dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 151 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 151 ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 297 732 zł158,26 m² 8 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Lokalizacja : Wrocław, krzyki, ołtaszyn, brylantowa Opis : Na sprzedaż lokal użytkowy o łącznej powierzchni 158,62 m2 na parterze nowego budynku przy ulicy Brylantowej na wrocławskim Ołtaszynie.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł60 m² 12 483,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Wombat nieruchomośc I oferuje na sprzedaż nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 60 m na nowym, kameralnym osiedlu przy ul. Kaparowej we Wrocławiu. To wyjątkowa propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł400 m² 1 625 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Budynek gospodarczy z dużą działką i potencjałem inwestycyjnym - 1700 m zieleni! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o ogromnych możliwościach! Na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł37,22 m² 6 179,47 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentujemy do sprzedaży mieszkanie 1 pokojowe z oddzielną kuchnią w świetnej lokalizacji - oś. Piekary A w Legnicy. Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w bloku 10 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

810 000 zł169 m² 4 793 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:739 m²

Na sprzedaż piękny, nowoczesny dom w malowniczej miejscowości Lutomia Dolna (gmina Świdnica), położony na kameralnym, nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych. Powierzchnia domów 157 m2.

Szczegóły ogłoszenia

93 240 zł1 332 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, lubków, gmina Warta Bolesławiecka. Wgn Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę budowlaną. Gruntu o pow. 1332 m2 położony jest w miejscowości Lubków, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł121 m² 2 719,01 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 91 m , która łączy w sobie komfort, funkcjonalność oraz dużą dozę prywatności. Zlokalizowane w budynku o kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł1 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta obejmuje 6 działek w trakcie podziału o powierzchniach około 10-11 arów każda. Działka oznaczona na mapce nr 1 jest zarezerwowana. W cenie 60 zł/m2 zawarta jest opłata za udział.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

684 159 zł110,32 m² 6 201,59 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Lisowice to malownicza miejscowość tuż obok Kątów Wrocławskich, miejscowość położona niespełna 15 km od Wrocławia. W cichej, spokojnej okolicy, w której można odpocząć.

Szczegóły ogłoszenia

228 000 zł1 200 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż działkę w Łomnicy koło Karpacza! Zapraszam do odkrycia pięknej działki z przepięknym widokiem na Karkonosze. Działka o powierzchni 1200 m usytuowana jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł55 m² 12 636,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas Zadbane duże 3 pokojowe mieszkanie w funkcjonalnym dwustronnym układzie z oddzielną kuchnią w idealnej lokalizacji z widokiem na zieleń blisko centrum-Barbara.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł86,60 m² 10 046,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:424 m²

Zapraszam na prezentację nieruchomości w zabudowie bliźniaczej, z dala od zgiełku miasta w Chrząstawie Wielkiej. Bliźniak o powierzchni użytkowej ok. 65,1 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Home&invest Oddział Wrocław 3-pokojowe mieszkanie 56 m | rozkładowe | balkon | inwestycyjne | Wrocław, ul. Na Ostatnim Groszu Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł609,10 m² 1 477,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:919 m²

Proponuję Państwu dwukondygnacyjny budynek w zabudowie szeregowej, który znajduję się w Orłowicach, 3km. od Świeradowa Zdroju. W budynku znajdują się trzy mieszkania oraz lokal.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Okazja! Trzypokojowe mieszkanie z balkonem w przy ul. Jagiellońskiej. Piękna kamienica po remoncie! Na powierzchnie mieszkania ok. 99 m2 składa się osobna kuchnia, 3 pokoje, toaleta oraz 2.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł51 m² 15 274,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż w pełni funkcjonujący 2-pak inwestycyjny o łącznej powierzchni 50,83 m , zlokalizowany w ścisłym centrum - między ul. Świdnicką a Sądową, zaledwie 8 minut.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł27 m² 19 814,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Perełka na biskupinie | 27 m | kawalerka gotowa do wprowadzenia Idealna inwestycja lub komfortowe mieszkanie w jednej z najlepszych dzielnic Wrocławia Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł96,20 m² 1 871,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1918

Biuro Nieruchomości Fankulewscy posiada do sprzedaży na wyłączność mieszkanie w bukowcu. Mieszkanie do generalnego remontu w budynku 3-y rodzinnym znajdujące się na parterze, piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł220 m² 6 318,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

Na sprzedaż oferujemy dom jednorodzinny o łącznej powierzchni 220 m (160 m użytkowej) położony na działce 530 m , w spokojnej i cichej części osiedla domków.

Szczegóły ogłoszenia

242 000 zł36 m² 6 722,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy na sprzedaż rozkładowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m2 usytuowane na 2 piętrze: - salon - sypialnia z dużą szafą w zabudowie - oddzielna kuchnia (z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

617 058 zł79,11 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 79,11 m2 2 piętro z balkonem Na sprzedaż nowoczesne, 4-pokojowe mieszkanie w bloku przy ulicy Głowackiego Znajduje się w budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł10 001 m² 74,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa przy drodze krajowej nr 30! Prezentuję Państwu na sprzedaż nieruchomość gruntową o całkowitej powierzchni 10001m 2 , Teren położony bezpośrednio przy drodze krajowej nr 30.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł999 m² 100,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 7 działek budowlanych objętych mpzp pod zabudowę jednorodzinną zlokalizowanych w pobliżu pięknego lasu Podstawowe informacje: powierzchnia: - 4 x 999 m - 1036 m - 1037.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł170 m² 4 676,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 455 m²

Dom w miejscowości Wojcieszyce. Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 163,5 m , położony w miejscowości Wojcieszyce, na dużej działce o powierzchni 2455.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł34 m² 11 147,06 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Funkcjonalne mieszkanie z potencjałem cisza, przestrzeń i świetna lokalizacja Szukasz mieszkania, które daje Ci komfort na co dzień i możliwość rozwoju przestrzeni w przyszłości?.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł241 m² 2 697,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 610 m²

Zarezerwowano do 30.06.2026 Na sprzedaż dom jednorodzinny położony przy ulicy Sikorskiego w Wykrotach. Budynek usytuowany na dużej, atrakcyjnej działce o powierzchni 3610 m2. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

899 900 zł140 m² 6 427,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 957 m²

Dom z potencjałem idealny dla rodziny lub inwestora | 0,1957 ha | 1987 rok Na sprzedaż dom wolnostojący z 1987 roku, położony na dwóch działkach o łącznej powierzchni 1957 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

494 400 zł41,20 m² 12 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu usługowego położonego na pierwszym piętrze o powierzchni 42 mkw, położonego w Wysoka. W budynkach obok znajdują się biura,.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł1 561,83 m² 959,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:315 m²

Na sprzedaż dwukondygnacyjny budynek biurowo-magazynowy o łącznej powierzchni 1561,83 m , położony na dwóch działkach o łącznej powierzchni powierzchni 1339 m w Mysłakowicach.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Lokal użytkowy do przekształcenia na piękne i rozkładowe mieszkanie 3/4 pokojowe Lokalizacja: dobre usytuowanie, blisko pkp i autobus, sklepy, szkoła. Rozkład: możliwości wydzielenia salonu.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł98,39 m² 10 976,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:192 m²

Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim z systemem Smart Home - gotowy, by spełnić Twoje marzenia! Bez podatku pcc! Bez prowizji! Przedstawiam wyjątkową propozycję dla.

Szczegóły ogłoszenia

188 800 zł23,59 m² 8 003,39 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

"Nieruchomości Apartament" Edyta Pietrow   Idealne miejsce dla Twojego biznesu. Na sprzedaż lokal użytkowy w nowoczesnym, trzykondygnacyjnym budynku "wileński Biznes Garden", położonym.

Szczegóły ogłoszenia

607 000 zł4 046 m² 150,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża, widokowa działka z lasem w Miłkowie Prezentuję Państwu na sprzedaż dużą działkę z lasem położoną w gminie Podgórzyn w miejscowości Miłków. Całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 201 zł30,08 m² 18 956,15 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Świetna lokalizacja tuż obok Sky Tower we Wrocławiu w świetnie skomunikowanym punkcie Wrocławia. Dynamiczna, ruchliwa część południa miasta z pełną prestiżową infrastrukturą,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 090 000 zł138 m² 7 898,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji i podatku pcc! Przestronny dom w zabudowie bliźniaczej w zielonej okolicy - 15 minut od Wrocławia Komfort i spokój dla Twojej rodziny Poszukujesz miejsca, gdzie dzieci.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 999 zł76 m² 14 473,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie wykończone w standardzie premium | 75,29 m | 2 pokoje | balkon | taras na dachu | ulica Kominiarska we Wrocławiu | miejsce postojowe naziemne pod zadaszeniem | komórka lokatorska Na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Wyjątkowa działka w sercu gór Dzikowiec, gm. Nowa Ruda Na sprzedaż atrakcyjna działka na wzgórzu położona w malowniczej miejscowości Dzikowiec w gminie Nowa Ruda, u podnóża Gór.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł101,75 m² 8 108,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1989

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, 5-pokojowego mieszkania z osobną kuchnią o powierzchni 101,75 m , położonego na 3. piętrze budynku przy ul. Łąka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka inwestycyjna w Jugowie - idealna dla inwestorów! Oferta na wyłączność. Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej działki inwestycyjnej w malowniczej miejscowości Jugów, gmina Nowa Ruda,.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł350 m² 711,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dom z funkcją usługową

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:504 m²

Przedstawiamy Państwu interesującą ofertę sprzedaży budynku mieszkalno-usługowego o pow. ok. 350m2, położonego na 500m2 działce w centralnej części malowniczej miejscowości Biskupin k.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł1 000 m² 1 150 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:9 400 m²

Położenie Włodzice Wielkie przy przystanku Suszki. Przy krajowej drodze nr 297. Sprzedaż spowodowana sytuacją zdrowotną właściciela. Na dużej dziełce o pow 9400 m2, posadowiony jest.