dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 140 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 140 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Pokoju

Głogów,dolnośląskie

194 000 zł35 m² 5 558,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe Głogów, os. Hutnik 34,9 m 194 000 zł (do negocjacji) Przedmiotem sprzedaży jest funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,9 m , usytuowane na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Ołtaszyńska

Wrocław,dolnośląskie

427 000 zł26 m² 16 423,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Do sprzedania 1 pokojowe mieszkanie 26 mkw składającego się z pokoju z aneksem kuchennym, przedpokoju i łazienki. Przynależy balkon Mieszkanie sprzedawane w opcji " wykończone pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

756 999 zł38 m² 19 868,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Jeżeli szukasz przytulnego mieszkania lub dobrej inwestycji, to mieszkanie jest dla Ciebie. Nie czekaj i skontaktuj się ze mną już dziś. Jest późno? Nie przejmuj się i umów na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pogodna

Mokronos Górny,dolnośląskie

1 590 000 zł160 m² 9 956 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Prestiżowe domy blisko Oporowa! Opis lokalizacji: cesarzowice oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Opiekun oferty: sandra Sadowska telefon Domy o projektowanej powierzchni około 160 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł73 m² 12 326,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz niższa cena! cena przed promocją 984 000,00 zł Dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł54 m² 11 092,60 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie z potencjałem | Idealne dla rodziny lub jako inwestycja | 54 m Marzysz o przytulnym miejscu dla siebie i bliskich? A może szukasz mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

827 000 zł63 m² 13 064,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe 63,3 m | Wysoki standard, widok na park! opis mieszkania: powierzchnia: 63,3 m , oryginalnie było 4 pokojowe(salon jest połączeniem dwóch pokoi),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Złotoryjska

Legnica,dolnośląskie

390 000 zł102 m² 3 823 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję Panstwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie, które się znajdue ul. Zlotoryjska, blisko Centrum o metrażu 102 m2 na parterze. Mieszkanie rozkładkkowe, pokoi są duze i przestronne: 28,1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Strzegom

Strzegom,dolnośląskie

195 000 zł36 m² 5 371,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Mieszkanie w solidnej przedwojennej kamienicy w strzegomskiej dzielnicy Graby, w odległości 20 min. pieszo od Rynku. Obszar Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej - w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

1 120 000 zł44 m² 26 136,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro Nieruchomości dymowski. prezentuje na sprzedaż apartament w stylu loftowym znajdujący się na Osiedlu Browary Wrocławskie przy ulicy Jedności Narodowej 212. Cechy nieruchomości: - loftowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

581 539 zł50 m² 11 516 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy! Opiekun nieruchomości: tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się na spokojnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

890 000 zł117 m² 7 606,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:198 m²

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej gotowy do zamieszkania oddany do użytku w 2017r. Nieruchomość położona na zamykanym osiedlu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Piastów

Piechowice,dolnośląskie

120 000 zł1 500 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 26 000,00 m ,z możliwością wydzielenia (od 1500 m2 do uzgodnienia) położoną w malowniczej miejscowości Piechowice położonych zaledwie 7 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Mielęcin

Mielęcin,dolnośląskie

160 000 zł2 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Biuro Nieruchomości komfort oferuje do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 2100 M2. Nieruchomość gruntowa usytuowana jest 7km od Żarowa, 17 km od Świdnicy i 47 km do Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miętowa

Wrocław,dolnośląskie

586 916 zł56 m² 10 490 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0zł prowizji + 0 zł pcc - płacisz tylko za mieszkanie, wybrane opcje dodatkowe jak miejsce postojowe oraz umowy notarialne. Główne atuty nieruchomości: kameralna niska zabudowa - otoczona domami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

367 684 zł20 m² 18 265,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na parterze zlokalizowane są lokale handlowe wraz z recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach Świeradów-Zdrój

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

120 000 zł3 000 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Cztery Kąty ma do zaoferowania działkę położoną w gminie Mirsk, w miejscowości Gierczyn, miejscowość znajduje się kilka kilometrów od górskiego kurortu Świeradów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

1 574 893 zł72 m² 21 937,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Apartament z widokiem na Odrę Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży luksusowego apartamentu o powierzchni 71,79 m , usytuowanego na najwyższym piętrze. To unikatowa nieruchomość,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

749 999 zł48 m² 15 700,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w cichej okolicy Poświętne w nowo wybudowanym bloku. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze i zostało urządzone w podwyższonym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Dąbrowskiego

Wrocław,dolnośląskie

492 000 zł30 m² 16 291,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Idealny zakup inwestycyjny! Odlicz Vat z ceny brutto- to nawet 100 000zł - szczegóły na spotkaniu Świetna lokalizacja! Ścisłe Centrum-Stare Miasto, okolice ul. Piłsudskiego/ nowy Apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Roosevelta

Wrocław,dolnośląskie

690 000 zł62 m² 11 082 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Prowizję pokrywa sprzedający na sprzedaż: roosevelta 22 - idealne miejsce dla osób lubiących być w samym sercu miasta! To przestronne mieszkanie o powierzchni 62,26 m , zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 128 816 zł52 m² 21 600 zł/m²

 

Piętro:5/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przepiękny, luksusowy, gotowy do wprowadzenia Apartament we Wrocławiu nowym apartamentowcu w świetnej lokalizacji tuż przy rzece Odrze/ ul. Sikorskiego. Apartament znajduje się na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

419 500 zł52 m² 8 067,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji i podatku pcc - Kupujesz bez dodatkowych kosztów. I speak English - feel free to contact me for assistance in English. | gotowe | 25 min od Centrum | Ciche | Osobna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona, ul. Herbowa

Struga,dolnośląskie

140 000 zł1 013 m² 138,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka gruntowa nr 216/16 zlokalizowana w Strudze (pow. wałbrzyski) obręb 0008 (ul. Herbowa) o powierzchni 0,1013ha oraz 1/3 udziału w działce nr 216/19 stanowiącą drogę dojazdową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orbitalna

Głogów,dolnośląskie

350 000 zł54 m² 6 481,48 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie do odświeżenia, składające się z trzech przestronnych pokoi. Mieszkanie jest usytuowane na zachód, co zapewnia doskonałe nasłonecznienie w godzinach popołudniowych. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ramiszów

Ramiszów,dolnośląskie

1 070 000 zł104 m² 10 288,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:209 m²

Na sprzedaż przytulny, słoneczny i komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w miejscowości Ramiszów. Lokalizacja: ramiszów to prężnie rozwijająca się podwrocławska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miodowa

Iwiny,dolnośląskie

598 000 zł47 m² 12 645,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Granica Wrocławia * Gotowa inwstycja Możliwość wykończenia pod klucz w cenie 70 000,00 zł! Idealne na start.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

650 000 zł794 m² 818,64 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 070 m²

Budynek biurowy z garażem zlokalizowany w strefie śródmiejskiej tylko 500 m od Rynku. Nieruchomość położona w sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej oraz usług towarzyszących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przedwiośnie

Wrocław,dolnośląskie

1 999 000 zł250 m² 4 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż piękny dom w Pawłowicach. Część domu ma ponad 100 lat druga część 19 lat. Ostatni remont miał miejsce 6 lat temu. Dom sprzedawany razem w wyposażeniem. Dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Miłków

Miłków,dolnośląskie

220 000 zł1 467 m² 149,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w miejscowości Miłków/gmina Podgórzyn. Działka położona na obszarze zabudowy mieszkaniowej. Piękne widoki na góry, bliska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brzechwy

Wałbrzych,dolnośląskie

189 000 zł67 m² 2 820,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Brzechwy w Wałbrzychu. Lokal znajduje się na trzecim piętrze w kamienicy, klatka schodowa po remoncie. Powierzchnia użytkowa wynosi 67 mkw i obejmuje trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Merkurego

Głogów,dolnośląskie

330 000 zł63 m² 5 238,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63m. Mieszkanie jest słoneczne i dwustronne (północ-południe) położone w dobrej lokalizacji na Osiedlu Kopernik przy ulicy Merkurego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 099 000 zł80 m² 13 741 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opiekun nieruchomości: tel. Oferta Działu Deweloperskiego sdp Nieruchomości: przestronne, rodzinne mieszkanie na nowoczesnym, monitorowanym osiedlu. Polecam! Komfortowe 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kossak

Legnica,dolnośląskie

810 000 zł67 m² 12 087,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Inwestycja przy ul. Zofii Kossak to wyjątkowa nieruchomość, która przeszła niezwykłą metamorfozę i została odnowiona od podstaw. W skład inwestycji wchodzą dwie klatki schodowe: zofii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Iwaszkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

495 000 zł35 m² 14 244,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

CO sprzedajemy? Dwupokojowe mieszkanie (ok. 35 m2) na parterze z tarasem i ogródkiem, zlokalizowane w dwupiętrowym niskim budyku z 2016 r. z windą i garażem podziemnym. Gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

399 000 zł67 m² 5 928,68 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie po generalnym remoncie, wymienione instalacje elektryczne i hydrauliczne , instalacja cwu i co , podłoga i częściowo okna. Nowe gładzie , wykonana nowa łazienka .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Chrzanów,dolnośląskie

3 000 000 zł476 m² 6 306,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

luksusowy dom z działką 2500m2 / sauna, jacuzzi Na sprzedaż piękny dom wolnostojący o powierzchni 475,70 m2 (użytkowa 411 m2) z czterostanowiskowym garażem o powierzchni około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielińskiego

Wrocław,dolnośląskie

709 000 zł49 m² 14 469,40 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta sprzedaży: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w centrum Wrocławia - ul. Zielińskiego Cena: 709 000 zł (oferta bezpośrednia, bez prowizji!) Serdecznie zapraszam do zakupu pięknego, 3-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

360 000 zł56 m² 6 463,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Nieruchomości Optima ma przyjemność zaprezentować urocze mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 55,7 m2, położone w bliskim sąsiedztwie Stadionu Miejskiego w Jeleniej Górze. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Inowrocławska

Wrocław,dolnośląskie

689 000 zł46 m² 14 978,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Centrum, szczepin, po Generalnym Remoncie. Oferta bezpośrednia. Bez prowizji! Marzysz o nowym, świeżym rozpoczęciu w sercu Wrocławia? Oto idealna okazja, by stać się właścicielem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cynowa

Wrocław,dolnośląskie

490 000 zł42 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż dwustronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m , usytuowane na parterze czteropiętrowego budynku przy ul. Cynowej na osiedlu Gajowice. Mieszkanie posiada balkon.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij