dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 160 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 160 ogłoszeń

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Foxhouse oferuje na sprzedaż, przytulną kawalerkę, na III piętrze, zlokalizowaną w budynku czteropiętrowym w Bolesławcu w bardzo dobrej lokacji, przy ulicy Karola Miarki. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł43,10 m² 11 832,95 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

2-pokojowe mieszkanie 43,1 m słoneczne gotowe do zamieszkania kuźniki Cena: 510 000 zł Powierzchnia: 43,1 m Piętro: 1/4 Forma własności: pełna własność z kw Dodatkowo: piwnica,.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł103,49 m² 5 749,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:344 m²

Dom na sprzedaż Lokalizacja: kudowa-Zdrój, ul. Pogodna Powierzchnia: 103,49 m.kw. Działka: 344 m.kw. Liczba pokoi: 3 Media: prąd, woda, gaz Cena: 595 000 zł Opis: na sprzedaż oferujemy wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł406,20 m² 4 923,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferta wyłącznie w naszym biurze. Inwestycja z Potencjałem w Dobromierzu Odrestaurowana Kamienica z Lokalami Mieszkalnymi i Użytkowymi! Szukasz pewnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł92,51 m² 9 717,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Bez pcc bez prowizji zakup od dewelopera! lokal wykończony pod klucz! Gorąco polecam dom czworak położony w gminie Czernica. Segment środkowy! Na pierwszej kondygnacji znajduje się: parter 48,12.

Szczegóły ogłoszenia

53 000 000 zł11 000 m² 4 818,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:150 000 m²

Nieruchomość p0rzemysłowa ok. 60km od Wrocławia. Oferta sprzedaży kompleksu produkcyjno-magazynowego. Nieruchomość gruntownie wyremontowana i zaadaptowana pod lekką produkcję, obejmująca.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękne widoki na karkonosze Z twojego nowego domu! nowa niższa cena Prezentuję Państwu bardzo atrakcyjną działkę budowlaną w Jeleniej Górze - Goduszyn. Idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 399 000 zł75,86 m² 18 441,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opiekun nieruchomości: dominika Nowak Nr Licencji pfrn 28616 tel.   pokojowe mieszkanie, o projektowanej powierzchni 75,86 m2, położone jest na 2 piętrze, na Szczepinie. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł134,30 m² 5 137,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 134,3m2, położony w ścisłym Centrum Jeleniej Góry. Nieruchomość znajduje się przy ruchliwej ulicy o dużym natężeniu ruchu pieszego, co.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł102,60 m² 7 202,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne 3-pokojowe mieszkanie w Sobieszowie tuż obok Karkonoskiego Parku Narodowego! To przestronne i klimatyczne mieszkanie o powierzchni 102 m2, posiada salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

622 656 zł86,48 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Oferujemy Państwu nowe mieszkania bezczynszowe przy ul. Słubickiej/borówkowej w Polkowicach. Oferta bezpośrednio od Dewelopera. Kupujący nie płaci podatku pcc. Ogłoszenie sprzedaży dotyczy.

Szczegóły ogłoszenia

1 042 100 zł12 260 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Grunt Inwestycyjny w Doskonałej Lokalizacji przy dk94, 4 km od drogi S3 Lokalizacja Grunt zlokalizowany przy drodze krajowej nr 94, która łączy Legnicę z Chojnowem, na granicy miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł116,30 m² 6 440,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1912

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie na parterze zlokalizowane w Centrum Świdnicy! Na powierzchnie mieszkania składa się przestronny salon, 3 sypialnie, kuchnia z dwoma spiżarniami, komórka,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

494 669 zł32,02 m² 15 448,75 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Szczepin | Kawalerka z ogródkiem | Smart Home | Taras na dachu Szukasz mieszkania, które jest w sam raz blisko centrum, ale z własnym azylem? Ta oferta łączy miejski styl życia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

580 000 zł186,73 m² 3 106,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 123 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wolnostojącego domu w trakcie budowy, położonego we Włókach, blisko Dzierżoniowa. Dom o powierzchni użytkowej 186,73 m2. Najważniejsze atutu:.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł203 m² 4 876,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:709 m²

Do sprzedaży oferujemy Państwu dom wolnostojący położony w cichym, zielonym zakątku Lubachowa, kilka kilometrów od Świdnicy. Powierzchnia użytkowa domu to 203 m 2. W skład parteru.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 009 000 zł89 m² 11 337,08 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Przy parku* z balkonem*świetnie skomunikowane Polecam na sprzedaż 4-pokojowe, dwustronne mieszkanie z balkonem tuż przy parku. W skład powierzchni mieszkaniowej wchodzą: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 900 zł101,83 m² 6 775,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:370 m²

Bolesławice/dojazd od dobrej Przedstawiamy nową ofertę 2 budynków w zabudowie bliźniaczej w ramach kolejnego etapu inwestycji - kontynuacja dotychczasowego projektu, który zakłada budowę 8.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 189 m² 125,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana wśród zabudowy jednorodzinnej na sprzedaż. Wgn Nieruchomości poleca na sprzedaż działkę budowlaną położoną w miejscowości Międzylesie, gmina Międzylesie, powiat kłodzki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

Prezentujemy na sprzedaż komfortowe, jasne i przestronne 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w doskonalej lokalizacji - przy ul. Łużyckiej w centrum Kłodzka Z uwagi na rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł110 m² 6 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:361 m²

Segment z ogrodem | ul. Spacerowa, cieplice W jednej z najbardziej cenionych i zielonych części miasta - Jelenia Góra - Cieplice, przy kameralnej ulicy Spacerowej, znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1900

Polecam do sprzedaży mieszkanie 5-pokojowe usytuowane na I piętrze w zadbanej kamienicy. Na powierzchnię użytkową 111m2 składają się następujące pomieszczenia: - przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

. Na sprzedaż: XIX-wieczny dom z murem pruskim | 8 pokoi | działka 2000 m | okolice Lwówka Śląskiego Na sprzedaż stary dom z końca XIX wieku w stylu muru pruskiego, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Biuro Nieruchomości New Home oferuje na sprzedaż dwupoziomowy lokal mieszkalny o powierzchni 75m2 zlokalizowany w Bolesławcu przy ul. Ceramicznej. Nieruchomość położona jest w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł200 m² 1 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Biuro nieruchomości myhome poleca Państwu urokliwy dom w sercu Złotnik Lubańskich. Ta mała urokliwa miejscowość położona jest tuż nad pięknym Jeziorem Złotnickim, a co dalej nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż 3 działki położone w miejscowości Smolnik, gmina Leśna, powiat lubański, województwo dolnośląskie. Przedmiotem sprzedaży są działki o numerach: 792 1066 m 793 967.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł83,66 m² 9 311,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ofertę przestronnego, po kapitalnym remoncie mieszkania o powierzchni 83,66 m , usytuowanego na parterze kamienicy przy ul. Baryckiej. To idealne miejsce dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie własnościowe zlokalizowane we Wrocławiu niedaleko Placu Kromera. Powierzchnia 54 metry kwadratowe sypialnia duży pokój połączony z kuchnią, balkon z widokiem na działki,.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł20 000 m² 5,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujmy Państwu na sprzedaż działkę o pow. 20ar położoną w miejscowości Sieroszowice - wieś w Polsce, w województwie dolnośląskim, w powiecie polkowickim, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

166 000 zł100 m² 1 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży dom położony w miejscowości Milików gm. Nowogrodziec. Szczegóły oferty: - powierzchnia działki 600 m2 - działka zabudowana budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

698 000 zł150,90 m² 4 625,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:258 m²

Msz dom Z widokiem na ślężę | 5 pokoi | 150 m | 30 min od wrocławia | kolej 3 min Szukasz przestrzeni, ciszy i jednocześnie szybkiego dojazdu do miasta? Nowoczesne domy w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł56 m² 12 303,57 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w centrum Wrocławia w nowej inwestycji. Osiedle powstaje tuż przy Odrze, na Starym Mieście. Tej wyjątkowej lokalizacji zawdzięcza swój charakter - wielkomiejski, z doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

6 384 000 zł91 200 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Super atrakcyjne działki położone w Brzezinka- ostrowina- 15 km od Oleśnicy Dane ogólne : - powierzchnia działki - 61 338 m2 Brzezinka - powierzchnia działki - 91 200 m2 Ostrowina położona przy.

Szczegóły ogłoszenia

346 000 zł49,47 m² 6 994,14 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Dudek prezentują do sprzedaży wyposażone mieszkanie w centrum Kowar. Lokal znajduje się na trzecim piętrze wyremontowanej kamienicy. Powierzchnia użytkowa wynosi 49,47 m2, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł63,34 m² 4 720,56 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o pow. 63,34 m2 usytuowanego na iip. w kamienicy, miasto chojnów. Nieruchomość usytuowana w dogodnej lokalizacji, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł21,34 m² 14 761,01 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Super lokalizacja Wrocław ul. Przyjaźni! Na sprzedaż kawalerka inwestycyjna z balkonem. Lokale w pełni wykończone gotowe do zamieszkania lub wynajmu. Cena obejmuje kompleksowo wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 575 zł61,16 m² 9 983,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Chcielibyśmy poinformować o promocji na naszej inwestycji Przystań Siechnice. Obowiązuje od dnia 23-03-2026 do 30-04-2026r. Każdy klient, który podpisze umowę w tym czasie ( może być.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł153,30 m² 7 827,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:237 m²

Polecamy naszą nową inwestycje w Żernikach Wrocławskich ul. Kanarkowa 8 Domy w zabudowie bliźniaczej (4 budynki) w centrum Żernik Wrocławskich. Boczna uliczka, ruch tylko lokalnych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Apartament z tarasem i widokiem na góry | Szklarska Poręba, ul. Górna Wyjątkowa okazja inwestycyjna - atrakcyjna cena, pełne wyposażenie, miejsca w garażu podziemnym! ważne: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłaczność! Tylko w vista nieruchomości! Na sprzedaż zadbane i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na 8. piętrze w budynku z windą, przy ul.