dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Wrocław,dolnośląskie

1 250 000 zł82 m² 15 196 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Plac kościuszki/ bałuckiego, na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe w zabytkowej kamienicy, w ścisłym centrum miasta. Idealne na kancelarię notarialną, prawniczą, każdą inną biurową, najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Sokołowice

Sokołowice,dolnośląskie

159 000 zł1 194 m² 133,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

*** Oferta tylko w Home Brand! *** Pięknie położona, urokliwa, jedyna przy lesie, a jednocześnie wśród zabudowań, działka budowlana w Sokołowicach o powierzchni 1194 m !.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

990 100 zł53 m² 18 531 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel: mieszkanie 3-pokojowe o projektowanej powierzchni 53,43 m2 położona na 1 piętrze z balkonem w doskonałej lokalizacji w samym sercu miasta przy fosie miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chudoby

Wrocław,dolnośląskie

447 255 zł45 m² 9 999 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Przedstawiam na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie, znajdujące się na wrocławskich Przedmieściach Oławskich, ul. S. Chudoby 11. Mieszkanie o powierzchni 44,73 m2, znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Duchowo,dolnośląskie

127 190 zł1 106 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Przedmiotem tej oferty jest działka oznaczona na zdjęciu literką D. Dostępna na ten moment też działka B i C. Reszta sprzedana. Działka budowlana idealna do realizacji Twoich marzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

514 000 zł46 m² 11 174 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bielany Wrocławskie, atrakcyjna podwrocławska miejscowość z bezpośrednim dostępem do autostrady A4 i szybkim, prostym dojazdem do centrum dolnośląskiej stolicy. Do sprzedaży jest tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na Jagodnie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 65,43 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

587 125 zł38 m² 15 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na parterze zlokalizowane są lokale handlowe wraz z recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Michałkowa

Michałkowa,dolnośląskie

210 000 zł8 830 m² 23,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferuje do sprzedaży działkę położoną w atrakcyjnej części Gór Sowich w miejscowości Michałkowa, ok 1 km od Jeziora Bystrzyckiego, ok 3 km od Zamku Grodno, 10 km do stoków narciarskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

650 000 zł98 m² 6 598,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Biuro Metrohouse oferuje niezwykłą nieruchomość. Mieszkanie znajduje się w kamienicy na drugim piętrze. Jest to duża, przestronna nieruchomość. Pomieszczenia rozłożone są w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Litewska

Wrocław,dolnośląskie

600 000 zł52 m² 11 567,40 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 51,87 m , zlokalizowane przy ul. Litewskiej we Wrocławiu. Idealne dla pary, singla lub jako inwestycja pod wynajem. Najważniejsze atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 269 266 zł68 m² 18 801,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartament na ostatnim najwyższym piętrze! Apartament o największej pow. 67,5m2 położony na 5 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w super lokalizacji w samym Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Wrocławska

Domasław,dolnośląskie

550 000 zł1 001 m² 549 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z pozwoleniem na budowę w Domasławiu, gmina Kobierzyce. Projekt uwzględnia budynek jednorodzinny, dwulokalowy, z funkcją usługową. Na 3 kondygnacjach powierzchnie użytkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jabłeczna

Wrocław,dolnośląskie

628 000 zł53 m² 11 805 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wrocław, krzyki, gaj, ul. Jabłeczna Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z komórką lokatorską, na ostatnim, 11 piętrze, z panoramą na miasto. Mieszkanie o powierzchni 53,2 mkw, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Sobótka

Sobótka,dolnośląskie

699 000 zł89 m² 7 891,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

U podnóża masywu legendarnej góry Ślęży w Sobótce powstało wyjątkowe osiedle. To kameralny kompleks ze strefą wellness zapewniający komfort miejskiego życia blisko natury. Piękno przyrody,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przystankowa

Ślęza,dolnośląskie

1 099 000 zł127 m² 8 625,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:166 m²

Nowoczesny Dom w Ślęzie - Wysoki Standard Wykończenia Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu w Ślęzie, usytuowanego przy ulicy Przystankowej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Miękinia

Miękinia,dolnośląskie

1 049 000 zł139 m² 7 554,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:178 m²

Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej (segment A) o powierzchni 138,86m2 z garażem w bryle budynku, dwupoziomowy (1 piętrowy) w miejscowości Lutynia, gmina Miękinia pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pereca

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł35 m² 14 455,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Przedstawiam Państwu mieszkanie 2-pokojowe po generalnym remoncie o pow. 34,52 m2 ul. Pereca, boczna Grabiszyńskiej. Mieszkanie składa się z 21 m2 salonu z aneksem kuchennym, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Okrzei

Legnica,dolnośląskie

2 350 000 zł717 m² 3 277,55 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:garaż

Idealne pod inwestycję Na sprzedaż kamienica przy ulicy Okrzei w Legnicy o powierzchni 717 m2 położona na ogrodzonej działce 1100 m2 z prywatnym parkingiem na około 15 samochodów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard Kudowa-Zdrój

Kudowa-Zdrój,dolnośląskie

999 000 zł181 m² 4 440 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:607 m²

Koniec aukcji. Rezerwacja. Uzdrowisko Kudowa Zdrój. Malowniczy dom wraz z pięknie zagospodarowanym ogrodem o pow. 607 m kw. w zacisznej części miasta, lecz blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

630 500 zł35 m² 18 149,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Północna

Wrocław,dolnośląskie

639 000 zł50 m² 12 780 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 50,04 m (ok. 60 m po podłodze), zlokalizowane w zielonej i spokojnej części Wrocławia na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tęczowa

Wrocław,dolnośląskie

645 000 zł35 m² 18 428,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Oferuję przestronne mieszkanie o powierzchni 35m , po generalnym remoncie, zrealizowanym z użyciem wysokiej jakości materiałów. Wnętrze zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Waniliowa

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł45 m² 12 222,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,3 m , położone w przyjaznej i dobrze skomunikowanej okolicy. To idealna propozycja dla singla, pary lub jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Srebrnogórska

Wrocław,dolnośląskie

835 000 zł65 m² 12 846,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Gaj Piekne 3 pok/apartament /lux/winda/2009! Polecamy na sprzedaż 3 pokojowe rozkładowe mieszkanie zlokalizowane na wrocławskim Gaju przy ulicy Srebrnogórskiej. Piętro 3 z 5 w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Ziębicka

Ząbkowice Śląskie,dolnośląskie

280 000 zł1 958 m² 143 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka w Ząbkowicach Śląskich z przeznaczeniem budowlanym pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Nieruchomość znajduje się w obrębie Sadlno, przy ulicy Parkowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

615 999 zł30 m² 20 485,50 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

325 000 zł40 m² 8 038,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 40,43 m2 na III piętrze z dużym balkonem w Lubinie ul. Tuwima ustronie Nieruchomość składa się z jasnej kuchni z meblami w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Gwarna

Wrocław,dolnośląskie

517 553 zł27 m² 18 827 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Zaoszczędź swój czas - nie trać go na wertowanie ogłoszeń. Zgłoś się do nas po analizę rynku. Doradzimy Ci na każdym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

525 000 zł35 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

"zakup bezpośrednio od dewelopera - nie płacisz prowizji I podatku pcc Nie masz czasu zapoznać się z ogłoszeniem zadzwoń:. Zapraszamy do skontaktowania się z nami i umówienia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Estońska

Wrocław,dolnośląskie

485 000 zł32 m² 15 156,20 zł/m²

 

Piętro:13/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Nowoczesne mieszkanie na Nowym Dworze idealna lokalizacja tuż przy przystanku tramwajowym i autobusowym! Jeśli szukasz swojego pierwszego mieszkania lub świetnej inwestycji, ta oferta jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

600 000 zł37 m² 16 216,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

"zakup bezpośrednio od dewelopera - nie płacisz prowizji I podatku pcc Nie masz czasu zapoznać się z ogłoszeniem zadzwoń. Inwestycja to miejsce, które zaprasza, by zatrzymać się na chwilę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Janczarska

Legnickie Pole,dolnośląskie

635 000 zł160 m² 3 968,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Przedstawiamy ofertę sprzedaży funkcjonalnego domu jednorodzinnego o powierzchni ok. 160 m , położonego na prostokątnej działce o powierzchni 900 m . Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Polna

Kiełczów,dolnośląskie

1 490 000 zł109 m² 13 669,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż urzekający, przestronny, słoneczny i bardzo komfortowy dom parterowy, położony na działce 800 m w miejscowości Kiełczów. Lokalizacja: kiełczów to prężnie rozwijająca się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

842 000 zł38 m² 22 146,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Podpisz umowę A dostaniesz rabat nawet do 100 000 na wybrane mieszkania! Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lwowska

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł45 m² 13 430,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Trzypokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią Grabiszyn, 44,6 m + ogród dla mieszkańców Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,6 m , położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białowieska

Wrocław,dolnośląskie

675 000 zł54 m² 12 476,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam we Wrocławiu (obręb Popowice) własnościowe spółdzielcze prawo do lokalu mieszkalnego składającego się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, wc i przedpokoju o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

916 428 zł63 m² 14 620,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Trzy kawalerki w cenie | inwestycja | wysokie roi | centrum multipak 3 kawalerki W 1 mieszkaniu kępa mieszczańska, wrocław Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

4 549 999 zł541 m² 8 417,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż nieruchomość o ogromnym potencjale inwestycyjnym, położona w malowniczej Sobótce, zaledwie 35 km od Wrocławia. Obiekt znajduje się na działce o powierzchni 0,75 ha,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

816 600 zł42 m² 19 513 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel: mieszkanie 2-pokojowe o projektowanej powierzchni 41,85 m2 położona na 3 piętrze z balkonem w doskonałej lokalizacji w samym sercu miasta przy fosie miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Świdnica,dolnośląskie

565 000 zł103 m² 5 497,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

W pięknej kamienicy na sprzedaż przestronne mieszkanie z balkonem! Nieruchomość ma metraż 102,78m2 , w której wydzielone są: trzy pokoje, kuchnia, garderoba, spiżarka, łazienka.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij