dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 177 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 177 ogłoszeń

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

NA sprzedaż oferujemy komfortowe nowe mieszkania Z balkonem I miejscem parkingowym naziemnym W budynku 2 piętrowym. NA nowo powstającym osiedlu W legnicy. Dobra lokalizacja : 3 minuty.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł5 020 m² 189,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 5020 m , położona w miejscowości Jaczkowice, gmina Oława. Działka znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy z dogodnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 356 999 zł94,61 m² 14 343,08 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Komfortowe 4-pokojowe mieszkanie | 94,61 m | 2 łazienki | taras + balkon | Kępa Mieszczańska | 0% prowizji Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 94,61 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł302,89 m² 2 902,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:813 m²

Dom parterowy w Chróstniku, położony na ogrodzonej i zagospodarowanej działce o pow. 8,13 a r. Nieruchomość o pow. użytkowej 161,82 m 2 + całe poddasze do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł920 m² 445,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ostatnie działki w tej lokalizacji w podwrocławskim Sadkowie! Działka budowlana o powierzchni ok. 920 m2 (21,4 x 43,1) wraz z udziałem w drodze. W planie.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł51 m² 3 627,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: mieszkanie 46 m + pokój na strychu Wałbrzych, śródmieście Opis nieruchomości Na sprzedaż przestronne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 46 m plus 5.5.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 165 000 zł131,22 m² 8 878,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:344 m²

Polecamy piękne domy w zabudowie Bliźniaczej w uroczej części miasta blisko centrum _ wrocław krzyki. Domy budowane są w nowoczesnym design z charakterystycznymi wykończeniami.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł108,19 m² 3 466,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 453 m²

Szukasz miejsca z dala od zgiełku? Mam dla Ciebie świetną nieruchomość. Zapraszam Cię na prezentację przepięknej działki o imponującej powierzchni wynoszącej 7453 m2, która kryje.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł8 499 m² 116,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Fechner nieruchomości oferuje Państwu na sprzedaż działkę u podnóża Karkonoszy w malowniczej części Piechowic - Michałowicach (ok. 7km od Szklarskiej Poręby). Działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł94,90 m² 1 580,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie jednopokojowe usytuowane na II piętrze w odremontowanej kamienicy w dzielnicy Sobięcin. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 94,90 m2 z tego.

Szczegóły ogłoszenia

967 500 zł15 000 m² 64,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Agent: emilian Janusz Tel:   Działka na peryferiach Ramiszowa k/wrocławia, w gminie Długołęka. Przeznaczenie działki w szp: mn1 Przeznaczenie działki w mpzp: rp2 Klasyfikacja.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł48,10 m² 8 212,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Pod Śnieżką oferuje mieszkanie dwupokojowe w bloku w spokojnej okolicy Jeleniej Góry- osiedle Zabobrze I. Na sprzedaż komfortowe mieszkanie powierzchni 44.10 m2, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł450 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dom z funkcją usługową

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 798 m²

Oferta sprzedaży nieruchomości wałbrzych, ul. Moniuszki Oferowana nieruchomość położona w Środmieściu Wałbrzycha, przy ulicy Moniuszki. W skład nieruchomości wchodzą dwie działki.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł500 m² 3 598 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 480 m²

Polecamy nieruchomość w Legnicy o przeznaczeniu mieszkalno- usługowym. Budynek mieszkalny o powierzchni całkowitej około 500 mkw z czego mieszkalnej około 358 mkw. Budynek usługowy,.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł56 m² 11 946,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

2 pokoje I Rozkład I Parter I Cisza I Komfort I Przestrzeń Szukasz mieszkania, do którego wprowadzisz się bez stresu i od razu poczujesz, że to to miejsce ? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł2 300 m² 647,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Księginice to spokojna, zielona okolica, która łączy urok podmiejskiego życia z wygodnym dostępem do miejskiej infrastruktury. Idealna propozycja dla osób szukających komfortu, przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł146 m² 4 719,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:563 m²

Dom w centrum Twardogóry- 146 m , 6 pokoi, garaż z kanałem, zadbana działka 563 m . Szukasz wygodnego, solidnego domu w Twardogórze, gotowego do wprowadzenia? Ta nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł880 m² 409,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferta dostępna tylko W evero Do sprzedania działka o pow. prawie 880 m2, objęta mpzp z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną. Nieruchomość położona wśród istniejącej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł91,30 m² 4 654,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Duże mieszkanie w kamiennicy blisko centrum Jeleniej Góry. Mieszkanie o powierzchni 91,30m2 składa się z trzech dużych pokoi, kuchni, łazienki z razem wc oraz dużego korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł167 m² 5 928,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:207 m²

Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy) położony w jednej z najbardziej spokojnych i zielonych części Wałbrzycha - Piaskowa Góra. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł41 m² 15 341,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | 41,5 m | balkon | 3. piętro Na sprzedaż stylowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 41,5 m , zlokalizowane w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł100 m² 11 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Na sprzedaż dom, zlokalizowany na wsi, 5 kilometrów od Strzegomia, na trasie Strzegom - Świdnica, wybudowany w roku 2012. Dom wykonany z gotowych elementów, konstrukcja drewniana, docieplony.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł48,15 m² 3 842,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż na wyłączność Kategoria: mieszkania Lokalizacja: wiadrów, gm. Paszowice Pokoje: 2 Piętro: i Powierzchnia: 48,66 m2 największe zalety! Bardzo dobry dojazd - w centrum Jawora.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł57,27 m² 14 230,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Opiekun oferty: łukasz Szajkowski Licencja pfrn nr 29569 tel.   Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona jest w spokojnej, zielonej części Stabłowic, lokalizacji cenionej za.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł76,71 m² 6 387,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne mieszkanie z dużym balkonem z widokiem na góry! Mieszkanie rozkładowe, o funkcjonalnym rozkładzie i ustawnych pomieszczeniach. Na powierzchnię mieszkania składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

1 259 000 zł196 m² 6 423,47 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość w jednej z najlepszych lokalizacji Zabobrza, która stanowi idealne połączenie komfortu, nowoczesności i potencjału.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł125,62 m² 7 880,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:323 m²

To idealne miejsce dla osób, które cenią ciszę i bliskość zieleni, a jednocześnie chcą pozostać w dogodnym połączeniu z centrum miasta, szkołami, przedszkolami, sklepami oraz.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł19,50 m² 4 358,97 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Nieruchomości komfort oferuje do sprzedaży garaż o powierzchni 19 m , położony w Centrum Świdnicy Cena: 90000 pln Najważniejsze atuty:- bardzo dobra lokalizacja,Plac Małgorzaty.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł538 m² 2 973,98 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:509 m²

Do sprzedania duży pensjonat położony w miejscowości Karpacz. Budynek czterokondygnacyjny plus poddasze o powierzchni 538 m2 posadowiony na działce o powierzchni 509 m2. Przyziemie :.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł1 322 m² 1 512,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości. Przedstawiamy ofertę sprzedaży nieruchomości komercyjnej, położonej w Kamiennej Górze, kilka minut od wjazdu na drogę ekspresową S3.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł41,90 m² 6 420,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie rozkładowe położone na trzecim piętrze - blisko szkoły, przedszkola, uczelnie, zaplecze usługowo - handlowe, przychodnie ,dobre skomunikowanie z miastem - blisko autostrady.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł70,30 m² 14 935,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Polecam na sprzedaż nowocześnie urządzone 4 -pokojowe mieszkanie przy ul. Menniczej we Wrocławiu, w ścisłym centrum Starego Miasta - 250m od rynku. Gotowiec inwestycyjny - roi 8%. Właścicielka.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł53,43 m² 11 042,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż: funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną, widną kuchnią, komórką lokatorską i balkonem - do remontu. Lokalizacja: wrocław, ul. Kamienna Świetna lokalizacja autobusy pod.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł128 m² 3 671,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy położony na Rynku w Wałbrzychu usytuowany w całości w poziomie parteru. Lokal posiada dwie duże witryny dzięki czemu jest dobrze wyeksponowany. Duża sala.

Szczegóły ogłoszenia

4 990 000 zł21 697 m² 229,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Sosnówka, karkonosze Powierzchnia: 21.697 m , przeznaczenie w studium: M R R zabudowa mieszkaniowa rozproszona "rezydencyjna" funkcje preferowane: mieszkalnictwo.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana 1005 mkw. uzbrojona w Kębłowicach, gm. Kąty Wrocławskie, tuż przy granicy Wrocławia (9 km). Jest to ostatnia działka przy ulicy, następna jest działka techniczna, co.

Szczegóły ogłoszenia

1 220 000 zł114,25 m² 10 678,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 114 m2 położone w centrum Wrocławia przy ul. Piłsudskiego - kilka minut na pieszo od Dworca Głównego pkp, centrum Handlowego Renoma. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł400 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:4 400 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu. Dom o bardzo dużym potencjale inwestycyjnym, idealny do prowadzenia pensjonatu czy agroturystyki. Budynek posiada dwa odrębne wejścia co.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 220 800 zł61,04 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Deweloperskie, willowy charakter, 3 pokoje, loggia, garaż podziemny. Mieszkania po odbiorze. Bestate nieruchomości wrocław oferuje do sprzedaży trzypokojowe, deweloperskie mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł395,90 m² 5 430,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:1 582 m²

Pensjonat lub rezydencja w sercu Sudetów - Stronie Śląskie. Szukasz gotowego biznesu w jednej z najdynamiczniej rozwijających się turystycznie gmin w Polsce? A może marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

3 499 000 zł4 000 m² 874,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o powierzchni 4 000 m2 | Wrocław Opiekun oferty Natalia Sobczyńska Numer licencji pfrn 31446 tel.   ***tylko w sdp Nieruchomości*** Otoczenie nieruchomości:.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij