dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 168 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 168 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

219 000 zł37 m² 5 915,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży przytulne, w pełni urządzone i wyremontowane mieszkanie o powierzchni 37.02 m2, położone w dzielnicy Nowe Miasto. Lokal posadowiony jest na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Wilczyn

Wilczyn,dolnośląskie

160 000 zł24 000 m² 6,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam pole orne - 2,4 ha - Wilczyn (powiat trzebnicki) Na sprzedaż pole orne o łącznej powierzchni 2,4 ha , położone w miejscowości Wilczyn , gmina Oborniki Śląskie , powiat trzebnicki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

309 000 zł62 m² 4 983,87 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe , rozkładowe, mieszkanie w Wałbrzychu (podzamcze). Możliwość zakupu przez cudzoziemców. 8 piętro, balkon, piwnica, powierzchnia 62m2 , składające się z: - 3 pokoi, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Trzebiatowskiego

Wrocław,dolnośląskie

3 890 999 zł312 m² 12 471,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 798 m²

Przedmiotem oferty jest klimatyczny dom z ogrodem, znajdujący się we Wrocławiu zaledwie 1,5km od Parku Tysiąclecia. Nieruchomość posiada wolnostojący dwustanowiskowy garaż, domek narzędziowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

75 000 zł39 m² 1 923,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w środkowej części Sobiecina, wygodnej lokalizacji , niedaleko przystanków, i sklepów. Mieszkanie przygotowane do remontu, duży pokój z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

200 000 zł22 m² 9 302,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

NA sprzedaż *** Oferta tylko w naszym biurze nie szukaj dalej *** Biuro nieruchomości myhome oferuję na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na parterze w Kamienicy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac Ratuszowy

Jelenia Góra,dolnośląskie

449 000 zł55 m² 8 223,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Jeśli szukasz mieszkania : po generalnym remoncie i w wysokim standardzie w ścisłym Centrum Jeleniej Góry które posłuży Ci wiele lat bez żadnych nakładów finansowych To ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Śnieżna

Lądek-Zdrój,dolnośląskie

430 000 zł72 m² 5 972,22 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Sprzedam mieszkanie w kamienicy 52m2 plus osobną kawalerkę 20m2, lokalizacja Lądek Zdrój nieopodal Rynku, mieszkanie jak i kawalerka są na jednym poziomie (parter). Mieszkanie i kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wilkowice

Wilkowice,dolnośląskie

1 150 000 zł159 m² 7 214,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 061 m²

Ostatni dom wolnostojący w inwestycji na działce ponad 1000 m2. Klient Oferta bezpośrednio od dewelopera. Pomagamy uzyskać finansowanie na zakup nieruchomości. Przedstawiam ofertę domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł64 m² 13 938 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz promocja! -15000 zł na każdy pokój! cena promocyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pereca

Wrocław,dolnośląskie

469 900 zł38 m² 12 285 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne 2- pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 38,25m 2 , usytuowane na 1 piętrze bloku przy ulicy Icchaka Lejba Pereca we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Domaszczyn,dolnośląskie

1 050 000 zł120 m² 8 715,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Bliźniak duży ogród około 200 m2 media miejskie funkcjonalny układ pomieszczeń garaż lokalizacja: na sprzedaż jasny, przestronny dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany przy ul. Oliwkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

629 141 zł59 m² 10 622 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc! - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

641 000 zł35 m² 18 451,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kazimierza Wielkiego

Złotoryja,dolnośląskie

459 000 zł76 m² 6 039,47 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Dom szeregowy na sprzedaż (może być usługa). Złotoryja - ul. Kazimierza Wielkiego 2b. Cena: 460 000 zł. Powierzchnia użytkowa: 76,60m2 w tym parter 50,10m2, poddasze 26,50m2 (po podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Dziadoszańska

Wrocław,dolnośląskie

630 000 zł90 m² 7 039,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży lokalu usługowego przy ul. Dziadoszańskiej 29 Lokal usługowy na parterze o powierzchni 89,5 m2 położony w dogodnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bystrzyca

Bystrzyca,dolnośląskie

1 350 000 zł199 m² 6 783,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 344 m²

Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczej miejscowości Bystrzyca na Dolnym Śląsku. Ta przestronna działka o powierzchni 2344 m kryje w sobie dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Akacjowa

Krzyżowice,dolnośląskie

865 000 zł105 m² 8 238,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:297 m²

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Inwestycja przy skrzyżowaniu ulicy Akacjowej oraz Głównej w miejscowości Krzyżowice w gminie Kobierzyce to miejsce, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

930 000 zł124 m² 7 469,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:585 m²

Nieruchomość doskonale sprawdzi się dla miłośników zieleni i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

1 264 000 zł71 m² 17 790,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3 pokojowe nowe mieszkanie premium Wrocław Grabiszynek, ul. Racławicka! Estetycznie zaprojektowane, nowoczesne wnętrze w naturalnych, wytwornych kolorach. Spójna koncepcja stylu widoczna jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

606 999 zł30 m² 20 186,20 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Rynek

Świdnica,dolnośląskie

189 000 zł54 m² 3 506,49 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o pow. 53.90m2 klimatyzowany w samym Rynku na parterze w 3 piętrowej kamienicy ( Pałac Hochbergów ) w Świdnicy Link do spaceru wirtualnego: MEGA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Szkolna

Węgry,dolnośląskie

306 306 zł3 094 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Do sprzedania działka budowlana położona w Węgrach (gmina Żórawina) przy ul. Szkolnej. Idealna pod zabudowę jednorodzinną z możliwością usług nieuciążliwych. Ta działka ma ogromny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł61 m² 9 868,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Unikalne mieszkanie dwupoziomowe z sauną fińską, słoneczne i komfortowe. Posiada klimatyzację, dużą garderobę i balkon. Mieszkanie świeżo po remoncie, gotowe do zamieszkania od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

584 900 zł48 m² 12 109,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1926

Na sprzedaż zadbane trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Chorzowskiej na Księżu Małym. Mieszkanie znajduje się na znanym modernistycznym osiedlu z 1928r, które charakteryzuje się niską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Głogów,dolnośląskie

239 000 zł48 m² 4 979,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego, słonecznego mieszkania na osiedlu Hutnik Mieszkanie umiejscowione jest na czwartym piętrze w bloku przy ul. Sienkiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 349 000 zł87 m² 15 436,50 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie gotowe i duże 4 pokojowe o pow. 87,39m2 z balkonem i dwoma wykuszami loggią! Inwestycja w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Grębocice

Grębocice,dolnośląskie

120 000 zł50 m² 2 400 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 2. piętrze kamienicy w Grębocicach zaledwie 10 minut drogi od Głogowa i 20 minut od Polkowic. Nieruchomość z ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

618 999 zł30 m² 20 585,30 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

1 230 000 zł149 m² 8 255,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:43 m²

Na sprzedaż domy w zabudowie szeregowej położone na wrocławskim Jagodnie. Nowe osiedle domów szeregowych w niskiej zabudowie, wokół pełna infrastruktura: sklepy, usługi, komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa ogrodzona Głogów

Głogów,dolnośląskie

5 000 000 zł8 000 m² 625 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka przemysłowa przy ul. Portowej w Głogowie, w pobliżu Famaby. Działka o powierzchni 0,80 ha, ogrodzona ( płot betonowy i siatka), monitorowana, zabudowana 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

726 279 zł72 m² 10 094,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie od dewelopera! oferta bez prowizji dla biura I podatku pcc 2% Wrocław Fabryczna Maślice duże mieszanie, 2 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Krobica

Krobica,dolnośląskie

750 000 zł10 002 m² 74,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedstawiam Państwu na sprzedaż działkę zlokalizowaną w Krobicy w pobliżu Świeradowa Zdroju z wydanymi warunkami zabudowy. Największym atutem tej nieruchomości jest lokalizacja - oaza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Opatowicka

Wrocław,dolnośląskie

939 000 zł98 m² 9 581,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:251 m²

Bliźniaki zlokalizowane na pięknych wrocławskich Opatowicach! Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to bliźniak, w którym można się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 099 000 zł89 m² 12 362,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 88,90m2 z ogrodem, tarasem i balkonem! Całe osiedle realizowane jest jako wyjątkowa koncepcja mieszkań w układach willowych, zaplanowanych jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pęciszów,dolnośląskie

1 100 000 zł266 m² 4 135,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 726 m²

Rezerwacja. Na sprzedaż dom położony w m. Pęciszów gm. Zawonia, powiat trzebnicki. Powierzchnia użytkowa domu -167m2. Działka o powierzchni ok. 2726m2. Cena 1.100.000 zł. Właściciel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

920 000 zł63 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż jest zupełnie nowe, zaprojektowane przez architekta 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,5 m , znajdujące się przy ul. Grabiszyńskiej we Wrocławiu. Jest jasne i słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

725 000 zł92 m² 7 923,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Ostatnia sztuka/dom/ duży ogródek / do odbioru! Na sprzedaż atrakcyjne szeregi zlokalizowane przy Leśnicy zachodniej granicy Wrocławia. Domy w zabudowie szeregowej znajdują się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 3 Maja

Oława,dolnośląskie

439 000 zł47 m² 9 400,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - wysoki standard, doskonała lokalizacja! Masz dosyć mieszkań, które są po remoncie do remontu? ;) Proponuję na sprzedaż nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie.