dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 160 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 160 ogłoszeń

285 000 zł52,23 m² 5 456,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Duże dwupokojowe w Cieplicach Mieszkanie usytuowane na parterze budynku dwukondygnacyjnego. W skład lokalu wchodzi: przedpokój, łazienka, kuchnia oraz dwa pokoje Mieszkanie po częściowym.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł133,12 m² 5 926,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 420 m²

Dom na sprzedaż Lokalizacja: wojciechowice, ul. Widokowa Powierzchnia: 133,12 m.kw. Działka: 1420 m.kw. Liczba pokoi: 6 Media: woda, prąd, kanalizacja własna, ogrzewanie pompą ciepła Cena: 789 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł50,30 m² 6 938,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50,30 m , zlokalizowane przy ul. Tęczowej, w samym sercu Brzegu Dolnego. Nieruchomość znajduje się na 3. piętrze w bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

798 000 zł71,09 m² 11 225,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kameralna i rodzinna inwestycja Apartamenty przy Miodowej Alei to spokojne, rodzinne osiedle, które tworzyć będą cztery szeregi budynków o niskiej zabudowie. Proste i eleganckie bryły,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz niestandardowego mieszkania od dewelopera, zapraszam do obejrzenia dużego mieszkania w ładnej okolicy odrestaurowanego Rynku Psiego Pola. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł49,73 m² 13 171,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, w pełnym rozkładzie oraz pełnym wyposażeniem. Najważniejsze informację: - pow. 49,73m2; - salon z wyjściem na balkon - sypialnia; - przedpokój; -.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł14 805 m² 24,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka rolna przy trasie Jelenia Góra - Szklarska Poręba! Oferuję Państwu nieruchomość niezabudowaną położoną w obrębie Jeleniej Góry. Na chwilę obecną działka objęta mpzp: rola.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

425 000 zł44 m² 9 659,09 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bez pcc, bez prowizji. Na sprzedaż 4 mieszkania 3-pokojowe w stanie deweloperskim z ogródkami na nowo powstającej inwestycji w Stanowicach, 1km od Oławy. Rusza rozbudowa osiedla Liliowa.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł51 m² 3 529,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie do generalnego remontu na parterze, w kamienicy. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska oraz wydzielony, zamykany strych. Bardzo niski czynsz - poniżej 100 zł. W kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

290 700 zł53,12 m² 5 472,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy zadbane, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,12 m (50,8 m użytkowej), położone na 3. piętrze w bardzo dobrej lokalizacji na Piaskowej Górze przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł136 m² 9 191,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:193 m²

Aleksandra Dzielnicka tel.   DOM W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ W SMOLCU - nieopodal przystanek kolejowy! Przytulny, gustownie urządzony i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki uzbrojone - woda, kanalizacja, prąd, mpzp, dorga utwardzona grodzanów - kompleks działek budowlanych Zapraszamy do Grodzanowa gdzie marzenia o własnym domu łączą się z pięknem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 7 367 m , objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego jako teren 1mu - zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, wielorodzinnej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł150 m² 7 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 817 m²

Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 150 m2 wraz z budynkami gospodarczymi. Nieruchomość: dom wraz z zabudowaniami gospodarczymi położony jest na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż grunt z prawomocnym i ostatecznym pozwoleniem na budowę w Szklarskiej Porębie. Oferta dotyczy działki budowlanej z zaprojektowanym zespołem trzech budynków usługowych /.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Głogów, grodziec Mały, fortyfikacja Fort Luneta nad "jeziorem Zamkowym", z gruntem o powierzchni 5,56 ha, sprzedaż zainteresowała cię ta wyjątkowa nieruchomość? zaproponuj swoją cenę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

835 000 zł90,80 m² 9 196,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:456 m²

Zakup bezpośrednio od właściciela. Bez prowizji. Super lokalizacja, w otoczeniu drzew, cisza, dobry dojazd do Wrocławia. Do sprzedaży dom wolnostojący w trakcie budowy: powierzchnia 90,8 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Opiekun oferty: jakub Kruszyński   Nowy kompleks działek w zielonych Pisarzowicach koło Kamiennej Góry! Otoczenie nieruchomości: pisarzowice to wieś w gminie Kamienna Góra,.

Szczegóły ogłoszenia

919 000 zł120 m² 7 658,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:371 m²

Na sprzedaż uroczy mały domek w Miłkowie, obok Karpacza gotowy do zamieszkania Zadbany, po remoncie, w pełni funkcjonalny zaledwie kilka minut od Karpacza. Nieruchomość idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł52 m² 4 807,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Wałbrzychu na Piaskowej Górze, o pow. mieszkalnej 52m2. Forma własności: pełna własność. Mieszkanie zlokalizowane jest na parterze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

686 571 zł59,19 m² 11 599,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

120 700 zł1 207 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1207 m2 położoną w Suszkach, gmina Bolesławiec. Szczegóły oferty: - działka posiada kształt.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł7 459 m² 23,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jakubowo Lubińskie, gmina Przemków, działka 7459 m2, sprzedam, 175 000 zł. Na sprzedaż działka o powierzchni 74,59 ar z wydanymi warunkami zabudowy położona w Jakubowie Lubińskim.

Szczegóły ogłoszenia

1 330 000 zł120,10 m² 11 074,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²

Nowoczesne segmenty na Polanowicach - stan deweloperski Na sprzedaż segment w spokojnej okolicy zabudowy jednorodzinnej. Nieruchomość w stanie deweloperskim, przygotowana do wykończenia według.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o powierzchni prawie 57 m2 w kamienicy przy ul. Worcella idealne pod inwestycję, bądź dla siebie! Opiekun oferty: natalia Sobczyńska Numer licencji.

Szczegóły ogłoszenia

1 396 362 zł1 269,42 m² 1 100 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 186 m²

Hala produkcyjno-magazynowa 1269,42 m na sprzedaż - Kowary Na sprzedaż hala produkcyjno-magazynowa o łącznej powierzchni 1269,42 m , zlokalizowana w przemysłowej części Kowary ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

| na sprzedaż: komfortowy apartament w Karpaczu z wynajmem krótkoterminowym i wysoką oceną na Oferujemy na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni 38,22 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł350 m² 5 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

* przepiękna posiadłość otoczona lasem w Parku Krajobrazowym Chełmy , na Pogórzu Kaczawskim * Do sprzedaży wyjątkowa i urokliwa posiadłość usytuowana w atrakcyjnej krajobrazowo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł112,01 m² 6 240,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Wrocław, fabryczna, ul. Serowarska. Nowa inwestycja! Blisko parku i stawów. Świetna komunikacja (tramwaj, pkp, autobus) Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w kameralnej zabudowie szeregowej,.

Szczegóły ogłoszenia

835 000 zł106,17 m² 7 864,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Jeśli szukasz - mieszkania dla swojej rodziny lub - mieszkania, gdzie możesz wydzielić część prywatną i część pod wynajem lub - dwa mieszkania pod wynajem, zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

4 080 000 zł220 m² 18 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:728 m²

Przestronny dom w zabudowie wolnostojące z dużym, prywatnym ogrodem idealna propozycja dla osób poszukujących funkcjonalnej, rodzinnej przestrzeni. Nieruchomość usytuowana w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Opiekun oferty:Jakub Choja   Otoczenie nieruchomości Mieszkanie położone niedaleko od ul. Powstańców Śląskich jednej z najlepiej skomunikowanych arterii Wrocławia. W bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł120 m² 7 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Nowoczesny i funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej położony na granicy Dobrzykowic Niedaleko sklepy spożywcze, przystanek autobusowy Budynek budowany według projektu indywidualnego. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł104,94 m² 5 908,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

| jelcz-Laskowice, chwałowice, dom, 105m2, 4 pokoje, zabudowa bliźniacza/szeregowa sprzedaż, odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul Bożka 7, ceny lokali są następujące: - lokale środkowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł123 m² 9 747,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Nieruchomości Mały Domek ma przyjemność przedstawić ofertę budynku o zabudowie bliźniaczej z dwoma apartamentami położonego w Sudetach w uroczej wsi Staniszów pod Karpaczem.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł600 m² 5 833,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:5 007 m²

Lubań, powiat Lubań, obiekt komercyjny, produkcyjno-biurowy, powierzchnia działki 5000 m2, sprzedaż, 3 500 000 zł. Nieruchomość stanowi idealne rozwiązanie pod bazę transportową,.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł56 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Opiekun oferty: emilian Janusz   Responsible agent speaks English. Uwaga: mieszkanie wynajmowane, możliwa cesja umowy najmu. Podstawowe informacje: 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m2.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł124 m² 4 830,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:124 m²

Biuro Nieruchomości Lokum z dumą prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży przedwojennego domu, położonego w sercu Cieplic, w cichej i spokojnej okolicy, w sąsiedztwie Parku.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 259 m² 158,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 12,59 ara w malowniczym Osieczowie (gmina Osiecznica) Na sprzedaż atrakcyjna działka o regularnym kształcie, położona w spokojnej i zielonej miejscowości Osieczów. To.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł100 m² 3 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 431 m²

Do sprzedaży dom Raszowa 9, gmina Lubin o powierzchni ok. 100m2, składający się z dwóch kondygnacji : parter: 3 pokoje, kuchnia, łazienka, korytarz poddasze- 1 pokój , powierzchnia do.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jagoszyce 20min do granic wrocławia Dzialki Budowlane Jagoszyce koło Prusic gm. Trzebnica. Działki budowlane 1000-1200 m2, ktore można łączyć w celu zwiekszenia powierzchni. Dojazd do dzialek.