bardzo blisko rzeki. Cztery domy całoroczne, 6 osobowe, drewniane, ocieplone pianą 20 cm, wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł3 000 m² 28,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Opis Na sprzedaż oferuję Państwu kompleks działek rolnych położonych w Sierpnicy (gm. Głuszyca). Marzysz o ciszy i spokoju, aby odpocząć od miejskiego zgiełku, a może chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 000 zł88 m² 13 625 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Cztery pokoje na najwyższym piętrze w centrum miasta/ Dobrze skomunikowane/ Widok na zieleń/ Zielone Osiedle Posiadam w sprzedaży mieszkania na różnych piętrach oraz w różnym metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł550 m² 2 636,36 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 875 m²

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży nieruchomość pod usługi (magazynowo - warsztatową) z zapleczem socjalno-biurowym położoną w Nowogrodźcu koło Bolesławca. Plan.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

2-pokojowe mieszkanie z balkonem Piaskowa Góra, wałbrzych | Świetna lokalizacja i ogromny potencjał aranżacyjny Na sprzedaż przytulne i ciepłe mieszkanie położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł28,70 m² 23 693,38 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż: klimatyczna kawalerka w samym sercu Wrocławia Ul. Jodłowa | 28,70 m | Rynek - 2 min pieszo | Kamienica z 2020 r. Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 000 zł83 m² 8 915,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:110 m²

Biuro Nieruchomości Dębiec prezentuję połowę domu w zabudowie bliźniaczej w Mysłakowicach. Układ pomieszczeń: parter: - wiatrołap z miejscem na szafę - przestronny, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł148 m² 10 743,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 792 m²

Dom wolnostojący z widokiem, którego żaden budynek nigdy nie przesłoni. Zapraszam serdecznie do zapoznania się z niepowtarzalną ofertą sprzedaży domu. Dom jest posadowiony w urokliwym.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 000 zł12 660 m² 256,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna 12 660 m - mpzp 1mu | zabudowa mieszkaniowa i usługowa Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 12 660 m , objęta miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

659 900 zł50,30 m² 13 119,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50,30 m . Nieruchomość składa się z: - salonu z aneksem kuchennym: 28,5 m - sypialni: 12,25 m - przedpokoju: 5,5 m -.

Szczegóły ogłoszenia

127 800 zł1 278 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Bystrzyca Kłodzka- obrzeża. Widok na góry. Malownicza działka budowlana z pięknymi widokami o pow. 1278 m kw. z warunkami zabudowy na dom jednorodzinny. Media : prąd. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Przestronne mieszkanie w klimatycznej kamienicy idealne do zamieszkania lub jako inwestycja Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł46 m² 13 673,91 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferuję państwu na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem na nowym osiedlu, przy ul. Świstackiego. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym apartamentowcu w zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

2 080 000 zł8 000 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży w pierwszej linii zabudowy działka z przeznaczeniem usługowym nadająca się pod usługi motoryzacyjne, handel, inne usługi Powierzchnia 8 000 m2. Wszystkie media miejskie -don-.

Szczegóły ogłoszenia

499 900 zł38 m² 13 155,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie 38 m2 - idealne dla rodziny lub pod inwestycję. Na sprzedaż oferujemy jasne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 38 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł240,26 m² 8 116,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 621 m²

Dom z pięknym ogrodem przy parku idealny dla rodziny z dziećmi! Żerniki Wrocławskie, gmina Siechnice Wyjątkowy, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 240,26 m (plus 51,15.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł82,62 m² 15 117,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:20 m²

Jagodno/szereg/4pok./lux./ogród/balkon/parking/hit Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom szeregowy w zabudowie atrialnej zlokalizowane na granicy Jagodna i Wojszyc. Nieruchomość dwupoziomowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 828 m | Chwałowice | gmina Jelcz-Laskowice Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 828 m , położona w Chwałowicach, w gminie Jelcz-Laskowice.

Szczegóły ogłoszenia

2 799 000 zł54 786 m² 51,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NR oferty: stdoc9214 wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna Z zespołem pałacowo-parkowym 5,48 ha ul. Myśliwska, legnica Na sprzedaż unikalna nieruchomość inwestycyjna o powierzchni 5,4786 ha,.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł45 m² 11 977,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Oferujemy na sprzedaż w pełni rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie w Wysokiej, tuż przy granicy z Wrocławiem. Jest to bardzo dobrze skomunikowana i rozwijająca się okolica. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł80,10 m² 4 981,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 80m2, położone na 1. piętrze kamienicy w samym sercu Legnicy, na Starym Mieście. Na mieszkanie składają się: - dwa pokoje, - pokój z kuchnią, -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

978 500 zł102 m² 9 593,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:595 m²

Nieruchomość doskonale sprawdzi się dla miłośników zieleni i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł950 m² 894,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana, w pełni uzbrojona i gotowa do realizacji Twoich marzeń o własnym domu. Nieruchomość znajduje się na zagospodarowanej, ogrodzonej posesji,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

471 750 zł25,50 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż apartament inwestycyjny zlokalizowany w nowoczesnym pensjonacie w miejscowości Sienna, tuż przy Czarna Góra Resort - jednej z najbardziej rozpoznawalnych destynacji.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij