dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 151 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 151 ogłoszeń

420 000 zł57,90 m² 7 253,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ciekawe 2 pokojowe mieszkanie na parterze w Świdnicy. Lokalizacja: cicha i spokojna okolica, mała kamienica, blisko przystanki i sklepy, parking na podwórku, kamienica ogrodzona. Rozkład:.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł1 900 m² 210,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

- milejowice - 5 km od żórawiny - 2,5 km do wjazdu na autostradę A4 - działka budowlano-usługowa O pow. 1900m2 - kontakt tel.   Do sprzedania działka budowlano-usługowa.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł67 m² 5 805,97 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

"Nieruchomości Apartament" Izabella Paprocka   Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Do sprzedania duże przestronne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem na parterze w bloku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeżeli szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji z dużym balkonem, z własnym miejscem postojowym zapoznaj się z naszą najnowszą ofertę. Nowoczesne mieszkania w Głogowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł200 m² 3 600 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:277 m²

Warsztat z biurem na sprzedaż. Lubin - ul. Rzeźnicza oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze. Budynek o pow. 200 m 2 składa się z: sali naprawczej z czterema stanowiskami -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

do sprzedania lokal użytkowy położony na parterze kamienicy. W lokalu była prowadzona działalność usługowa- fryzjerstwo. 2 witryny, ogrzewanie na węgiel, prąd wymieniony w miedzi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty Kinga Kuźnia Numer licencji pfrn 30901 tel.   Dwupokojowe mieszkanie z balkonem usytuowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

229 900 zł220 m² 1 045 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 900 m²

Nieruchomości Mały Domek prezentuja ofertę bardzo atrakcyjnej ,dużej działki w znanej ,malowniczej pławnej Dom bardzo stary ,do kapitalnego remontu. Wartość nietruchomości stanowi przedewszytkim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 317 zł64,28 m² 6 990 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartamenty przy Kazimierza Wielkiego w Górze Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa w sercu miasta Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży mieszkania w ramach nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1904

Opiekun oferty: emilian Janusz   Cena do negocjacji! Podstawowe informacje: mieszkanie o pow. 120 m2, na ul. Nowowiejskiej, na 1. piętrze w kamienicy, po kapitalnym remoncie w 2007.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1908

Opiekun oferty: barbara Bober   *klucze w biurze* 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 89,15 m2 w Kamienicy z 1908 roku, położony w centrum miasta. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł100 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Apartament dla wymagajacych Przedmiotem sprzedaży jest apartament, który zachwyca nie tylko standardem wykończenia , ale i niepowtarzalnym klimatem. To przestrzeń stworzona z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Nowa inwestycja! szeregi W centrum kamieńca wrocłaskiego! wszystkie media! taras 10 mkw! bez prowizji | bez pcc | zakup od dewelopera Gorąco polecam dom w zabudowie szeregowej (szereg środkowy).

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł25,95 m² 8 477,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka 25,95 m2 - niskie koszty, idealna inwestycja - Legnica Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 25,95 m2, położone na 2. piętrze w budynku 4-piętrowym w Legnicy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł2 873 m² 146,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Przedstawiamy na sprzedaż działkę budowlaną nr 323/15 o powierzchni 2.873 m , położoną w miejscowości Jeleniów, tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł67,30 m² 5 794,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Perfect ma Państwu do zaoferowania 2-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w okolicy Małej Poczty. W skład powierzchni 52,30m2 wchodzą: - przestronny salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł86,29 m² 8 100,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:580 m²

Polecamy nowo wybudowany dom w zabudowie bliźniaczej według projektu Archon - "dom w Arkadiach R2 ", o powierzchni użytkowej 86,29 m (101,51 m po podłodze) sprzedawany.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł120 m² 4 708,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie Na sprzedaż mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 120m2 położone na I piętrze w kamienicy. Mieszkanie idealnie nadaje się dla rodziny z dziećmi lub ludzi ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł44,70 m² 7 807,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferta dostępna jedynie w naszym biurze. Oferujemy na sprzedaż piękne i stylowe 3-pokojowe mieszkanie umiejscowione na parterze 4-ro piętrowego bloku przy ul. Długiej w dzielnicy Piaskowa.

Szczegóły ogłoszenia

139 920 zł2 332 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z pięknym widokiem na góry pod budowę domu jednorodzinnego - Kotlina Kłodzka. Wgn Nieruchomości poleca na sprzedaż działkę budowlaną położoną w Kotlinie Kłodzkiej, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł1 000 m² 820 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

We speak Polish / English / ukr / ru Działka budowlana 1000 m cisza, media, świetna lokalizacja Lokalizacja: ul. Lutyńska, wrocław Powierzchnia: 1000 m Cena: 820 zł/m Wymiary: 24 m x 42.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł47 m² 12 744,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie w centrum Wrocławia idealne na start lub inwestycję! Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47 m , położone w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

211 000 zł64,75 m² 3 258,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy w centrum Sobieszowa - oferta na wyłączność! Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 64,75 m położony w samym centrum Sobieszowa (jelenia Góra). Idealny na sklep,.

Szczegóły ogłoszenia

247 000 zł70 m² 3 528,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Ogłoszenie Marzysz o nowym wygodnym i tanim domu ,który juz w dwa miesiące moze stać się twoim miejscem do życia ? Biura nieruchomości Mały Domek oferuje nowoczesne domy wprost od.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży wyjątkowe działki w Niedźwiedzicy. Przy sprzyjającej pogodzie widoczny Wrocław i budynek Sky Tower. -powierzchnia ok. 3000m2 Działki objęte są mpzp- symbol 1rzm.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł160 m² 10 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 451 m²

Doradca klienta Jacek Mamiński licencja pfrn nr 30802 tel.   Wyłącznie w sdp Nieruchomości Dom wolnostojący na działce o powierzchni 1450 m2, położony wśród zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

3 770 000 zł137 m² 27 518,25 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

140-to metrowy penthouse z 200-tu metrowym tarasem. Widok na panoramę miasta. Urządzony i gotowy do zamieszkania. English description below - please do not hesitate to contact us Na potencjalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 699 000 zł151,82 m² 17 777,63 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera. Polecam świetną inwestycję w samym centrum Wrocławia, a jednocześnie na uboczu. Osiedle powstało tuż przy Odrze, na Starym Mieście, co zapewnia: -.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł2 600 m² 130,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Mamy Państwu do zaoferowania na sprzedaż pięknie zagospodarowaną działkę o powierzchni 2600m2 w miejscowości Pisary gmina Międzylesie powiat kłodzko województwo dolnośląskie. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł210 m² 4 042,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 218 m²

Nowoczesny, komfortowy dom parterowy w malowniczej Dolinie Baryczy! Stan surowy, zamknięty Otoczony lasem, łąkami i polami! Cisza i spokój przerywane jedynie śpiewem ptaków.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 227 m² 179,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż dwie atrakcyjną działki budowlane o powierzchni 12,27 ar , położone w miejscowości Bystrzyca. dla osób potrzebujących przestrzeni Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł65 m² 5 523,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1955

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie na Starym Zdroju o powierzchni 62 m2 bez skosów ( po podłodze ponad 80m2) z przydomowym ogródkiem i blaszanym garażem pod.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł76 m² 3 407,89 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z ogrodem i garażem w domu dwulokalowym - u podnóża góry Chełmiec Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 76 m , położone w domu z zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Szklarska Poręba, działka, sprzedaż. Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1679 m2. Pod zabudowę mieszkaniowo - usługową. Treść mpzp przesyłam na maila. Została zrealizowana koncepcja zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł50 m² 20 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

W prestiżowym i centralnym punkcie miasta , przy deptaku na Oławskiej. Rynek - Galeria Dominikańska. W budynku z windą, recepcją , monitoringiem, klimatyzacją Elegancko wykończony ,.

Szczegóły ogłoszenia

956 000 zł195,36 m² 4 893,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 027 m²

Dom z potencjałem + część pod działalność | 2027 m działki | Moszyce k. Twardogóry Szukasz nieruchomości, która daje więcej niż standardowy dom? Ta oferta łączy funkcję mieszkalną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki budowlanej nr 124/6 o pow. 1356 m2, położonej w Nowej Wsi Kraśnickiej. Działka oddalona jest o ok. 10 km od Bolesławca. Zgodnie z miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł64 m² 9 687,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie 64 m | ul. Stalowa | Wrocław - Fabryczna Świetna lokalizacja | Kamienica | 1. piętro | Media miejskie Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 2 -pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł80 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Segra Nierchomości ma przyjemność zaprezentować atrakcyjne 4- pokojowe mieszkanie o powierzchni 80 m2, położne na Krzykach - Tarnogaju przy ulicy Pięknej w budynku z 2014 roku.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł86,92 m² 11 274,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 181 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom zlokalizowany w malowniczej miejscowości Przesieka, w gminie Podgórzyn, pomiędzy Karpaczem a Szklarską Porębą. Nieruchomość położona jest w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

2 349 000 zł700 m² 3 355,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:32 000 m²

Z przyjemnością przedstawiam Państwu przynoszącą dochody agroturystykę (ośrodek turystyczny wraz z małą restauracją) a także dużą działkę wraz z zabudowaniami. Nieruchomość.