dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 174 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 174 ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szukasz wymarzonej działki w zielonej okolicy w pobliżu gór ? Oferuję na sprzedaż działki budowlane w atrakcyjnej cenie! Dostępne działki od numeru 8/78 do 8/98 o powierzchni od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

627 000 zł58,08 m² 10 795,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Okazja! mieszkanie gotowe do zamieszkania! umeblowane! buży balkon! Gorąco polecam mieszkanie położone w centrum Jelcza-Laskowic. Mieszkanie składa się z: - komunikacja - pokój - łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł200 m² 1 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Ogłoszenie dotyczy sprzedaży domu jednorodzinnego, wymaga on kapitalnego remontu. Posiada on dwa wejścia, z przodu i z tyłu. Ma około 200m2 Chętnych zapraszam na obejrzenie nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

755 000 zł122,80 m² 6 148,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Duża działka! super lokalizacja! bez pcc! zakup od dewelopera! bez prowizji! cena stanu deweloperskiego 730 tys zł kanalizacja! termin realizacjii grudzień 2025 Gorąco polecam dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł46 m² 12 934,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta od osoby prywatnej (bez prowizji). Nie jestem zainteresowany współpracą z biurami nieruchomości na zasadach prowizyjnych. Zapraszam na prezentację z klientami. Do sprzedanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł70,80 m² 33 192,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Lokal mieszkalny, zaadaptowany na biurowy. Przystosowany i wyposażony dla prowadzenia intensywnej działalności zarobkowej. Bardzo wysoki standard. Dwustronny, ekspozycja okien na północny wschód.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł92 m² 5 108,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z ogromnym potencjałem, położone na pierwszym piętrze pięknie odrestaurowanej, przedwojennej kamienicy przy ul. Wojska Polskiego w centrum Jeleniej Góry,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferujemy Państwu na sprzedaż 4 działki rolne nr 77;79/2;80/1;80/2) o łącznej powierzchni 8,06 ha (80 600 m ) w malowniczej wsi Mielnik koło Bystrzycy Kłodzkiej. Działki zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam wyjątkowe mieszkanie na parterze z prywatnym ogrodem - bezpośrednio od właściciela, bez prowizji. Lokal o powierzchni 43 m położony jest na parterze - to jedyne mieszkanie na tym.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł100 m² 2 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:349 m²

Na sprzedaż dom do remontu, polozony na dzialce 350m2. Idealny dla osób szukających domu do własnej aranżacji lub pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł120 m² 11 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący z dużą, pięknie zagospodarowaną działką oraz zabudowaniami gospodarczymi idealna propozycja dla rodziny, osób szukających przestrzeni, komfortu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

238 000 zł28,29 m² 8 412,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przytulne i funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w niskim, zadbanym budynku przy ul. Wita Stwosza.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł88,97 m² 4 259,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż duże mieszkanie na Nowym Mieście. Ok 87 m2, 3 pokoje, kuchnia, spiżarnia, łazienka, balkon i duża piwnica. Ogrzewanie gazowe. Super lokalizacja, z jednej strony wyremontowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 820 000 zł193,90 m² 9 386,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 357 m²

Na sprzedaż gotowy do zamieszkania dom parterowy o powierzchni całkowitej 193,90 m (z czego powierzchnia mieszkalna wynosi 154,10 m ). Nieruchomość zlokalizowana jest w Spalicach koło.

Szczegóły ogłoszenia

1 395 000 zł135 m² 10 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom wolnostojący z garażem na dwa samochody z pomieszczeniem gospodarczym działka zagospodarowana Nieruchomość całkowicie wykończona z dużym tarasem Dom budowany z najwyższej.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł198 m² 6 560,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:244 m²

Oferta na wyłączność w naszym biurze. Na sprzedaż funkcjonalny i zadbany dom jednorodzinny położony w spokojnej części Zakrzowa. Nieruchomość została podzielona na dwa niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł120 m² 6 583,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie w ścisłym centrum Polkowic idealne dla osób ceniących przestrzeń, wygodę oraz funkcjonalny układ z wyraźnym podziałem na strefę dzienną.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł130 m² 2 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 023 m²

Sprzedam dom szachulcowy, z obmurowaniem częściowym cegła/kamień. Parter - nowe okna pcv 3 szybowe. Wylewki betonowe z 20 cm izolacją termiczną (styropian). Tynki zewnętrzne i wewnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam atrakcyjną działkę Z widokiem na karkonosze Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1152 m , położona w miejscowości Jeżów Sudecki. Działka objęta mpzp. - 05rm,.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł69,40 m² 10 951,01 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do sprzedania lokal usługowy o powierzchni 69,4 m2 Ulica Reja przy samym Pasażu Grunwaldzkim Duże witryny od strony południowo wschodniej. Dwa wejścia od ulicy. Pełny węzeł sanitarny. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł64 m² 7 328,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Sprzedaż bezpośrednia - bez pośredników I bez dodatkowych prowizji Prezentujemy ofertę idealną dla osób, które cenią swój czas i szukają mieszkania gotowego do wprowadzenia. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

589 500 zł63 m² 9 357,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Ulica czajkowskiego - gotowiec inwestycyjny - 3 pokoje W pełnym rozkładzie - gotowe pod wynajem - 63m2 - ciepłe - słoneczne - przestronne - kontakt tel.   Do sprzedania 3 - pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Sprzedam komfortowe mieszkanie na osiedlu 30-lecia w Słupcu. Bardzo jasne, słoneczne. Mieszkanie po generalnym remoncie-wymieniona cała instalacja elektryczna, ościeżnice nowe Porta we wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł44,36 m² 8 566,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Biuro Nieruchomości Sudety ma do zaoferowania mieszkanie dwupokojowe z balkonem zlokalizowane w Jeleniej Górze na osiedlu Zabobrze I. Spółdzielcze- własnościowe prawo do lokalu- możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł82,84 m² 2 535,01 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Ścinawa - atrakcyjna oferta mieszkania z garażem, 2 pom. gospodarczymi i dużą piwnicą. Oferujemy Państwu do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 66,38 m.kw z Garażem.

Szczegóły ogłoszenia

5 837 150 zł10 613 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Plac pod zabudowę mieszkaniową lub usługową 10613m2 składający się z 3 działek położonych w Ślęzy gmina Kobierzyce o wymiarach 52 metry szerokość x 204 metry długość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę nr 523/9 w Bartoszowie koło Legnicy o powierzchni 717 m2 przy ul. Akacjowej (w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona jest symbolem 2 mn). Media na działce:.

Szczegóły ogłoszenia

1 030 000 zł135 m² 7 629,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż funkcjonalny dom parterowy z 2023 roku o powierzchni 135 m , położony na działce o powierzchni 900 m , w spokojnej okolicy otoczonej lasami i terenami.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:30 m²

Na sprzedaż mieszkanie/dom w starej kamienicy Boguszowie-Gorcach przy głównej ulicy miasta (dzielnica Boguszów). Nieruchomość o powierzchni mieszkalnej 94,91 m2 + piwnica ,zlokalizowana na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

598 165 zł53,27 m² 11 228,93 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż mieszkanie w miejscowości Święta Katarzyna, zlokalizowane przy skrzyżowaniu ulic Lipowej i Żernickiej. Inwestycja powstaje w spokojnej, rozwijającej się okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat Nieruchomości ma przyjemność zaoferować na sprzedaż niezwykle klimatyczne i eleganckie mieszkanie o powierzchni 88 m , usytuowane na wysokim parterze stylowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Sprzedaję bezposrednio unikalną nieruchomość składającą się z dwóch lokali mieszkalnych (każdy ma 54 m2, osobne akty notarialne), połączonych w jedną funkcjonalną całość. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Brochów 42 m , 2 pokoje, balkon Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42 m z balkonem, położone we Wrocławiu przy ulicy Syryjskiej.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 279 m² 194,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w Prężycach Położona na nowym osiedlu, w spokojnej i zielonej miejscowości niedaleko Wrocławia. To idealne miejsce dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

985 000 zł59 m² 16 694,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Mieszkanie 3 Pokoje 60 m2 ogrzewanie i woda ciepła miejska nowe instalacje wody i kanalizacji dach pokryty nowa dachowka ceramiczna Przedstawiam Ci mieszkanie na parterze w bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 133 459 zł87,71 m² 12 922 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Powyższa oferta przedstawia 4-pokojowe, funkcjonalnie zaprojektowane mieszkanie z dwoma loggiami, na świetnie usytuowanym osiedlu - Szczepin. Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 000 zł600 m² 11 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Nowoczesna Willa z apartamentami, widokiem na góry i Kotlinę Jeleniogórską w Karpaczu. Obiekt stoi na skraju Parku Krajobrazowego Willa Skała jest laureatem nagrody architektonicznej za.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Do wystawienia posiadam mieszkanie 25,5 m w Boguszowie Gorcach przy ul. Wyspiańskiego (300 m od ratusza), usytuowane na 2 piętrze. Kamienica zabytkowa rok 1910. Klatka schodowa zadbana, po.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł52 m² 13 442,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 52m2 Wrocław, księże Wielkie, ul. Siemianowicka Oferuję na sprzedaż atrakcyjne, świeżo wyremontowane mieszkanie położone w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł10 000 m² 73 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferuję do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość gruntową o powierzchni 10 000 m (1 ha), zlokalizowaną bezpośrednio na granicy miasta Chojnów, przy drodze wojewódzkiej dw 328, ok. 5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł470 m² 1 276,60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 470 m²

Na sprzedaż obiekt przemysłowy pod działalność gospodarczą w miejscowości Pieszyce (58-250) przy ulicy Sanatoryjnej położony na działce o powierzchni 1470m2(działka - dzierżawa.