dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana w górach Mysłakowice

Mysłakowice,dolnośląskie

363 000 zł1 611 m² 225,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1611 m2 z pozwoleniem na budowę dwóch budynków mieszkalnych zlokalizowana kilka km od Karpacza i Jeleniej Góry w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bzowa

Radwanice,dolnośląskie

530 000 zł48 m² 10 991 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Opiekun nieruchomości: tel. Przytulne, 2-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami i przynależnym ogródkiem Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się w podwrocławskich Radwanicach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

761 400 zł56 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa inwestycja! Projekt realizowany w oparciu o przebudowę zabytkowego folwarku. Inwestycja o unikatowym charakterze - wynikającym z lokalizacji, niegdysiejszej głównej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Przedmiejska

Wrocław,dolnośląskie

440 000 zł25 m² 17 792,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Top lokalizacja - kilka kroków od Centrum Handlowego Magnolia - nowoczesna kawalerka, klimatyczna i w pełni wyposażona. Preferowany zakup gotówkowy. Mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 24.73 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 499 000 zł61 m² 24 553,60 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Lux premium klimatyzacja spa I siłownia tarasy Stylowy apartament 3-pokojowy w standardzie premium przy bulwarach nad Odrą. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lubin,dolnośląskie

480 000 zł63 m² 7 643,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Domplus Nieruchomości Przedstawiamy ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o pow. około 62,8 m2 mieszczącego się na wysokim parterze w czteropiętrowym bloku. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jadwigi

Świebodzice,dolnośląskie

469 000 zł52 m² 9 019,23 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie w nowej części Osiedla Piasta w Świebodzicach. Na powierzchnię 52m2 zaliczamy: - salon z aneksem kuchennym - 2 sypialnie - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Bartoszów,dolnośląskie

150 000 zł1 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane na sprzedaż W legnicy, bartoszów Cena: 150 000 pln Powierzchnia: 6754 m Marzysz o budowie swojego domu w spokojnej, ale dobrze skomunikowanej okolicy? Te 6 działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaułek Rogoziński

Wrocław,dolnośląskie

485 000 zł35 m² 13 857,10 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 35 m2 znajdujące się na wrocławskim osiedlu Różanka-Karłowice Słoneczne mieszkanie o wysokim standardzie. Położone jest na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

864 500 zł57 m² 15 076,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkanie o pow. 57,34m2 znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą. Wyjątkowe mieszkanie. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Igielna

Wrocław,dolnośląskie

1 299 500 zł90 m² 14 438,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

WE speak english, english describe below. Jeśli szukasz wygodnego mieszkania w ponadstandardowej lokalizacji nie do powtórzenia, to prawdopodobnie odnalazłeś/aś to czego szukasz :) zapraszam opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

718 000 zł50 m² 14 360 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

"zakup bezpośrednio od dewelopera - nie płacisz prowizji I podatku pcc Nie masz czasu zapoznać się z ogłoszeniem zadzwoń:. Zapraszamy do zakupu urokliwego mieszkania w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł43 m² 14 362 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Mam przyjemność być wyłącznym agentem reprezentującym tą wyjątkową nieruchomość! Na sprzedaż bardzo klimatyczne, komfortowe, wykończone z dbałością o najmniejsze detale mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

420 000 zł34 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Kawalerka inwestycyjna - 33,6 m , Wrocław, ul. Grabiszyńska 204D Polecam Państwu ofertę sprzedaży w pełni wyposażonej kawalerki idealnej pod inwestycję. Lokal o powierzchni 33,6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wałbrzyska

Wrocław,dolnośląskie

1 890 000 zł200 m² 9 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Atrakcyjny dom szeregowy na sprzedaż! Idealny wybór dla tych, którzy cenią wygodę, przestrzeń oraz nowoczesne rozwiązania. Ta wyjątkowa nieruchomość położona we Wrocławiu spełni oczekiwania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wrocław,dolnośląskie

1 150 000 zł88 m² 13 068,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż: gotowiec inwestycyjny na ul. Wawrzyniaka 14 we Wrocławiu Oferujemy na sprzedaż wyjątkową inwestycję trzy osobne mieszkania, z których każde jest wyremontowane i przystosowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Róży Wiatrów

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł54 m² 11 441,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Przestronny zadbany lokal mieszkalny z kw bez obciążeń komórka na nowym zielonym osiedlu wójcikidealne dla rodzin, młodych par, inwestora serdecznie polecam Świetne miejsce cisza spokój blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zakładowa

Wrocław,dolnośląskie

1 180 000 zł77 m² 15 324,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 3 pokojowe jest zlokalizowane na Promenadach Wrocławskich 77m2, 3 pokoje, na 3 piętrze, z windą oraz 2 miejsca postojowe obok siebie w garażu podziemnym. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Miłoszyce

Miłoszyce,dolnośląskie

749 000 zł126 m² 5 925,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Rezerwacja oferty Oferowany dom w zabudowie bliźniaczej - segment A1 ma powierzchnię łączną 126,41m2 z działką o powierzchni 300m2. Dom posiada: - strefę tj. dzienną na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niedźwiedzia

Wrocław,dolnośląskie

742 900 zł61 m² 12 259,10 zł/m²

 

Piętro:4/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 60,6 m z balkonem we Wrocławiu przy ul. Niedźwiedziej. Mieszkanie jest dwustronne, dobrze doświetlone i funkcjonalne. W skład mieszkania wchodzą: - trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

540 000 zł86 m² 6 279,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 86 m2, usytuowane na trzecim piętrze w zabytkowej kamienicy wpisanej do rejestru zabytków. Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona

Byków,dolnośląskie

336 674 zł1 126 m² 299 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1126 m , położoną w urokliwej miejscowości Byków, zaledwie 2 km od Długołęki i niecałe 10 km od Wrocławia. To miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Bierutowska

Wrocław,dolnośląskie

750 000 zł112 m² 6 708,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:115 m²

Kameralny kompleks 4 domów w zabudowie szeregowej w podwrocławskiej miejscowości Mirków. Oferta bez prowizji dla pośrednika! Kupujący nie płaci podatku pcc 2%! Lokalizacja i otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaskowa

Świebodzice,dolnośląskie

429 000 zł80 m² 5 365,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż bardzo słoneczne mieszkanie położone na 2 piętrze w wyremontowanej kamienicy przy ul. Piaskowej w Świebodzice. Na metraz 79,95m2 składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

939 000 zł143 m² 6 572,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:235 m²

Luksusowy dom w zabudowie szeregowej w Żórawinie na sprzedaż. Podwyższony standard. Oferuję do sprzedaży segment w zabudowie szeregowej, który idealnie spełni oczekiwania nawet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

419 000 zł61 m² 6 868,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż niezwykle stylowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 61m 2 , usytuowane na 3 piętrze bloku w Świebodzicach. Gotowe do wprowadzenia! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Żarów,dolnośląskie

335 000 zł62 m² 5 420,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie w Żarowie blisko centrum, gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż jasne i zadbane mieszkanie w doskonałej lokalizacji blisko centrum Żarowa. Na powierzchnię 61,8m2 ( z czego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

833 106 zł72 m² 11 514,90 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Doskonała lokalizacja szybki dojazd do centrum komunikacja tramwajowa I autobusowa strefa coworkingowa I kinowa komfortowe apartamenty blisko parków Inwestycja została zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stradomska

Wrocław,dolnośląskie

2 100 000 zł168 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny Dom Premium na Sprzedaż wysoka jakość użytych matriałów Oferujemy na sprzedaż dom o wysokim standardzie, w spokojnej, rodzinnej okolicy. Doskonała lokalizacja zapewnia dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Wrocław,dolnośląskie

314 999 zł26 m² 11 977,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 26,3 m , zlokalizowany we Wrocławiu przy ul. Sępa Sarzyńskiego. Nieruchomość znajduje się w bocznej plombie, blisko ul. Sienkiewicza, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczęśliwa

Wrocław,dolnośląskie

460 000 zł44 m² 10 449,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1906

Szanowni Państwo, przedstawiam na sprzedaż rozkładowe dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, przy ulicy Jemiołowej. Mieszkanie sprzedawane wraz z wyposażeniem. Skład mieszkania: pokój.