dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 167 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

584 442 zł37 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowa Awangarda życie w centrum miasta. Oferta przedsprzedażowa! Rynek pierwotny / brak podatku pcc / 0% prowizji od kupującego Oferta 1 pokojowego mieszkania na sprzedaż o powierzchni 36,99 mk:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

596 440 zł48 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie usytuowane przy ul. Drukarskiej. Mieszkanie ma powierzchnię 48,1 m i mieści się na trzecim piętrze w budynku z windą. Mieszkanie z Księgą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bankowa

Jelenia Góra,dolnośląskie

290 000 zł70 m² 5 240 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma do zaoferowania lokal idealnie nadający się na gabinet /mieszkanie /salon kosmetyczny na parterze w centrum miasta przy ulicy Bankowej. Powierzchnia lokalu ma 61m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaporoska

Wrocław,dolnośląskie

515 000 zł36 m² 14 305,60 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Doskonała lokalizacja, idealny ciąg komunikacyjny - serdecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych wrocław krzyki, zaporoska / gajowicka, dwa pokoje Z aneksem, piwnica Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 419 001 zł177 m² 8 016,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:820 m²

Dom parterowy Z poddaszem użytkowym, piekny duży ogród 820 M2 serdecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje obrzeża wrocławia, powiat średzki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kutrzeby

Wrocław,dolnośląskie

1 250 000 zł149 m² 8 364 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:55 m²

Oferta od dewelopera bez prowizji, bez pcc! Osiedle Nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i znakomitą lokalizację. Przy skrzyz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sztabowa

Wrocław,dolnośląskie

579 998 zł50 m² 11 693,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

! toplokalizacja ul. Sztabowa 3-pok Borek Krzyki- 49m2 Piwnica Idealne pod inwestycję! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3- pokojowe o powierzchni 49 m2, dwustronne, rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

199 000 zł126 m² 1 579,37 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Na sprzedaż oferujemy nieruchomość u zbiegu Szczawna Zdroju i Podzamcza. Obecnie na parterze znajduje się dwustanowiskowy garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 950 000 zł193 m² 10 081,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2018

Gorąco polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje luksusowy akartament na wrocławskiech krzykach, osiedle ołtaszn, agrestowa wrocław krzyki partynice /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czekoladowa

Wrocław,dolnośląskie

799 009 zł59 m² 13 433,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie z balkonami i klimatyzacją o powierzchni 59,48m2 na Krzykach Mieszkanie składa się z: pierwszy poziom: -Pokój dzienny z otwartą kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gersona

Wrocław,dolnośląskie

469 900 zł36 m² 12 959,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe na zielonym Biskupinie. W skład mieszkania wchodzi: *salon z wyjściem na balkon *sypialnia *kuchnia *łazienka Do mieszkania przynależy piwnica. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kajdasza

Wrocław,dolnośląskie

529 900 zł37 m² 14 321,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ul. Edmunda Kajdasza 12 we Wrocławiu. Szczegóły Cena: 529 900 zł + 30 000 zł m. postojowe (zakup obligatoryjny).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Głogów,dolnośląskie

325 000 zł56 m² 5 855,86 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w Głogowie na osiedlu Kopernik. Mieszkanie składa się z dużego salonu, kuchni, pokoju, sypialni, łazienki, wc i korytarza. Metraż; 55.50 m2 plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowa

Wrocław,dolnośląskie

595 000 zł53 m² 11 307,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mam Państwu do zaoferowania dobrze utrzymane, funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe z osobną, widną kuchnią. Lokal jest jasny, dwustronny z balkonem, widok ze wszystkich okien na zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wandy

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł55 m² 11 343,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Serdecznie polecam trzypokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie, o powierzchni 54,57 m2 z loggią. Nieruchomość zlokalizowana w centrum Wrocławia, w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Turawska

Wrocław,dolnośląskie

1 231 000 zł138 m² 8 904,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:188 m²

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * cicha, spokojna okolica obfitujaca w tereny spacerowe * funkcjonalne, zapewniające komfort rozkłady domów gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Zielone Wzgórze

Sierpnica,dolnośląskie

124 845 zł1 015 m² 123 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka nr 130/25 o powierzchni 1 015 m2 leżąca w województwie dolnośląskim, gminie Głuszyca, we wsi Sierpnica tuż przy granicy Parku Krajobrazowego Gór Sowich. Zaledwie 80 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Złotoryja

Złotoryja,dolnośląskie

1 298 888 zł232 m² 5 598,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Piękny Luxusowy Dom Parterowy duża działka /premium! Polecamy Państwu na sprzedaż piękny dom Przedstawiamy Państwu wspaniały dom wolnostojący z jedno-stanowiskowym garażem wbudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

588 999 zł36 m² 16 275,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowe Zerniki. piekny 2 pok apartament/garaz /2018! polecamy mieszkanie w Stan idealny , całkowicie wyposażone (wysoki standard: sprzęt Bosch, baterie kludi, roca, etc) mieszkanie w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

6 750 000 zł2 501 m² 2 699,45 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Centrum handlowe w Stroniu Śląskim - w bardzo dobrym stanie. Nieruchomość usytuowana w świetnej lokalizacji zaraz przy osiedlach mieszkaniowych. W tle ukazują się góry wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 450 000 zł283 m² 5 124 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 542 m²

Opiekun oferty: tel: powierzchnia domu: 283m Powierzchnia działki: 1542m Otoczenie nieruchomości: nieruchomość znajduje się na wrocławskich zielonych Stabłowicach. W okolicy znajdziemy wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Dobrzykowice,dolnośląskie

585 000 zł180 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:900 m²

Piękna narożna działka 900 m2 u zbiegu ulic Ładnej i Wrocławskiej w Dobrzykowicach. Duży poniemiecki dom z posadowiony przy ruchliwej ulicy Wrocławskiej - Idealne miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czochralskiego

Wrocław,dolnośląskie

895 000 zł60 m² 14 994 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przytulne mieszkanie przy rzece/10 minut do Centrum Opiekun oferty: tel. licencja pfrn nr 28332 Otoczenie: promenady Wrocławskie to nowoczesne osiedle położone przy rzece, w odległości ok. 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Pawła II

Lubin,dolnośląskie

790 000 zł80 m² 9 875 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Nieruchomość znajduje się w nowym budownictwie. Mieszkanie zostało wykończone w nowoczesnym standardzie, w stylu industrialnym Niedaleko znajdują się sklepy ogólnospożywcze, lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

849 990 zł104 m² 8 133,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Premium/4podkowy/okazja/partynice/3pok./Ołtaszyn/balkon!/top/Wysoka Przedstawiamy Państwu na sprzedaż jasny, przestrony, rozkładowy, dwupoziomowy apartament mieszczący się na 3-cim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brzozowa

Wysoka,dolnośląskie

429 000 zł33 m² 13 083 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Opiekun nieruchomości: telefon Wyposażone 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w budynku z 2006r. Otoczenie nieruchomości: doskonała lokalizacja dla rodzin z dziećmi oraz pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

1 351 350 zł100 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament gotowy/odebrany do użytkowania! Duży 3 pokojowy o pow. 100,1m2 ostatnie na najwyższym piętrze. Wyjątkowa lokalizacja -śródmieście Wrocław ul. Jedności Narodowej, panoramiczne widoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

599 999 zł36 m² 16 901,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Apartament w sercu Wrocławia 34m2 Do sprzedaży apartament w sercu rynku Ul. Szewska nad Starą Rzeźnia Apartament po kapitalnym remoncie , nowa elektryka , hydraulika Parking na posesji Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

599 999 zł47 m² 12 738,80 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Premium/strzegomska/2pok./toplokalizacja/balkon/garaż/LUX Przedstawiamy Państwu na sprzedaż komfortowy, przestronny, 2-pokojowy apartament mieszczący się na 6-tym piętrze 13-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

724 990 zł89 m² 8 136,81 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

klucze do odbioru / 5 pokoi / ogródek skrajny Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego w zabudowie szeregowej. Budynek oddany do użytku - klucze do odbioru!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marmurowa

Smolec,dolnośląskie

674 998 zł78 m² 8 698,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Smolec/parkingx2/balkon/komórka/okazja!/wszystko w cenie!/4pok./parking Przedstawiamy Państwu na sprzedaż komfortowy, dwupoziomowy apartament mieszczący się na 2-gim piętrze 2-pętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polo

Wrocław,dolnośląskie

1 100 000 zł67 m² 16 417,90 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie z widokiem na las na osiedlu Olimpia Port! Sam zaaranżuj swoją przestrzeń! Polecam na sprzedaż mieszkanie czteropokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 67 m2, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Ożary

Ożary,dolnośląskie

99 000 zł1 313 m² 75,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dwie działki rolno-budowlane o łącznej powierzchni 1313 m2 w miejscowości Ożary Działka rolna o nr 174/5 i powierzchni 677 m2 jest niezabudowana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa ogrodzona Smardzów

Smardzów,dolnośląskie

3 360 000 zł24 000 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Projekt Smardzów Park! Projekt Smardzów Park zakłada zespołu 5 działek przemysłowych o łącznej powierzchni 2,4 ha, przeznaczonych pod budowę hal magazynowych. Dla każdej działki przygotowano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

860 000 zł76 m² 11 315,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w okolicy Toru Wyścigów Konnych Partynice. Mieszkanie znajduje się na pięknym zielonym, kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grochowa

Wrocław,dolnośląskie

764 941 zł53 m² 14 504 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. 52,74m2, zlokalizowane przy ulicy Grochowej na wrocławskich Gajowicach. Bliskość centrum miasta, dogodne połączenie komunikacyjne oraz tereny zielone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Dłużyna Górna

Dłużyna Górna,dolnośląskie

340 000 zł71 m² 4 819,28 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

!nowa niższa cena! 340tyś! tylko U nas! mieszkanie czteropokojowe na sprzedaż! parter, duży balkon! dostępne od ręki! nie szukaj dalej! Biuro Nieruchomości nad Nysą oferuje na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Leśna

Zagórze Śląskie,dolnośląskie

156 000 zł167 m² 934,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę z Projektem Budowlanym - Zagórze Śląskie Cena: 156 000 pln Zapraszamy do zakupu pięknie położonej działki budowlanej o powierzchni 1200 m w malowniczej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

505 620 zł28 m² 17 853,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do zakupu lokalu usługowego z funkcją mieszkalną jest to kawalerka wykończona pod klucz, z meblami , z aneksem kuchennym w zabudowie oraz sprzętem agd. Kawalerka jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 570 000 zł159 m² 9 874 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:285 m²

Luksusowy dom w zabudowie bliźniaczej - Twoja idealna przestrzeń pod Wrocławiem Prezentuję wyjątkową ofertę dla osób ceniących komfort, prywatność i nowoczesne rozwiązania. Ten luksusowy.