dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 161 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 161 ogłoszeń

720 000 zł108 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom w zabudowie bliźniaczej z ogrodem, garażami i świetną lokalizacją - Stradomia Wierzchnia. Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 108 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

69 900 zł486 m² 143,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy wyjątkowy kompleks 14 działek położony w Górach Kamiennych w malowniczej miejscowości Chełmsko Śląskie. Działki położone są na wzgórzu delikatnie schodzącym do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł360 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedaży willa z 3 niezależnymi apartamentami w sylowym domu zaledwie 10 min od głownego deptaku w Karpaczu Mieszkania położone na trzech poziomach budynku Jedno na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł75,09 m² 15 314,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą wyjątkowego dwupoziomowego mieszkania z tarasem na dachu Wrocław, klecina! Na sprzedaż niepowtarzalne, dwupoziomowe mieszkanie z antresolą,.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł47 m² 10 425,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Apartament 2 pokojowy oś. Piekary B + miejsce postojowe W garażu podziemnym mieszkanie: komfortowe mieszkanie, o powierzchni 47 m znajduje się na trzecim piętrze w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż przytulne i bardzo funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 54,5 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze niskiego, kameralnego budynku z 2016 roku. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 000 zł83 m² 8 915,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Marzysz o nowym domu, w spokojnej części Karkonoszy? Masz swój pomysł na wykończenie w środku? Ten bliźniak w stanie deweloperskim rozszerzonym, może być dobrą propozycją.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 500 zł1 200 m² 957,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 232 m²

Polecam Państwu na sprzedaż zespół młyński z końca XIX wieku położony w miejscowości Pawłów Trzebnicki w powiecie trzebnickim. Wyjątkowa nieruchomość o ogromnym potencjale.

Szczegóły ogłoszenia

8 499 000 zł600 m² 14 165 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:34 000 m²

Nieruchomość położona Gminie Kostomłoty, obejmuje prawo własności działki o powierzchni około 3,5 ha w tym 1, 5 ha parku, porośniętej głównie przez starodrzew. Zabudowana jest m.in.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 781 m² 70,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka w Trzebieszowicach obok Lądka Zdrój - na wyłączność w naszym biurze. Nieruchomość: grunt o powierzchni 1 781 m2. Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł180 m² 9 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż piękny dom wolnostojący w uzdrowisku Szczawno Zdrój. Na parterze znajduje się przestronny salon połączony z jadalnią i kuchnią, wiatrołap, wc dla gości, przejście do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gmina Jaworzyna Śląska- kawalerka na parterze Lokalizacja: cicha i spokojna wioska w Gminie Jaworzyna Śląska- do Jaworzyny czy Żarowa około 5km. Mieszkanie w budynku kilkurodzinnym- jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 145 400 zł3 818 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty: emilian Janusz Tel.:   Podstawowe informacje: - powierzchnia: 3818 m2 - Siechnice, gm. Siechnice - działka nr 74/1 - mpzp: budowlana Odległość od granic Wrocławia: 5 km.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Oferujemy na sprzedaż połowę domu położonego w Parku Szwedzkim czyli w samym sercu Szczawna Zdroju. Sprzedawana nieruchomość to dwie trzecie dwurodzinnej klimtycznej willi rozmieszczone na.

Szczegóły ogłoszenia

5 588 409 zł433,21 m² 12 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta sprzedaży powierzchni biurowej wielka 27 - biurowiec klasy A W doskonałej lokalizacji Wielka 27 to nowoczesny biurowiec klasy A, usytuowany przy ul. Powstańców Śląskich - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł4 859 m² 60,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro nieruchomości Get- house prezentuje niepowtarzalną działkę nr 38/71 o powierzchni 4859 m2 położonej w miejscowości Okmiany gm. Chojnów. Działka usytuowana jest w bajkowej.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł3 000 m² 96,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki budowlanej? Zależy Ci na ciszy i spokoju? Nie szukaj dalej! Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! działka: proponujemy Państwu na sprzedaż działkę o łącznej powierzchni 3000.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł56,14 m² 10 242,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe naprzeciwko Politechniki Wrocławskiej. 3 pokoje, 56,14 mkw, w tym piwnica 6 mkw przynależna do mieszkania. 3 piętro w odrestaurowanej kamienicy. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

745 000 zł250 m² 2 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:679 m²

#dom #nasprzedaż #obornikiśląskie #nieruchomości Zapraszam do zakupu nieruchomości w wyjątkowym miejscu Obornik Śląskich! Dom znajduje się na ulicy Orkana (bardzo dobry dojazd z głównej.

Szczegóły ogłoszenia

5 800 000 zł480 m² 12 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 460 m²

Dla konesera wyjątkowa willa w prestiżowej dzielnicy Nieruchomość położona w wyjątkowej, prestiżowe, cichej i spokojnej dzielnicy Wrocławia, willowe osiedle klimatycznych domów.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł180 m² 8 327,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 223 m²

Oferujemy do sprzedaży niedużą o kompaktowej przestrzeni willę po kapitalnym remoncie o powierzchni całkowitej około 180 mkw, z czego powierzchnia użytkowa wynosi 124,50mkw.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł42,31 m² 6 972,35 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiamy Państwu okazyjną, unikatową ofertę sprzedaży lokalu użytkowego, położonego w parterze budynku mieszkalno-usługowego w samym centrum miasta Chojnowa, przy ul. Rynek. Świetne.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł78 m² 12 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 170 m²

Oferta na wyłączność - tylko w naszym biurze Biuro Nieruchomości Mój Dom s.c. z przyjemnością prezentuje ofertę sprzedaży nowo wybudowanego domu jednorodzinnego z 2023 roku.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł89,10 m² 3 580,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1907

Na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie w Wałbrzychu na Starym Zdroju, o pow. mieszkalnej 89,10m2. (po podłodze ok 104m2). Forma własności: pełna własność. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł132 m² 9 772,73 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż gotowy wynajęty lokal na żłobek lub przedszkole o powierzchni 132 m2 na Przedmieściach Oławskich przy Placu Zgody we Wrocławiu. Działający biznes! Umowa zamknięta, najemca do 2030.

Szczegóły ogłoszenia

935 000 zł77 m² 12 142,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie 4-pok | Dwupoziomowe | Balkon 10m2 | 2 Łazienki | Osobna Kuchnia | Blisko Tramwaju | Szkoła 50m | Piławska Numer oferty w biurze: 417/4186/oms budynek I osiedle Piętro 3 z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

259 981 zł28,89 m² 8 999 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kawalerka na trzecim piętrze z balkonem! Stan deweloper ski. Metraż to 28,89m2 plus balkon 4,80m2. Ogrzewanie gazowe, podłogowe. W budynku dostępne komórki lokatorskie oraz miejsca parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka 4,6 ar z fundamentem i projektem -chróstnik. Działka z wylaną ławą fundamentową pod budowę szeregu skrajnego z garażem według projektu "szpinak 2gp".

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 000 000 zł101 m² 9 900,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:138 m²

0% pcc | 0% prowizji - oferta deweloperska Na sprzedaż dom szeregowy pod Wrocławiem. Nieruchomość o powierzchni 101 m + ogród 138m Lokalizacja Smolec - Sprawny dojazd do centrum Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż ładne, rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie położone w samym centrum Środy Śląskiej w Rynku. Mieszkanie jest czyste, zadbane i w pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł66,50 m² 5 488,72 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zamienię mieszkanie w Lubinie przy ul. Jaśminowej o powierzchni użytkowej 63,5 m 2 na 4 piętrze na mieszkanie dwu pokojowe do 2 piętra na tym samym osiedlu. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł44,50 m² 12 696,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024