dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 167 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Borówkowa

Księginice,dolnośląskie

2 490 000 zł350 m² 7 114 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 391 m²

Ksieginice, gmina Kobierzyce. Nowoczesny dom w trakcie budowy na sprzedaż. Pięknie zaprojektowany, z wewnętrznym patio i basenem. Parterowy, z poddaszem użytkowym, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

3 999 000 zł1 265 m² 3 162 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:podziemna hala garażowa

NA sprzedaż: wielofunkcyjna nieruchomość produkcyjno-usługowa, z częścią mieszkalną. Lokalizacja: brzeźnik 135, bezpośrednio przy drodze krajowej dk 94, 3 km od Bolesławca, z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabskiego

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

643 000 zł77 m² 8 299,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Rezerwacja! Cena ostateczna: 643 000 zł. | 8300 zł./m Pilna sprzedaż! NOWOCZESNE I PRZESTRONNE MIESZKANIE 77,47 m | 3 POKOJE | 2 BALKONY | ZAMKNIĘTE OSIEDLE | MOŻLIWOŚĆ ARANŻACJI.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

907 605 zł96 m² 9 477,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wrocław Fabryczna Maślice tu powstała nowa inwestycja w otoczeniu pięknych, zielonych terenów. Proponuję Państwu mieszkanie 3-pokojowe z antresolą i z dwoma balkonami! Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Koszarowa

Świętoszów,dolnośląskie

5 000 000 zł1 100 m² 4 545,45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Powierzchnia działki:2 402 m²

NA sprzedaż Historyczny budynek wielorodzinny po generalnym remoncie, 18 mieszkań w stanie deweloperskim podwyższonym | Świętoszów | Działka 2402 m Obiekt z historią, komfortem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Alpejska

Trzebnica,dolnośląskie

309 999 zł1 039 m² 298,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana w Trzebnicy - idealna lokalizacja dla Twojego domu! Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1039 m , oznaczoną w miejscowym planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna uzbrojona

Miłosławice,dolnośląskie

70 000 zł994 m² 70,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka Rekraacyjna o powierzchni około 1000 m2, położona w malowniczej miejscowości Miłosławice, gmina Milicz. To doskonała oferta dla osób poszukujących ciszy i spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Sosnówka

Sosnówka,dolnośląskie

720 000 zł114 m² 6 315,79 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż dwa nowoczesne apartamenty o powierzchni użytkowej odpowiednio 47,47 m na parterze oraz 41,12 m na piętrze, z dodatkową powierzchnią poddasza użytkowego (28 m ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Stara Łomnica

Stara Łomnica,dolnośląskie

201 718 zł1 587 m² 127,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1 587 m2 , położoną w urokliwej miejscowości Stara Łomnica, obszar Bystrzyca Kłodzka. Działka znajduje się w otoczeniu zabudowy willowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Legnickie Pole

Legnickie Pole,dolnośląskie

289 000 zł44 m² 6 538,46 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

NA sprzedaż lokal usługowo-handlowy W legnickim polu Szukasz idealnego miejsca na otwarcie własnej działalności gospodarczej? Lub szukasz lokalu pod inwestycję? Jeśli takie masz plany to ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach Kudowa-Zdrój

Kudowa-Zdrój,dolnośląskie

109 900 zł816 m² 134,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowy kompleks działek budowlanych w sercu Kotliny Kłodzkiej - 5 min od Kłodzka i 10 min od Polanicy-Zdroju, z prywatnym terenem rekreacyjnym. Panorama 360 : /starywielislaw Marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bożka

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

649 000 zł60 m² 10 845,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowa Cena - 649 000 zł. Nowe budownictwo | gotowe do wprowadzenia | 3 pokoje | klimatyzacja | 4 piętro | balkon 8,8 m | winda | miejsce postojowe Z przyjemnością prezentuję przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świdnicka

Wrocław,dolnośląskie

769 000 zł56 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego w sercu Wrocławia, przy ul. Świdnickiej, oddalonego zaledwie ok. 100 m od płyty rynku. Oferta idealna jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Ludwiga van Beethovena

Wrocław,dolnośląskie

1 180 000 zł131 m² 8 999,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom szeregowy na pięknym kameralnym osiedlu! Duże okna oraz eleganckie wykończenia. Zamieszkaj w południowej części Wrocławia na Jagodnie. Wprowadź się do swojej ekskluzywnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Karkonoska

Karpacz,dolnośląskie

545 000 zł35 m² 15 571 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Pięknie wykończony, pracujący apartament w Karpaczu znajdujący się z kompleksie Triventi Mountain Residence gdzie z apartamentu rozpościera się piękny widok na Śnieżkę - szczyt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Milicka

Trzebnica,dolnośląskie

2 300 000 zł526 m² 4 373,46 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:19

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

> wyremontowany > gotowa inwestycja > długoterminowy najemca > pełna infrastruktura techniczna > centrum miasta > doskonały dojazd do drogi ekspresowej Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Milicka

Trzebnica,dolnośląskie

2 300 000 zł526 m² 4 373,46 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:19

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł37 m² 12 211,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Żelaznej we Wrocławiu. Lokal składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, z możliwością wydzielenia osobnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bednarska

Wrocław,dolnośląskie

529 000 zł42 m² 12 447,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie z balkonem gotowe do zamieszkania, ul. Bednarska, wrocław Na sprzedaż ustawne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 42,5 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielawa

Bielawa,dolnośląskie

244 799 zł51 m² 4 799,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Słoneczne Marzenie na Oś. XXV-lecia w Bielawie! Szukasz miejsca, które połączy komfort z pięknem natury? To mieszkanie spełni Twoje marzenie! Położone na 4 piętrze na oś. XXV-lecia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł52 m² 13 349,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Gorąco polecam mieszkanie dwu pokojowe w budynku dwu lokalowym położone we Wrocławiu na Wojnowie. Mieszkanie składa się z: - pokój z aneksem kuchennym - pokój - łazienka, - przedpokój Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lawendowa

Wrocław,dolnośląskie

598 493 zł60 m² 9 950 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w spokojnej okolicy, otoczonej terenami zielonymi. Bez prowizji, bez podatku pcc 2% Doskonała komunikacja z centrum miasta - przystanek autobusowy zaledwie 150.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

207 449 zł26 m² 8 050,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kawalerka na drugim piętrze z balkonem! Stan deweloper ski , termin oddania VI 2025 rok. Metraż to 25,77m2 plus balkon 4,80m2. Ogrzewanie gazowe, podłogowe. Możliwość dokupienia miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Stronia,dolnośląskie

409 000 zł91 m² 4 494,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 086 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu, bliźniaka, znajdującego się w miejscowości Stronia- wieś w Polsce położona w województwie dolnośląskim, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Armii Krajowej

Wrocław,dolnośląskie

479 000 zł36 m² 13 305,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe po remoncie o powierzchni 36 m2, 1 piętro w 10 piętrowym bloku z windą z 1980 r przy ulicy Ślicznej ,krzyki / gaj, wrocław. Świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Turawska

Wrocław,dolnośląskie

648 001 zł55 m² 11 688,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na wyjątkowym, nowoczesnym osiedlu, w otoczeniu drzew. Kupujący nie płaci prowizji, ani podatku pcc 2%! Ta inwestycja oferuje komfortową przestrzeń z dostępem do terenów zielonych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ikara

Wrocław,dolnośląskie

535 900 zł47 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż przestronne 46,6 m mieszkanie we Wrocławiu, usytuowane na 4. piętrze z 8 w budynku przy ul. Bulwar Ikara. Lokal składa się z : jasnego salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Legnica

Legnica,dolnośląskie

270 640 zł34 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

"Ogrody Samuela- inwestycja w Legnicy" Inwestycja "ogrody Samuela" w Legnicy przy ulicy Samuela Lindego to nowoczesna oferta sprzedaży mieszkań, skierowana głównie do młodych ludzi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

639 000 zł73 m² 8 775,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

Rezerwacja do 31.05.2025 r. Oferta na wyłączność! na sprzedaż mieszkanie O powierzchni 72,82 mkw wrocław - śródmieście- plac Grunwaldzki- ul. Sienkiewicza. Rok budowy: 1912 Do sprzedania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

219 000 zł35 m² 6 257,14 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę bardzo ciekawej nieruchomości, która znajduje się na drugim piętrze w bloku na osiedlu Tęczowym i ma powierzchnię 35 m2! Lokal w pełni rozkładowy, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wiosenna

Kiełczów,dolnośląskie

630 000 zł71 m² 8 913,41 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż ostatnie (lewe górne) mieszkanie położone w Kiełczowie przy ulicy Wiosennej w kameralnym budynku jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej. W okolicy tylko niska zabudowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł45 m² 13 237,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

W pełni wyposażone, przytulne mieszkanie w spokojnej okolicy na Wojszycach. Balkon, klimatyzacja, trzecie piętro w nowoczesnym budynku z windą. Mieszkanie bardzo ciepłe zimą (ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

690 000 zł270 m² 2 551,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:300 m²

Umowa na wyłączność! Tylko w Naszym biurze! Oferuję na sprzedaż ciekawą nieruchomość domu szeregowego w spokojnej części Białego Kamienia. Dom o powierzchni użytkowej ok. 160 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wałbrzych,dolnośląskie

424 900 zł65 m² 6 536,92 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1835

Na sprzedaż oferujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie usytuowane w klimatycznym, odrestaurowanym budynku wałbrzyskiej dzielnicy Szczawienko. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 65m 2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia