dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 167 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy, Podzamcze

Wałbrzych,dolnośląskie

790 000 zł150 m² 5 266,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Do sprzedania wolnostojący budynek handlowo-usługowy. Rentowność najmu 11-13%. Powierzchnia użytkowa 150m2 , powierzchnia działki 378m2. Wydzielone 5 lokali /biur. W budynku dodatkowo recepcja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 056 410 zł94 m² 21 970,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

306 000 zł26 m² 11 769,20 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta dla klientów gotówkowych podana cena jest ceną netto- podatek vat 23% - dla przedsiębiorców i osób fizycznych. Cena brutto z wykończeniem: 376 000 zł Wykończenie pod klucz: sufity.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

365 000 zł81 m² 4 517,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dudek prezentuje Państwu trzypokojowe mieszkanie, usytuowane na drugim piętrze wyremontowanej kamienicy, nieopodal deptaka 1-go Maja. W skład nieruchomości o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach, ul. Mickiewicza

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

149 900 zł600 m² 249,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Jedna z działek wyjątkowego kompleksu działek budowlanych położonego pomiędzy pasmami Gór Wałbrzyskich i Gór Sowich - 10 min od Wałbrzycha. Nowa sieć wodociągowa i kanalizacyjna!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komorowska

Wrocław,dolnośląskie

599 990 zł59 m² 10 238,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Okazja!/nowy dwór/centrum/komorowska/stan deweloperski/tanio!/krzyki/4pok./piwnica Okazja! Mieszkanie w trakcie remontu! Stan deweloperski! Możliwość zakupu tej nieruchomości również wykończonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Brzeg Dolny,dolnośląskie

280 000 zł47 m² 5 948,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Typowe mieszkanie w bloku z końca lat 70-tych, ivp./IVp., słoneczne, ciepłe, środkowe. Budynek ocieplony, klatki schodowe zamykane - domofon. Lokal rozkładowy, dwustronny, w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

239 900 zł80 m² 2 998,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie na parterze w kamienicy w Jedlinie-Zdrój. Mieszkanie składa się z 2 dużych pokoi, sypialni (garderoby), przedpokoju, widnej kuchni oraz łazienki z wc. Okna wychodzące na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł32 m² 16 933,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do zakupu lokalu usługowego z funkcją mieszkalną jest to kawalerka z gotową łazienką, wykończonymi podłogami, drzwiami również wewnętrznymi, znajduje się na 2 piętrze w 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 590 000 zł160 m² 9 942,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:307 m²

Podpisz umowę deweloperską I odbierz prezent! -nawodnienie automatyczne ogrodu -trawnik Z rolki - oraz robot koszący- zapraszam na bezpłatną prezentację! Oferta od dewelopera, bez prowizji od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

960 000 zł144 m² 6 653,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:267 m²

Oferowany dom jest szeregiem skrajnym - ostatni dostępny w tej inwestycji , trzy-poziomowym, jednopiętrowy z użytkowym poddaszem. Dom posiada wydzielone strefy tj. dzienną na parterze (62,02m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

1 256 984 zł89 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie typu loft 2 pokojowe o pow. 88,52m2 znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowej klasycznej, części historycznego budynku Wrocławskich Browarów przy ul. Jedności Narodowej budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Strupina

Strupina,dolnośląskie

79 000 zł1 900 m² 41,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę orną w Strupinie działka jest oddalona o 10 km od drogi S5 Poznań Wrocław dzięki temu w 20 min dotrzesz do Granic Wrocławia, w 30 min do wrocławskiego rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

785 000 zł60 m² 13 083,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośrednio od dewelopera - nie płacisz prowizji I podatku pcc Nie masz czasu zapoznać się z ogłoszeniem zadzwoń:. Zapraszamy do skontaktowania się z nami i umówienia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Sudecka

Wrocław,dolnośląskie

360 000 zł29 m² 12 413,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Top 1-pok 29m2 Krzyki- ul. Sudecka Piwnica. Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 29 m2 znajdujące się na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z 1 pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Parkowa

Świdnica,dolnośląskie

311 406 zł36 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy w II kwartale 2025 teraz promocja na miejsce postojowe Dwupokojowe mieszkanie na start.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

691 377 zł49 m² 14 196,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2 pokojowe położone na parterze w 4 piętrowym apartamentowcu z windą, ma powierzchnię 52,30 m2, na którą składa się salon z kuchnią otwartą o pow. 25m2, kuchnia ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Strachocińska

Wrocław,dolnośląskie

419 000 zł36 m² 11 639 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Oferta sdp nieruchomości Serdecznie zapraszam na prezentację kameralnego mieszkania na osiedlu Strachocin, w inwestycji początku 2000 roku Mieszkanie położone na drugim piętrze- trzypiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

415 000 zł32 m² 12 968,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Przedstawiam Państwu klimatyczne, jasne mieszkanie składające się z pokoju i osobnej, dużej kuchni. Podany w ofercie metraż uwzględnia wykusz/loggię o powierzchni ok. 3,5 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Michalczyka

Wrocław,dolnośląskie

947 000 zł54 m² 17 447 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty Nr Licencji pfrn 28616 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, o powierzchni ok. 54 m2, znajduje się na 3 piętrze, 8-piętrowego bloku na Szczepinie. Otoczenie nieruchomości Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Nepalska

Wrocław,dolnośląskie

849 900 zł210 m² 4 047,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:499 m²

Oferta tylko U nas! klient nie ponosi kosztów wynagrodzenia biura! Polecam na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej z 1935r, który znajduje się na wrocławskim Brochowie, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bylinowa

Wrocław,dolnośląskie

658 700 zł51 m² 12 865,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowe, piękne i w pełni wykończone dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51,2m2 z garderobą przy ul. Bylinowej. Kupujący zwolniony z podatku pcc przy zakupie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

716 000 zł47 m² 15 234 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wysoki standard! gotowe do zamieszkania! Gorąco polecam mieszkanie dwu pokojowe położone na Jagodnie. Mieszkanie składa się z: - przestronnego salonu z aneksem kuchennym połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

515 000 zł28 m² 18 727,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Nowy, kameralny blok, niski, tylko dwa piętra; świetna komunikacja z resztą miasta powoduje, że miejsce to jest bardzo atrakcyjne lokalizacyjnie; w pobliżu korty tenisowe, park Zachodni, inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gumińskiej

Wrocław,dolnośląskie

640 000 zł39 m² 16 410,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Osiedle Lokum Verde to miejsce w zacisznej części Wrocławia, jednocześnie z dobrą infrastrukturą drogową oraz transportem publicznym, które ułatwiają mieszkańcom sprawną komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jahna

Wrocław,dolnośląskie

670 000 zł53 m² 12 594 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie zlokalizowane na cichym, kameralnym osiedlu, wokół niska zabudowa, piękny widok z tarasu na zieloną przestrzeń, las i bezpośredni kontakt z naturą. Osiedle Malownicze znane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

760 000 zł63 m² 12 063,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

"zakup bezpośrednio od dewelopera - nie płacisz prowizji I podatku pcc Nie masz czasu zapoznać się z ogłoszeniem zadzwoń:. Zapraszamy do skontaktowania się z nami i umówienia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braterska

Wrocław,dolnośląskie

659 625 zł45 m² 14 577,30 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 45,25m2 z tarasem 18,19m2 w jednej z topowych południowych lokalizacji na wrocławskich Krzykach Partynice ul. Braterska i ul. Karkonoska. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jemiołowa

Wrocław,dolnośląskie

559 000 zł45 m² 12 422 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45m2. W skład mieszkania wchodzi: *3pokoje *oddzielna kuchnia *łazienka *balkon Do lokalu przynależy piwnica. Interesuje Cię zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Szanieckiego

Wrocław,dolnośląskie

1 699 000 zł123 m² 13 813 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:353 m²

Opiekun oferty tel. Rodzinny dom - skrajny szereg o powierzchni 123 m2 z ogrodem i dwoma miejscami postojowymi, położony na działce o powierzchni 353 m2 w doskonałej, prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Tyniec Mały

Tyniec Mały,dolnośląskie

1 475 000 zł5 900 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu piękną nieruchomość położoną w Tyńcu Małym gm. Kobierzyce o pow. 5900 m 2 w atrakcyjnej lokalizacji, w pobliżu zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słowackiego

Miłoszyce,dolnośląskie

695 000 zł126 m² 5 497,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

Будинок мрії, розташований в Мілошицях - подалі від комісій, напряму до забудовника! Ви заслуговуєте на тихий і.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Makowa

Kunice,dolnośląskie

240 000 zł2 303 m² 104,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy działkę budowlaną przeznaczoną w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę jednorodzinną. Działka znajduje się w sąsiedztwie nowej zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

404 490 zł27 m² 15 155,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

U nas mieszkanie pomaga Ci wybrać architekt i projektant wnętrz! Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Odbieramy do 21:30, zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Sienkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

947 628 zł96 m² 9 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy na sprzedaż o powierzchni 95,72 m2 znajdujący się w nowoczesnej inwestycji Sienkiewicza Résidence przy ul. Henryka Sienkiewicza. Wkrótce oddanie! Najważniejsze parametry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

767 000 zł64 m² 11 984,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m , z balkonem i piwnicą, 3-cie piętro, położone na zielonym osiedlu Karłowice. Super okolica dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Topolowa

Kiełczówek,dolnośląskie

999 000 zł112 m² 8 919,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż nowy dom o pow. 112 m2, wykończony pod klucz, na sprzedaż. Nowy, w pełni wykończony oraz gotowy do wprowadzenia szereg środkowy o pow. 112 m2 + poddasze 40 m2 do dowolnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Kasztanowa

Wałbrzych,dolnośląskie

137 325 zł84 m² 1 642,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy. Lokal położony jest na 1 i 2 kondygnacji (parter i 1 piętro) w budynku handlowo-usługowym przy ulicy Kasztanowej w Wałbrzychu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 229 000 zł136 m² 9 036,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Bielany wrocławskie / dom W zabudowie szeregowej - segment skrajny / działka 250 M2 serdecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych Przedstawiam dom parterowy w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

369 000 zł53 m² 6 941,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe, nowe mieszkanie o powierzchni 53m2 w Jeleniej Górze! stan deweloperski - apartamentowiec duży salon z aneksem kuchennym sypialnia łazienka z wc duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szkolna

Żmigród,dolnośląskie

380 000 zł64 m² 5 956,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie własnościowe w wysokim standardzie, bardzo dobrze nasłonecznione, klimatyzacja w dwóch pokojach. Cicha i spokojna okolica, duża ilość miejsc parkingowych.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij