dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 177 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 177 ogłoszeń

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przedmiotem sprzedaży jest lokal znajdujący się na drugim piętrze składający się z salonu połączonego z aneksem kuchennym sypialni, łazienki i przedpokoju. Apartament w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł101,20 m² 10 869,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Samo Centrum Wrocławia - 4 pokojowe mieszkanie przy Placu Bema Mam przyjemność przedstawić niezwykle klimatyczną nieruchomość położoną nieopodal Wrocławskiego Rynku w nowej plombie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przytulna kawalerka z oddzielną kuchnią w Kudowa-Zdrój, położona zaledwie 3 minuty jazdy od Parku Zdrojowego (budynek po termomodernizacji, nowe okna, parter, dodatkowa komórka lokatorska,.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł133,71 m² 5 534,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:984 m²

Szukałeś domu w spokojnej okolicy? Ta propozycja jest dla Ciebie! Biuro Nieruchomości Premium proponuje Państwu dom o pow. użytkowej 133,71 m który stoi na działce o pow. 984m2.

Szczegóły ogłoszenia

156 000 zł2 640 m² 59,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka 2640 m cisza, idealne miejsce na dom lub agroturystykę Siodłkowice k. Wołowa / 40 min do Wrocławia Na sprzedaż niezwykle klimatyczna działka o łącznej powierzchni 2640.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł300 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:897 m²

Oferuję na sprzedaż dom wolnostojący położony w atrakcyjnej części dzielnicy Szczawienko w Wałbrzychu. Dom o powierzchni użytkowej około 300 m2, składa się z 2 poziomów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta dotyczy wyposażonego lokalu pod usługi medyczne, znajdującego się na poziomie zero, w budynku z lat 90-tych, przy ul. Słowiańskiej we Wrocławiu. Lokal składa się z poczekalni na.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł690 m² 2 014,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:880 m²

Wspaniała willa 3-kondygnacyjna położona w sercu malowniczych Karkonoszy, otoczona lasami i górskimi rzekami. Dom w stanie deweloperskim zamkniętym, zewnętrznie odrestaurowany,.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działki budowlane w Zaborni Twoje miejsce na wymarzony dom!marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko miasta? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Na sprzedaż 6.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł210 m² 10 238,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Piękny, wygodny dom na dużej działce- miasto Świdnica. Lokalizacja: świdnica- miasto, ok 15 minut spacerkiem do Centrum, doskonały wyjazd na Wałbrzych, wrocław, dom usytuowany w spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

158 400 zł1 200 m² 132 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki pod zabudowę mieszkaniową W miejscowości jędrzychów, gmina polkowice! Oferujemy Państwu do sprzedaży nieruchomości gruntowe usytuowane w pobliżu zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

819 000 zł59,90 m² 13 672,79 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie na Starym Mieście nad Odrą z dostępem do natury i bliskością centrum! Dla klientów Expander 10% zniżki na wykończenie Bez prowizji, bez podatku pcc 2% Mieszkania składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

764 417 zł58,03 m² 13 172,79 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Brak prowizji oraz podatku pcc 2%. Nasza usługa jest całkowicie bezpłatna. Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58,03 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku na jednym.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł206 m² 6 791,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący z lat 80-tych, położony na działce o powierzchni 0,09 ha, w spokojnej i zielonej części Strzegomia. Nieruchomość o łącznej powierzchni 206,3.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł1 883 m² 164,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Tylko U nas! wombat nieruchomości poleca! Wombat Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży działki zagrodowej (siedlisko) - tąpadła. Oferta na wyłączność! Na sprzedaż wyjątkowa działka.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł800 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 800 m , położona w urokliwej i cichej miejscowości Gałów, zaledwie ok. 1 km od granic Wrocławia. Najważniejsze informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł80 m² 2 862,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości zabudowanej, znajdującej się w miejscowości Pisarzowice, niedaleko Lubania. Budynek mieszkalny do remontu kapitalnego,.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł421 m² 2 090,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 745 m²

Nieruchomość z ogromnym potencjałem! Przedstawiam Państwu dom z zabudowaniami produkcyjnymi położoną w Bełczynie , pomiędzy Jelenią Górą a Lwówkiem Śląskim. Całą.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł1 000 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Dąbrowa, gmina Polkowice, działka budowlana, 1000 m2, sprzedaż, 45000 zł. Na sprzedaż grunt budowlany dz. 186/4 w miejscowości Dąbrowa, w gminie Polkowice. Wg miejscowego planu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 085 000 zł138 m² 7 862,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Duże mieszkanie w zabudowie szeregowej o wysokim standardzie! Jest to mieszkanie dla miłośników przestronnych, dużych salonów oraz posiłków w ogrodzie! Jeśli szukasz dużego.

Szczegóły ogłoszenia

5 729 268 zł56 866 m² 100,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana o powierzchni 5.6 ha podzielona na 43 działkio powierzchni od 700m2 do 14000m2. Mpzp- zabudowa jednorodzinna z usługami turystycznymi. Możliwość zakupu działek.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł82,83 m² 24 133,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Stylowy apartament 83 m wysoki standard, blisko centrum Na sprzedaż wyjątkowy, pięknie wykończony apartament o powierzchni 82,83 m , zlokalizowany w nowoczesnej inwestycji blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

606 636 zł36,99 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% prowizji bez podatku pcc Na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,99 m2(identyfikator mieszkaniaa1/1) w samym sercu miasta. Układ pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym: 24,25m2.

Szczegóły ogłoszenia

596 892 zł47,37 m² 12 600,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku pcc. Deweloperskie, 2 pokoje z ogródkiem, wrocław Psie pole/strachocin. Bestate Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży dwupokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Widokowy apartament w sercu gór - przestrzeń, która zachwyca każdego dnia Są miejsca, które urzekają od pierwszego spojrzenia. To jedno z nich. Apartament położony w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł670 m² 6 716,42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:320 m²

Zapraszamy inwestorów do zapoznania się z ofertą sprzedaży/wynajmu wolnostojącej kamienicy nieopodal centrum Legnicy. Budynek o przeznaczeniu mieszkalnym o powierzchni około 790 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł60 m² 5 316,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania mieszkanie znajdujące się w Szczawnie Zdroju przy ulicy Solickiej. Bardzo dogodna lokalizacja, blisko sklepy, kilka minut piechotą do dekptaku i parków. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

800 000 zł203,50 m² 3 931,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Moszowice, dom jednorodzinny, 203 m2, sprzedam, 800 000 zł. Na sprzedaż nowoczesny, parterowy dom w stanie deweloperskim na nowo powstającym osiedlu w Moszowicach w gminie Kotla, na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

687 473 zł57,29 m² 11 999,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% pcc. Deweloperskie 57,29 m.kw., z balkonem, Fabryczna, Wrocław. Planowany odbiór I kwartał 2026r. Bestate Nieruchomości Wrocław.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

451 900 zł37,52 m² 12 044 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,52 m , położone w kameralnym osiedlu w Smolcu zaledwie kilka minut od Wrocławia. Lokal gotowy do odbioru, idealny dla rodziny lub.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł120 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:120 m²

Lokal usługowy, parter, 120 m2, lubin, centrum, 450 000,00 zł, sprzedaż. Do sprzedaży lokal usytuowany w centrum miasta, położony na parterze. Pawilon posiada dwa niezależne wejścia. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł30 333 m² 59,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna z decyzją wz - Zachełmie, podgórski klimat z potencjałem Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 30 333 m , położona w malowniczej, podgórskiej.

Szczegóły ogłoszenia

35 900 zł544 m² 65,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Trzęsów, grębocice, działka, 544m2, sprzedaż, 35900 zł. Na sprzedaż grunty budowlane w miejscowości Trzęsów w gminie Grębocice, w powiecie polkowickim. Działka o płaskim.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł15 800 m² 10,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Opis: piękna działka z dala od zgiełku i zabudowań, w otoczeniu dziewiczych łąk i lasów. Dojazd drogą polną prowadzącą przez urokliwe pola - idealne miejsce na chwilę oddechu,.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł37,40 m² 9 331,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ciche i słoneczne mieszkanie w bloku w malowniczym Świeradowie Zdroju. Mieszkanie na 3 piętrze w pełni rozkładowe. Na powierzchnię 37,4m2 składają się dwa pokoje o pow. 16.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Legnica, osiedle zosinek, ulica torowa. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone na czwartym piętrze budynku. Budynek: - ocieplony, po modernizacji; - miejsca postojowe przed budynkiem. Mieszkanie: - na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 061 244 zł88,90 m² 11 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji 0% pcc Dom w zabudowie bliźniaczej oferujący dwa niezależne poziomy; każdy wyposażony w łazienkę oraz salon z aneksem kuchennym. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł86,70 m² 8 523,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Rezerwacja do 1.06.2026.Duże, dwustronne i w pełni rozkładowe mieszkanie na wrocławskich Pilczycach. Ze względu na znaczną część ścian działowych, doskonale nadaje się na inwestycje.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł43,40 m² 5 737,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe świeżo po remoncie usytuowane na wysokim parterze w odnowionej kamienicy przy ulicy Ogińskiego w dzielnicy Nowe Miasto. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł6 267 m² 877,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Na sprzedaż wyjątkowa działka inwestycyjna, idealna pod inwestycje komercyjne lub mieszkaniowe, o powierzchni 6.267 m , położona przy.