dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 167 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

985 001 zł110 m² 8 962,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

SMolec ostatnie sztuki /dom 108m2 /super lokalizacj! Polecamy na sprzedaż piękny , nowoczesny dom w zabudowie szeregowej w miejscowości Smolec. Powierzchnia użytkowa 107 m2, działka ok. 150 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chrząstawa Mała

Chrząstawa Mała,dolnośląskie

1 430 000 zł200 m² 7 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:950 m²

Komfortowy dom wolnostojący wykończony wysokiej klasy materiałami budowlanymi! świetna lokalizacja - budynek położony przy samym lesie! Gorąco polecam dom wolnostojący położony w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

345 000 zł42 m² 8 214,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości przedstawia wyjątkową oferta sprzedaży stylowego mieszkania 42 m po kapitalnym remoncie, położonego w centrum Świdnicy z miejscem parkingowym i umeblowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plater

Legnica,dolnośląskie

235 000 zł56 m² 4 164,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Legnicy w dzielnicy Stare Miasto. Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą mieszkania znajdującego się w dzielnicy Stare Miasto w Legnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Łagów

Łagów,dolnośląskie

369 250 zł2 954 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta wyłącznie w naszym biurze - nie szukaj dalej Grunt komercyjny pod handel wielkopowierzchniowy w Łagowie, gmina Zgorzelec Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

290 000 zł48 m² 5 988,02 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Podpisana umowa przedwstępna! Lokal znajduje się na wysokim parterze. Szukasz dla siebie nowoczesnego, a zarazem przytulnego mieszkania w spokojnej okolicy? Mam dla Ciebie piękne mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bolesława Chrobrego

Wrocław,dolnośląskie

385 000 zł29 m² 13 275,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie z możliwością wydzielenia osobnej sypialni! Polecam na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 29 m2, usytuowaną na czwartym piętrze pięciopiętrowej kamienicy z 1930 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

990 000 zł124 m² 7 951,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:148 m²

Na sprzedaż są domy w zabudowie bliźniaczej zlokalizowane w Pietrzykowicach, zaledwie 5 km od granic Wrocławia. Kameralny charakter, duże metraże lokali i doskonała lokalizacja to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milicz

Milicz,dolnośląskie

890 000 zł270 m² 3 296,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:418 m²

*** komfortowy dom dla dużej rodziny *** *** cicha I spokojna okolica*** *** na osiedlu domków jednorodzinnych *** Na sprzedaż dom położony w Miliczu, w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

155 000 zł38 m² 4 078,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferuję na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na Nowym Mieście. Mieszkanie znajduje się na 1 pietrze w 3 piętrowej kamienicy. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 38 m2 , które składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Rudna

Rudna,dolnośląskie

185 000 zł180 m² 1 027,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy 108 m 2 + 74 m 2 pomieszczeń gosp. - centrum Rudnej. Możliwa zamiana na inną nieruchomość mieszkalną w Lubinie, polkowicach, głogów lub Legnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wierzchowice

Wierzchowice,dolnośląskie

150 000 zł48 m² 3 101,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1909

Sprzedam mieszkanie w miejscowości Wierzchowice , które znajdują się 11km od Głogowa i 17km do Polkowic. Mieszkanie znajduje się w szeregowej zabudowie, jest do remontu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

465 000 zł33 m² 13 901,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Proponowane mieszkanie ma powierzchnię 33,45m2 i znajduje się na parterze w trzypiętrowym budynku. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym o powierzchni 22,43m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gagarina

Wrocław,dolnośląskie

849 000 zł67 m² 12 671,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 67 m we Wrocławiu przy ulicy Gagarina! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego i słonecznego mieszkania zlokalizowanego w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Rudna

Rudna,dolnośląskie

370 000 zł300 m² 1 233,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom w centrum Rudnej Oferujemy Państwu na sprzedaż dom z ogromnym potencjałem położony w samym centrum Rudnej. Ta wyjątkowa i urokliwa nieruchomość dzięki swojemu położeniu wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Oławska

Wrocław,dolnośląskie

828 000 zł69 m² 12 010,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie w sercu Wrocławia - ul. Oławska, 68,94 m Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie zlokalizowane na 1. piętrze zadbanego budynku z lat 60., przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

1 499 000 zł45 m² 33 163,70 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Luksusowy apartament z panoramicznym widokiem na Wrocław i Odrę - Browary Wrocławskie Wyobraź sobie poranek z filiżanką aromatycznej kawy, na tarasie z widokiem na malowniczą Odrę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Kręta

Wrocław,dolnośląskie

474 000 zł28 m² 16 672,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż słoneczna kawalerka w bliskiej odległości od centrum Wrocławia, na Nadodrzu. Mieszkanie znajduje się w budynku z 2007 roku. Położone jest na ostatnim, 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

439 000 zł40 m² 10 955,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż jasne i słoneczne mieszkanie 2-pokojowe na Księżu Małym o powierzchni 40,07m2, 3 piętro z garażem podziemnym. Opis mieszkania: salon z aneksem kuchennym 17,97m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Wrocław,dolnośląskie

400 000 zł29 m² 13 793,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kondycja w cenie! Jeśli codzienna wspinaczka po schodach to dla Ciebie żaden problem, a widok z ostatniego piętra to nagroda, to ta kawalerka jest stworzona z myślą o Tobie! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

390 668 zł20 m² 19 426,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na parterze zlokalizowane są lokale handlowe wraz z recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stoczniowa

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł62 m² 12 907,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem Wrocław, zakrzów, ul. Stoczniowa Przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 61,90 m , zlokalizowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podwale

Wrocław,dolnośląskie

1 699 000 zł58 m² 29 293,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Luksusowy apartament w ovo Wrocław - zamieszkaj w ikonie prestiżu i nowoczesności! Marzysz o zamieszkaniu w samym sercu Wrocławia, w otoczeniu luksusu i nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 280 000 zł288 m² 4 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:666 m²

Tylko U nas! wombat nieruchomości poleca! wombat nieruchomości oferuje do sprzedaży wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 288 m , użytkowej 190 m 2 , położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szpitalna

Wrocław,dolnośląskie

485 000 zł38 m² 12 763,20 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferuję przytulne mieszkanie o powierzchni 38 m , zlokalizowane w sercu Wrocławia przy ulicy Szpitalnej. Mieszkanie składa się z: - salonu z balkonem francuskim idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Na Grobli

Wrocław,dolnośląskie

427 000 zł29 m² 14 479,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Komfortowe, stylowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, położone w samym sercu Wrocławia, na Osiedlu Przedmieście Oławskie. Lokal o powierzchni 29,49 m znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach, ul. Bukowa

Wojcieszyce,dolnośląskie

140 000 zł1 438 m² 97,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas! Nie szukaj dalej! Prosimy o kontakt ws. działki wyłącznie za naszym pośrednictwem :-) Szukasz świetnie położonej działki z pięknym widokiem na pasmo gór oraz idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łomnicka

Wrocław,dolnośląskie

495 000 zł35 m² 14 142,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Przedstawiam Państwu wyjątkową okazję komfortowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34,53 m , które czeka na nowego właściciela! Położone na pierwszym piętrze nowoczesnego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szczepowa

Wrocław,dolnośląskie

900 000 zł85 m² 10 643,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nie trać okazji zadzwoń i dowiedz się więcej! dostępny nawet po 18:00 rozmawiam również W języku angielskim! Co sprawia, że ta inwestycja wyróżnia się na tle innych? Świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rędzińska

Wrocław,dolnośląskie

450 060 zł31 m² 14 490 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy. Idealne na start mieszkanie z balkonem w którego skład wchodzi: pokój Salon z aneksem kuchennym Łazienka Przedpokój Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Węgliniecka

Wrocław,dolnośląskie

1 420 000 zł95 m² 14 916 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 95.2m2 z ogromnym ogrodem niespełna 200m2 przy ul. Węglinieckiej, na wrocławskich Maślicach. Nieruchomość jest w bardzo dobrym stanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kwiatowa

Groblice,dolnośląskie

595 000 zł56 m² 10 720,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

AM Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,5 m , zlokalizowane na parterze kameralnego budynku wielorodzinnego w spokojnej części Groblic tylko 5 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jastrzębia

Lubin,dolnośląskie

399 000 zł57 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż w Lubinie przy ulicy Jastrzębiej. Nieruchomość jest położona na 4 piętrze w bloku. Mieszkanie o powierzchni 57,0 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

984 000 zł67 m² 14 588,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkanie o pow. 67,45m2 znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą. Wyjątkowe mieszkanie. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Żmigrodzka

Wrocław,dolnośląskie

1 630 000 zł113 m² 14 468,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą biura o powierzchni 112,66 m2 ulokowanego w biurowcu w nowym budownictwie przy ul. Żmigrodzkiej Opiekun oferty: nr. licencji pfrn 23867 tel. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

929 000 zł153 m² 6 071,90 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1890

Piękny apartament 153 m kw. po kapitalnym remoncie , użyto materiałów najwyższej jakości ( marmury , parkiety, sufity podwieszane , oświetlenie ledowe itp. Istnieje możliwość podziału na 2 lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach Cieszów

Cieszów,dolnośląskie

95 000 zł850 m² 111,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Zaglądasz tutaj ponieważ szukasz działki, na której postawisz swój wymarzony dom ? ? Zobacz ta działka może być idealna właśnie dla Ciebie! Grunt o powierzchni 850m 2 usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oborniki Śląskie

Oborniki Śląskie,dolnośląskie

28 000 000 zł1 500 m² 18 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:95 000 m²

Unikatowa rezydencja na sprzedaż 1500 mkw powierzchni, 9,5ha terenu ogrodowo-parkowego. Bliskie okolice Wrocławia. Reprezentacyjna posiadłość rezydencjonalna z potencjałem inwestycyjnym. Wybudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Polanica-Zdrój

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

2 950 000 zł235 m² 12 553 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż niepowtarzalna nieruchomość, dom wolnostojący w uzdrowiskowej Polanicy Zdrój. Luksusowa rezydencja nad rzeką w Polanicy Zdrój, niedaleko od Parku Zdrojowego.o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Wrocław,dolnośląskie

1 190 000 zł82 m² 14 466 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Nowa cena! plac kościuszki/ bałuckiego, na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe w zabytkowej kamienicy, w ścisłym centrum miasta. Idealne na kancelarię notarialną, prawniczą, każdą inną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Augustowska

Wrocław,dolnośląskie

590 000 zł40 m² 14 936,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 39,5 m we Wrocławiu, ul. Augustowska Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania zlokalizowanego na spokojnym osiedlu we.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij