dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 161 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 161 ogłoszeń

550 000 zł48,56 m² 11 326,19 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Opiekun oferty: marta Woźniczka-Opuchlik Nr. licencji pfrn 23867 tel.   Otoczenie nieruchomości: huby to najbliższa centrum miasta część Krzyków. Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł162 m² 6 790,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:940 m²

Z przyjemnością prezentuję Państwu nieruchomość, która ma ogromny potencjał ze względu na układ domu (i działki) oraz posadowienie. Dom o powierzchni 162 m2 składa się obecnie z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 147 363 zł88,90 m² 12 906,22 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera. Brak prowizji, bez pcc! Na sprzedaż dom na Krzykach w zabudowie bliźniaczej na kameralnym osiedlu w pobliżu parku. Metraż: 89,76 m Budynek: 8 Tarasy (2):.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Biuro Nieruchomości Premium prezentuje przestronne, 2-pokojowe mieszkanie blisko Placu Piastowskiego. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze kamienicy, składa się z korytarza, wc, miejsca na.

Szczegóły ogłoszenia

342 480 zł1 427 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka z panoramą Karkonoszy - Kostrzyca 1427 m , działka nr 415! Na sprzedaż unikatowa działka o powierzchni ok. 1427 m , położona w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

126 000 zł1 050 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nowość! dobra lokalizacja! Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Miłosna, zaledwie kilka minut od Lubina. Nieruchomości znajdują się na początku.

Szczegóły ogłoszenia

399 900 zł51 m² 7 841,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Wombat nieruchomości z aprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego lokalu użytkowego o powierzchni 51 m , położonego na parterze w świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 000 zł335 m² 6 862,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:7 582 m²

Szukasz klimatycznego i przestronnego domu? Zależy Ci na dużej działce? Jeśli tak, przeczytaj do końca! Prezentuję Państwu na sprzedaż piękny, klimatyczny dom o powierzchni 335 m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka siedliskowa na sprzedaż Godziszowa k. Jawora Szukasz miejsca, gdzie cisza, przestrzeń i natura tworzą idealne warunki do życia lub wypoczynku? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Vip homes prezentują Państwu do sprzedaży przestronne mieszkanie 4 pokojowe, położone na 1 piętrze kamienicy, w pobliżu centrum Jeleniej Góry Mała Poczta. Na powierzchnię 120,81 m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży działkę o pow 0,3 ha w kształcie prostokąta. Mpzp - rola, plan ogólny - zabudowa mieszkaniowa Uzbrojenie: woda, gaz, energia w ulicy Kontakt Maria Rojkowska.

Szczegóły ogłoszenia

9 529 000 zł36 650 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka usługowa z mpzp, o powierzchni 36 650 m2, położona w dynamicznie rozwijającej się części Kobierzyc, ul. Inwestycyjna. Możliwość podziału na mniejsze działki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie położone w malowniczej Szklarskiej Porębie idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem turystyczny. Szczegóły nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł143,26 m² 5 437,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:179 m²

Oferujemy do sprzedania domy w zabudowie szeregowej w Pszennie w stanie deweloperskim, tylko 5 minut autem ze Świdnicy. Bardzo dobry dojazd też pociągiem czy autobusem z Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

718 432 zł40,10 m² 17 916,01 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz miejsca, które stanie się Twoim domem? Chcesz zainwestować w idealną nieruchomość? Nowoczesne mieszkanie w sercu Wrocławia zostało zaprojektowane z myślą o wygodzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł149,95 m² 5 995,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Gotowy dom zaledwie 5 km od żernik wrocławskich! możliwość zakupu bez pozwolenia Z ministerstwa! wyłączne biuro sprzedaży - bez prowizji dla kupującego! piękny dom W wojkowicach - widok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 000 zł137,55 m² 2 828,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:548 m²

CO sprzedajemy? Dom wolnostojący o powierzchni 137,55 m2, położony na działce o powierzchni 548 m2, w bardzo dobrze skomunikowanej, a zarazem spokojnej lokalizacji. Cena: 389 000 pln.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł161,54 m² 5 255,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:279 m²

Dom W oborze - szereg skrajny -stan deweloperski Położony na nowopowstającym zamkniętym nowoczesnym osiedlu - z całkowicie zagospodarowaną infrastrukturą (wykonana droga wewnętrzna oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:46 m²

Zapraszam do odkrycia niezwykłego miejsca, gdzie natura splata się z komfortem. Oferujemy urokliwy dom letniskowy o powierzchni około 55 m , położony w cichym zakątku Zagórza.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł41,50 m² 7 951,81 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Mieszkanie idealne na start lub jako lokata kapitału ponieważ jest już w pełni wyposażone wszystko oprócz telewizora zostaje w cenie. Salon z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł245 m² 3 669,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:800 m²

Ciekawa nieruchomość w Świdnicy- budynek użytkowo-mieszkalny Idealny na dom jednorodzinny, siedzibę firmy i biura, biznes plus mieszkanie, hotel Powierzchnia zabudowy: ok.245m2m2 Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

4 305 000 zł265,49 m² 16 215,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Opiekun oferty: dominika Tądel (kasprzyk) Tel.:   Przedstawiam Państwu lokale biurowo-usługowe w prestiżowej lokalizacji przy ulicy Księcia Witolda w zabytkowym spichelrzu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

Przedstawiam Państwu na sprzedaż nieruchomość położoną w centrum miasta Jeleniej Góry. Wirtualna wizyta: zapraszam Mieszkanie znajduje się na II piętrze w odrestaurowanej kamienicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł65 m² 4 753,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Oferujemy Państwu na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 65m2 położone na czwartym piętrze w bloku przy ul. Herbowej w Głogowie. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł55,44 m² 10 443,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji 0% pcc Harmonogram 20/80 Jeśli szukasz miejsca, które łączy spokój, funkcjonalność i dobrą komunikację z centrum, to mieszkanie zdecydowanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł63,50 m² 17 165,35 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży niezwykłej nieruchomości. Mieszkanie jest w pełni wyposażone i gotowe do wprowadzenia. Duży salon, stylowa sypialnia oraz podwójne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną znajdującą się w Jarosławicach (gmina Żórawina ). Powierzchnia działki liczy 2533 m2 o wymiarach 36m x 65 m. Jest możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

2 działki budowlane / 1400 m2 / media - idealne pod domek z keramzytu. Na sprzedaż atrakcyjne dwie działki budowlane w Gniewomirowicach - każda po 14 ar - położone obok siebie. Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

726 256 zł85,45 m² 8 499,19 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Idealne dla rodziny na południu Wrocławia top lokalizacja! Bartosz Agent Nieruchomości Skontaktuj się (dostępny 7 dni w tygodniu) Bez prowizji! Cena: 726 256 zł Przytulne i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł46,50 m² 6 129,03 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż stylowe i komfortowe mieszkanie o powierzchni 46.50m + dwie piwnice 6m2, położone na parterze kameralnego, trzypiętrowego budynku z 1970 roku. Nieruchomość znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł20 145 m² 208,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Lokalizacja strzegom jest oddalony o 55 km od Wrocławia, posiada bardzo dobre połączenie z drogą krajową nr 5 i dalej drogą S3 (oddaloną o ok. 15 km) i autostradą A4 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Przedstawiamy unikalną ofertę sprzedaży gruntu o powierzchni 2,7 ha (27 406 m ), zlokalizowanego w miejscowości Stradomia Wierzchnia (ul. Sosnowa). Nieruchomość stanowi wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł250 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 147 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość z ogromnym potencjałem, położona w zielonej i spokojnej części Wrocławia Strachowice, ul. Skarżyńskiego. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestrzeń, komfort i góry - wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie po generalnym remoncie, położone w Szklarskiej Porębie - jednej z najpopularniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opiekun Oferty: patryk Ciepielewski Tel:   Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 Apartamenty z widokiem na Izery i Karkonosze idealne na własny wypoczynek oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki usługowej w Jordanowie Śląskim. Oferta na wyłączność! Nie znajdziecie jej państwo w innym biurze nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

154 000 zł37,01 m² 4 161,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Wombat Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wygodne i przytulne mieszkanie w Wałbrzychu, dzielnica Nowe Miasto. Lokalizacja: nowe Miasto, wałbrzych Powierzchnia: 37,01 m Cena: 154 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Pawilon handlowo-usługowy w centrum Międzylesia. Na powierzchnię ponad 350 mkw składają się 3 oddzielne lokale, każdy z osobnym wejściem. Można połączyć w jedną całość lub.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania przestronne, duże mieszkanie położone na II piętrze wyremontowanej zabytkowej kamienicy w Świeradowie-Zdrój. Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

929 000 zł64,55 m² 14 391,94 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Duży wybór mieszkań 3-pokojowych (od 51,6m2 do 72,7m2) w inwestycji lokum Porto w korzystnych cenach! Niniejsza oferta dotyczy mieszkania 3 pokojowego, o pow. 64,55m2. Z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

1 060 000 zł85,60 m² 12 383,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Przestronne, 2-poziomowe mieszkanie 85,6 m z balkonem i patio Wrocław, ul. Skrzydlata Na sprzedaż prezentuję komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 85,6 m ,.