dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 160 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 160 ogłoszeń

406 000 zł1 847 m² 219,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Tylko w naszym biurze - wyjątkowa oferta działek z widokiem na góry! 5 działek budowlanych w Piechowicach - dzielnica piastówznakomita lokalizacja pod budowę domu lub inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł169,43 m² 7 967,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:433 m²

Niesamowite miejsce do napisania własnej historii - z widokiem, który mimo stałości nigdy nie jest taki sam - najbliżej położona Wrocławia góra - Ślęża. Lokalizacja: ul. Czereśniowa,.

Szczegóły ogłoszenia

670 140 zł91,80 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 5 pokojowe Z ogródkiem W godzikowicach k/oławy sprzedam biuro sprzedaży oława ul. Brzeska 13/1u Sprzedam mieszkanie z Ogródkiem w Godzikowicach k/oławy Podwyższony.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł69 m² 5 289,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o pow. 69 m na Starym Zdroju-Górna część Starego Zdroju. Opis: do sprzedania ustawne mieszkanie 69 m plus piwnice 2x po 5 m i pokoik 5 m na 1.

Szczegóły ogłoszenia

661 600 zł66,16 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie oława 3 pokoje sprzedam Oława sprzedam mieszkanie 3 pokojowe z tarasem przy ul. 3 maja Doskonała lokalizacja Centrum miasta I piętro Budynek z 2010 roku Parking ogólnodostępny.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł50,20 m² 5 956,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 50,20 m2, zlokalizowane w dobrze skomunikowanej części Głogowa - przy Armii Krajowej, osiedle Chrobry. Mieszkanie znajduje się na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

702 092 zł75,09 m² 9 350,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie oława 3 pokoje sprzedam Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie w Oławie. Położone na czwartym piętrze w 4 piętrowym budynku mieszkalnym z 2010 roku. W budynku winda. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł28,40 m² 7 711,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulna kawalerka po kapitalnym remoncie, gotowa na nowego właściciela. Mieszkanie ma 28,40 m2 i znajduje się na 2. piętrze przy ulicy Aleja Wolności, osiedle Śródmieście,.

Szczegóły ogłoszenia

459 999 zł41,08 m² 11 197,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Do sprzedaży przestronne i słoneczne 41 metrowe mieszkanie z balkonem zlokalizowana w południowej części Wrocławia na Borku. Mieszkanie jest rozkładowe i znajduje się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

542 000 zł77,49 m² 6 994,45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie oława 3 pokoje sprzedam Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe w Oławie przy ulicy św. Rocha Do mieszkania przynależą 2 piwnice Mieszkanie wyposażone Doskonała lokalizacja - centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł815 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:815 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący z lat 60` usytuowany na działce o powierzchni 823 m2. Działka o numerze 452/8. Posiada bezpośredni wjazd na drogę gminną. Dom posiada powierzchnię około.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł47,11 m² 13 585,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferta bez prowizji Mieszkanie, które łączy funkcjonalny układ z komfortem codziennego życia. 47,11 m dobrze zaprojektowanej przestrzeni, położone na wygodnym 1. piętrze w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł70,30 m² 8 108,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie oława 2 pokoje sprzedam Oława sprzedam mieszkanie 2 pokoje_parter_kamienica_do wprowadzenia Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe w Oławie przy ulicy 1 Maja Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł183 m² 5 349,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 201 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż piękny dom o powierzchni 183 m2 z 2012 roku w miejscowości Borek ( około 6km od Głogowa). Pełen światła i przestrzeni , z przeszkleniami.

Szczegóły ogłoszenia

196 000 zł63 m² 3 111,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1923

Do sprzedania Stylowe i przestronne mieszkanie o powierzchni 63 m2, położone na 2 piętrze kameralnego budynku. Nieruchomość znajduje sie przy ulicy Niepodległości (za wiaduktem ) na.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł77,38 m² 6 978,55 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie oława 3 pokoje sprzedam Mieszkanie Oława 3 pokoje_1 piętro_rozkładowe_parking_ogródek Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe w Oławie z ogródkiem przy ulicy 1 Maja Mieszkanie wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

599 999 zł1 200 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Dobrzykowice /1200m2/mpzp/media okazja!polecamy na sprzedaż budowlaną na sprzedaż o wymiarach 25x48 m. Powierzchnia wynosi 1200 m , a dojazd jest asfaltowy. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł44,35 m² 5 163,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1923

Na sprzedaż przestronne mieszkanie własnościowe położone w klimatycznej kamienicy w ścisłym centrum miasta (plac Grunwaldzki). Mieszkanie składa się z: -pokoju dziennego, -dużej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 052 000 zł67,90 m² 15 493,37 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Wyobraź sobie leniwy poranek z filiżanką kawy na balkonie, by zaledwie kwadrans później cieszyć się gwarem wrocławskiego Rynku. To miejsce to idealny balans między tętniącym życiem centrum.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł60,60 m² 1 963,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem inwestycyjnym Piława Górna Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie przeznaczone do kapitalnego remontu, położone na II piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł42 m² 10 452 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m , położone na parterze w 5-piętrowej kamienicy na wrocławskim Nadodrzu (śródmieście) przy ulicy Trzebnickiej. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł58,10 m² 7 228,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje - balkon - 3 piętro - niski blok Legnica - Piekary A Nieruchomość o powierzchni 58,10 m2, składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, wc, przedpokoju z garderobą/schowkiem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł56,63 m² 4 220,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Nest Home Group oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na drugim piętrze w odrestaurowanej kamienicy w Śródmieściu Wałbrzycha przy Alei.

Szczegóły ogłoszenia

2 720 000 zł288 m² 9 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż niepowtarzalna nieruchomość, dom wolnostojący, jednorodzinny w uzdrowiskowej miejscowości Polanica Zdrój. Dom dwukondygnacyjny został wybudowany w 2011 roku na działce.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł45,95 m² 4 983,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią. Bardzo jasne i ustawne. Widok z okien na wschód i zachód. Mieszkanie jest do odświeżenia, gładzie, drewniany parkiet, ogrzewanie miejskie ,.

Szczegóły ogłoszenia

764 005 zł58,10 m² 13 149,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Park /apartament /57m2 /garderoba! Polecamy Państwu na sprzedaż piękny Apartament ul. Krzycka Położony w spokojnej okolicy z dobra infrastruktura , komunikacja tramwaj oraz autobus. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

859 000 zł93,75 m² 9 162,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Polecamy apartamenty dwupoziomowe z ogródkami i osobnym wejściem w Kiełczowie w świetnej lokalizacji. Zakup bez prowizji i pcc! Tuż przy granicy z Psim Polem.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł48,95 m² 23 493,36 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż eleganckie mieszkanie dwupokojowe, położone w zabytkowym budynku Młyna Maria na ulicy Staromłyńskiej, tuż przy Ostrowie Tumskim we Wrocławiu. Mieszkanie o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Do sprzedania! Położone w świetnej lokalizacji Białego Kamienia, 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze budynku powstałego w 1994 roku. Stan mieszkania- bardzo dobry. Wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

74 000 zł12 m² 6 166,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Pilnie sprzedam 2 miejsca postojowe jak na zdjęciu, w garażu podziemnym na oś. Odkrywców, ul. Idzikowskiego 22, w części A. W pakiecie również 2xpilot do bramy garażowej.

Szczegóły ogłoszenia

369 001 zł1 000 m² 369 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Krępice/działka budowlana/pełne media/pkp/mpzp Polecamy Państwu na sprzedaży działka budowlana w Krępicach ul.Zachodnia na osiedlu willowym , pełne media przy działce, droga dojazdowa asfaltowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

441 043 zł27,87 m² 15 825,01 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: mateusz Porada tel.   Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku w zachodniej części miasta, na osiedlu Nowe Żerniki. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne, przestronne i zadbane mieszkanie o powierzchni 60 m2, położone na 1 piętrze na os. Piastów Śląskich w Głogowie. Idealne dla rodziny, pary lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane, każda o powierzchni 1266 m (12,66 ar). Teren oznaczony symbolem 3rm/mn3 Tereny zabudowy zagrodowej w gospodarstwach rolnych, hodowlanych.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł64,50 m² 7 271,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Witam, do sprzedania mieszkanie trzypokojowe na Osiedlu Zawiszow. Mieszkanie zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł80 m² 7 487,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na na sprzedaż atrakcyjne, przestronne, słoneczne mieszkanie, położone na parterze w IV piętrowej kamienicy po termomodernizacji, na os. Śródmieście w Głogowie. Oferowana.

Szczegóły ogłoszenia

649 999 zł1 171 m² 555,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Ramiszów działka Pelne media/mpzp/kanalizacja Działka przy granicy Pawłowic i osiedla Ramiszów Przy Lesie. Położona w obszarze oznaczonym symbolem 2mn/u przeznaczonym pod tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł3 000 m² 76,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Działka w Borku pod Głogowem - wymarzony zakątek dla Twojej rodziny! Zapraszamy do zakupu pięknej działki o powierzchni 30 arów w miejscowości Borek pod Głogowem. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

725 001 zł2 001 m² 362,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Krępice/działka budowlana/pełne media/pkp/wz/2000m2 Polecamy Państwu na sprzedaży działka budowlana w Krępicach ul.Zachodnia na osiedlu willowym , pełne media przy działce, droga dojazdowa.

Szczegóły ogłoszenia

548 990 zł43,65 m² 12 577,09 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie w szeregu |ok. Psiego Pola!| 2pok. || Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 43,6m2 + ogródek ok 27m2 Opiekun oferty :   Mieszkanie w szeregu, tylko 2.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 071 m² 139,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż działki budowlanej - Kałowice, gmina Zawonia Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 0,1071 ha, usytuowana w malowniczej miejscowości Kałowice, zaledwie 3 km od Zawoni,.