dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 167 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

2 500 000 zł400 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 758 m²

Do sprzedaży stylowy dom z restauracją z1865 roku w Szklarskiej Porębie Budynek położny na zagospodarowanej i ogrodzonej działce Parter zajmuje niewielka rodzinnie prowadzona restauracja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Radwanice

Radwanice,dolnośląskie

149 500 zł34 m² 4 307,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży bezczynszowego mieszkania dwupokojowego zlokaliwanego na parterze domu w Radwanicach. Nieruchomość składa się z: - otwartego salonu - Kuchni - Łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Wrocław,dolnośląskie

1 041 000 zł100 m² 10 430,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

4 niezależne pokoje | partynice / ołtaszyn 2 balkony | 2 łazienki | rozkładowe English version bellow. Przestronne mieszkanie położone na Wrocławskich Partynicach. Idealne pod wynajem / inwestycję jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

409 000 zł73 m² 5 587,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż niezwykle klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73,2m 2 , usytuowane na 3 piętrze kamienicy w centrum Świdnicy. Gotowe do wprowadzenia!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gimnazjalna

Siechnice,dolnośląskie

999 000 zł87 m² 11 427,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

CO sprzedajemy? Gotowy do zamieszkania trzypokojowe apartament z antresolą, dwoma balkonami, tarasem i miejscem postojowym, zlokalizowany na ostatnim trzecim piętrze apartamantowego budyku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

245 000 zł41 m² 6 000,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na Piaskowej Górze o powierzchni 40,83m2 składające się z : -2 pokoi -jasnej kuchni -łazienki z wc -przedpokoju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubińska

Wrocław,dolnośląskie

579 000 zł47 m² 12 308,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na Szczepinie rozkładowe 3pok/lubińska+2piwnice Zapraszamy na prezentację ładnego w pełni rozkładowego mieszkania 3 pokojowego, znajdującego się przy ul. Lubińskiej na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wrocław,dolnośląskie

1 597 000 zł210 m² 7 605 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:441 m²

Tradycyjna kostka do własnej aranżacji, bardzo dobrze utrzymana! Funkcjonalna przestrzeń dla rodziny. Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 28305 tel. ***rezerwacja*** Otoczenie nieruchomości: muchobór Mały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Bogdaszowice

Bogdaszowice,dolnośląskie

295 000 zł1 268 m² 232,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana o pow. 1268 m.kw. o nieregularnym kształcie zbliżonym do prostokąta, położona przy spokojnej cichej uliczce wśród zabudowy jednorodzinnej. Działka o szerokości 24.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

749 900 zł77 m² 9 738,96 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie czeka na nowego właściciela - cztery osobne pokoje z balkonem i piwnicą. Zadzwoń i umów się na prezentację. Tel. Mieszkanie po wymianie pionów wodno-kanalizacyjnych, okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

560 000 zł37 m² 15 135,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Lokal Powierzchnia 37 m2, oddzielna, jasna kuchnia w zabudowie wraz ze sprzętem; lodówka, piekarnik, zmywarka oraz płyta indukcyjna. Pokój z wyjściem na niewielki balkon z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łączności

Wrocław,dolnośląskie

669 000 zł56 m² 11 946,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56m2. Lokal znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku. Lokalizacja mieszkania jest bardzo dogodna. Odległość do Sky Tower to zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Kwiatkowskiego

Wrocław,dolnośląskie

7 746 700 zł11 918 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana-komercyjna przy ul. Kwiatkowskiego. Działka komercyjna o powierzchni 11 918 m2 zlokalizowana przy ul. Kwiatkowskiego/tynieckiej. Dojazd do działki drogą asfaltową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

477 210 zł27 m² 17 609,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 1-pokojowe przy Dworcu pkp 0% prowizji 0%podatku Oferujemy na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 27,10 m , zlokalizowane w sercu Wrocławia, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klonowa

Malczyce,dolnośląskie

330 000 zł62 m² 5 322,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Witam Serdecznie, sprzedam Mieszkanie 62 m w Malczycach - Nowoczesne i Wygodne Odkryj idealne mieszkanie dla siebie i swojej rodziny w malowniczych Malczycach! Oferuję na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Stradomska

Wrocław,dolnośląskie

1 190 000 zł120 m² 9 908,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²

Nowoczesny Segment w Polanowicach - Stan deweloperski, gotowy do wykończenia Bez prowizji i bez pcc! Opis inwestycji: przedstawiamy wyjątkową ofertę - nowoczesny segment w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czajkowskiego

Wrocław,dolnośląskie

589 500 zł60 m² 9 905,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Duże 2 pok na karłowicach/czajkowskiego+balkon Oferujemy na sprzedaż słoneczne, dwustronne mieszkanie 2 pokojowe w pełnym rozkładzie na Karłowicach przy ul. Czajkowskiego ( możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Pocztowa

Wałbrzych,dolnośląskie

650 000 zł1 088 m² 597,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 445 m²

Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana przy ulicy Pocztowej 23-27 w Wałbrzychu. Ok. 700m do Dworca Miasto (pkp). Miejsce bardzo dobrze skomunikowana ze wszystkimi częściami miasta. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

850 000 zł47 m² 17 951,40 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Goldhouse oferuje do sprzedaży komfortowy lokal dwupokojowy o pow 47,35m2 w skład którego wchodzi salon z balkonem oraz z aneksem kuchennym , sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

729 000 zł64 m² 11 444,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Ciche, 3-pokojowe mieszkanie na Krzykach - Twoje wymarzone miejsce do życia! Szukasz przestronnego mieszkania, które łączy komfort, funkcjonalność i świetną lokalizację? Ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Życzliwa

Wrocław,dolnośląskie

695 000 zł48 m² 14 389,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szukasz mieszkania dwupokojowego w zielonej okolicy, które zapewni Ci odpoczynek od zgiełku miasta, ale jednocześnie doskonale skomunikowanego z centrum i zapewniające w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

869 000 zł71 m² 12 239 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż Piękne, w pełni rozkładowe mieszkanie na osiedlu Borek Lokalizacja: wrocław, borek, ul. Racławicka Powierzchnia: 71 m + piwnica 6 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 1 z 4 Stan:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

575 000 zł55 m² 10 454,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 55m w świetnej lokalizacji Wrocławia - Huby. Nieruchomość znajduje się na szóstym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

2 160 000 zł360 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Piękny wolnostojący dom o powierzchni 360 m2 w otoczeniu zieleni ,usytuowany na działce o powierzchni 1600 m2 w odległości 100 metrów od lasu. Dom jest w pełni wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

645 721 zł52 m² 12 425 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: marcin Wierzchowski tel: serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 51,97 m, położonego na drugim piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Żmigród

Żmigród,dolnośląskie

395 000 zł102 m² 3 880,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży piętra domu w malowniczym Żmigrodzie, która łączy w sobie gotowe do zamieszkania, zaaranżowane przestrzenie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

650 000 zł54 m² 12 037 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferuję do sprzedaży dochodowy apartament na Osiedlu Skalnym. Apartament znajduje sie na parterze kilkulnastoletniego budynku z windą i garażem podziemnym. Lokal o powierzchni 54 m2 skałda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szprotawska

Wrocław,dolnośląskie

679 000 zł58 m² 11 627 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mam na sprzedaż przestronne, w pełni rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie na Szczepinie z opcją wydzielenia 4 pokoju. We speak English, ukrainian and Russian. Contact us and the appropriate Agent.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Wrocław,dolnośląskie

725 875 zł72 m² 10 094,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I bez pcc!miejsce postojowe w garażu podziemnym gratis! Promocja dotyczy trzech pierwszych podpisanych umów! Wrocław Fabryczna Maślice ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mirków

Mirków,dolnośląskie

745 120 zł112 m² 6 664,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:210 m²

Dom w zabudowie szeregowej z odbiorem w 2025r Nie płacisz prowizji ani podatku! Kluczowe zalety domu: - oddanie w maju 2025 - Cicha i spokojna okolica z dala od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rędzińska

Wrocław,dolnośląskie

688 798 zł55 m² 12 590 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy. Funkcjonalne mieszkanie w którego skład wchodzą: 2 osobne pokoje Salon z aneksem kuchennym Łazienka Przedpokój Duży ogród 48 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Antoniego

Wrocław,dolnośląskie

1 390 000 zł79 m² 17 508,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1888

Wyjątkowe mieszkanie W zabytkowej, odnowionej kamienicy przy rynku Mieszkanie dostosowane i obecnie wykorzystywane na potrzeby działalności. Ze względu na doskonałą lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł32 m² 16 964,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Zapraszam do zakupu lokalu usługowego z funkcją mieszkalną. Kawalerka jest wykończona pod klucz z meblami i sprzętem agd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rycerska

Głogów,dolnośląskie

459 000 zł75 m² 6 120 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży; 4 -pokojowa nieruchomość w Głogowie na ul. Rycerskiej z klimatyzacją. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku. Składa się z trzech ustawnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

613 389 zł28 m² 22 200,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez pcc! To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Orzechowa

Szczodre,dolnośląskie

1 160 000 zł152 m² 7 624,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowoczesna architektura z wieloma udogodnieniami. Mam przyjemność zaproponować dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 152 m2 z 5 wydzielonymi pokojami. Każdy lokal posiada garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braniborska

Wrocław,dolnośląskie

548 899 zł28 m² 19 589,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe 2M z 2024 z balkonem/braniborska/gotowe niedaleko pl. Jana Pawła II Polecamy na sprzedaż mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni 28 m znajdujące się w samym sercu Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

489 804 zł28 m² 17 406 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny projekt nieruchomościowy zaprojektowany w oryginalnej stylistyce na terenie dawnej dzielnicy Fabrycznej. Niegdyś funkcjonowały tutaj największe zakłady przemysłowe w regionie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Święta Katarzyna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

749 000 zł108 m² 6 935,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Granitowa

Smolec,dolnośląskie

515 000 zł38 m² 13 733,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta bezpośrednio od właściciela bez prowizji dla kupującego Polecam do sprzedaży nowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na osiedlu Osada Dębowa przy ul. Granitowej w Smolcu zaledwie 3 km od.