dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 167 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Ludwika I

Lubin,dolnośląskie

2 000 000 zł9 969 m² 200,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż grunt położony w Lubinie przy ul. Ks. Ludwika o powierzchni 9 969 m2. Forma własności: użytkowanie wieczyste Nr geodezyjny: 197/8, 197/9 mpzp: przeznaczenie usługowe Cena: 2 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nadolice Małe

Nadolice Małe,dolnośląskie

1 390 000 zł171 m² 8 116,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:975 m²

Nieruchomość doskonale sprawdzi się dla miłośników zieleni i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Głogów,dolnośląskie

300 000 zł56 m² 5 405,41 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na osiedlu Kopernik w Głogowie w wieżowcu. Dokładna lokalizacja; ulica Gwiaździsta. Informacja o mieszkaniu: - mieszkanie 3 pokojowe, jednostronne, z widną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Inowrocławska

Wrocław,dolnośląskie

640 000 zł40 m² 16 161,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 38,1 m2 (39,6 m2 w księdze wieczystej, powierzchnia razem z komórką lokatorską) zlokalizowane przy ulicy Inowrocławskiej we Wrocławiu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Ludwiga van Beethovena

Wrocław,dolnośląskie

1 200 000 zł131 m² 9 151,92 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

CO sprzedajemy? Dwupoziomowy apartament w zabudowie szeregowej z garażem i ogórdkiem o pow. 131,12 m2 na wrocławskim Jagodnie. Gdzie znajduje się mieszkanie? Położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

588 673 zł38 m² 15 350 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel. * * Partynice * Mieszkanie wykończone pod klucz * Świetna opcja na start Gotowe do odbioru Wykończone mieszkanie składające się z: -Salonu z aneksem -sypialni -łazienki -przedpokoju -balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ołtaszyńska

Wrocław,dolnośląskie

591 129 zł39 m² 15 350 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Kontakt do doradcy: pm silesia nieruchomości Nowe 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

219 000 zł42 m² 5 210,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu znajdujące się w dzielnicy Piaskowa Góra. Nieruchomość o powierzchni 42,03 m2 składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

230 000 zł69 m² 3 329,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

= rezerwacja = Do sprzedaży oferujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie usytuowane w górnej części wałbrzyskiej dzielnicy Sobięcin, przy ulicy Zachodniej. Na powierzchnię użytkową przedmiotowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Unisław Śląski

Unisław Śląski,dolnośląskie

750 000 zł500 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż budynek dawnej Pastorówki ewangelicko-augsburskiej Wyjątkowa okazja dla inwestora - nieruchomość położona w Górach Wałbrzyskich w miejscowości Unisław Śląski - 5 km do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Turawska

Wrocław,dolnośląskie

1 329 130 zł143 m² 9 307,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:315 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ratowice

Ratowice,dolnośląskie

700 000 zł125 m² 5 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Wyłączna oferta - pm Silesia Nieruchomości Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Nie zwlekaj i skontaktuj się,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Kłodzko,dolnośląskie

320 000 zł63 m² 5 064,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy na parterze, położone w Kłodzku przy ul. Grunwaldzkiej. Mieszkanie nie było nigdy zalane w żadnej z powodzi. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

870 472 zł60 m² 14 507,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

U nas mieszkanie pomaga Ci wybrać architekt i projektant wnętrz! Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Odbieramy do 21:30, zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach Miszkowice

Miszkowice,dolnośląskie

260 000 zł2 794 m² 93,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Miszkowice, atrakcyjna działka budowlana nad Zalewem Bukówka, w górach, blisko granicy z Czechami! Obniżka ceny! widok z działki na Zalew Bukówka oraz góry. 1,5 h od Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Murowana

Wrocław,dolnośląskie

575 000 zł41 m² 14 093,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie w cichej, spokojnej i zielonej okolicy na pograniczu osiedli Swojczyce i Kowale przy ul. Murowanej. Budynek wykonany przez dewelopera znanego z jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Obrońców Pokoju

Szklarska Poręba,dolnośląskie

490 000 zł64 m² 8 566,98 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Biuro em5 Nieruchomości prezentuje Państwu bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie w centrum Szklarskiej Poręby. Lokal nie wymaga nakładów finansowych, mieszkanie przeszło remont wymieniono wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Szewska

Wrocław,dolnośląskie

898 326 zł91 m² 9 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty: tel. Premierowa inwestycja we Wrocławiu! Mam przyjemność zaprezentować Państwu nową wrocławską inwestycję - Szewska 5! Najważniejsze informację: - kamienica z windą -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

585 000 zł117 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości em5 prezentuje Państwu bardzo ładne mieszkanie o powierzchni 117 m2. Nieruchomość usytuowana jest na trzecim piętrze odrestaurowanej kamienicy w urokliwej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Pokoju

Karpacz,dolnośląskie

689 000 zł53 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Do sprzedaży bardzo ciekawy i wyjątkowy apartament , położony przy centrum Karpacza .Powierzchnia 53 metry, dwie osobne sypialnie i pokój dzienny z aneksem kuchennym. Duża łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Cukrowa

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł59 m² 13 433,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Do sprzedania dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 59,48m2 na 3 i 4 piętrze bloku z windą przy ul. Cukrowej. Na pierwszym poziomie znajduje się: pokój dzienny z otwartą kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

550 000 zł180 m² 3 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:362 m²

= oferta dostępna tylko w Biurze Nieruchomości Aplauz = Biuro Nieruchomości Aplauz prezentuje wyjątkową okazję na rynku nieruchomości: przestronny dom jednorodzinny typu bliźniak`, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Szewska

Wrocław,dolnośląskie

3 021 262 zł277 m² 10 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

459 999 zł40 m² 11 471,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Krzyki Park południowy/40m2/okazja Polecamy na sprzedaz mieszkanie dwu pokojowe w bloku 4 piętrowym, na III piętrze. . Okna plastikowe. Klatka schodowa czysta, po remoncie. Parking ze szlabanem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

770 075 zł73 m² 10 591 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Jako architekt i projektant wnętrz pomogę Ci znaleźć i wybrać właściwe mieszkanie. Zaproponuję możliwe zmiany w układzie funkcjonalnym. Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

616 308 zł48 m² 12 760 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie o pow. 48,30m2, 2 pokojowe z balkonem 3,4m2 znajduje się na 3 (ostatnim) piętrze w 3 piętrowym bloku z windą i składa się z salonu 19,9m2 z salonu wyjście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Brzezia Łąka

Brzezia Łąka,dolnośląskie

579 995 zł1 889 m² 307,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Dom/blizniak przy lesie /media /okazja /widok!top! Piękna działka przy lesie /media /okazja /widok Polecam na sprzedaż działkę w Brzeziej Łące Pieknie polozona w spokojnej dzielnicy domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Świętoszów

Świętoszów,dolnośląskie

165 000 zł47 m² 3 510,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie po totalnym remoncie który został wykonany 10 lat temu Wtedy zostało wymienione wszystko Nowa instalacja elektryczna wodna itd nowe okna drzwi. Z mieszkania piękny widok na drzewa wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gwarna

Wrocław,dolnośląskie

1 232 058 zł68 m² 18 250 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy zupełnie nowe 3-pokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

305 000 zł45 m² 6 777,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Em5 Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie z tarasem o powierzchni 45 m2 w Sobieszowie.Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze wyremontowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krzycka

Wrocław,dolnośląskie

780 000 zł57 m² 13 631,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Bezpośrednio od długoletnich właścicieli mieszkanie 3-pokojowe o pow. 57,22m2, położone w okolicy ul. Krzyckiej / ul. Przyjaźni i niedaleko Parku Klecińskiego. Dodatkowo wydzielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

584 999 zł63 m² 9 270,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

okolica Księża /premium /3pok.!balkon/piwnica/miejsce parkingowe! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe, słoneczne i ciepłe mieszkanie w okolicach Radwanic o powierzchni 61m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mirków

Mirków,dolnośląskie

1 700 000 zł300 m² 5 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 267 m²

W atrakcyjnej lokalizacji piękny dom na 2 rodziny - super dojazd - połączenia: stara 8, łącznik obwodnicy do A4 oraz łacznik wschodni. Nieruchomość z możliwościami prowadzenia działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

520 000 zł73 m² 7 162,53 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż 4-pokojowe przestronne mieszkanie na Podzamczu w Wałbrzychu. Nieruchomość o powierzchni mieszkalnej 72,60m2 zlokalizowana jest na 9 piętrze w 10-piętrowym bloku i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grota-Roweckiego

Wrocław,dolnośląskie

1 399 000 zł184 m² 7 587 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:290 m²

Mam zaszczyt zaprezentować Państwu na sprzedaż skrajny segment gotowego do odbioru szeregu położonego na kameralnym Ołtaszynie. PCC, prowizja 0% Możliwość zakupu dla obcokrajowców spoza ue. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wierzbna

Wierzbna,dolnośląskie

795 000 zł160 m² 4 968,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:922 m²

Wombat nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży komfortowego domu w zabudowie bliźniaczej, wykończony w wysokim standardzie o powierzchni użytkowej 160 m 2. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

1 200 960 zł81 m² 14 834 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkanie o pow. 80,96m2 znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą. Wyjątkowe mieszkanie. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 029 000 zł83 m² 12 397,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Idealne mieszkanie na start bądź inwestycyjne - gotowe na nowego właściciela. Zapraszam na bezpłatną prezentację tel. Mieszkanie ma 93m2 liczone po podłodze: - poziom I: kuchnia z pokojem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przystankowa

Wrocław,dolnośląskie

549 000 zł35 m² 15 730,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Mam Państwu do zaoferowania piękną, komfortową kawalerkę położoną przy ulicy Przystankowej, w dzielnicy Wrocław-Krzyki na osiedlu Wojszyce. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

935 005 zł43 m² 21 897,10 zł/m²

 

Piętro:19/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0 % Prowizji, kupujący nie płaci pcc 2% promocja! apartament z miejscem postojowym w łącznej cenie 1 008 000 zł! Wyjątkowy apartament, dostępny tylko w naszym biurze! ** English below **.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Białowieska

Wrocław,dolnośląskie

369 990 zł26 m² 14 279,80 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

ok. Magnolii | Kawalerka | 5 przystanków od Rynku!.|. Polecam na sprzedaż kawalerkę przy ul. Białowieskiej. Ładny blok po termomodernizacji. Mieszkanie na ostatnim piętrze (11/11) z widokiem na.