dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 166 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 166 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

739 000 zł111 m² 6 685,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:294 m²

Oferta dotyczt lokalu A1b cena promocyjna! gotowy! wysoki standard wykończenia - pompa ciepła l rekuperacja, dojazd drogą asfaltową nowoczesne osiedle zakup od dewelopera! bez prowizji l bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Złotów

Złotów,dolnośląskie

188 000 zł1 202 m² 156,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka idealna do zamieszkania lub na letnisko z domem w budowie. Na sprzedaż przepiękna działka budowlana z rozpoczętą budową domku na kameralnym osiedlu w sercu złotowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

179 000 zł33 m² 5 360,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje mieszkania do remontu. Lokal znajduje się na 2 i ostatnim piętrze kamienicy w okolicy stadionu miejskiego - boczna spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Jelenia Góra,dolnośląskie

447 270 zł42 m² 10 690 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Twoje nowe miejsce w Jeleniej Górze Nowoczesne mieszkania 3182 m | Garaż podziemny i miejsca naziemne | Windy | Zieleń i pełna infrastruktura lokalizacja zabobrze, ul. Grunwaldzka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolista

Wrocław,dolnośląskie

709 000 zł76 m² 9 328,95 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 76 m , położone na 6. piętrze w budynku z wielkiej płyty przy ul. Kolistej 28 we Wrocławiu (kozanów) Lokal idealny dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł62 m² 12 887,10 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie w centrum Wrocławia, nieopodal Sky Tower. Mieszkanie z pełnym rozkładem pomieszczeń, oddzielną kuchnią i dwustronną ekspozycją okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Miękinia

Miękinia,dolnośląskie

377 000 zł40 m² 9 425 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wszystkie mieszkania w budynkach wielorodzinnych posiadać będą balkony, mieszkania na pierwszym piętrze od strony wewnętrznego dziedzińca posiadać będą taras. Każdy budynek wyposażony będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Brochowska

Wrocław,dolnośląskie

387 000 zł32 m² 12 093,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Iwiny Nowa inwestycja wśród zieleni. Park Bieńkowicki (11 minut spacerem) Przystanek autobusowy (3 minuty spacerem) Biedronka (6 minut samochodem) ch Ferio Gaj (12 minut samochodem) 0,59 km do granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mostowa

Środa Śląska,dolnośląskie

350 000 zł67 m² 5 223,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 67 m , położone na 4. piętrze w zadbanym budynku, w spokojnej i zielonej okolicy zaledwie 5 minut spacerem od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świeradowska

Wrocław,dolnośląskie

429 000 zł27 m² 15 888,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na osiedlu Gaj we Wrocławiu Kameralna inwestycja na wrocławskim osiedlu Gaj, obejmująca nowoczesny, 5-kondygnacyjny budynek z podziemnym parkingiem. Inwestycja wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świeradowska

Wrocław,dolnośląskie

647 000 zł41 m² 15 780,50 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Mieszka I

Mędłów,dolnośląskie

849 000 zł99 m² 8 597,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż | Dwupoziomowe mieszkanie 98,75 m | 4 pokoje | Mędłów | ul. Mieszka I Klimatyczne, przestronne, dwupoziomowe wnętrze o powierzchni 98,75 m (+ komórka lokatorska 2,48.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

419 900 zł42 m² 9 959,68 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania mieszkanie 2-pokojowe położone na II piętrze nowego budynku w Sobieszowie. Lokal o powierzchni użytkowej 42,16m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Szańcach

Wrocław,dolnośląskie

570 000 zł52 m² 10 961,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ostrów tumski! wymarzona lokalizacja - Dla kogoś kto O takiej lokalizacji marzył. To jest właśnie ta nieruchomość! ( Jak określają Rzeczoznawcy Majątkowi, że lokalizacja to główny atrybut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kasztanowa

Szczodre,dolnośląskie

1 260 100 zł153 m² 8 235,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż bliźniak z rynku pierwotnego w miejscowości Szczodre. Jeśli szukasz nieruchomości w zielonej okolicy, która posiada ogród, to ta propozycja jest dla Ciebie! Numer mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Kolbe

Legnica,dolnośląskie

4 999 000 zł767 m² 6 520,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:24

 

Powierzchnia działki:677 m²

Na sprzedaż zabytkowa kamienica, wybudowana w 1909r., położona w atrakcyjnej lokalizacji w Legnicy, przy ul. św. Maksymiliana Kolbe 24, w obrębie Tarninów. Budynek o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Basztowa

Wałbrzych,dolnośląskie

429 000 zł60 m² 7 150 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie 3 Pok, 60 mkw, 2 piętro w 7 piętrowym bloku na Podzamczu, ul. Basztowa, 2 piwnicę. Ogródek rod Podzamcze - niedaleko z wiatą. Miejsca parkingowe pod domem. Wspólnota i brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Wrocław,dolnośląskie

471 000 zł33 m² 14 186,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

DO wykończenia Inwestycja mieszkaniowa to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Piechowice

Piechowice,dolnośląskie

2 500 000 zł19 950 m² 125,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Unikatowa oferta inwestycyjna - tylko w Biurze Nieruchomości Optima!9 działek budowlanych z widokiem na góry - Piechowice, dzielnica piastówz przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świeradowska

Wrocław,dolnośląskie

589 000 zł32 m² 18 406,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wykończone pod klucz! Nowoczesne mieszkania na osiedlu Gaj we Wrocławiu Kameralna inwestycja na wrocławskim osiedlu Gaj, obejmująca nowoczesny, 5-kondygnacyjny budynek z podziemnym parkingiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

529 999 zł39 m² 13 544,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie z oddzielną sypialnią 39 m | Szczepin | Stare Miasto | ul. Legnicka Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39 m , położone na osiedlu Szczepin, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podwale

Wrocław,dolnośląskie

749 997 zł75 m² 9 999,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Wrocławia - Podwale | widok na fosę Na sprzedaż przestronne i niezwykle klimatyczne mieszkanie położone przy ul. Podwale we Wrocławiu, w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach Stronie Śląskie

Stronie Śląskie,dolnośląskie

109 900 zł800 m² 137,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Urokliwe osiedle działek budowlanych niedaleko Lądku-Zdroju, w sercu górskiego krajobrazu, z wygodnym dojazdem asfaltową drogą - idealna propozycja mieszkaniowa i turystyczna. Panorama 360.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świeradowska

Wrocław,dolnośląskie

647 000 zł41 m² 15 780,50 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świeradowska

Wrocław,dolnośląskie

429 000 zł27 m² 15 888,90 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wandy

Wrocław,dolnośląskie

689 000 zł69 m² 10 014,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 68,8 m2, w centrum miasta, spokojna ulica, wysoki parter, dwa duże, ustawne pokoje (z możliwością przerobienia na trzy), kuchnia, weranda, przedpokój, łazienka z oknem, duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reja

Wrocław,dolnośląskie

743 458 zł84 m² 8 820,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

To mieszkanie łączy w sobie autentyczny klimat kamienicy, świetną lokalizację i potencjał aranżacyjny. Idealne, jeśli szukasz przestrzeni z duszą w zielonej, spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Traugutta

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł28 m² 19 848,40 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż nowoczesna kawalerka o powierzchni 27,71 m2. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze 9 piętrowego apartamentowca z 2013 roku z windą. Lokalizacja -przedmieście Oławskie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stawowa

Wrocław,dolnośląskie

370 000 zł30 m² 12 292,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kawalerka w centrum Wrocławia 30,10 m2 w budynku z cegły z 1960r. Osobna kuchnia, łazienka, przedpokój, salon. Wysokość pomieszczeń 2,70 m, instalacje częściowo wymienione, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Grodzanów,dolnośląskie

149 000 zł1 360 m² 109,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do Grodzanowa gdzie marzenia o własnym domu łączą się z pięknem otaczającej przyrody! #działkibudowlane #dzikaodra #mpzp #media #las #biuroswn ceny od 100 zł/mkw netto (+ 23% vat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

525 000 zł47 m² 11 170,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Sprzedam wygodne, z dużym potencjałem, rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie położone blisko centrum miasta. Aktualnie jest zamieszkałe , najemcy potrzebują około 1-2 miesięcy na opuszczenie jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stamma

Lubin,dolnośląskie

442 640 zł50 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Jedno z ostatnich mieszkań na nowoczesnym osiedlu w Lubinie, lokalizacja Małomice! Oferujemy mieszkanie o powierzchni 50,30 m z odrębną sypialnią, pojemną garderobą, aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ogrodowa

Łozina,dolnośląskie

959 900 zł137 m² 6 999,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:459 m²

Nowoczesny dom w zabudowie jednorodzinnej dwulokalowej w Łozinie. Teraz niższa cena! Dom o funkcjonalnym układzie i wysokim standardzie wykonania, położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

639 000 zł132 m² 4 826,28 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

"Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania usytuowanego na wysokim parterze - miasto Legnica" Lokal mieszkalny 5-pokojowy o powierzchni 132,40 m2 usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

320 000 zł39 m² 7 094 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe | Jelenia Góra - Sobieszów | 320 000 zł Tylko w moim biurze! Nie szukaj dalej! Na sprzedaż przytulne, w pełni wyposażone mieszkanie zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kasztanowa

Szczodre,dolnośląskie

1 200 000 zł153 m² 7 843,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

740 000 zł62 m² 11 935,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Oferuję do sprzedaży komfortowy apartament na Osiedlu Skalnym. Apartament znajduje sie na parterze kilkulnastoletniego budynku z windą i garażem podziemnym. Lokal o powierzchni 62 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kminkowa

Wrocław,dolnośląskie

578 368 zł52 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z rynku pierwotnego bez Prowizji i bez podatku 2% pcc Cena: 578 368,00 pln Metraż: 51,64 m Liczba pokoi: 3 Cena za m : 11 200,00 pln Termin oddania: i kwartał 2025 Dane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Woskowa

Wrocław,dolnośląskie

387 193 zł32 m² 11 961,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z rynku pierwotnego bez prowizji i bez podatku 2% pcc. Idealna opcja inwestycyjna lub dla siebie wysoki standard, świetna lokalizacja i cena Cena: 387 193 pln Metraż: 32,37.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jacka

Iwiny,dolnośląskie

1 139 000 zł112 m² 10 169,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2019

112 M/ II poziomy / balkon / 2 naziemne miejsca postojowe W cenie / 2019 / iwiny-ul. ŚW.JACKA Oferta zarówno dla rodziny ,jak i dla inwestora. Do sprzedaży bardzo ładne, przestronne mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Legnica

Legnica,dolnośląskie

849 000 zł108 m² 7 849,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Na sprzedaż: nowy dom w zabudowie bliźniaczej pod Legnicą, blisko Wrocławia Oferujemy do sprzedaży przestronny i funkcjonalny nowy dom wybudowany w 2022 roku w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Następna