dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 169 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 169 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

1 999 000 zł153 m² 13 065,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:174 m²

Mam Państwu do zaoferowania piękny, komfortowy dom usytuowany na wrocławskim Ołtaszynie. Ta wyjątkowa nieruchomość to skrajny szereg położony wśród zadbanej zieleni, spełni oczekiwania najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 005 262 zł57 m² 17 692,10 zł/m²

 

Piętro:8/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament 3 pokojowy o pow. 56,82m2 loggią o pow. 12,48m2 z niesamowitym widokiem na Odrę w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul. Sikorskiego na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mielecka

Wrocław,dolnośląskie

608 998 zł47 m² 12 848,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

toplokalizacja/gotowe do zamieszkania/okazja/krzyki/borek/mielecka/3pok./rozkład Przedstawiamy Państwu na sprzedaż trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie o łącznej powierzchni 47m2, mieszczące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

659 000 zł117 m² 5 611,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Bez pcc l bez prowizji! zakup bezpośrednio od dewelopera! Gorąco polecam dom w zabudowie bliźniaczej położony w Jelczu Laskowicach Na parterze znajduje się: 1 wiatrołap 3,90 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Arbuzowa

Wrocław,dolnośląskie

749 900 zł59 m² 12 792,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie na zamkniętym osiedlu o powierzchni 58,62 m 2, 3-pokojowe przy ul. Arbuzowa na Stabłowicach do którego przynależy duży balkon 5 m2 częściowo schowany w bryle budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł31 m² 14 488,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Maślice to dzielnica wyróżniająca się na mapie miasta licznymi terenami zielonymi, bliskością rzeki i lasu. Jest to miejsce doskonałe do rekreacji i odpoczynku, które z pewnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pełczyńska

Wrocław,dolnośląskie

1 050 000 zł160 m² 6 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:440 m²

Dom nr 1 Dom znajdujący się w okolicy Lipy Piotrowskiej, skąd jest rewelacyjny dojazd do centrum Wrocławia! Ten rewelacyjny dom to idealne połączenie nowoczesności, komfortu i doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 239 000 zł80 m² 15 485,60 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie gotowe i duże 4 pokojowe o pow. 80,01m2 z dwoma balkonami w opcji podstawowej wykończenia pod klucz w podanej cenie! Inwestycja w jednej z topowych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

511 815 zł27 m² 18 625 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Rezerwacja oferty Mieszkanie 1 pokojowe położone na 1 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w Topowej lokalizacji tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

629 000 zł61 m² 10 311,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta deweloperska 0% prowizji Oferuję na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 61mkw. W skład mieszkania wchodzi pokój dzienny, osobna kuchnia, 2x sypialnia, łazienka oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł31 m² 14 488,10 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Parkowa

Malin,dolnośląskie

1 099 000 zł130 m² 8 453,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 333 m²

Nowoczesny dom na sprzedaż przy ul. Głównej w Malinie Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy, nowoczesny dom zlokalizowany przy ulicy Głównej w Malinie. Ten imponujący budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Sobieszów

Jelenia Góra,dolnośląskie

330 000 zł119 m² 2 768,46 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Cztery Katy ma do zaoferowania lokal użytkowy z możliwością podziału i na dwa lokale i zamiany na lokale mieszkalne. Powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 119,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mulicka

Wrocław,dolnośląskie

360 000 zł32 m² 11 145,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie we Wrocławiu przy ul. Mulickiej (psie Pole) o powierzchni 32,3 m , usytuowane na pierwszym piętrze w zadbanej kamienicy. Mieszkanie składa się z jednego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Balonowa

Wrocław,dolnośląskie

519 990 zł28 m² 18 604,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Funkcjonalna kawalerka! | Nowa inwestycja | Gądów!.|. Polecam na sprzedaż funkcjonalną kawalerkę, w zachodniej części : Wrocławia Gądów- ul. Balonowa 16-26. Nowa inwestycja Dach Bud. Na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

95 000 zł39 m² 2 454,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Oferta na wyłączność! Oferuję na sprzedaż nieruchomość znajdującą się w Boguszowie - Gorcach. Mieszkanie znajduje się na 2 pietrze 3 piętrowej kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 33,70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Polo

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł51 m² 15 819 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

~~~mieszkanie 2pkł olimpia port na sprzedaż lub zamianę~~~ Lokalizacja: ul. Marca Polo, olimpia Port Mieszkanie o powierzchni 50,51m2 składa się z salonu, widnej kuchni, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

460 000 zł34 m² 13 477,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Polecam, mieszkanie na wrocławskich Iwinach z bardzo dużym ogródkiem, większym od mieszkania, co dla fanów zieleni jak znalazł. Znajduje się ono w szeregu ale jest graniczne, przez co nie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Kleczkowska

Wrocław,dolnośląskie

419 159 zł25 m² 16 489,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nie masz czasu zapoznać się z ogłoszeniem zadzwoń! Umów się na spotkanie! Zadzwoń , a zyskasz: możliwość zobaczenia tego mieszkania czy podobnego Na wirtualnej makiecie 3D zobaczysz jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Brzeg Dolny

Brzeg Dolny,dolnośląskie

379 000 zł56 m² 6 707,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

I speak Polish, english, and Ukrainian. Description in English below Idealne miejsce dla osób ceniących ciszę, spokój i prywatność. Piękne mieszkanie po kapitalnym remoncie. Idealne dla rodzin,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modrzewiowa

Lubin,dolnośląskie

277 000 zł45 m² 6 137,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dobra lokalizacja! oferta na wyłączność gotowe do wprowadzenia się! Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45,13m2, zlokalizowane w Lubinie, przy ul. Modrzewiowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krótka

Dobrzykowice,dolnośląskie

690 000 zł114 m² 6 052,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:352 m²

Przedstawiam Państwu dom w zabudowie szeregowej z ogródkiem oraz garażem. Jeśli szukasz większego lokum, które posiada taras, prywatne miejsce do zaparkowania samochodu oraz jest dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jugosłowiańska

Wrocław,dolnośląskie

620 000 zł58 m² 10 689,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam prawdziwą okazję. 3-pokojowe mieszkanie, w pełnym rozkładzie. A to wszystko na osiedlu przy Odrze z pełną infrastrukturą wokół. Zadzwoń i umów się na prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Karwiany,dolnośląskie

919 000 zł96 m² 9 572,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:169 m²

Lubisz ciszę i spokój, a jednocześnie nie chcesz rezygnować z życia w mieście? Dobrze się składa. Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pogodna

Wróblowice,dolnośląskie

390 314 zł48 m² 8 199,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania z balkonem w zacisznej Lutyni pod Wrocławiem. Nowo budowane osiedle w niskiej zabudowie zapewnia komfort i przytulność przebywania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Stawowa

Wrocław,dolnośląskie

524 000 zł28 m² 18 917 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta 0% prowizji. Luksusowe mieszkanie w sercu Wrocławia - idealne do życia i jako zakup inwestycyjny! Odkryj wyjątkową okazję zamieszkania lub zainwestowania w nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiejska

Wrocław,dolnośląskie

759 000 zł53 m² 14 296,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zdjęcia przedstawiają realną nieruchomość - nie są to wizualizacje. Mieszkanie posiada już dokument pozwolenia na użytkowanie! obejrzyj video-prezentację mieszkania: znajduje się na na otodom zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowicka

Wrocław,dolnośląskie

545 000 zł42 m² 12 976,20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

liskość centrum! Cisza, zieleń, niesamowity widok na miasto! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Gajowickiej Mieszkanie o powierzchni 42 m powiększone o 3 m2 przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł37 m² 17 771,10 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie idealne do wynajmu - kawalerka z opcją wydzielenia sypialni o pow. 36,52m2 z dużą loggią o pow. 9,92m2 w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

469 000 zł59 m² 7 949,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje dwupoziomowe mieszkanie z balkonem w atrakcyjnej lokalizacji Jeleniej Góry. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 59m2 , a w jej skład wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rejtana

Wrocław,dolnośląskie

647 900 zł58 m² 11 147,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Super Dworzec 3 m/inwestycja/dla rodziny/rejtana Oferujemy na sprzedaż mieszkanie do tej pory wynajmowane, znajdujące się na 5 z 5 pięter w kamiennicy przy ul. Rejtana 7. Do tej pory świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

190 000 zł50 m² 3 830,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Do sprzedaży oferujemy Państwu mieszkanie usytuowane w wałbrzyskiej dzielnicy Biały Kamień, przy ulicy Bocznej. Oferowana nieruchomość o powierzchni użytkowej 45 m 2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

139 900 zł1 500 m² 93,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferta na wyłączność! Myślisz o budowie domu i szukasz idealnego miejsca do życia? Mam dla Ciebie bardzo fajną propozycję atrakcyjnej działki w malowniczej, bocznej i cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Kryniczno,dolnośląskie

100 000 zł1 041 m² 96,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka nieopodal strefy ekonomicznej - z dobrym dojazdem do lg oraz nowo powstającego Intelu, z jednoczesnym zachowaniem intymności oraz wiejskiego klimatu. Lokalizacja: kryniczno, pow. średzki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

509 000 zł37 m² 13 719,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Komfortowe 2-pokoje z balkonem w inwestycji "zaciszny Wojnów"! Wybierz dla siebie mieszkanie - Odwiedź naszą stronę internetową - zacisznywojnów.pl Ceny pozostałych mieszkań podane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gniewomirowice

Gniewomirowice,dolnośląskie

900 000 zł100 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:658 m²

Polecamy dom wybudowany w 2021r. Na osiedlu "zielony Zakątek" w Gniewomirowicach, 4 km ad Legnicy. Dom jest urządzony w nowoczesnym stylu z możliwością sprzedaży wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gorlicka

Wrocław,dolnośląskie

683 550 zł63 m² 10 850 zł/m²