dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 165 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krzycka

Wrocław,dolnośląskie

809 000 zł64 m² 12 641 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Opiekun oferty: zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego trzypokojowego mieszkania znajdującego się na zielonych Krzykach. Duża przestrzeń oraz dogodne położenie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Konradówka

Konradówka,dolnośląskie

680 000 zł139 m² 4 892,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego o pow. około 139 m2 usytuowanego na działce liczącej ok. 1360 m2 w Konradówce - okolice Chojnowa. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Zaporoska

Wrocław,dolnośląskie

19 249 997 zł2 900 m² 6 637,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana w centrum Wrocławia - Zaporowska Przeznaczenie mieszkaniowi - usługowa Wydano warunki zabudowy - orientacyjny pum 3500m2 Korzystne uzgodnienia drogowe Wszystkie media Cena netto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Krzeszów

Krzeszów,dolnośląskie

145 000 zł1 906 m² 76,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Cena 165 000 zł (86,57 zł/m2) Prezentuję Państwu wyjątkową działkę o powierzchni 1906 m w Krzeszowie na Dolnym Śląsku. Lokalizacja: zachwycające krajobrazy, bliskość natury, doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starobielawska

Wrocław,dolnośląskie

749 510 zł59 m² 12 716,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie z ogrodem, wrocław / ul. Starobielawska Lokal A.1 to komfortowe, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58,94 m , położone na parterze kameralnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Saperów

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

530 000 zł5 612 m² 94,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Fajna działka przy ulicy Saperów - Szczawno Zdrój. Na sprzedaż oferuje dość ciekawą działkę budowlaną o powierzchni 5612m2 w skład której wchodzą wydzielone cztery działki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

2 000 000 zł90 m² 22 222,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na Placu Kościuszki o powierzchni 90 mkw. Lokal doskonale nadaje się na usługi, handel lub gastronomię. Wszystkie media miejskie. Wysokość lokalu 5 mkw. Wejście od frontu i podwórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Staszica

Jawor,dolnośląskie

1 696 000 zł599 m² 2 831,39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:394 m²

Hotel z duszą w sercu Jawora wyjątkowa okazja inwestycyjna! Na sprzedaż Hotel Jawor* wyjątkowy obiekt hotelarsko gastronomiczny z tradycją, położony w samym sercu urokliwego Jawora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chabrowa

Bystre,dolnośląskie

1 399 000 zł207 m² 6 758,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:900 m²

Prezentujemy dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 207 m (użytkowej 171 m ) usytuowany na działce 900 m przy ul. Chabrowej w malowniczym Bystrym, tuż przy Oleśnicy. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pereca

Wrocław,dolnośląskie

319 999 zł35 m² 9 090,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Rezerwacja! Polecam na sprzedaż mieszkanie w samym centrum Wrocławia, przy ul. Pereca. Mieszkanie o powierzchni 35,20, w kamienicy, na III piętrze. Nieruchomość do remontu. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Lipcowa

Sulistrowice,dolnośląskie

599 000 zł40 m² 14 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 372 m²

Na sprzedaż działka z domem, która znajdują się w miejscowości Sulistrowice. Działka jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Dojazd do działki jest drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Oleśnica,dolnośląskie

2 250 000 zł349 m² 6 446,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Spokój i cisza w sercu Oleśnicy rezydencja 349 m z prywatnym spa na działce 22 ary Wyjątkowa Lokalizacja Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Podwórcowa

Wrocław,dolnośląskie

490 000 zł28 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Opiekun oferty: tel. Nr Licencji pfrn 2258 Polecam na sprzedaż 1-pokojowe studio na I piętrze ośmiopiętrowego budynku z windą z 2018 roku na wrocławskim Nadodrzu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Ogrodowa

Lubań,dolnośląskie

830 000 zł120 m² 6 890,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:530 m²

Sprzedam wolnostojący dom jednorodzinny o pow. całkowitej 120,45 m2, położony tuż za granicą Lubania będący częścią niewielkiego, kameralnego osiedla zlokalizowanego w Zarębie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braniborska

Wrocław,dolnośląskie

1 090 000 zł58 m² 18 793,10 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Продам элитную новую 3-комнатную квартиру площадью 57,51 М , С мебелью И техникой расположенную В самом центре.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

330 000 zł52 m² 6 407,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje mieszkania nieopodal centrum miasta. Lokal znajduje się na 4 i ostatnim piętrze bloku ma Osiedlu Robotniczym. Powierzchnia mieszkalna wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Izerska

Szklarska Poręba,dolnośląskie

850 000 zł56 m² 15 178,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Trzyp okojowy apartament z klimatyzacją Apartament położony w kameralnym kompleksie budynków w Szklarskiej Porębie to propozycja dla osób, które szukają połączenia nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Słoneczna

Wojnowice,dolnośląskie

725 000 zł180 m² 4 027,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom jak zamek w lesie - unikatowa nieruchomość pod Wrocławiem Na sprzedaż wyjątkowy, indywidualnie zaprojektowany dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym, położony w malowniczych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

225 000 zł40 m² 5 569,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferuję na sprzedaż nieruchomość po remoncie w kamienicy na 2 piętrze. Mieszkanie o powierzchni 40,40 m2 , które składa się z: - salon z aneksem kuchennym - sypialnia - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kunickiego

Wrocław,dolnośląskie

1 099 000 zł117 m² 9 393,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Cena: 1 099 000 pln Powierzchnia: 117 m Piętro: 2/3 Lokalizacja: ul. Stanisława Kunickiego, muchobór Wielki Stan prawny: pełna własność Na sprzedaż jasny i przestronny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Wałbrzych,dolnośląskie

380 000 zł146 m² 2 603,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż oferuję przestronne mieszkanie znajdujące się w jednej z bocznych uliczek Wałbrzyskiego Rynku przy ulicy Gdańskiej. Lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 103m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

389 900 zł65 m² 5 998,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m , usytuowane na drugim piętrze odrestaurowanej kamienicy w samym centrum Świdnicy. Opis mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Elewów

Jelenia Góra,dolnośląskie

300 000 zł22 m² 13 374,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu wyjątkową ofertę - przytulną, w pełni gotową do zamieszkania kawalerkę z balkonem, położoną na drugim - i zarazem ostatnim - piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fiołkowa

Wrocław,dolnośląskie

529 999 zł40 m² 13 417,70 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław, | 2 pokoje | 39,3 m | 510 000 zł Prezentujemy atrakcyjną ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania zlokalizowanego we Wrocławiu, w dzielnicy Wrocław-Fabryczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Rynek

Legnica,dolnośląskie

425 000 zł58 m² 7 327,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 58 m położone w samym sercu Legnicy - bezpośrednio w Rynku. Lokal usytuowany jest na II piętrze zadbanego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

680 000 zł54 m² 12 644,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

To mieszkanie nie udaje skromnego. Stoi przy ul. Zachodniej na Szczepinie, ma 52 m , balkon z charakterem, windę i bardzo jasny komunikat: jak już tu wejdziesz, to nie będziesz chciała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

825 500 zł70 m² 11 801,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przytulne z bardzo dobrym układem mieszkanie położone w sercu Krzyków - jednej z najbardziej cenionych i zielonych dzielnic Wrocławia. Mieszkanie znajduje się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Bartnica

Bartnica,dolnośląskie

79 000 zł3 000 m² 26,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność! Sprzedaż tylko przez Nasze Biuro! Szukasz działki pod budowę domu w bardzo dobrej lokalizacji. Oferuję na sprzedaż działkę w Bartnicy. Dojazd do działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zatorska

Wrocław,dolnośląskie

1 029 000 zł86 m² 11 930,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Zadzwoń: (również po 18:00), aby się umówić na spotkanie Mówię płynnie po angielsku I'm happy to assist you in English. Przestronne 4-pokojowe mieszkanie 86,25 m 2 balkony, klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miodowa

Wrocław,dolnośląskie

1 199 000 zł180 m² 6 661,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:318 m²

Szereg skrajny Twój wymarzony dom w zielonej i spokojnej okolicy przestrzeń, komfort i funkcjonalność! Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu, który został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mieroszów,dolnośląskie

250 000 zł68 m² 3 663,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w kamienicy zlokalizowanej w dobrze skomunikowanej, centralnej części Mieroszowa - ulicy Żeromskiego. Nieruchomość składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

464 498 zł34 m² 13 783,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja, zaprojektowana z dbałością o detale. Styl i kolorystyka budynków doskonale wpiszą się w otaczającą przestrzeń. Zielone skwery, place zabaw i miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Miękinia

Miękinia,dolnośląskie

377 000 zł40 m² 9 425 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wszystkie mieszkania w budynkach wielorodzinnych posiadać będą balkony, mieszkania na pierwszym piętrze od strony wewnętrznego dziedzińca posiadać będą taras. Każdy budynek wyposażony będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Świdnica,dolnośląskie

455 000 zł55 m² 8 303 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Rezerwacja Na sprzedaż oferujemy komfortowe mieszkanie o powierzchni 54,8m2 , położone na 1 piętrze kamienicy w świetnej lokalizacji- w sąsiedztwie Parku im. Jana Kasprowicza, centralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Błękitna

Ślęza,dolnośląskie

3 875 814 zł7 926 m² 489 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż oferujemy działkę usługowo-komercyjną położoną zaledwie 3 km od granic Wrocławia. To atrakcyjna lokalizacja o wysokim potencjale inwestycyjnym i rozwojowym, idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dąbrowskiego

Wrocław,dolnośląskie

579 000 zł50 m² 11 533,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Do sprzedaży rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną kuchnią i garderobą, usytuowane w cichej i atrakcyjnej lokalizacji. W najbliższej okolicy znajdują się liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

871 840 zł44 m² 19 627,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zainwestuj w prestiż i komfort w najlepszej lokalizacji! Prezentowany budynek o willowych charakterze to ekskluzywna inwestycja deweloperska, która oferuje 31 nowoczesnych apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

786 950 zł50 m² 15 808,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna inwestycja, zaprojektowana z dbałością o detale, styl i kolorystyka budynków doskonale wpiszą się w otaczającą przestrzeń. Zielone skwery, place zabaw i miejsca.