dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 169 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 169 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Zacharzyce,dolnośląskie

400 045 zł42 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Klucze w IV kwartale 2025 * Bliskość Wrocławia Mieszkanie idealne na start, tuż przy granicy Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowa

Wrocław,dolnośląskie

608 700 zł41 m² 14 846,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 41m2. Zlokalizowane na drugim piętrze w 4 piętrowym bloku. Do mieszkania przynależy piwnica. W skład mieszkania wchodzi: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Głogów

Głogów,dolnośląskie

242 000 zł44 m² 5 487,53 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szukasz swojego miejsca na ziemi? Chcesz mieć wpływ na aranżację własnej przestrzeni? Poszukujesz nieruchomości w idealnej lokalizacji dla siebie i swoich pociech? Nie czekaj! Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jagiellońska

Marcinkowice,dolnośląskie

1 190 000 zł241 m² 4 937,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:526 m²

Zaczynamy przedsprzedaż - bądź pierwszy i skorzystaj z promocji! kupujący nie płaci pcc! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą domu na sprzedaż w urokliwej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

925 000 zł81 m² 11 397,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Kameralna inwestycja W willowej dzielnicy komfortowe mieszkanie Z ogródkiem dogodna komunikacja W pobliżu osiedla Idealne miejsce dla osób chcących zamieszkać w modnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

699 000 zł85 m² 8 210,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Pompa ciepła ogrzewanie podłogowe! duże działki 500 mkw Gorąco polecam domy parterowe w zabudowie bliźniaczej położone w gminie Czernica. Dom składa się z: - hall 2,64 mkw - pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łomnicka

Wrocław,dolnośląskie

599 900 zł50 m² 11 895,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Są we Wrocławiu miejsca, których urok pozwala cieszyć się zarówno bliskością natury (rzeka, staw i parki), bogatym życiem kulturowym, oraz dostępem do wszelkich wygód jakich daje bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Miłochowice

Miłochowice,dolnośląskie

800 000 zł140 m² 5 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 553 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący z przepięknym, zagospodarowanym stawem, dwoma budynkami gospodarczymi, altankom, ogródkiem warzywnym i dużym terenem rekreacyjnym do zagospodarowania Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

970 000 zł110 m² 8 818 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Północna część Wrocławia, dzielnica Psie Pole, osiedle Widawa. Niedaleko wrocławskich obwodnic (autostradowej i śródmiejskiej) oraz drogi ekspresowej S5. Łatwy dojazd do centrum i szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Pawia

Wrocław,dolnośląskie

761 400 zł56 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa inwestycja pawia od nowa! Projekt realizowany w oparciu o przebudowę zabytkowego folwarku przy ul. Pawiej. Inwestycja o unikatowym charakterze - wynikającym z lokalizacji przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Boiskowa

Wrocław,dolnośląskie

373 065 zł32 m² 11 550 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy nowe 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,30 m2 , 1 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Balonowa

Wrocław,dolnośląskie

565 000 zł28 m² 20 545,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Nowy, kameralny blok, niski, tylko dwa piętra; świetna komunikacja z resztą miasta powoduje, że miejsce to jest bardzo atrakcyjne lokalizacyjnie; w pobliżu korty tenisowe, park Zachodni, inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Boiskowa

Wrocław,dolnośląskie

357 553 zł30 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zielona część Wrocławia * Mieszkanie idealne na start * Realizacja IV Kwartał 2025 Idealne na start mieszanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

558 177 zł28 m² 20 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Podpisz umowę deweloperską do 28-06-2024 A otrzymasz 2% rabatu! zapraszam na bezpłatną prezentację! Oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez pcc! To nowoczesna inwestycja klasy premium.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Radomierz

Radomierz,dolnośląskie

495 000 zł200 m² 2 475 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 176 m²

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania poniemiecki dom położony w miejscowości Radomierz - ok. 5 km od Jeleniej Góry. Dom posadowiony jest na działce o powierzchni 1176m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rybacka

Wrocław,dolnośląskie

879 501 zł59 m² 14 904,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Lux Piękna perełka w centrum miasta/rynek 10min Na sprzedaż pięknie wykończone i umeblowane 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Rybackiej we Wrocławiu - Szczepin, o powierzchni 58,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Melisowa

Wrocław,dolnośląskie

613 030 zł60 m² 10 190 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko terenów spacerowych i rekreacyjnych * Kameralna niska zabudowa Narożne mieszkanie z balkonem. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

135 000 zł1 000 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Stary Dwór (3km od Brzegu Dolnego) - urocza działka budowlana 1000m2 z mediami w drodze Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica bliskość terenów zielonych Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Dereniowa

Wrocław,dolnośląskie

1 698 000 zł140 m² 12 129 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:334 m²

Piękny dom w zabudowie bliźniaczej ul. Dereniowa, wrocław- krzyki. Park Południowy w odległości 15 min. pieszo. W ofercie sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 120m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

1 243 263 zł57 m² 21 900 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wykończony Apartament w Standardzie Premium Prestiżowa Lokalizacja w Centrum Wrocławia 10 minut Spacerem do Rynku Sąsiedztwo Restauracji, terenów Zielonych i Zabytków Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

616 224 zł31 m² 19 600 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Podpisz umowę deweloperską do 28-06-2024 A otrzymasz 2% rabatu! zapraszam na bezpłatną prezentację! Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! To nowoczesna inwestycja klasy premium.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Oborniki Śląskie

Oborniki Śląskie,dolnośląskie

725 000 zł156 m² 4 647,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 262 m²

Nowoczesny dom w Obornikach Śląskich - Bezpieczna Okolica, energia i Cisza Marzysz o nowoczesnym domu, w którym będziesz mógł cieszyć się spokojem, dobrymi warunkami do odpoczynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

716 376 zł47 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Inwestycja gotowa z pozwoleniem na użytkowanie Specyfikacja mieszkania: cena 716 376 zł Powierzchnia: 47,13 m Salon z aneksem kuchennym: 21,36 m Sypialnia: 15,49 m Łazienka: 4,21.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

529 000 zł35 m² 15 114,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35 m2 mieści się na parterze w czteropiętrowym nowoczesnym apartamentowcu w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Wrocławia Jagodno. Wchodząc do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jezierzany

Jezierzany,dolnośląskie

1 390 000 zł260 m² 5 346,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 293 m²

Oferta tylko U nas Zachęcamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą domu wolnostojącego znajdującego się w miejscowości Jezierzany gm. Miłkowice (powiat legnicki) zaledwie 7 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

579 611 zł39 m² 14 950 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja znajduje się przy ulicy Zwycięskiej. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Henryka Pobożnego

Wrocław,dolnośląskie

631 450 zł59 m² 10 702,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Zapraszam do prezentacji tego pięknego, urokliwego mieszkania w wyremontowanej kamienicy. Mieszkanie posiada wysokie ściany, aż 4 metry wysokości dlatego została w nim zamontowana bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Trzebnica

Trzebnica,dolnośląskie

170 000 zł68 m² 2 489,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:663 m²

Szanowni Państwo! Sprzedam 1/4 domu z poddaszem na działce 664 mkw w Nowym Dworze koło Trzebnicy. Dom o powierzchni 68 mkw do remontu. Nieruchomość to dom parterowy z czterema.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

514 000 zł46 m² 11 169,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Grunwald/inwestycja/na start/ogród Botaniczny 2M Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe ( jeden pokój ciemny), z aneksem kuchennym, łazienką i osobna toaletą o powierzchni ok 40 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sokołowsko

Sokołowsko,dolnośląskie

315 000 zł47 m² 6 702,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej części Sokołowska, w otoczeniu kamienic z bogatą historią, oraz pięknych szlaków górskich min do schroniska Andrzejówka ( restauracja oraz stok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

945 000 zł144 m² 6 549,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:169 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 144,28 m , położony w świetnej lokalizacji na terenie Wrocławia. Inwestycja jest w trakcie budowy, a jej zakończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zatorska

Wrocław,dolnośląskie

698 999 zł52 m² 13 557 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Powierzchnia: 51,56 m Cena: 698 999 zł Lokalizacja: wrocław, zakrzów Idealne miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny! Dlaczego warto? 3 pokoje i garderoba - doskonała przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Oławska

Wrocław,dolnośląskie

10 500 000 zł650 m² 16 153,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Na sprzedaż cała kamienica mieszcząca się przy najruchliwszej i najdroższej ulicy we Wrocławiu czyli Oławskiej Cechy - łączna powierzchnia ok 650m2 - 4 kondygnacje + piwnica - dwa wejścia, od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Parkowa

Świdnica,dolnośląskie

273 634 zł29 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Opis tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy w II kwartale 2025 Mieszkanie idealne na start. W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

140 000 zł28 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Do sprzedania kawalerka w okolicy centrum o pow 28 m2 składająca się z pokoju, kuchni i łazienki z toaletą. Mieszkanie usytuowane na II piętrze budynku po termomodernizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czarnieckiego

Wałbrzych,dolnośląskie

750 000 zł150 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż oferujemy dom w topowej lokalizacji. Śródmieście - okolice Parku Sobieskiego oraz szpitala przy ul. Batorego. Budynek wolno stojący, ocieplony, z garażem w bryle budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

899 900 zł76 m² 11 919,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

We speak English, english description below zieleń wokół - bez sąsiadujących budynków | centrum Z gwarancją ciszy | ostatnie piętro | 2 łazienki | balkon | zamykany garaż | komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach, ul. Kościelna

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

82 500 zł1 500 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam pięknie położoną działkę mieszkalno-usługową w Jedlinie-Zdrój! Ważne: za pośrednictwo. Działka położona jest pod niewielkim laskiem, w pięknej okolicy, na pofałdowanym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Sosnowa

Domasław,dolnośląskie

1 749 999 zł130 m² 13 461,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Zapraszam do kontaktu. Mamy również inne domy w ofercie zarówno w stanie deweloperskim! T: e: dom o powierzchni 130m w miejscowości Domasław prezentuje się wyjątkowo imponująco.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

656 982 zł58 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 58,14m2 na parterze w 3 piętrowym bloku z windą we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

688 000 zł4 460 m² 154,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wiejska enklawa W środku miasta! Działka budowlana w Wałbrzychu z budynkiem jednokondygnacyjnym z dwoma niezależnymi wejściami i garażem w bryle. Na działce dodatkowo 2.