dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 166 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 166 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Sobótki

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

729 000 zł105 m² 6 942,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

- ekspert ds. Nieruchomości Tel.: Email: Bez prowizji dla kupujących: Moje usługi są całkowicie bezpłatne dla kupujących - nie pobieram prowizji. Obsługa również w języku ukraińskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

490 000 zł62 m² 7 903,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż piękne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 62m 2 , usytuowane na parterze bloku w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra. Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zatorska

Wrocław,dolnośląskie

790 000 zł74 m² 10 604 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 74,5 m2 z tarasem z widokiem na zieleń, znajdujące się na zamkniętym osiedlu z 2012 roku na Zakrzowie. Oferta wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

209 000 zł49 m² 4 274,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż mieszkanie w miejscowości Boguszów-Gorce zlokalizowane na osiedlu przy ul. Słowackiego. Mieszkanie o powierzchni 48,9m2 składa się z: -salonu -kuchni -2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głogowska

Wrocław,dolnośląskie

730 000 zł72 m² 10 181,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie, pełen rozkład, ul. Głogowska, blisko centrum Mieszkanie o powierzchni 71,7 m położone przy ul. Głogowskiej, idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Stronia

Stronia,dolnośląskie

139 000 zł57 m² 2 419,07 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuje na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe z osobną kuchnią, o łącznej powierzchni 57,46 m , zlokalizowane w parterowym szeregowcu położonym w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rakietowa

Wrocław,dolnośląskie

870 000 zł75 m² 11 587,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Muchobór/wielki/3pok/taras/lux/parking2/balkon/top Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne, przestronne mieszkanie o powierzchni 75m2 przy ulicy Rakietowej na Muchoborze Wielkim. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

625 000 zł45 m² 13 922,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,89 m2 położone przy ul. Grabiszyńskiej. Mieszkanie w pełni rozkładowe, składające się z trzech pokoi, przedpokoju, oddzielnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Strachocińska

Wrocław,dolnośląskie

1 369 000 zł200 m² 6 845 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 045 m²

Dom wolnostojący z ogrodem i garażem dwustanowiskowym. Piętrowy dom o powierzchni ok. 200 m położony jest na dużej działce 1045 m. Składa się z 7 pokoi, otwartej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

488 300 zł48 m² 10 232,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA zdjęciach pierwszy etap osiedla zakup od dewelopera! świetna lokalizacja! bez podatku pcc! bez prowizji od kupujących! pomożemy W uzyskaniu kredytu inwestycja W świetnej lokalizacji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Jaworska

Wrocław,dolnośląskie

420 000 zł28 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż nowoczesny lokal użytkowy o powierzchni 28 m , zlokalizowany we Wrocławiu przy ul. Jaworskiej 4a. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w nowym budynku z 2023.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Domasław

Domasław,dolnośląskie

534 750 zł1 550 m² 345 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Serdecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje domasław / kobierzyce / wrocław / super działka budowlana 1556 M2 Działka budowlana 1556 m2 w mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jantarowa

Wrocław,dolnośląskie

569 000 zł53 m² 10 736 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Słoneczne mieszkanie blislko centrum Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2. Największe atuty: * mieszkanie w dogodnej lokalizacji - wszędzie blisko * wspólnota stworzyła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wrocławska

Radwanice,dolnośląskie

659 000 zł59 m² 11 081,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmieście wrocławia, okolica ul. Opolskiej, radwanice, dębowa 3 - pokoje, rozklad, balkon, garaż - miejsce parkingowe serdecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Dedala

Wrocław,dolnośląskie

509 000 zł32 m² 15 836 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Atrakcyjna kawalerka na sprzedaż ul. Bulwar Dedala prestiżowa inwestycja Lokum da Vinci. Nieruchomość usytuowana jest na drugim piętrze w pięciopiętrowym budynku apartamentowym z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 990 001 zł193 m² 10 288 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2018

Luksusowy akartament na wrocławskiech krzykach, osiedle ołtaszn, agrestowa wrocław krzyki partynice / apartament sześć pokoi, dwie łazienki, garaż dwustanowiskowy gorąco polecam I zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smardzowska

Wrocław,dolnośląskie

645 000 zł46 m² 14 022 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż mieszkanie z tarasem na Wojszycach spokojna okolica z pełną infrastrukturą! Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lubin

Lubin,dolnośląskie

235 000 zł45 m² 5 210,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

****rezerwacja**** nie szukaj dalej- oferta dostępna tylko W naszym biurze ( klucze W biurze) Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na trzecim piętrze w bloku 4- piętrowym , powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Syców

Syców,dolnośląskie

299 000 zł42 m² 7 119,05 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z balkonem, pow. ok. 42 m2, II piętro. Syców, ul.Mickiewicza. Do mieszkania przynależy piwnica o pow. 8,40 m2. Przedmiotowy lokal składa się z: pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 620 000 zł159 m² 10 189 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:314 m²

Luksusowy dom w zabudowie bliźniaczej - Twoja idealna przestrzeń pod Wrocławiem Prezentuję wyjątkową ofertę dla osób ceniących komfort, prywatność i nowoczesne rozwiązania. Ten luksusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mościckiego

Oleśnica,dolnośląskie

330 000 zł39 m² 8 560,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania lokal mieszkalny o pow. 38,55 m2 usytuowany na trzecim piętrze w bloku przy ul. Mościckiego. Stan techniczny - bardzo dobry, standard - do odświeżenia! Dwa pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szparagowa

Wrocław,dolnośląskie

590 000 zł34 m² 17 399 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

English below/українською нижче bez prowizji od kupującego Biuro juniq Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu kompaktowe mieszkanie zlokalizowane na spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubuska

Wrocław,dolnośląskie

590 000 zł47 m² 12 553,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje | 47 m2 | do remontu | przestronne ĺ rozkładowe | 590 000 zł Języki Obsługi: świadczymy usługi po polsku, angielsku, ukraińsku i rosyjsku. Zapraszamy do zakupu przestronnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krótka

Dobrzykowice,dolnośląskie

774 000 zł137 m² 5 660,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przedstawiam Państwu dom w zabudowie szeregowej z ogródkiem oraz garażem. Jeśli szukasz większego lokum, które posiada taras, prywatne miejsce do zaparkowania samochodu oraz jest dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

1 999 999 zł67 m² 29 926,70 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

English version below Marzysz o zamieszkaniu w miejscu, które łączy luksus, komfort i naturę? Oferuję apartament z niezrównanym widokiem na rzekę Oławę! To jedyna taka okazja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

280 000 zł51 m² 5 490,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje z balkonem w Lubinie - Osiedle Przylesie ul. Krucza pow. 51 m 2 Nieruchomość znajduje się w cichej i spokojnej okolicy. Przed budynkiem dostępny jest duży parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Piechowice

Piechowice,dolnośląskie

2 690 000 zł389 m² 6 915,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 694 m²

Agroturystyka dla ceniących piękno przyrody i spokój Oferuję do sprzedaży niepowtarzalną nieruchomość- niemal 100 letni dom z duszą znajdujący się w Piechowicach w uroczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

611 998 zł57 m² 10 736,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Okazja/poleska/3pok/loggia/piwnica/okazja Polecamy na sprzedaz apartament o powierzchni 57m2 składający się z 3 pokoi, przedpokoju, osobnej kuchni z oknem, łazienki, wc oraz loggii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Lechitów

Wrocław,dolnośląskie

185 000 zł1 126 m² 164,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka rekreacyjna z potencjałem, tuż przy wałach, na Kowalach. Oferuję Państwu zgrabną, uzbrojoną w prąd i wodę (studnia głębinowa) działkę gruntu o pow. 1126.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ściegny

Ściegny,dolnośląskie

395 790 zł1 670 m² 237 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuję do sprzedaży atrakcyjną widokową działkę połozoną tuż pod Karpaczem.w miejscowośći Ścięgny Nieruchomość znajduje sie w spokojnej lokalizacji z dobrym dojazdem , z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

592 737 zł51 m² 11 531,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Tramwaj * Realizacja 11.2024 Parterowe mieszkanie z tarasem oraz trawnikiem W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Turawska

Wrocław,dolnośląskie

1 329 130 zł143 m² 9 307,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:315 m²

Nieruchomość doskonale sprawdzi się dla miłośników zieleni i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Pawia

Wrocław,dolnośląskie

761 400 zł56 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa inwestycja pawia od nowa! Projekt realizowany w oparciu o przebudowę zabytkowego folwarku przy ul. Pawiej. Inwestycja o unikatowym charakterze - wynikającym z lokalizacji przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żółkiewskiego

Legnica,dolnośląskie

395 000 zł70 m² 5 609,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe, usytuowane na parterze wyremontowanej kamienicy o powierzchni 70,42 m2. Mieszkanie składa się z: - pokoju dziennego - dwóch sypialni - umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Oleśnica,dolnośląskie

390 000 zł36 m² 10 860,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oleśnica/2pok/hit/rowerownia/park/okazja/od/zaraz Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne, dwupokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji przy ul. Daszyńskiego w Oleśnicy. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

949 000 zł77 m² 12 292,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników przestronnych, dużych salonów oraz posiłków na świeżym powietrzu!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fredry

Lubin,dolnośląskie

409 000 zł63 m² 6 481,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży mieszkanie znajdujące się na osiedlu Ustronie IV, przy ul. Fredry. Osiedle bardzo dobrze skomunikowane z pozostałą częścią miasta - blisko pętli autobusowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

779 000 zł60 m² 12 918,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników praktycznych układów w spokojnej okolicy! Jeśli szukasz mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

669 460 zł61 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruhomości Goldhouse oferuje do sprzedaży apartament o powierzchni 60,86 m2 z dwoma balkonami Znajduje się w nowobudowanej inwestycji skłądającej się z czterech budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

548 100 zł58 m² 9 450 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Duży ogród zakup bezpośrednio od dewelopera! bez podatku pcc! bez prowizji od kupujących! pomożemy W uzyskaniu kredytu inwestycja W świetnej lokalizacji! Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

397 863 zł23 m² 17 589 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Apartament hotelowy z zawartą umową najmu w kwocie 2100 brutto na okres roku! Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja znajduje się przy.