dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 174 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 174 ogłoszenia

1 600 000 zł240 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:890 m²

Do sprzedania dom o powierzchni 240m2 na działce 890m2 w Jeleniej Górze! dom z 3 osobnymi apartamentami! - dom dla właściciela: parter: duży salon z kuchnią, pokój, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł53,40 m² 14 794,01 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,4 m , położone przy ul. Kwiskiej. Lokal znajduje się na 5. piętrze w budynku z windą, co zapewnia wygodę codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 999 zł98,19 m² 7 638,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:205 m²

W sprzedaży kompleks dwulokalowych domów w zabudowie bliźniaczej z prywatnymi ogrodami. Powierzchnia dwupoziomowego domu wynosi 98,19 m2 , ogród około 202 m2. Parter: salon, otwarta kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł160 m² 5 618,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Szukasz przestronnego domu z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń? Zależy Ci na najwyższej jakości rozwiązaniach? Szukasz nieruchomości posiadającej duży potencjał wzrostowy? Przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł500 m² 1 900 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

NR oferty: sbdoc9194 Na sprzedaż hala przemysłowa z rampą Złotoryja Powierzchnia działki: 26 arów | Rampa rozładunkowa (burta) | Cena: 950 000 zł brutto Idealna inwestycja pod produkcję, magazyn.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł60,90 m² 8 029,56 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

3 pokoje | po generalnym remoncie | balkon j | ul. Armii Krajowej | Głogów Na sprzedaż piękne, w pełni wyremontowane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60,9 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł217,80 m² 3 902,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 151 m²

Kameralny Dom z Pięknym Ogrodem - zobacz film Zobacz Film : Szukasz kameralnego domu w urokliwym miejscu ? Ta nieruchomość jest dla Ciebie. Bardzo mi miło zaprezentować tą wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 990 000 zł175,27 m² 11 353,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:253 m²

Prowizja 0% bez pcc Polecam dom w zabudowie bliźniaczej usytuowany na kameralnym, zamkniętym osiedlu na Muchoborze Wielkim. Wjazd przez bramę otwieraną pilotem. Do bliźniaka przynależą 2 miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł92 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Komfortowe mieszkania tzw.2 PAK na Kępie Mieszczańskiej - OSTATNIE SZTUKI Prowizja 0% Mieszkania dostępne od ręki - różne metraże i układy Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż nowoczesne, dwa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Narożna działka budowlana 580 m | cisza, media, mpzp | Dobrzykowice, ul. Daliowa Szukasz miejsca pod dom, które daje prywatność i spokój, ale bez rezygnacji z szybkiego dojazdu do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 861 000 zł180 m² 27 005,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowy penthouse o powierzchni 151,9 m , zlokalizowany na 4., ostatnim piętrze kameralnej inwestycji o standardzie premium. Nieruchomość stanowi rzadką ofertę na rynku :.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł541 m² 2 031,42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:456 m²

Legnica, obiekt biurowy, biurowiec, sprzedaż. Cena sprzedaży 1 099 000 netto do negocjacji - oferta ważna do końca marca 2026 R. Idealna lokalizacja dla biznesu. Obiekt idealny dla firm z wielu.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł43,50 m² 13 310,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Home&invest Oddział Wrocław tel.   TYLKO U NAS! Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie Wrocław, Gądów Mały, ul. Metalowców Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł1 103,23 m² 5 347,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:2 066 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość komercyjna Dom Wycieczkowy położony w ścisłym centrum Trzebnicy. Obiekt o powierzchni użytkowej 1 103,23 m , posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 039 000 zł287 m² 3 620,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Bez prowizji! dom wolnostojący | działka 2000 m | możliwość drugiej zabudowy Na sprzedaż dom wolnostojący posadowiony na dużej działce o powierzchni 2000 m . Nieruchomość oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 000 zł130 m² 3 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Powierzchnia domu: 130 m Powierzchnia działki: 1000 m Cena: 420 000 zł Stan: do własnego wykończenia Rodzaj zabudowy: dom wolnostojący Opis nieruchomości: na sprzedaż nowo wybudowany, piękny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

838 663 zł62,44 m² 13 431,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 62,44m2 z ogródkiem o pow. 31,22m2. Mieszkanie znajduje się na parterze w 7 piętrowym nowym apartamentowcu z windą Kleczków okolice ulicy Reymonta -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Sprzedam mieszkanie z dwoma samodzielnymi pokojami i osobną kuchnią na ulicy Cybulskiego. Powierzchnia 44 metry. Wystarczy przejść przez most Uniwersytecki aby znaleźć się w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł85,20 m² 2 640,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Miejsce pod pracownię artystyczną z funkcją mieszkania - na sprzedaż. Wgn Nieruchomości Kłodzko prezentuje mieszkanie położone na najwyższej kondygnacji w historycznej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 500 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana w pełni uzbrojona, zebrzydowa, bolesławiec. Do sprzedania działka budowlana w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, a także częściowo zalesiona o pow. 1500 mkw, 10 km.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł37,67 m² 5 972,92 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1850

Biuro nieruchomości mp home ma przyjemność zaprezentować własnościowe 2- pokojowe mieszkanie zlokalizowane niedaleko centrum w Świebodzicach. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 37,67.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

777 000 zł126,40 m² 6 147,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:318 m²

Przedstawiamy Państwu nowe domy - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Domy pod lasem w Miłoszycach to osiedle położone w niezwykle urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł106 m² 7 075,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 312 m²

Dom wolnostojący o pow. 106 m na sprzedaż, trójca Tylko w twój dom nieruchomości przedstawiamy unikalną ofertę nieruchomości w urokliwej, spokojnej miejscowości Trójca - idealne.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł163 m² 5 460,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Nieruchomości w Kotlinie prezentują przestronne mieszkanie o powierzchni 163 m , położone na pierwszym piętrze w uzdrowiskowym Lądku- zdroju. To wyjątkowa propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 000 zł129 m² 5 658,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

| 5 pokoi | garaż | duża działka | poddasze | Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej - Dobroszyce, ul. Irysowa |ostatni segment| Brak podatku pcc 0% Prowizji Na sprzedaż dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 249 000 zł138 m² 9 050,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Domy W zabudowie bliźniaczej Z garażem na kameralnym osiedlu Bezpośrednio bez podatku pcc, 0% prowizji | 5 lat gwarancji dewelopera | Brak ryzyka kredytowego Zapraszam na malownicze, kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł43,10 m² 8 097,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania luksusowe mieszkanie w Leśnej składające się z pięknego salonu z aneksem kuchennym, drugiego oddzielnego pokoju dla dzieci, łazienki z wanną i toaletą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł100 m² 7 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Nieruchomości mały domek ' maja przyjemność zaoferować Państwu rewelacyjny kompleks nowoczesnych loklai użytkowych w prestiżowym miejscu wjeleniej Górze. Lokale w postaci ciągu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronny lokal mieszkalny w absolutnie topowej lokalizacji - w samym sercu Jeleniej Góry, bezpośrednio przy reprezentacyjnym deptaku rezerwacja - oferta W trakcie realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł57,97 m² 9 987,92 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,97 m , położone na wysokim parterze w zadbanej kamienicy przy ul. Icchaka Lejba Pereca we.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3 pokoje I balkon I park I inwestycja I park Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56m na Klecinie. Układ pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym ok 24m2pokój 1. ok.

Szczegóły ogłoszenia

184 815 zł1 369 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Opiekun oferty: jakub Kruszyński   Nowy kompleks działek obok Kamiennej Góry! Otoczenie nieruchomości: działka położona jest w gminie Kamienna Góra, w miejscowości Pisarzowice -.

Szczegóły ogłoszenia

649 999 zł65 m² 9 999,98 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Duże i mocno doświetlone mieszkanie ze sporym balkonem. Możliwość dostawienia ścianki co pozwala na uzyskanie 4 pokoi. Spory salon z wyjściem na balkon z widokiem na tereny zielone. Dwie.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł40 m² 3 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Ciekawa oferta w sercu miasta- lokal na usługi, pracownię, na mieszkanie Forma własności -udział- zakup tylko za gotówkę Lokalizacja: centrum miasta, parę kroków do Rynku, do stacji pkp, nada.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Jedyny taki apartament w Świeradowie składający się z salonu połączonego z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon, sypialni z balkonem z prywatną łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Legnica, osiedle piekary B, ulica gen. Augusta Emila Fieldorfa. Na sprzedaż wyjątkowe, komfortowe, przestronne mieszkanie położone na 3 piętrze budynku z windą. Budynek: - stan bardzo dobry,.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł666,33 m² 1 485,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 738 m²

DO sprzedaży lub wynajęcia obiekt magazynowo-warsztatowy O pow. Użytkowej 667 M2 Z ogrodzonym placem oraz pomieszczeniami biurowo - socjalnymi położony W atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:22

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż duży dom o powierzchni 796 m2, położony na obszernej działce 1500 m2, w spokojnej okolicy pod Wrocławiem (żerniki Wrocławskie) Przestronna nieruchomość, która pozwala.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

715 000 zł138,50 m² 5 162,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

Zdjęcie poglądowe dom o podwyższonym standardzie. Zapraszam do zakupu domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Gorzyca z wygodną drogą dojazdową do głównej.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 400 m² 142,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż Kategoria: działka budowlana Lokalizacja: grzymalin gm. Miłkowice Powierzchnia: 1400 m2 największe zalety! atrakcyjna lokalizacja w spokojnej i zielonek okolicy woda i kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł67,72 m² 9 450,68 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność przedstawić Państwu komfortowe mieszkanie o powierzchni 67,72m zlokalizowane w Kiełczowie, tuż obok Wrocławia. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij