dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 165 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Antoniów

Antoniów,dolnośląskie

670 000 zł107 m² 6 279,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Rezerwacja! Wyjątkowa Okazja - Jedyny Dom na Sprzedaż w Malowniczym Antoniowie! Jeśli marzysz o spokojnym życiu w otoczeniu natury, z dala od zgiełku wielkich miast, ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Środa Śląska

Środa Śląska,dolnośląskie

460 000 zł66 m² 6 980,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opis nieruchomości: powierzchnia mieszkania: 65,9m2 + 32,8m2 Piętro: II Pokoje: 2 słoneczne pokoje co węgiel Pozostałe pomieszczenia: kuchnia, łazienka z wc, przedpokój Dodatkowe pomieszczenia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 050 000 zł196 m² 5 348 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:117 m²

Opiekun oferty: magdalena Grześków tel. Nowy pięciopokojowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 146,57 m2 w okolicy Wrocławia. Dom w stanie deweloperskim. Budowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Komuny Paryskiej

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł45 m² 10 082,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szanowni Państwo, polecam na sprzedaż lokal o powierzchni 44,63 m2 w nowym apartamentowcu przy ul. Pułaskiego we Wrocławiu. Idealna lokalizacja w centrum miasta. Lokal można kupić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chrząstawa Mała

Chrząstawa Mała,dolnośląskie

690 000 zł130 m² 5 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:690 m²

Oferta bez prowizji! bez pcc! oferta deweloperska! Gorąco polecam domy w zabudowie blizniaczej, położony w gminie Czernica. Budowane według projektu Dom W klematisach 10 firmy Archon. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

590 000 zł50 m² 11 797,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Omega Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną ofertę zakupu mieszkania usytuowanego na 3 piętrze w bloku. Nieruchomość zlokalizowana jest w zachodniej części miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

765 000 zł51 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Przedstawiam nieruchomość po remoncie, idealnie nadającą się pod najem krótko i długoterminowy. Składają się na nią dwie niezależne kawalerki. Świeżo po remoncie. Bardzo blisko Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sołtysowicka

Wrocław,dolnośląskie

954 000 zł73 m² 13 081 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4-pokojowe dwustronne mieszkanie w stanie deweloperskim z dwoma balkonami i dwoma łazienkami. Termin oddania: 3 kwartał 2025 r. Opiekun oferty: opis nieruchomości: na sprzedaż 4-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

565 000 zł51 m² 11 078,40 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dla klientów gotówkowych podana cena jest ceną netto- podatek vat 23% - dla przedsiębiorców i osób fizycznych. Cena brutto z wykończeniem: 695 000 zł Wykończenie pod klucz: sufity.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Zacharzyce

Zacharzyce,dolnośląskie

470 936 zł64 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowe mieszkania od 7 400/m2. Dostępne 2,3 i 4 pokojowe z balkonem lub ogrodem. Zacharzyce to niewielka miejscowość zlokalizowana w podwrocławskiej gminie Siechnice. Rozwój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

990 000 zł138 m² 6 950,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:311 m²

Uwaga! W ofercie pozostał tylko ostatni dostępny bliźniak! - Pomożemy w uzyskaniu najlepszej oferty kredytowej na ten dom. Oferujemy wsparcie przy bezpiecznej finalizacji zakupu. oraz podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Smardzowska

Wrocław,dolnośląskie

699 999 zł50 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż przestronne i rozkładowe mieszkanie usytuowane na wrocławskich Wojszycach, przy ul. Smardzowskiej. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym niskim budynku z 2019 r. Osiedle jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł74 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opiekun nieruchomości: magdalena Grześków tel. Gotowa inwestycja Mieszkanie 74,30 m2 z dwoma balkonami do własnej aranżacji w spokojnej okolicy. Zapraszam do kontaktu. Podczas spotkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

665 000 zł120 m² 5 541,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:544 m²

Dom wolnostojący w spokojnym miejscu na granicy Śródmieścia i Białego Kamienia. Rozkład pomieszczeń: parter: 3 pokoje w tym jeden z wyjściem na taras kuchnia z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

825 336 zł74 m² 11 183,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Tramwaj * Realizacja 08.2025 * Bliskość terenów Natura 2000 Teraz promocja! Poprzednia cena 868 775 zł Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

645 325 zł51 m² 12 653 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Doradca Klienta: numer Licencji pfrn: 29417 tel. 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m2 na parterze 8-piętrowego budynku z windą. Zapraszam do kontaktu. W jednym miejscu i w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 099 560 zł90 m² 12 250 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Duże, przestronne mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 89,76m2 z tarasem i z ogrodem! Inwestycja w trakcie budowy z terminem na 09.2025 - Wrocław Krzyki Jagodno/Brochów. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gliniana

Wrocław,dolnośląskie

739 000 zł63 m² 11 674,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Zapraszam do zapoznania się z tym urokliwym mieszkaniem w świetnej lokalizacji. Ma powierzchnię ponad 63 m2, znajduje się na trzecim piętrze, oferuje piękny widok i komfortowe warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 760 000 zł160 m² 11 005,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:329 m²

Podpisz umowę deweloperską I odbierz prezent! -nawodnienie automatyczne ogrodu -trawnik Z rolki - oraz robot koszący- zapraszam na bezpłatną prezentację! Oferta od dewelopera bez pcc, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

299 000 zł53 m² 5 641,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Oferta tylko U nas Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni użytkowej 53 m2. Mieszkanie położone jest na trzeci piętrze w bloku 4-piętrowym, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Awicenny

Wrocław,dolnośląskie

823 030 zł64 m² 12 799,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przestronne, idealne dla rodziny, 4 - pokojowe mieszkanie położone na wrocławskim osiedlu Oporów. Zamieszkaj w mieszkaniu z dwoma dużymi tarasami na bezpiecznym osiedlu i ciesz się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szybka

Wrocław,dolnośląskie

510 000 zł40 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż przestronna kawalerka z wydzieloną sypialnią o powierzchni 40,31 m we Wrocławiu przy ulicy Szybkiej , Usytuowane na 4 piętrze z 7 w budynku z 2002 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bema

Wrocław,dolnośląskie

942 100 zł65 m² 14 593 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun nieruchomości: tel. 3-pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji o powierzchni 64,56 m2. Zapraszam na kameralne targi nieruchomościowe w naszym biurze. Posiadamy ponad 2000 ofert.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Gałczyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 097 000 zł100 m² 10 947 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zadzwoń. Umów się na prezentację jeszcze dziś. Call me. Schedule a viewing today. For English scroll down. Katarzyna Mazurek   Przestronny 2-poziomowy apartament w stylu modnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł61 m² 9 819,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośrednio od dewelopera - nie płacisz prowizji I podatku pcc Nie masz czasu zapoznać się z ogłoszeniem zadzwoń:. Zapraszamy do skontaktowania się z nami i umówienia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szybka

Wrocław,dolnośląskie

509 999 zł40 m² 12 592,60 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sikorskiego

Wrocław,dolnośląskie

870 000 zł43 m² 20 185,60 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Dwupokojowe mieszkanie w apartamentowcu Odra Tower - tuż obok wrocławskiego rynku. - znakomicie sprawdzi się na najem, - możliwość szybkiego wprowadzenia się, - nowoczesny budynek. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

383 491 zł30 m² 12 711 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Lokale mieszkalne 8% vat w nowej inwestycji Inwestycja Żeromskiego 15 to wyjątkowo zlokalizowany kompleks budynków mieszkalnych, położony w jednej z bardziej malowniczych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamienna

Lubin,dolnośląskie

395 000 zł50 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż mieszkanie 50m2 okna po dwóch stronach, na początku ul. Kamiennej - gotowe do wprowadzenia od zaraz, świeżo po remoncie: - nowe meble kuchenne szare korpusy, fronty akrylowe na wysoki połysk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Świdnica,dolnośląskie

462 000 zł58 m² 7 965,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie, 58 metrów kwadratowych, w Centrum Świdnicy z zapierającym dech widokiem na katedrę i Sobótkę. Mieszkanie w pełni rozkładowe, żadne pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

565 000 zł49 m² 11 530,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

"zakup bezpośrednio od dewelopera - nie płacisz prowizji I podatku pcc Nie masz czasu zapoznać się z ogłoszeniem zadzwoń:. Zapraszamy do skontaktowania się z nami i umówienia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

724 000 zł73 m² 9 917,81 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głogów

Głogów,dolnośląskie

499 000 zł114 m² 4 360,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:315 m²

Black friday w Energy House Invest- cena obowiązuje tylko do 7.12.2023r. Ostatnia szansa na kredyt 2%! Energy House Invest prezentuje na sprzedaż dom o całkowitej powierzchni 114,44 mkw przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

229 000 zł30 m² 7 633,33 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 29m2 usytuowane na V piętrze 10-piętrowego bloku zlokalizowanego w spokojnej części Piaskowej Góry. Spółdzielcze własnościowe prawo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

699 000 zł81 m² 8 595,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Tuż u podnóża Ślęży * Możliwość wykończenia pod klucz teraz niższa cena! poprzednia cena 739000 zł Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

248 000 zł51 m² 4 862,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Uwaga! nowa cena

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Zębice

Zębice,dolnośląskie

1 300 000 zł290 m² 4 482,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej, w Zębicach, 1km od Siechnic i ok 1 km od głównej drogi Wrocław - Oława. Do posadowiony na narożnej działce o powierzchni 890mkw. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

359 000 zł61 m² 5 885,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta tylko W naszym biurze Zachęcamy do zapoznanie się z ofertą mieszkania 3 pokojowego (61 m2) położonego na wygodnym pierwszym piętrze niskiego bloku na Piekarach C, które sprawdzi się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Koralowa

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

490 000 zł44 m² 11 236 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Odkryj ,wille forest - wyjątkową inwestycje w Polanicy Zdrój Położone na urokliwym wzniesieniu, w otulinie lasu, niedaleko Wzgórza Marii, te apartamenty to doskonałe miejsce dla miłośników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Piława Górna,dolnośląskie

160 000 zł2 834 m² 56,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 2834 m2, z możliwością podziału, położoną w malowniczej, miejscowości Piława Górna. Ta wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rumiankowa

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł48 m² 13 520,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

For english - please scroll down Zapraszam do zakupu komfortowego dwupokojowego mieszkania o powierzchni 48 m , położonego na drugim piętrze w kameralnym, dwupiętrowym budynku. Lokal.