dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 151 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 151 ogłoszeń

2 250 000 zł510 m² 4 411,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:10 068 m²

Biuro nieruchomości Mały Domek przedstawia wyjątkową okazję posiadania nieruchomości z historią. Prezentujemy Państwu dom i rezydencję o charakterystycznym uroku, położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 520 000 zł1 300 m² 1 169,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z potencjałem inwestycyjnym. Zainteresowanych zapraszam do składania ofert. Powierzchnia: 0,1304 ha (1304 m ) Lokalizacja: wojnowo, blisko Wrocławia Uzbrojenie: działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

"Nowy Piastów" to najnowsza inwestycja realizowana w ustronnej i atrakcyjnej części Głogowa, z doskonale rozwiniętą infrastrukturą. Jest to idealna lokalizacja dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł30,50 m² 21 278,69 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Pięknie urządzona przez dewelopera kawalerka, na nowoczesnym, zielonym osiedlu Duży wybór mieszkań 1-pokojowych (od 26,6m2 do 40,8m2) w korzystnych cenach! Niniejsza oferta dotyczy mieszkania 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

713 557 zł54,51 m² 13 090,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 54,51m "rudawska 5" - Nowoczesna inwestycja w spokojnej części miasta, zapewniająca szybki i wygodny wyjazd w kierunku obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł171 m² 3 216,37 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

do sprzedania lokal biurowy w centrum Świdnicy, znajdujący się na I piętrze w kamienicy; składający się z 3 dużych pokoi, jednego mniejszego, umeblowanej kuchni, dwóch łazienek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

809 000 zł112,08 m² 7 218,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:318 m²

Oferuję jako wyłączny przedstawiciel dewelopera funkcjonalny, 4-pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej na pięknej działce w naprawdę spokojnej okolicy. Lokalizacja: ul. Promienna, czernica Pow.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł100 m² 6 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 713 m²

Na sprzedaż: działka inwestycyjna w centrum Lutyni Na sprzedaż duża, regularna i płaska działka o powierzchni 1 713 m , położona w sercu Lutyni - w bliskim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

242 000 zł58,44 m² 4 141 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Nieruchomości Apartament Ewelina Gruszczyńska-Malina tel.   pokojowe mieszkanie 56,49 m - Legnica, ul. Jaworzyńska | Duży potencjał! Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 762 m² 82,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta dostępna tylko U nas oferta na wyłączność opis Na sprzedaż oferuję Państwu działkę budowlaną położoną w Głuszycy. Marzysz o własnym domu w dogodnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł54,07 m² 5 178,47 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwustronne mieszkanie w Głogowie na osiedlu Hutnik. Prezentowana nieruchomość ma powierzchnię 54,07 m . Układ: - salon z wyjściem na balkon, - pokój, - sypialnia, - widna.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł38,04 m² 10 226,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne mieszkanie w sąsiedztwie Parku Miejskiego z przynależnym miejscem parkingowym. Zapraszam do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego mieszkania o powierzchni 38,04m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 450 000 zł107,21 m² 13 524,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Projekt dolina park resort jest to kolejna inwestycja miejscowej spółki zlokalizowana jest w najbardziej kameralnej i widokowej części miasta z bajecznym widokiem na panoramę Karkonoszy.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł800 m² 3 875 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 086 m²

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży obiekt produkcyjno-usługowy położony w miejscowości Iwiny gm. warta Bolesławiecka szczegóły oferty: - obiekt składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeżeli szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji z dużym balkonem, z własnym miejscem postojowym zapoznaj się z naszą najnowszą ofertę. Nowoczesne mieszkania w Głogowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

174 000 zł65 m² 2 677 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszamy na prezentację przestronnego mieszkania z potencjałem w Wałbrzychu. Idealna propozycja dla osób szukających dużego, jasnego mieszkania z pięknym widokiem i możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł110,70 m² 1 942,19 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oficyna ( boczne skrzydło kamienicy) o powierzchni użytkowej 65,41 mkw i całkowitej 110,70 mkw. Powierzchnia mieszkalna na I piętrze to przedpokój, przechodnia kuchnia, jasny,.

Szczegóły ogłoszenia

1 075 000 zł46,15 m² 23 293,61 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż mieszkanie składające się z dwóch kawalerek przy ul. Śrutowej 2 w sercu Wrocławia, który idealnie nadaje się pod inwestycję oraz wynajem krótkoterminowy! Jest to gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł816 m² 1 348,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Grunt inwestycyjny W centrum bolesławca, pełne uzbrojenie, na sprzedaż, doskonała lokalizacja. Przedmiotem oferty biura wgn Nieruchomości jest atrakcyjny grunt komercyjny na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 610 000 zł600 m² 2 683,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:855 m²

Okazja! super inwestycja, dom wolnostojący mieszkalno-usługowy do sprzedaży Jelenia Góra na pięknym zielonym osiedlu Zabobrze.ul Wiosenna część mieszkaniowa o pow 140 m2 , część usługowa 460.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł69 m² 4 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży lokal handlowy z długoletnimi tradycjami, położony w ścisłym centrum Wałbrzycha, z dużym natężeniem ruchu pieszych. Duża sala sprzedażowa, zaplecze z częścią.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferuje do sprzedaży interesująca działkę z bezpośrednim widokiem na Zamek Grodno oraz Góry. Bardzo atrakcyjne położenie działki zarówno ze względu na roztaczające się widoki na góry oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

265 443 zł38,47 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu mieszkanie z rynku pierwotnego na osiedlu Piastów Śląskich o powierzchni 38,47 m. poziom: 1 układ: - salon z balkonem i aneksem kuchnnym - łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł915 m² 64,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko U nas oferta na wyłączność opis Na sprzedaż oferuję Państwu działkę budowlaną położoną w Jedlinie Zdrój, obręb glinica. Marzysz o własnym domu.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł163 m² 914,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna w centrum Kamiennej Góry - 163 m Na sprzedaż działka budowlana położona w samym sercu Kamiennej Góry, w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej i punktów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano- usługowa w Krzczonowie. Lokalizacja: miejscowość Krzczonów. Zaciszna, spokojna okolica oddalona od głównej drogi. W miejscowości znajdziemy sklep.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł58,90 m² 3 887,95 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Nowa cena! okazja Śliczne, nowoczesne, klimatyczne mieszkanie, położone na paterze budynku, w pobliżu centrum, terenów spacerowych i zalewu. Mieszkanie o pow.58,90 m2 2 pokoje, alkowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 114 331 zł113,13 m² 9 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:176 m²

Idealne domy dla rodziny wygoda, zieleń, dostęp do usług Przestronne, nowoczesne domy z tarasem i ogrodem, położone w zielonej części Wrocław doskonały wybór rodzin z dziećmi.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł171,33 m² 5 603,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy w centrum Jeleniej Góry Prezentuję Państwu lokal biurowo usługowy, który znajduje się w "stylowej" kamienicy w centrum miasta u zbiegu ulic: bankowej, wolności,.

Szczegóły ogłoszenia

228 000 zł1 200 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferuję na sprzedaż działkę w Łomnicy koło Karpacza! rezerwacja Zapraszam do odkrycia pięknej działki z przepięknym widokiem na Karkonosze. Działka o powierzchni 1200.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł57 m² 1 403,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalnym parterowym ze strychem posadowionym na działce o powierzchni 0, 06 ha (600 m2) powiat polkowicki miejscowość Wierzchowice. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

417 000 zł36 m² 11,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji 0% pcc Ustawna i jasna kawalerka z balkonem, aneksem kuchennym, małym holem, łazienką oraz pokojem dziennym od strony południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł84,12 m² 11 875,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:40 m²

Bezpośrednio od dewelopera prowizja 0% Elastyczne godziny obsługi - zadzwoń nawet do 19:00! Zielona kameralna inwestycja na Swojczycach - 50% domów zarezerwowane przez klientów w ciągu 1 miesiąca.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł510 m² 5 784 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż funkcjonalny lokal usługowy o łącznej powierzchni użytkowej 510,82 m , położony na ogrodzonej działce 899 m we Wrocławiu. Budynek łączy część usługowo-produkcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł55,45 m² 11 181,24 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Wrocław ul. Oleśnicka - mieszkanie w śródmieściu z widokiem na Ostrów Tumski. Mieszkanie w sercu miasta w jego spokojnej i kameralnej wersji! 55,45 m2 przytulnej, jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

900 000 zł52 m² 17 307,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego, funkcjonalnie zaprojektowanego mieszkania, na świetnie usytuowanym osiedlu - Biskupin. Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł102,26 m² 5 857,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:836 m²

Nowoczesne Domy, doskonała Lokalizacja zobacz film Zobacz Film Są nieruchomości, które przyciągają uwagę. . i są takie, które dają coś więcej realną szansę stworzenia domu dokładnie.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 271 m² 125,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość gruntową o powierzchni 12,71ar ( 1271 m2 ), położoną w prestiżowej i dynamicznie rozwijającej się wsi Krotoszyce. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł33,34 m² 17 966,41 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 33,34m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin idealne pod wynajem. Etap w trakcie realizacji z terminem na II.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł60 m² 12 483,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe osiedle stworzone z myślą o radości życia w pięknym otoczeniu. Inwestycja oferuje zarówno funkcjonalne mieszkania, jak i podwyższony standard części wspólnych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

572 155 zł33,81 m² 16 922,66 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego, funkcjonalnie zaprojektowanego mieszkania z balkonem, na świetnie usytuowanym osiedlu Szczepin w samym sercu Wrocławia. Zakup.