dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 178 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 178 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

609 000 zł39,56 m² 15 394,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż nieruchomość po generalnym remoncie o powierzchni użytkowej 39,56m2 przy ul. Bałuckiego 18 Atuty mieszkania: - ścisłe centrum / przedmieście oławskie - po generalnym remoncie -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

492 125 zł38,45 m² 12 799,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w I.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

838 996 zł73,60 m² 11 399,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

697 014 zł63,95 m² 10 899,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, wc i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł200 m² 9 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:970 m²

Dom Z basenem wrocław stabłowice fabryczna Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni ok. 200 m , położony na działce 970 m z dużym 16 metrowym basenem. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

3 850 000 zł342,53 m² 11 239,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy nowoczesny lokal biurowo-usługowy o powierzchni 342,53 m , usytuowany na piątym piętrze nowoczesnego budynku z windą. Przestrzeń dostępna jest do własnej aranżacji, bez.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł61,94 m² 9 670,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Na sprzedaż narożne mieszkanie do remontu, tuż przy Dworcu Głównym. Jest położone na pierwszym piętrze zabytkowej kamienicy i posiada okna na trzy strony świata! Nieruchomość ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 999 zł186 m² 11 827,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 047 m²

Pęgów | Nowa Cena! | Dom | Działka 6000m2 + staw | Jeśli szukasz miejsca, które łączy przestrzeń, prywatność i ponadczasowy charakter właśnie je znalazłeś. Na sprzedaż wyjątkowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Polna Droga

Zwierzynieckie Świdnica

1 263 412 zł123 m² 10 271,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dwupoziomowego 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, dwóch łazienek i tarasu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Polna Droga

Zwierzynieckie Świdnica

1 073 908 zł102,02 m² 10 526,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polna Droga

Zwierzynieckie Świdnica

663 080 zł61,22 m² 10 831,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i tarasu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

547 000 zł100,35 m² 5 450,92 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 73,62 m (powierzchnia całkowita 100,35 m ), położone na 1. i 2. piętrze kameralnego budynku 4-lokalowego.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł135 m² 7 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:943 m²

Twój nowy, energooszczędny dom. Polecam na sprzedaż wyjątkową nieruchomość. To gotowy, w pełni wyposażony, parterowy dom modułowy z 2024 roku 85 m starannie zaplanowanej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł31,94 m² 25 046,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Apartament Z tarasem - blisko rynku Unikatowa inwestycja w skali miasta njważniejsze informacje Lokalizacja: prestiżowa część Wrocławia, tuż przy Ostrowie Tumskim, szybki dostęp do Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 000 zł385 m² 11 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący na Ołtaszynie. Budynek dwukondygnacyjny, niepodpiwniczony, położony na ogrodzonej działce o powierzchni 1500m2, w kształcie zbliżonym do trapezu. Obecnie obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

848 001 zł133,58 m² 6 348,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:263 m²

Do sprzedania nowoczesny dom z gotową do podłączenia pompą ciepła,(stan deweloperski zamknięty) w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Księginice, gmina Kobierzyce, która ma status.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł212 m² 5 613,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom szeregowy na sprzedaż Osiedle Zawiszów, świdnica Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu w zabudowie szeregowej położonego na prestiżowym Osiedlu Zawiszów w Świdnicy. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

869 000 zł93,75 m² 9 269,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Ten dwupoziomowy lokal oferuje aż 93,75 m przemyślanej powierzchni, gdzie każdy metr kwadratowy pracuje na Twój komfort. Brak sąsiada nad głową i własny ogródek dają Ci prywatność,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

859 000 zł93,75 m² 9 162,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 000 zł93,75 m² 9 376 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie przy ul. Bajana na osiedlu Gądów Mały. Lokalizacja: lokalizacja to jedna z największych zalet tej nieruchomości Gądów Mały to.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł55,83 m² 11 463,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż mieszkanie z balkonem na pierwszym piętrze w budynku z 2013 roku położonym w Siechnicach przy ulicy Mieszczańskiej. Zamknięte osiedle budynków w niskiej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł260 m² 13 846,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:-

Willa inwestycyjna w Karpaczu | 4 apartamenty | basen | sauna | widok na Karkonosze Na sprzedaż wyjątkowa, luksusowa nieruchomość położona w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł4 040 m² 296,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działka pod zabudowę usługową o powierzchni 4040m2 położoną przy ulicy Jerzmanowskiej we Wrocławiu. Działka płaska, nieogrodzona, o kształcie trójkątnym, objęta miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł1 561,77 m² 2 881,35 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:50

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Inwestycja: budynek Biurowy 1561 m w Centrum Lubina Al. Niepodległości 29 domplus nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży lub najmu nieruchomości komercyjnej o strategicznym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w Świerkach | Góry Sowie | wz | widoki | Dolny Śląsk Marzysz o domu w górach z widokiem na naturę, ciszę i przestrzeń? A może szukasz miejsca, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł265 m² 5 622,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Szukasz miejsca, w którym natura, cisza i wysoki komfort życia tworzą idealną całość? Ta nieruchomość spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Dom położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł53 m² 34 905,66 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu na sprzedaż wyjątkowy apartament klasy premium zlokalizowany w ścisłym centrum Wrocławia w prestiżowej, kameralnej inwestycji o podwyższonym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł151,90 m² 7 834,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 012 m²

Dzień dobry, mamy do zaoferowania dom jednorodzinny z użytkowym poddaszem /instalacja fotowoltaiczna/garażem w bryle budynku o pow. całkowitej 220 m2 ( powierzchnia użytkowa 151,90 m2) na.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł122,51 m² 8 154,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowy dom dla rodziny z dużą, 500-metrową działką - tylko 6 km od Wrocławia. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Rogoż (gmina Wisznia Mała) ul. Kalinowa na kameralnym osiedlu nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł64,52 m² 8 524,49 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie położone w Kiełczowie przy ulicy Polnej w budynku jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej cztery mieszkania w budynku z osobnymi wejściami.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł180 m² 8 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Tylko u Nas! Biuro Nieruchomości Sudety ma do zaoferowania wyjątkowy, wolnostojący dom położony w malowniczej, spokojnej i pełnej uroku części Świeradowa-Zdroju - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

696 000 zł60,29 m² 11 544,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,29 m , z dwoma ogródkami! Mieszkanie jest położone na parterze w nowoczesnym budynku z 2017 roku, na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

588 000 zł57,11 m² 10 295,92 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie z ogrodem położone w Kiełczowie przy ulicy Polnej w budynku jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej cztery mieszkania w budynku z osobnymi wejściami.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł2 185 m² 590,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działka deweloperska Z pozwoleniem na budowę Kębłowice k. Wrocławia Lokalizacja - Kębłowice, gm. Kąty Wrocławskie tylko 7 km od Wrocławia (okolice Factory / ul. Gagarina) -.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł25,14 m² 9 944,31 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Kawalerka 25,14 m2 z pomieszczeniem gospodarczym. Zlokalizowane na ulicy Lipowej w Smolcu. Mieszkanie usytuowane jest na parterze w budynku I piętrowym. Lokal składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Na sprzedaż część domu.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł56 m² 11 767,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferta dla inwestora, rodziny, do dalszego wynajmu! Bardzo ładne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 56 m2, na 2 piętrze, w niskiej zabudowie, przy ul. Hubskiej. Więcej informacji pod nr tel. 604 510.

Szczegóły ogłoszenia

1 405 000 zł8 700 m² 161,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam zabudowaną nieruchomość o powierzchni 8700 metrów kwadratowych (87 arów ) znajdującą się we wsi Karczyce, 8 km od granicy Wrocławia (4 km od miejscowości Lutynia i 8 km od.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Witam serdecznie, sprzedam przepiękną działkę na wymarzony dom. Największe atuty nieruchomości: dzialka na wzniesieniu, w najwyższych partiach miejscowości. Nasłoneczniona, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie 55 m z dużym balkonem | Wrocław - ul. Zwycięska | Gotowe do zamieszkania | Klimatyzacja | Widok na tor wyścigów konnych Na sprzedaż komfortowe i bardzo jasne.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł37 m² 7 567,57 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie po nowoczesnym remoncie, gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych. Mieszkanie urządzone w modnej tonacji kaszmir. Lokal o powierzchni 37.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł137 m² 8 386,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:512 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom o powierzchni 137 m , położony w malowniczej, górskiej dzielnicy Jagniątków w Jeleniej Górze (woj. dolnośląskie) Jelenia Góra.