dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 167 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

539 000 zł46 m² 11 717 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bielany Wrocławskie, atrakcyjna podwrocławska miejscowość z bezpośrednim dostępem do autostrady A4 i szybkim, prostym dojazdem do centrum dolnośląskiej stolicy. Do sprzedaży jest tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bierutowska

Wrocław,dolnośląskie

399 999 zł34 m² 11 750,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Duża kawalerka/top cena/inwestycja/hydral bardzo dobre na wynajem! Na sprzedaż ładna kawalerka dwupoziomowa z dużymi oknami i funkcjonalną antresolą na Psim Polu we Wrocławskim Parku Biznesu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Komorów

Komorów,dolnośląskie

192 000 zł1 903 m² 100,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana o powierzchni 1903 m , zlokalizowana w Komorowie, gmina Syców, to oferta o wielu zaletach, zarówno pod względem lokalizacji, jak i możliwości zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Psary

Psary,dolnośląskie

4 450 000 zł320 m² 13 906 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:6 100 m²

Rezydencja Z pięknym ogrodem I stawem. Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży pięknego domu z 2008 roku. Położony w gminie Wisznia Mała, w miejscowości Psary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

478 418 zł40 m² 11 960,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloeprska! 0% prowizji 0% pcc Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania o powierzchni 40m2 z dużym balkonem zlokalizowanego na osiedlu Księże Wielkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 620 000 zł159 m² 10 189 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:314 m²

Luksusowy dom w zabudowie bliźniaczej - Twoja idealna przestrzeń pod Wrocławiem Prezentuję wyjątkową ofertę dla osób ceniących komfort, prywatność i nowoczesne rozwiązania. Ten luksusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

1 149 000 zł92 m² 12 462 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz Idealne dla Rodziny mieszkanie na Starym Mieście W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

690 000 zł65 m² 10 612,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o powierzchni 65,02 m2, usytuowane na 2 piętrze budynku przy ul. Strzegomskiej. Opis mieszkania: mieszkanie widne i rozkładowe, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Krzyżanowice,dolnośląskie

1 070 000 zł140 m² 7 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Wyłączność Do sprzedania dom wolnostojący z połowy lat 90 zbudowany w technologii tradycyjnej z materiału ceramicznego. Dom położony jest w trzeciej linii zabudowy. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Graniczna

Wrocław,dolnośląskie

759 000 zł60 m² 12 639,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szanowni Państwo! Przedstawiam do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 60,05 m kw., na 2 piętrze z 10 pięter w budynku z 2013r. Nieruchomość do zamieszkania i własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chabrowa

Wysoka,dolnośląskie

478 000 zł33 m² 14 485 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Prestiżowe osiedle we Wrocławiu - Wysokiej, przy ul. Chabrowej, z ochroną. Do sprzedania obszerne, jednopokojowe mieszkanie (studio) o powierzchni około 33 m2, położone na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ołtaszyńska

Wrocław,dolnośląskie

997 000 zł62 m² 16 081 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Krzyki ołtaszyn: mieszkanie z ogródkiem. Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 mkw. Wysokość mieszkania wynosi 3m. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Strzelno

Strzelno,dolnośląskie

12 800 000 zł98 100 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka pod logistykę, produkcję, przy A4. Wydana decyzja środowiskowa. Oferowana nieruchomość, o powierzchni 9,81 ha znajduje się w obrębie Strzelno, gmina Pieńsk. Zlokalizowana na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wilczyn

Wilczyn,dolnośląskie

1 599 000 zł190 m² 8 416 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 386 m²

Wilczyn, gmina oborniki śląskie. Piękny dom wolnostojący, na dużej parceli, graniczącej z lasem. Dom wybudowany w 2012 roku, na działce 2385,5 mkw ( w raz z drogą dojazdową ok 200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Norblina

Wrocław,dolnośląskie

1 845 000 zł100 m² 18 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:290 m²

Oferta off Market. Biskupin, dom na sprzedaż, poniemiecki, w zabudowie szeregowej, z ogródkiem. To piękna dzielnica, z wyjątkowymi terenami zielonymi, tj Park Szczytnicki, ogród Japoński,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nadolice Wielkie

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

320 000 zł934 m² 342,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gorąco polecam działkę budowlaną położoną w Nadolicach Wielkich, gmina Czernica. Działka o pow 934 mkw, przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jedno rodzinna i bliźniaczą. Media:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

659 900 zł59 m² 11 096,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Serdecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych przedmieście wrocławia, okolica ul. Opolskiej, radwanice, dębowa 3 - pokoje, rozklad, balkon, garaż - miejsce parkingowe Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

572 441 zł35 m² 16 444,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opis inwestycji: powierzchnia apartamentu: 34,81 m2 Termin realizacji: 2026-10 Standard wykończenia: stan deweloperski -załączone wizualizacje są przykładową aranżacją tego mieszkania. Liczba pokoi: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Świdnica,dolnośląskie

899 000 zł240 m² 3 746 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:238 m²

Na sprzedaż oferujemy przestronny dom szeregowy skrajny o powierzchni 240 m, zlokalizowany w spokojnej i cichej części Świdnicy na osiedlu domków. Parter: - przestronny salon - kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Wrocław,dolnośląskie

950 000 zł79 m² 12 010,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wrocław, krzyki - ołtaszyn / 4 pokoje, ogródek, garaż, komórka, winda parter cztery pokoje Z ogródkiem - zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje Czteropokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Spiżowa

Wrocław,dolnośląskie

419 900 zł25 m² 16 796 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

centrum/spiżowa/grabiszyńska/premium/piwnica Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 1-pokojowy apartament z wydzielonym aneksem sypialnianym mieszczący się na pierwszym piętrze 4-pętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

678 900 zł40 m² 16 972,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Serdecznie polecam I zapraszam na nierzobowiązującą prezentacje - idealne dla młodych ludzi wrocław krzyki jagodno - 2 pokoje, aneks, ogródek 70 M2, garaż, komórka Idealne mieszkanie dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modra

Wrocław,dolnośląskie

528 999 zł36 m² 14 694,40 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

premium/kozanów/modra/2pok./balkon/piwnica Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2-pokojowy apartament - świeżo po remoncie generalnym, mieszczący się na wysokim parterze 8-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Konopnickiej

Bogunów,dolnośląskie

389 000 zł1 430 m² 272 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gmina żórawina Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Bogunów, gmina Żórawina o pow. 1430 m2. Bezpośredni dostęp do drogi publicznej ul. Konopnickiej. Działka w układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Wrocław,dolnośląskie

1 190 000 zł82 m² 14 466 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Inwestycja, lokal z umową najmu. Plac kościuszki/ bałuckiego, na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe w zabytkowej kamienicy, w ścisłym centrum miasta. Idealne na kancelarię notarialną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Borówkowa

Księginice,dolnośląskie

2 500 000 zł350 m² 7 143 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 391 m²

Ksieginice, gmina Kobierzyce. Nowoczesny dom w trakcie budowy na sprzedaż. Pięknie zaprojektowany, z wewnętrznym patio i basenem. Parterowy, z poddaszem użytkowym, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Starodębowa

Wrocław,dolnośląskie

1 099 000 zł219 m² 5 018 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:807 m²

Uwaga Nowa Oferta! wrocław, pawłowice dom wolnostojący na sprzedaż. Na kształtnej działce, o powierzchni 807 mkw. Dom z garażem i piwnicą do kapitalnego remontu. Typowa kostka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

638 999 zł43 m² 14 895,10 zł/m²

 

Piętro:6/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Promenady wr/lux/2pok/komorka- w cenie!top! Polecamy Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,50 m 2 piętro w 6-piętrowym apartamentowcu z windą z 2012 rokuwrocław.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siemianowicka

Wrocław,dolnośląskie

935 870 zł63 m² 14 909,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nieruchomość w doskonałym położeniu - Ulica Siemianowicka na Księży Wielkim. Mieszkanie o powierzchni 62,77m2 - pełen rozkład, składające się z przedpokoju, salonu z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

548 000 zł37 m² 14 794,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Ładne 2 pok przy Legnickiej/10 minut do Rynku Oferujemy na sprzedaż piękne, dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią położone w samym centrum Wrocławia przy ulicy Legnickiej, nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

350 000 zł63 m² 5 547,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pok. 63 m 2 Kamienica ul. Odrodzenia Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 63,09 m , usytuowane na 1. piętrze stylowej kamienicy w sercu Lubina. Lokal przeszedł gruntowny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kamienna

Wrocław,dolnośląskie

599 900 zł47 m² 12 763,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wrocław krzyki, ul. Kamienna, uniwersytet ekonomiczny 3 pokoje, rozkład, balkon, winda, piwnica, media miejskie bezposrednie sasiedztwo uniwerytetu ekonomicznego - serdecznie polecam I zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

578 900 zł44 m² 13 247,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Wrocław - krzyki, rymarska / racławicka - dwa pokoje, komórka, garaż doskonała lokalizacja, idealny ciąg komunikacyjny - zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Wrocławska

Domasław,dolnośląskie

849 000 zł1 001 m² 848 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z pozwoleniem na budowę w Domasławiu, gmina Kobierzyce. Projekt uwzględnia budynek jednorodzinny, dwulokalowy, z funkcją usługową. Na 3 kondygnacjach powierzchnie użytkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

420 000 zł1 448 m² 290,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Witam chciałbym Państwu zaprezentować działki w miejscowości Jelcz-Laskowice objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Działki mają kształt nieregularny i posiadają drogę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

428 999 zł27 m² 15 888,80 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Grabiszyńska/centrum/1pok./premium/toplokalizacja Przedstawiamy Państwu na sprzedaż luksusowy apartament w samym centrum Wrocławia przy pl. Legionów. 27m2 - pełna własność z księgą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

595 000 zł35 m² 16 865,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka o powierzchni 35,40 m , usytuowana w samym sercu Wrocławia, w niedalekiej odległości od znanej i lubianej Renomy. Lokal znajduje się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Poranna

Wrocław,dolnośląskie

387 999 zł28 m² 14 007,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1996

Toplokalizacja! Poranna /top/krzyki/1pok- 27m2/balkon/komórka Lokatorska`! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 1-pokojowy apartament o powierzchni 27m2 mieszczący się przy ul. Roży Wiatrów na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głogowska

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł39 m² 12 762,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Szanowni Państwo, przedstawiam ofertę mieszkania w doskonałej lokalizacji na Wrocławskim Szczepinie. Mieszkanie 2 - pokojowe 39,1 mkw, na pierwszym piętrze. Skład mieszkania Pokój dzienny 16,8 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Bociania

Legnica,dolnośląskie

890 000 zł118 m² 7 542,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej na osiedlu ptasim. Nieruchomość wybudowana w 2021 roku - zostały wykorzystane wysokiej klasy materiały budowlane. Dom składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Oleśnica,dolnośląskie

722 000 zł59 m² 12 320,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 58,6 m2 znajdujące się na osiedlu "millenium II" przy ulicy Koszarowej w Oleśnicy. Wnętrze zachwyca dbałością o detale, które nadają mu.