dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 166 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 166 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka, ul. Spokojna

Legnica,dolnośląskie

25 000 zł300 m² 83,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym kawałku zieleni, gdzie możesz odpocząć od miejskiego zgiełku i cieszyć się naturą? Ta urokliwa działka rekreacyjna o powierzchni 300 m w Rodzinnych Ogrodach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Lutyńska

Wrocław,dolnośląskie

1 290 000 zł1 000 m² 1 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka budowlana 1000 m - cisza, media, świetna lokalizacja Lokalizacja: ul. Lutyńska, wrocław Powierzchnia: 1000 m Cena: 1290 zł/m Wymiary: 24 m x 42 m Dlaczego warto?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Sokolniki

Sokolniki,dolnośląskie

450 000 zł3 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana siedliskowa (zagrodowa) o powierzchni 3000 m2 w atrakcyjnej cenie tylko 150zł/m2. Działka położona jest w spokojnej miejscowości Sokolniki w gminie Kąty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

899 999 zł77 m² 11 712,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do sprzedanie jest narożny szereg, dwupoziomowy 77 m2, z urządzonym ogrodem o powierzchni 90 m2. Do domu przynależą dwa miejsca postojowe. Na dom składa się przestronny parter, w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Belgijska

Wrocław,dolnośląskie

2 100 000 zł208 m² 10 096,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:169 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej, położony we Wrocławiu przy ul. Belgijskiej, na Muchoborze Małym. Nieruchomość o powierzchni 208m2, rozłożona na czterech kondygnacjach. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Brzeg Dolny,dolnośląskie

379 000 zł50 m² 7 534,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50,30 m , zlokalizowane przy ul. Tęczowej, w samym sercu Brzegu Dolnego. Nieruchomość znajduje się na 3. piętrze w bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Legionów

Wrocław,dolnośląskie

589 000 zł51 m² 11 499,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,22 m2, położone na 4. piętrze, z balkonem oraz piwnicą, przy Pl. Legionów we Wrocławiu. Idealne dla rodziny, pary lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

644 000 zł48 m² 13 416,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż: trzypokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, 48 m ul. Oficerska Oferuję na sprzedaż wyremontowane mieszkanie o powierzchni 48 m , położone w zadbanym i ocieplonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

360 000 zł1 092 m² 329,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dla kilienta gotówkowego Na sprzedaż działka o pow 1092 m2 z pięknym widokiem na góry, położona w bezpośrednim sąsiedztwie Karpacza, w miejscowości Sciągny Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Królewska

Wrocław,dolnośląskie

660 000 zł63 m² 10 476,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty tel. Słoneczne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem Przestronne i funkcjonalne mieszkanie o pow. 63 m, położone na wysokim parterze zadbanego bloku z lat 80. na wrocławskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bajana

Wrocław,dolnośląskie

850 000 zł64 m² 13 281,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż jasne i przestronne, 3-pokojowe mieszkanie na wrocławskim Gądowie o metrażu 64m2. Układ pomieszczeń: *przestronny salon z aneksem kuchennym i wyjściem na loggie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Boguszyce

Boguszyce,dolnośląskie

510 000 zł46 m² 10 970,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowe, komfortowe 46,49 m na II piętrze w nowoczesnej inwestycji Nowe Boguszyce tylko 1 km od granic Oleśnicy. Mieszkanie idealne dla par, singla ceniącego większą przestrzeń, seniorów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Storczykowa

Kiełczówek,dolnośląskie

745 000 zł112 m² 6 651,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:194 m²

Dom gotowy do odbioru Osiedle Storczykowe, kiełczówek, ul. Storczykowa Zostały tylko 3 budynki! 1 dom w zabudowie bliźniaczej 2 domy w zabudowie trojaczej Powierzchnia domu: 112.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł61 m² 9 741,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,6 m2, znajduje się na 1 piętrze w 2-piętrowej kamienicy na granicy Borka i Gaju. Lokalizacja z dostępem do pełnej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Melisowa

Wrocław,dolnośląskie

448 695 zł38 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

To mieszkanie ma świetny podział: dzienna część z salonem i aneksem jest przestronna i ustawna, a sypialnia daje pełną prywatność. Największym atutem jest ogród realnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miodowa

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

599 000 zł81 m² 7 389 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie na sprzedaż, kamieniec wrocławski. 10 km od granic Wrocławia. Na sprzedaż przestronne, czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowej inwestycji w Kamieńcu Wrocławskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Turawska

Wrocław,dolnośląskie

1 389 000 zł138 m² 10 065,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:187 m²

Nieruchomość doskonale sprawdzi się dla miłośników zieleni i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł53 m² 13 188,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2. Nieruchomość znajduje się na 7 piętrze 10 piętrowego budynku z 1991 roku z windą. Lokalizacja - Krzyki - okolice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obornicka

Wrocław,dolnośląskie

580 000 zł37 m² 15 912,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

2-pokojowe mieszkanie o metrażu 38 m2 z dużym balkonem, w kameralnym bloku z windą na osiedlu Różanka! Różanka to dobrze rozwinięte osiedle Wrocławia z bogatą ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brodzka

Wrocław,dolnośląskie

669 000 zł75 m² 8 920 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż mieszkanie położone przy ul. Brodzkiej we Wrocławiu, usytuowane na parterze budynku, który powstał w wyniku adaptacji poniemieckiego spichlerza. Budynek został oddany do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Wrocław,dolnośląskie

471 000 zł33 m² 14 186,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

DO wykończenia Inwestycja mieszkaniowa to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

1 179 000 zł28 512 m² 41 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

NA sprzedaż nieruchomość w trakcie podziału: przedmiotem sprzedaży jest działka niezabudowana o powierzchni 28512 mkw. Lokalizacja: brzeźnik/bolesławiec, bezpośrednio przy drodze krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

3 999 000 zł1 265 m² 3 162 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:podziemna hala garażowa

NA sprzedaż nieruchomość w trakcie podziału: wielofunkcyjna nieruchomość produkcyjno-usługowa, z częścią mieszkalną. Po podziale można kupić halę, dom z garażem i działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Reja

Czernica,dolnośląskie

1 349 000 zł253 m² 5 332 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:963 m²

Czernica, dom wolnostojący na sprzedaż. Blisko Wrocławia, z połączeniem kolejowym. Dwie linie kolejowe (277 i 292) łączące gminę Czernica z Wrocławiem, siechnicami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Wrocław,dolnośląskie

1 150 000 zł82 m² 13 980,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Nowa cena! plac kościuszki/ bałuckiego, na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe w zabytkowej kamienicy, w ścisłym centrum miasta. Idealne na kancelarię notarialną, prawniczą, każdą inną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jedlina-Zdrój

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

1 450 000 zł122 m² 11 916,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:766 m²

Na sprzedaż oferuję przestronny dom o powierzchni całkowitej 121,68m2. Wolnostojący budynek został posadowiony w spokojnej okolicy Jedlinie Zdrój na działce o powierzchni 766m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sudecka

Jelenia Góra,dolnośląskie

299 000 zł70 m² 4 259,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1870

Super oferta Przestronne mieszkanie w centrum Jeleniej Góry - ul. Sudecka Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 70,20 m2 plus piwnica 3,30 m2, położone na drugim piętrze zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

1 490 000 zł727 m² 2 049 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Nowość nieruchomość w trakcie podziału geodezyjnego: na sprzedaż hala wielofunkcyjna, produkcyjno-usługowa. Lokalizacja: brzeźnik 135, bezpośrednio przy drodze krajowej dk 94, 3 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

452 232 zł42 m² 10 852,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na Jagodnie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 65,43 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Lipowa

Miękinia,dolnośląskie

410 000 zł2 011 m² 203,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana 2011 m - Miękinia, ul. Lipowa Cena: 410 000 zł Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nr 656/1 o powierzchni 2011 m , położona w miejscowości Miękinia (powiat.