dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 176 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 176 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nowogródzka

Wrocław,dolnośląskie

741 000 zł53 m² 13 981,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe Wrocław Psie pole ul. Nowogródzka 31 nowo oddane z nowymi meblami i w pełni urządzone mieszkanie z jednym miejscem parkingowym w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

199 000 zł62 m² 3 189,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1926

Do sprzedaży oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie z ogrodem, usytuowane w cichym i zielonym zakątku górnego Sobięcina. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 62,40 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

367 300 zł20 m² 18 711,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Lokal Z zawartą umową najmu na rok, kwota najmu-2100 brutto plus opłaty. Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego!. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Grzybiany

Grzybiany,dolnośląskie

450 000 zł1 784 m² 252,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedania działka budowlana w miejscowości Grzybiany o powierzchni 1784 m2, nieruchomość znajduje się przy spokojnej ulicy, blisko drogi Legnica-Ziemnice-Grzybiany. Bezpośrednio na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 11 Lutego

Polkowice,dolnośląskie

245 000 zł45 m² 5 444,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy Państwu zadbane mieszkanie w Polkowicach przy ul. 11- lutego. Spokojna okolica, w pobliżu znajdują się: place zabaw, szkoła podstawowa nr 1, przedszkole, sklep spożywczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jodłowicka

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł48 m² 12 479,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania mieszkanie na osiedlu Słoneczne Stabłowice we Wrocławiu (wrocław fabryczna/stabłowice). Lokal o powierzchni 48,17m2, położony na 3. (ostatnim) piętrze z dużym balkonem, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

616 748 zł51 m² 12 029,40 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nie masz czasu, aby zapoznać się z ofertą lub szukasz czegoś innego? Zadzwoń Kup mieszkanie bez prowizji skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! dlaczego warto się zainteresować tą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chabrowa

Wysoka,dolnośląskie

448 000 zł33 m² 13 576 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Prestiżowe osiedle we Wrocławiu - Wysokiej, przy ul. Chabrowej, z ochroną. Do sprzedania obszerne, jednopokojowe mieszkanie (studio) o powierzchni około 33 m2, położone na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

399 999 zł30 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkania w samym sercu miasta/ 0% prowizji dla kupującego/wykończenie zawarte w cenie. Skorzystaj z oferty przedsprzedaży i przyjdź na spotkanie, dowiesz się jaką możesz uzyskać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lubin

Lubin,dolnośląskie

1 290 000 zł265 m² 4 860,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

Wyłącznie W naszym biurze. Nieruchomość Z olbrzymim potencjałem. Oferujemy Państwu do sprzedaży komfortowy, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 200,75 m2, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kraśnik Dolny

Kraśnik Dolny,dolnośląskie

270 000 zł4 200 m² 64,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Biuro Nieruchomości nad Nysą prezentuje piękną działkę budowlaną położoną w miejscowości Kraśnik Dolny, powiat bolesławiecki, gmina Bolesławiec. Działka ma powierzchnię 4200 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Lubin

Lubin,dolnośląskie

165 000 zł27 m² 6 133,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka z ogródkiem i garażem - bezczynszowa Cena tylko 165 tys Mieszkanie o powierzchni 26,9 m , położone na I piętrze w kameralnym, dwupiętrowym bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poznańska

Legnica,dolnośląskie

459 000 zł74 m² 6 211,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomość na sprzedaż którą wyróżnia przestronnosc wnętrza będąca świetną propozycją dla rodzin z dziećmi oraz osób,ktore poszukują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Świdnica,dolnośląskie

760 000 zł95 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie 95m?, niski czynsz! w centrum Świdnicy! nowa niższa cena! oferta ograniczona czasowo! Marzysz o przestronnym, nowoczesnym mieszkaniu w samym sercu miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Milikowice,dolnośląskie

1 250 000 zł140 m² 8 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:950 m²

Wyjątkowy, nowoczesny dom na sprzedaż w Milikowicach pod Świdnicą! Marzysz o nowoczesnym, przestronnym i gotowym do zamieszkania domu w spokojnej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

599 990 zł38 m² 15 677,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jagodno- kopycińskiego | 2pok | Garaż!.| Mieszkanie 38,2 m2, które znajduję się przy ulicy Kopycinskiego 23,osiedle Jagodno. Mieszkanie jest położone na pierwszym piętrze 4-piętrowym budynku. Cały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grunwaldzki

Wrocław,dolnośląskie

755 000 zł48 m² 15 579,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, rozkładowe w nowszym budownictwie, 2002 rok. Powierzchnia 48,46m2 + balkon + komórka lokatorska 1,4m2. Mieszkanie dwustronne, słoneczne, umeblowane, nowe meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kątki

Kątki,dolnośląskie

137 000 zł57 m² 2 388,01 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferta dostępna tylko U nas wyłączność lokalizacja Na sprzedaż oferuję Państwu mieszkanie położone w Kątkach gm. Marcinowice. Nieruchomość sprawdzi się też jako lokata kapitału, pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stanisławowska

Wrocław,dolnośląskie

590 000 zł52 m² 11 346,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mam Państwu do zaoferowania mieszkanie 2 pokojowe, znajdujące się na parterze w 3 piętrowym bloku mieszkalnym, w okolicy ulicy stanisławowskiej/kunickiego. Dzielnica Muchobór Wielki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wierzbice

Wierzbice,dolnośląskie

497 950 zł2 165 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Położona we wsi Wierzbice w gminie Kobierzyce. Idealne miejsce dla ludzi ceniących sobie spokój. Świetne połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

575 942 zł41 m² 14 043,90 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie o powierzchni 41,01m2 znajduje się na wysokim parterze w 8 piętrowym apartamentowcu z windą i składa się z salonu z aneksem kuchennym o pow. 17,78m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ogrodowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

757 435 zł57 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Gotowe, 2-pokojowe mieszkanie na nowym osiedlu. Miejsce postojowe w garażu podziemnym w cenie oraz duży ogród od strony południowej. Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze. Pomagamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Artemskiej

Wrocław,dolnośląskie

739 900 zł66 m² 11 210,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie położone w południowej części Wrocławia, dzielnica - Jagodno. Mieszkanie nowoczesne, rozkładowe, mierzące 66m2 składające się z salonu z aneksem kuchennym, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

3 680 000 zł16 000 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż oferuje atrakcyjna działkę inwestycyjna idealna pod działalność usługową, produkcyjną lub magazynową, zlokalizowaną w Świebodzicach. Parcela o powierzchni 1.6ha Grunty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Smolec

Smolec,dolnośląskie

1 650 000 zł150 m² 11 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:425 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w Smolcu! Oferuję nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 150 m , posadowiony na działce o powierzchni 452 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczęśliwa

Wrocław,dolnośląskie

459 000 zł37 m² 12 266,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Nowa cena! tylko W home expert super oferta! Mieszkanie 2-pokojowe w kamienicy przy cichej uliczce na Grabiszynie - okolice ul. Szczęśliwej. Ciche mieszkanie w bdb. lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

967 060 zł71 m² 13 601,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji! bez podatku pcc! od dewelopera! Jeśli mieszkanie nie spełnia twoich oczekiwań to zaproponuje inne. W tej inwestycji są dostępne mieszkania o różnym układzie i metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

515 000 zł33 m² 15 606,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż jasne, rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie na Szczepinie w doskonałej lokalizacji. Układ pomieszczeń: *salon 16 m2 *sypialnia 11 m2 *kuchnia 6 m2 *łazienka z toaletą 2,3 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grudno

Grudno,dolnośląskie

110 000 €500 m² 220 €/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 323 m²

dom do remont, 500m2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Wrocław,dolnośląskie

825 000 zł73 m² 11 301,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1908

Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 73 m2, usytuowane na pierwszym piętrze pięciopiętrowej kamienicy z 1908 roku, zlokalizowanej w okolicach ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

513 362 zł29 m² 17 562,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zakupu mieszkania w wyjątkowej inwestycji, dzięki swojej lokalizacji. Bliskość uczelni wyższych, jak Politechnika Wrocławska czy Uniwersytet Wrocławski oraz świetne połączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

367 300 zł20 m² 18 711,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Norblina

Wrocław,dolnośląskie

1 790 000 zł100 m² 17 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Biskupin nowa cena!, dom na sprzedaż, poniemiecki, w zabudowie szeregowej, z ogródkiem. Dwukondygnacyjny środkowy szereg, podpiwniczony, gdzie na parterze znajduje się kuchnia ok 9,5 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brązowa

Wrocław,dolnośląskie

575 000 zł41 m² 14 024,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie : - Ilość pokoi: 2 - Metraż: 41m2 - Piętro: 2/4 opis nieruchomości: mieszkanie po kapitalnym remoncie, które nie wymaga żadnych dodatkowych nakładów finansowych. Wymienione zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Reymonta

Legnica,dolnośląskie

599 000 zł160 m² 3 743,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Polecamy mieszkanie z imponującym salonem o powierzchni 75 metrów kwadratowych. Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze w zadbanej kamienicy w sąsiedztwie parku miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 014 151 zł80 m² 12 661 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna okolica * Gotowe do odbioru * Niska zabudowa Dwustronne mieszkanie z ogrodem i tarasem. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Strzelno

Strzelno,dolnośląskie

9 650 000 zł98 100 m² 98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Bolesławiec - Zgorzelec działka inwestycyjna pod logistykę, produkcję, przy A4. Magazyn dla instalacji fotowoltaicznych. Wydana decyzja środowiskowa. Oferowana nieruchomość, o powierzchni 9,81 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Borówkowa

Księginice,dolnośląskie

2 490 000 zł350 m² 7 114 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 391 m²

Ksieginice, gmina Kobierzyce. Nowoczesny dom w trakcie budowy na sprzedaż. Pięknie zaprojektowany, z wewnętrznym patio i basenem. Parterowy, z poddaszem użytkowym, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Wrocław,dolnośląskie

1 250 000 zł82 m² 15 196 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Plac kościuszki/ bałuckiego, na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe w zabytkowej kamienicy, w ścisłym centrum miasta. Idealne na kancelarię notarialną, prawniczą, każdą inną biurową, najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Sokołowice

Sokołowice,dolnośląskie

159 000 zł1 194 m² 133,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

*** Oferta tylko w Home Brand! *** Pięknie położona, urokliwa, jedyna przy lesie, a jednocześnie wśród zabudowań, działka budowlana w Sokołowicach o powierzchni 1194 m !.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

990 100 zł53 m² 18 531 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel: mieszkanie 3-pokojowe o projektowanej powierzchni 53,43 m2 położona na 1 piętrze z balkonem w doskonałej lokalizacji w samym sercu miasta przy fosie miejskiej.