dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 180 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 180 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

469 000 zł43 m² 11 009,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż klimatyczne i jasne 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i wysokimi sufitami, położone w doskonałej lokalizacji Aleja Hallera, tuż przy centrum handlowym Borek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Wrocław,dolnośląskie

654 000 zł50 m² 13 212,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Rezerwacja Rozkładowe, przestronne 2-pokojowe mieszkanie 49,5 m Szukasz mieszkania, które łączy wygodę, doskonałą lokalizację i funkcjonalność? To mieszkanie na wrocławskim Szczepinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Jankowice

Jankowice,dolnośląskie

289 000 zł1 183 m² 244,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie polecam działkę budowlaną o powierzchni 1183 m2, zlokalizowaną w Jankowicach przy ulicy Polnej, o numerze ewidencyjnym 202/3 umiejscowioną w spokojnej okolicy domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

880 000 zł72 m² 12 159,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mam Państwu do zaoferowania bardzo komfortowe, jasne, 3-pokojowe mieszkanie na wrocławskim osiedlu Krzyki - Partynice, położone w drugiej linii ulicy Zwycięskiej. Powierzchnia użytkowa to 72,37 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Siechnice,dolnośląskie

550 000 zł62 m² 8 835,34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zamieszkaj w klimatycznym mieszkaniu, w przepięknej okolicy wśród zieleni! wyłączność - nie szukaj dalej. Gotowe do odbioru! Standard deweloperski, już można rozpocząć wykończenie pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Jelenia Góra,dolnośląskie

360 000 zł95 m² 3 789,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Mieszkanie w sercu Cieplic doskonała okazja inwestycyjna i komfortowe miejsce do życia Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 68 m , położone na 2. piętrze kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

3 999 000 zł1 265 m² 3 162 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:podziemna hala garażowa

NA sprzedaż: wielofunkcyjna nieruchomość produkcyjno-usługowa, z częścią mieszkalną. Lokalizacja: brzeźnik 135, bezpośrednio przy drodze krajowej dk 94, 3 km od Bolesławca, z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

365 000 zł77 m² 4 758,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Wombat Nieruchomości przedstawia ogłoszenie sprzedaży lokalu składającego się z czterech pomieszczeń w odrestaurowanej kamienicy w centrum Świdnicy. Do sprzedania wyjątkowy lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ludgierzowice

Ludgierzowice,dolnośląskie

178 200 zł1 800 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działek budowlanych Na sprzedaż oferujemy 2 działki budowlane, każda o powierzchni 1800 m , z możliwością zakupu całego gruntu. Działki położone są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nadolice Wielkie

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

750 000 zł106 m² 7 090,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:555 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu na rynku pierwotnym, położonego zaledwie 4 km od granic Wrocławia w miejscowości Nadolice Małe Ten skrajny segment z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Poranna

Wrocław,dolnośląskie

919 000 zł84 m² 10 974,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

II poziomy, 4 pokoje, taras+2 balkony, zielono Dwupoziomowe, 4-pokojowe mieszkanie z tarasem i 2 balkonami | Krzyki - Partynice, ul. Poranna Do sprzedaży oferuję komfortowe, dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jabłeczna

Wrocław,dolnośląskie

628 000 zł53 m² 11 805 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wrocław, krzyki, gaj, ul. Jabłeczna Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z komórką lokatorską, na ostatnim, 11 piętrze, z panoramą na miasto. Mieszkanie o powierzchni 53,2 mkw, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Norblina

Wrocław,dolnośląskie

1 790 000 zł100 m² 17 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Biskupin nowa cena!, dom na sprzedaż, poniemiecki, w zabudowie szeregowej, z ogródkiem. Dwukondygnacyjny środkowy szereg, podpiwniczony, gdzie na parterze znajduje się kuchnia ok 9,5 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

3 999 000 zł1 265 m² 3 162 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:podziemna hala garażowa

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

2 100 000 zł186 m² 11 261 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Lokal z najemcą ( umowa na 5 lat ). Zainwestuj w sercu Wrocławia. Opiekun oferty: nr. licencji pfrn 23867 tel. Otoczenie nieruchomości: - topowa lokalizacja: prestiżowe centrum miasta, duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

825 000 zł94 m² 8 814,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Rezerwacja. Na sprzedaż mieszkanie 4 pokoje. Powierzchnia użytkowa 93.6m2 plus piwnica. Atrakcyjna lokalizacja; wrocławiu Psie Pole, osiedle Różanka. Cena 825.000 zł. Zapraszam na prezentację tel., -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

799 125 zł117 m² 6 843,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:187 m²

Dom W zabudowie bliźniaczej - II etap inwestycji w podwrocławskiej Brzezinie. Kameralna inwestycja domów w zabudowie bliźniaczej znajduje się tuż za zachodnią granicą Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ołowiana

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł38 m² 13 045,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,25 m2 w okolicach ulicy Ołowianej świetna lokalizacja i duży potencjał! Przestronne mieszkanie o dużym metrażu to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Miłkowice,dolnośląskie

280 000 zł4 300 m² 63,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka Budowlana na Sprzedaż w Miłkowicach. 43a. Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 43a (0.43 ha), zlokalizowaną w spokojnej miejscowości Miłkowice. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

695 000 zł114 m² 6 111,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:172 m²

Dzień dobry! Jako Doradca ds. Nieruchomości zapewniam pełne wsparcie w zakupie tej lub innej nieruchomości! Nie płacisz za moją obsługę - moje wynagrodzenie pokrywa deweloper. Zadbam o Twój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

580 000 zł43 m² 13 361 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Apartament inwestycyjny z widokiem na góry w Szklarskiej Porębie! Na sprzedaż wyjątkowy apartament inwestycyjny idealnie nadający się do krótkoterminowego wynajmu. Cena nieruchomości to 675.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Antoniego

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł36 m² 16 638,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania o powierzchni całkowitej 36mkw (+ ok. 8mkw taras), znajdującego się w kamienicy przy ulicy św. Antoniego. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, al. Dębowa

Wrocław,dolnośląskie

384 999 zł19 m² 20 263,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 19 m z aneksem kuchennym i balkonem, świeżo po remoncie. Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Borek, w cichej okolicy blisko Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wałbrzych,dolnośląskie

215 000 zł55 m² 3 935,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż przytulne 2-pokojowe wnętrze w Wałbrzychu przy ul. Nowy Świat w Śródmieściu. Nieruchomość o powierzchni mieszkalnej 40m2 zlokalizowane jest na 2 piętrze w 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Głogów

Głogów,dolnośląskie

299 000 zł54 m² 5 506,45 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,3m2 na piątym piętrze. Nieruchomość zlokalizowana jest na osiedlu Kopernik. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania, wyremontowane - wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bema

Wrocław,dolnośląskie

1 120 500 zł83 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1930

Szukasz bezpiecznej lokaty kapitału? Chcesz czerpać wysoką stopę zwrotu bez angażowania czasu i wysiłku? Interesuje Cię stabilny dochód pasywny? mieszkanie na sprzedaż wynajęte, z umowami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Jastrzębia

Jastrzębia,dolnośląskie

75 040 zł938 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Polecamy na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 938 m2, położoną w miejscowości jastrzębia, 3 km od Góry, w powiecie górowskim. - wynagrodzenie doradcy pokrywa Sprzedający!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

999 000 zł139 m² 7 194,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:224 m²

Nowoczesny dom w stanie deweloperskim bez podatku pcc i prowizji! Termin zakończenia budowy: max. wrzesień 2026 r. Miejscowość: lutynia, gm. Miękinia. Opis nieruchomości Na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Karłowiec

Karłowiec,dolnośląskie

120 000 zł1 100 m² 109,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

* oferta dostępna tylko W naszym biurze! nie szukaj dalej! * Biuro nieruchomości myhome poleca pięknie położoną działkę na nowo powstałym, kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wagnera

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł56 m² 11 589 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mam na sprzedaż piękne mieszkanie, z dużym balkonem na zamkniętym osiedlu z 2012 roku - dostępne praktycznie od ręki. We speak English, ukrainian and Russian. Contact us and the appropriate.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dzierżoniowska

Bielawa,dolnośląskie

235 000 zł29 m² 8 009,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Biuro Nieruchomości Finanse-Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą komfortowej kawalerki na sprzedaż położonej w Bielawie, przy ulicy Dzierżoniowskiej. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

419 000 zł105 m² 3 981,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Jelenia Góra prezentuje Państwu ekskluzywne mieszkanie w Centrum Jeleniej Góry w kameralnej kamienicy. Nowa niższa cena. Mieszkanie duże, położone w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

424 817 zł36 m² 11 849,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe przestronne mieszkanie o powierzchni 35,85 m na wrocławskim Ołtaszynie - idealne miejsce dla rodzin, osób ceniących spokój oraz pracujących zdalnie. Na tej inwestycji nie nie płacisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

470 000 zł42 m² 11 190,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szukasz inwestycji w samym sercu Cieplic? Na sprzedaż absolutnie wyjątkowy, elegancki apartament funkcjonujący w wynajmie krótkoterminowym. Apartament znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łaciarska

Wrocław,dolnośląskie

1 240 000 zł55 m² 22 545,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1600

Koniecznie - Obejrzyj film z tego mieszkania w sekcji video na portalu otodom. W ofercie sprzedaży znajdują się również inne apartamenty w tej nieruchomości. Serdecznie polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Borowska

Wrocław,dolnośląskie

463 000 zł33 m² 14 030,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Borowskiej vis-a-vis Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego Oferuję na sprzedaż ustawne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 35 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Gaworzyce

Gaworzyce,dolnośląskie

650 000 zł12 000 m² 54,17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Na sprzedaż działka z bazą magazynowo - produkcyjną o powierzchni 1,2 ha położona w miejscowości Gaworzyce, tuż przy trasie S3, powiat polkowicki. Jak już wyżej wspomniałam działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Miszkowice

Miszkowice,dolnośląskie

780 000 zł600 m² 1 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferuję do sprzedaży dom z 1905 roku o powierzchni ok. 600 m2 położony w Miszkowicach w Sudetach Zachodnich koło Kamiennej Góry, w woj. dolnośląskim. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kobierzyce,dolnośląskie

850 000 zł149 m² 5 704,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

0 zł prowizji + 0 zł pcc => płacisz tylko za dom domy dostępne od zaraz! Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej składający się z dwóch poziomów. Zlokalizowany w Kobierzycach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

665 000 zł210 m² 3 167 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Piękny dom wolnostojący w spokojnej okolicy - gotowy do wykończenia! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego, położonego w spokojnej okolicy, idealnej dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Legnica,dolnośląskie

495 000 zł49 m² 10 102 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż: nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, ul. Stefana Batorego, legnica Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia, zlokalizowanego w nowoczesnym budynku blisko centrum? Ta oferta.