dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 152 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 152 ogłoszenia

2 349 000 zł700 m² 3 355,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:32 000 m²

Z przyjemnością przedstawiam Państwu przynoszącą dochody agroturystykę (ośrodek turystyczny wraz z małą restauracją) a także dużą działkę wraz z zabudowaniami. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 600 m² 66 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Zapraszam Cię na prezentację działki budowlanej o powierzchni 1600 m , położonej w miejscowości Płóczki Dolne, w gminie Lwówek Śląski, województwo dolnośląskie. Płóczki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

2 pokoje, gotowe do sprzedaży Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w budynku z 2011 roku, położone na kameralnym osiedlu w II linii zabudowy w Siechnicach. Idealne dla singla, pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Bez prowizji Mieszkanie w trakcie remontu (możliwość doboru mebli i agd) Środkowe mieszkanie z antresolą na 1. piętrze w zabytkowej kamienicy, ogrzewanie gazowe, zadbana klatka.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł175 m² 6 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:535 m²

Niektóre adresy z czasem stają się czymś więcej niż miejscem zamieszkania. Stają się symbolem wyboru świadomego, spokojnego, dojrzałego. Ten dom w zabudowie bliźniaczej, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł54 m² 7 037,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 54 m , położone na 2. piętrze w kameralnym, ośmiolokalowym budynku. Rozkład i standard wykończenia:.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł8 700 m² 229,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna pod zabudowę mieszkaniową - 8 700 m Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 8 700 m , przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł49,34 m² 4 864,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

= wyłączność = Do sprzedaży oferujemy Państwu lokal użytkowy usytuowany w Wałbrzyskiej dzielnicy Stary Zdrój, przy ulicy Armii Krajowej. Oferowana nieruchomość składa się z obszernej.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł160 m² 1 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:92 m²

Kamienica w ścisłym centrum - Ścinawa pow. 130 m 2 Kamienica oferuje lokal użytkowy na parterze, który doskonale nadaje się na sklep, biuro lub inną działalność usługową. Pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 000 zł191,15 m² 6 795,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż efektowny dom wolnostojący w stanie deweloperskim, położony w miejscowości Siodłkowicach nieopodal Świebodzic- a Dobromierzem, na działce o powierzchni 1200 m .

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

"Nieruchomości Apartament" Anna Krawiec   oferta dostępna tylko W naszym biurze! Do sprzedania duże rozkładowe, słoneczne mieszkanie z balkonem w centrum Brzegu Dolnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł139 m² 10 719,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Wyjątkowy dwupoziomowy apartament w Świdnicy z garażem, miejscem postojowym zewnętrznym i ogromnym tarasem! Powierzchnia to 139m2 z garażem, bardzo atrakcyjnie rozplanowana.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł45,30 m² 21 832,23 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Polecam Państwu na sprzedaż wyjątkowe, komfortowe mieszkanie 2-pokojowe w centrum Wrocławia przy ul. Madalińskiego! nieruchomość ma 45,30 m2 I składa się Z: - pokoju dziennego - sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł80 m² 6 862,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 80 m , powstałe z połączenia dwóch lokali. Nieruchomość idealnie sprawdzi się zarówno dla dużej rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

388 714 zł55,61 m² 6 990 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3-pokojowe mieszkanie 55,61 m | Funkcjonalny układ, idealne dla rodziny lub pod inwestycję Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55,61 m , zaprojektowane z myślą o wygodzie.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł125 m² 11 920 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

NA sprzedaż dom (bliźniak) z 2017 roku o powierzchni prawie 125 m.kw., w tym powierzchni użytkowej 105 m.kw. położony w północnej części Wrocławia na osiedlu Widawa,.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł1 027 m² 300,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1027 m , położona w miejscowości Kokorzyce (gmina Miękinia) w jednej z najbardziej rozwijających się lokalizacji pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedsprzedaż mieszkań dzierżoniów, ul. Brzegowa Nowa inwestycja wysoki standard! Ruszyła przedsprzedaż mieszkań w nowoczesnym budynku wielorodzinnym powstającym przy ul. Brzegowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 234 000 zł111 700 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolna o numerze 295/3, położona w Czeszowie, gmina Zawonia, powiat Trzebnicki. Cicha, spokojna okolica, w pobliżu lasów. Działka rolna o powierzchni 9,73ha, las.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w centrum Wrocławia w nowej inwestycji. Osiedle powstaje tuż przy Odrze, na Starym Mieście. Tej wyjątkowej lokalizacji zawdzięcza swój charakter - wielkomiejski, z doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł80 m² 14 988 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4-pokojowe mieszkanie przy Rynku - ul. Ruska, wrocław Prestiżowa lokalizacja w samym sercu miasta! Na sprzedaż przestronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 79,54 m , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł398 m² 376,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Gałów przy ul. Błękitna o wymiarze 398 m2. Numer działki: 205/17 Zapraszam po więcej informacji! Kontakt: bartosz Jakubczyk T: 609 222.

Szczegóły ogłoszenia

1 020 000 zł58,29 m² 17 498,71 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

For english - please scroll down Na sprzedaż w pełni umeblowane, funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie przy Rynku - centrum Wrocławia! Wrocław, ul. Krawiecka apartamentowiec Silence House. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opiekun oferty Katarzyna Tichy Nr Licencji pfrn Nr 28712 tel.   *** gaj *** Dwa osobne pokoje | Mieszkanie w trakcie odświeżenia | Koniec prac 31.01.2026 r. Otoczenie nieruchomości: bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł43 377 m² 27,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż grunt przygotowany pod wymagające projekty: od hal logistycznych i produkcyjnych, po zaawansowane farmy fotowoltaiczne. Istnieje możliwość zakupu nieruchomości i rozliczeniem jej -.

Szczegóły ogłoszenia

1 940 960 zł121,31 m² 16 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal usługowy | wyposażony | wysoki standard | centrum | miejsca postojowe Idealne miejsce pod gabinet lekarski, szkołę językową, sklep oraz wiele innych usług. Budynek I okolica: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł178 m² 7 752,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:535 m²

Nowoczesny Dom w Zabudowie Bliźniaczej w Żórawinie, blisko Wrocławia Zapraszamy do zapoznania się z unikalną ofertą nowoczesnego domu w malowniczej okolicy Żórawiny! To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 060 000 zł127 m² 8 346,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:102 m²

Nowoczesny dom szeregowy | 5 pokoi | Garaż | Jerzmanowo, wrocław 1 060 000 zł | 127 m | Rynek pierwotny ul. Płużna, jerzmanowo zielona, spokojna część Wrocławia, idealna dla rodzin i osób.

Szczegóły ogłoszenia

494 999 zł41,59 m² 11 901,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1908

Opiekun oferty: krzysztof Dudek   Wynajęte z comiesięcznym przychodem dla właściciela. 3-pokojowe, w rozkładzie. Ponad 45 000 zł przychodu rocznie. Otoczenie nieruchomości Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

505 739 zł30,50 m² 16 582 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka z możliwością oddzielenia części sypialnianej, przy rzece! Bez prowizji i podatku pcc W ofercie również inne powierzchnie mieszkań Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

To mieszkanie to absolutny unikat na wrocławskim rynku. Już od progu czuć ogromną przestrzeń z racji wysokość mieszkania, która ma 3,52 m. Wyjątkowe, dopracowane w każdym detalu,.

Szczegóły ogłoszenia

238 000 zł36,80 m² 6 467,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie w spokojnej części Lubina , II piętro Szukasz mieszkania, które łączy komfort, spokój i świetną lokalizację? Ta nieruchomość to idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł242 m² 5 781 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:539 m²

Dom wolnostojący Z ogrodem | psie pole ul. Stoczniowa Oferta w Kompas Nieruchomości. Możliwość prezentacji po wcześniejszym uzgodnieniu terminu. Zachęcam do kontaktu - tel.   .

Szczegóły ogłoszenia

228 000 zł35 m² 6 514,29 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie położone na siódmym piętrze w 10 - cio piętrowym bloku- blisko szkoła, przedszkole, zaplecze usługowo - handlowe, dobre skomunikowanie z miastem - niedaleko do.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł82 m² 7 182,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Sprzedam apartament 82 m z dostępem do prywatnego parkingu, położony w najbardziej pożądanej części Osiedla Piastowskiego w Świebodzicach. To propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

581 087 zł37,17 m² 15 633 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez pcc super cena bez prowizji top lokalizacja Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, która zapewni Ci komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Nie zwlekaj, ta okazja może szybko.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł35 000 m² 71,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę inwestycyjną w miejscowości Cieśle, województwo dolnośląskie. Powierzchnia działki 35 000m2. Szerokość działki: 153 m Długość działki: 286m Lokalizacja: numer.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

336 348 zł29,13 m² 11 546,45 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera, 0% prowizji Apartamenty wykończone pod klucz Deweloperskie, kawalerka z balkonem, centrum miasta Wrocław Planowany odbiór- IV kwartał 2026r. Bestate Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! nie szukaj dalej! Urokliwa działka budowlana z wylaną płytą fundamentową. Kancelaria Obrotu Nieruchomościami As Nieruchomości zachęca do zakupu urokliwej działki budowlanej.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł380 m² 3 944,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Na sprzedaż wyjątkowa willa w Nowej Rudzie przy ul. Jasnej nowa jeszcze lepsza cena Na sprzedaż niepowtarzalna willa w Nowej Rudzie, położona przy ul. Jasnej, posadowiona na trzech działkach.

Szczegóły ogłoszenia

750 184 zł90,93 m² 8 250,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:102 m²

Na sprzedaż luksusowy apartament w Leśnicy Scalając elegancję z otoczeniem lasu, powstała inwestycja przy lesie ville slow life, zlokalizowana we wrocławskiej Leśnicy, na Żarze, przy ul.