dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 140 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 140 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

360 000 zł56 m² 6 463,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Nieruchomości Optima ma przyjemność zaprezentować urocze mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 55,7 m2, położone w bliskim sąsiedztwie Stadionu Miejskiego w Jeleniej Górze. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Inowrocławska

Wrocław,dolnośląskie

689 000 zł46 m² 14 978,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Centrum, szczepin, po Generalnym Remoncie. Oferta bezpośrednia. Bez prowizji! Marzysz o nowym, świeżym rozpoczęciu w sercu Wrocławia? Oto idealna okazja, by stać się właścicielem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cynowa

Wrocław,dolnośląskie

490 000 zł42 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż dwustronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m , usytuowane na parterze czteropiętrowego budynku przy ul. Cynowej na osiedlu Gajowice. Mieszkanie posiada balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

600 000 zł46 m² 13 043,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie we Wrocławiu Fabryczna 46m2 Mieszkanie znajduje się blisko centrum. Jest to przestronne lokum w 4-piętrowym budynku z lat 60-tych XX wieku, który przeszedł modernizację -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

549 207 zł40 m² 13 799 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania w nowym budownictwie znajdujące się na cichym i zielonym osiedlu! Opiekun nieruchomości: tel. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

519 000 zł314 m² 1 651,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 556 m²

Rewelacyjna inwestycja W karkonoszach Biuro nieruchomości Aplauz prezentuje na sprzedaż dom w budowie na działce 1556m2 położony w Jagniątkowie. Oferta objęta programem współpracy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dmowskiego

Wrocław,dolnośląskie

769 000 zł46 m² 17 396 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Lokalizacja: dmowskiego 19/ Stare Miasto Metraż: 45,93m2, piętro: 1/7, budynek z windą z 2016roku, dostępne: od zaraz. Polecam do zakupu dwupokojowe mieszkanie przy ul. Dmowskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Agrestowa

Wrocław,dolnośląskie

2 995 000 zł200 m² 14 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom wolnostojący o powierzchni ~~200 m, 3-kondygnacyjny, z płaskim dachem (możliwość montażu paneli fotowoltaicznych), położony w cichej okolicy osiedla Ołtaszyn. Po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Karwiany

Karwiany,dolnośląskie

829 000 zł96 m² 8 635,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:211 m²

Osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej w podwrocławskich Karwianach. Funkcjonalne i przestrzenne domy jednorodzinne dwukondygnacyjne o podwyższonym standardzie wykonania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łużycka

Lubin,dolnośląskie

355 000 zł54 m² 6 574,07 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dobra lokalizacja! Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54m2, zlokalizowane w Lubinie, przy ul. Łużyckiej. Nieruchomość W doskonałej lokalizacji! okolice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

739 716 zł61 m² 12 073 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera Brak Prowizji Brak Podatku pcc Cena: 759 716 zł Powierzchnia: 61,27 m2 Pokoje: 3 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań w nowej inwestycji zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Słubicka

Polkowice,dolnośląskie

425 385 zł62 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy Państwu mieszkanie deweloperskie - oferta bezpośrednio od dewelopera. Bezpłatna rezerwacja! gwarancja ceny! Niskie koszty aktu notarialnego - bez podatku pcc. 0% prowizji dla Biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Traugutta

Wrocław,dolnośląskie

895 000 zł47 m² 19 210,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Ładnie wykończone mieszkanie w Angel City z dostępem do siłowni oraz sauny Prezentuję Państwu bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,59 m2 na prestiżowym osiedlu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Michałowicka

Jelenia Góra,dolnośląskie

1 500 000 zł187 m² 8 003,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 679 m²

Biuro Nieruchomości Aplauz przedstawia wyjątkową ofertę - dom w stanie deweloperskim przy ulicy Michałowickiej w Jagniątkowie, malowniczej górskiej dzielnicy Jeleniej Góry, znanej ze swojego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielińskiego

Wrocław,dolnośląskie

560 000 zł49 m² 11 428,60 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o pow. 49 m przy ul. Zielińskiego we Wrocławiu - blisko Dworca Głównego. 11. piętro w bloku z windą. Mieszkanie idealne pod inwestycję lub do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

450 000 zł72 m² 6 250 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy znakomicie nadający się na biura, gabinety lekarskie, siedzibę firmy, zakład kosmetyczny itp. Obecnie pełni funkcje mieszkania na wynajem. Lokal jest położony na parterze odnowionej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krzeptów

Krzeptów,dolnośląskie

555 777 zł120 m² 4 631,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:678 m²

Proponujemy rewelacyjny dom parterowy wybudowany o nowoczesne technologie! Kompleksowe przeprowadzenie inwestycji: od projektu budowlanego i załatwienie formalności w postaci pozwolenia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

745 000 zł61 m² 12 213,10 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Świetna lokalizacja! Ścisłe Centrum-Stare Miasto, okolice ul. Piłsudskiego/ nowy Apartamentowiec 2024 Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 61mkw zlokalizowane na 1 piętrze w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lauterbacha

Wrocław,dolnośląskie

1 100 000 zł65 m² 16 981 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Opiekun nieruchomości: nr Licencji pfrn 28425 telefon Luksusowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,78 m2 z ogrodem i tarasem znajdujące się na 1. piętrze w 4-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

664 150 zł39 m² 16 999 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowy 2 pokojowy apartament z widokiem na Wrocław. Znajduje się blisko Centrum Handlowego Magnolia i jest w standardzie deweloperskim do wykończenia. Bliski dostęp do komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malachitowa

Lubin,dolnośląskie

305 370 zł34 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowość! dobra lokalizacja! malachitowa to nowopowstająca inwestycja deweloperska zlokalizowana przy ul. Malachitowej w Lubinie. To nowoczesność, wysoki standard i doskonałe położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sokola

Lubin,dolnośląskie

319 000 zł71 m² 4 501,20 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży mieszkanie znajdujące się w przy ul. Sokolej - osiedle Przylesie w Lubinie Nieruchomość znajduje się w wieżowcu na ostatniej kondygnacji budynku po termomodernizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buraczana

Wrocław,dolnośląskie

740 000 zł50 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Biuro Nieruchomości Dworakowski Firma działająca od 1991 roku. Swoim doświadczeniem i umiejętnościami zapewniamy najwyższe standardy współpracy. Dzisiaj oferujemy Wyjątkowe mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krynicka

Wrocław,dolnośląskie

747 000 zł72 m² 10 375 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Sprzedam bardzo jasne i słoneczne 4-pokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie o powierzchni 72 m na 2 piętrze 10-piętrowego bloku z windą z 1990 roku, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Domasław

Domasław,dolnośląskie

630 000 zł1 000 m² 630 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

na sprzedaż działki budowlana o powierzchni 1000 m2. Zbuduj swój wymarzony dom w doskonałej, spokojnej i rodzinnej okolicy Plan: teren objęty mpzp - pod zabudowę jednorodzinną Media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach Mikowice

Mikowice,dolnośląskie

598 000 zł4 600 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z wydanymi warunkami zabudowy budynku mieszkalnego jednorodzinnego Działka duza i przestronna w pięknej okolicy z widokiem na malownicze góry Dostepna rowniez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mielecka

Wrocław,dolnośląskie

570 000 zł47 m² 12 007,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż wygodnie urządzone, bardzo funkcjonalne, po remoncie mieszkanie 2 pokojowe w bardzo dobrej lokalizacji okolice Mieleckiej- borek, w Centrum! gotowe do wprowadzenia Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krakowska

Wrocław,dolnośląskie

525 000 zł35 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Idealna Inwestycja w Centrum Wrocławia! Lokalizacja: centrum - Przedmieście Oławskie, wrocław Cena: 525 000 pln (brutto z wykończeniem) Możliwość zakupu: miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

544 555 zł110 m² 4 950,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:717 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

537 000 zł31 m² 17 589,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żegiestowska

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł32 m² 17 139,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Lokal z funkcją mieszkalną ma powierzchnie 32,09m2 to jeden pokój z balkonem i kuchnią w aneksie oraz łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaułek Rogoziński

Wrocław,dolnośląskie

520 000 zł34 m² 15 294,10 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 34m2 znajdujące się na wrocławskim osiedlu Różanka-Karłowice Słoneczne mieszkanie o wysokim standardzie. Okna od strony południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

723 202 zł67 m² 10 762 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji w spokojnej okolicy! Opiekun nieruchomości: tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się na spokojnym osiedlu zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wrocławska

Miękinia,dolnośląskie

357 000 zł1 454 m² 246 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Opiekun oferty Tądel () Tel.: Serdecznie polecam do zapoznania się z ofertą działki budowlanej o pow. 1 454 mkw. w Miękini, graniczącą z Leśnicą. Lokalizacja: działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sułowska

Wrocław,dolnośląskie

1 920 000 zł448 m² 4 290,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:850 m²

Przedstawiam Państwu atrakcyjny dom położony przy ulicy Sułowskiej, w malowniczej dzielnicy Wrocławia - Widawie. To doskonała okazja inwestycyjna z roi około 15 % przy zerowym wkładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

629 988 zł56 m² 11 320,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Balkon z podwójnym wejściem Stanowisko parkingowe w zamkniętym garażu Gotowe do zamieszkania Modernistyczna zabudowa z 2007 roku Platforma dźwigowa dla osób z ograniczoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Warta Bolesławiecka

Warta Bolesławiecka,dolnośląskie

130 000 zł1 244 m² 104,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż ładnie położona (prawdopodobnie najtańsza w tej okolicy!) działka budowlana z wygodnym dojazdem - w Warcie Bolesławieckiej. W sąsiedztwie nowych domów jednorodzinnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Jordanów Śląski,dolnośląskie

463 000 zł2 274 m² 203,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

W ofercie działka budowlana o powierzchni 2274 m2 położona w pięknej okolicy w Jordanowie Śląskim z widokiem na Ślężę! Cicha i spokojna okolica, z dala od zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

835 000 zł60 m² 13 813 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel. Wykończone w wysokim standardzie mieszkanie o powierzchni 60,45 m2. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość znajduje się w cichej i zielonej okolicy, zapewniającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

665 000 zł43 m² 15 512 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe we Wrocławiu, o powierzchni 42,87 m (łączna powierzchnia z balkonem i poddaszem to 65,4 m ). Lokal składa się z: salonu z kuchnią (24,18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

568 584 zł45 m² 12 720 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania w zielonej okolicy! Opiekun nieruchomości: tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się na spokojnym osiedlu zlokalizowanym.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij