dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 167 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

779 000 zł54 m² 14 455,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz promocja! miejsce postojowe W cenie! Funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

624 015 zł59 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe duże, wygodne o powierzchni 59,43m2 z balkonem inwestycja znajduje się we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

595 000 zł44 m² 13 562,80 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,87m , usytuowane na wysokim parterze budynku przy ul. Nowowiejskiej we Wrocławiu. Mieszkanie: - salon z klimatyzacją i umeblowanym aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł32 m² 16 933,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez pcc! Zapraszam do zakupu lokalu usługowego z funkcją mieszkalną jest to kawalerka z gotową łazienką, wykończonymi podłogami, drzwiami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Oleśnica,dolnośląskie

330 000 zł48 m² 6 897,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż Mieszkanie inwestycyjne na os. Serbinowo w Oleśnicy. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 47,84 m , położonego na 4. piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krzycka

Wrocław,dolnośląskie

780 000 zł57 m² 13 631,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Krzyki ul. Krzycka | 3 pokoje Dostępne od zaraz! | pierwszy właściciel Bez wpisów w kw English version bellow. Mieszkanie jest sprzedawane z pełnym umeblowaniem, co umożliwia natychmiastowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

835 000 zł64 m² 12 949,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Muchobór Wielki/3pok./hit/balkon/komórka/okazja! Prezentujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość powstałą w nowym budownictwie na Muchoborze Wielkim. Mieszkanie o powierzchni 64.5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

339 000 zł51 m² 6 600,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedaży oferujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie usytuowane w budynku, położonym na wałbrzyskiej dzielnicy Piaskowa Góra. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 51,36 m 2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

659 000 zł54 m² 12 091,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Zamieszkaj na Nadodrzu w stylowej, pięknie wyremontowanej kamienicy! Liczne kawiarnie, galerie, sklepiki, bliskość Rynku i Ostrowa Tumskiego, naprzeciwko Biedronki, tylko kilka kroków do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

2 490 000 zł250 m² 9 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 243 m²

Na sprzedaż energooszczędny dom parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni 250m2 na działce 1243m2 zlokalizowany około 2 km od Świdnicy. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń: po przekroczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Wysokiego

Głogów,dolnośląskie

416 250 zł56 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkania w Głogowie, nowy Piastów Etap I Oferujemy na sprzedaż nowe mieszkanie w standardzie deweloperskim, które zlokalizowane będzie w nowym budynku trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jenkowice

Jenkowice,dolnośląskie

1 590 000 zł148 m² 10 743,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Z przyjemnością prezentuję Państwu niepowtarzalną okazję - nowoczesny bliźniak o powierzchni 148 m położony w malowniczych Jenkowicach. To dom, który łączy w sobie komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojaczka

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł39 m² 14 212 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Opiekun oferty: tel. Podstawowe informacje: dwupokojowe mieszkanie o powierzchni prawie 40 m2, z balkonem. Kuchnia w aneksie. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie położone na skraju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

686 925 zł53 m² 12 895,20 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, z balkonem w dzielnicy Krzyki-Partynice. Atrakcyjna cena! Idealne mieszkanie na start lub jako inwestycja. Mieszkanie o powierzchni 53.27 m2, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

549 008 zł39 m² 14 117 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

lux / sołtysowice / 2 pok / balkon.!TOP! Mieszkanie zlokalizowane jest w cichej i spokojnej okolicy. Jest to dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,70 m2 z aneksem kuchennym, małym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

750 000 zł65 m² 11 538,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Słoneczne, narożne -65 mkw, 3 pokojowe mieszkanie z balkonem. W bardzo dobrej inwestycji "4 Pory Roku", na zielonym, zamkniętym, monitorowanym osiedlu przy ul. Wagnera na wrocławskim Jagodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Nowa Ruda

Nowa Ruda,dolnośląskie

139 000 zł39 m² 3 558,63 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji dla kupującego. Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,06 m2, znajdujące się na 1 piętrze. W jego skład wchodzą: kuchnia Salon Sypialnia Łazienka Pomieszczenie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

642 823 zł62 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wygodne, klasyczne 3 pokojowe mieszkanie dwustronne, przeciwległe o powierzchni 62,41m2 na zielonym, spokojnym Brochowie to podzielnica Krzyków w południowej części Wrocławia. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

674 952 zł53 m² 13 188,40 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Realizacja 2026-04 teraz niższa cena! poprzednia cena 703 075 zł dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

499 000 zł69 m² 7 185,03 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania mieszkanie 3-pokojowe położone w budynku w zabudowie szeregowej na Zabobrzu. Lokal o powierzchni użytkowej 67,36m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

169 000 zł1 350 m² 125,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Głogów, ul. Pszczelarska, działka budowlana o powierzchni 13,50 ar, sprzedaż, 169 000 zł Oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 13,50ar, pod budowę budynku mieszkalnego, usytuowaną na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

682 000 zł45 m² 14 998,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

I oferta na wyłączność I Prezentujemy Państwu gotowe do wprowadzenia przytulne i komfortowe, dwupokojowe , a co istotne widne mieszkanie, położone na nowoczesnym i niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Szewska

Wrocław,dolnośląskie

3 185 176 zł298 m² 10 700 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty: tel. Premierowa inwestycja we Wrocławiu! Mam przyjemność zaprezentować Państwu nową wrocławską inwestycję - Szewska 5! Najważniejsze informację: - kamienica z windą -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

830 000 zł53 m² 15 779,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na prestiżowym osiedlu Browary Wrocławskie. Dokładna lokalizacja to budynek ba1, 4 kondygnacji nadziemnej (3 piętro). Mieszkanie składa się z 2 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł43 m² 11 604,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Centrum 2 pokoje/lux/ rozkład 43m2! Zainteresowane osoby prosimy o kontakt Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43 m 4 piętro w 5-piętrowej kamienicy z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prosta

Wałbrzych,dolnośląskie

273 000 zł46 m² 5 934,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie usytuowane na parterze w kamienicy zlokalizowanej w spokojnej części Białego Kamienia - ul. Prosta Pomieszczenia: - salon - Sypialnia - garderoba - łazienka z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tęczowa

Wrocław,dolnośląskie

720 000 zł48 m² 15 028 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Okazja! 3-pokojowe mieszkanie czeka na ciebie. Osobna kuchnia I balkon. Miejsce postojowe Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 22583 tel. Polecam nowocześnie zaaranżowane mieszkanie w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

549 000 zł28 m² 19 769,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez pcc! To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Vivaldiego

Wrocław,dolnośląskie

630 000 zł50 m² 12 665,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Wspaniała rodzinna okolica, pełna zieleni i ciszy, a w samym mieszkaniu 2 pokoje i osobna kuchnia - idealna opcja na start bądź do dalszego wynajmu. Mieszkanie sprzedawane jest bez mebli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

310 000 zł46 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. Górnej Lokal mieszkalny położony na I piętrze w przedwojennej kamieniczce z spokojnym sąsiedztwem. Wnętrza rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Litomska

Wrocław,dolnośląskie

785 000 zł48 m² 16 399 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

2-pokojowe mieszkanie na Starym Mieście o powierzchni 47,87 m2. Nieruchomość w pełni wyposażona, gotowa do zamieszkania. Opiekun oferty: tel. Najważniejsze informacje: - powierzchnia: 47,87 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Brzozy

Wrocław,dolnośląskie

680 000 zł49 m² 13 877,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Najważniejsze informacje o mieszkaniu: - powierzchnia: 49 m (w tym loggia 3 m oraz komórka lokatorska) - Układ: salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, wiatrołap oraz loggia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Braniborska

Wrocław,dolnośląskie

758 550 zł34 m² 22 297,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 34m2 przy ul. Braniborskiej w najnowszej inwestycji Vantage Development "legnicka Residence". Mieszkanie zostało oddane w 2024r. jest nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

376 000 zł75 m² 5 020,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu mieszkanie dwupokojowe z balkonem, ulokowane na pierwszym piętrze kamienicy w centrum Jeleniej Góry. Nieruchomość o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paderewskiego

Lubin,dolnośląskie

220 000 zł45 m² 4 888,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne dwupokojowe mieszkanie w centrum Lubina. Mieszkanie zlokalizowanie w Lubinie na ul. Paderewskiego, na II piętrze. W skład nieruchomości o powierzchni 45m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

490 000 zł43 m² 11 395,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

2pok/43mkw/balkon /piwnica Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z 1995 budynek ocieplony i odświeżony. Mieszkanie jest w pełnym rozkładzie, i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Starowiejska

Miłków,dolnośląskie

1 350 000 zł240 m² 5 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 103 m²

Bez pośredników! Wolnostojący dom z duszą w centrum Miłkowa (4 km od centrum Karpacza) z pięknym ogrodem, w którym króluje starodrzew. Dom posadowiony jest na działce, do której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Fiołkowa

Trzebnica,dolnośląskie

398 000 zł1 248 m² 318,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Słoneczna działka w otoczeniu zieleni oraz domów jednorodzinnych w Trzebnicy. Świetna opcja dla osoby poszukującej spokoju, jednocześnie dobrego połączenia z miastem i Wrocławiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Drzewieckiego

Wrocław,dolnośląskie

495 000 zł31 m² 15 916,40 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1991

Pięknie urządzone mieszkanie z klimatyzacją/balkonem/piwnicą Prezentowane mieszkanie to perełka. Gotowe do zamieszkania od zaraz bez żadnych nadkładów. TU już nic nie musisz A wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

395 000 zł63 m² 6 269,84 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie w dzielnicy Podzamcze. Lokal o powierzchni 63m2 składa się z: -dużego salonu z balkonem -dwóch sypialni -kuchni -łazienki z wc -przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

588 519 zł38 m² 15 350 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja znajduje się przy ulicy Zwycięskiej. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na.