dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 164 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 164 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Królewiecka

Wrocław,dolnośląskie

810 875 zł84 m² 9 677,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie o pow. 83,79 m2 z balkonem i loggią. Miejsce to idealnie sprawdzi się dla miłośników spędzania czasu na świeżym powietrzu wśród zieleni!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pszenno

Pszenno,dolnośląskie

599 000 zł115 m² 5 209 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Bez prowizji! Bez podatku pcc! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży szeregowych domów w Pszennie. Domy znajdują się w cichej i spokojnej miejscowości na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żarów

Żarów,dolnośląskie

285 000 zł46 m² 6 195,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46m 2 , usytuowane na 4 piętrze bloku w Żarowie. Nowa atrakcyjna cena! mieszkanie gotowe do wprowadzenia!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

689 000 zł39 m² 17 826,70 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz mieszkania w ciszy i spokoju? Świetnie trafiłeś! 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 38.65 m2, z loggią. Mieści się ono w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

749 000 zł49 m² 15 370,40 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szukasz mieszkania w ciszy i spokoju? Świetnie trafiłeś! 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48,73m2, z dużym balkonem. Mieści się ono w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stalowa

Wrocław,dolnośląskie

850 000 zł73 m² 11 622 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Przyjdź, zobacz! 4-pokojowe mieszkanie blisko Rynku i Parku Grabiszyńskiego! Opiekun oferty: licencja pfrn nr 29569 Tel. Najważniejsze informacje: przestronne mieszkanie usytuowane na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Bierutowska

Wrocław,dolnośląskie

275 000 zł23 m² 11 956,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Tylko U nas! Na sprzedaż urocza kawalerka o powierzchni 23 metrów kwadratowych, usytuowaną w malowniczej dzielnicy Psie Pole we Wrocławiu przy ulicy Bierutowskiej. To nowoczesne mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Siemianice

Siemianice,dolnośląskie

227 800 zł1 512 m² 150,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1512 mkw w Siemianicach - 2 km od Obornik Śląskich. Położona na delikatnym wzniesieniu z widokiem na okolicę. W bliskim sąsiedztwie tereny zielone, las oraz nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

1 200 000 zł320 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 394 m²

Witam serdecznie. Do sprzedania dwupiętrowy dom wolnostojący w Szczawnie-Zdroju w miejscowości uzdrowiskowej z zieloną architekturą przestrzeni, do wypoczynku i relaksu. . Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

499 999 zł50 m² 9 900,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Ok Jana Pawła II - pakiet 2 kawalerki - wynajete!top 2pak kawalerek gotowiec Wrocław blisko centrum Na sprzedaż gotowiec inwestycyjny we Wrocławiu w świetnej lokalizacji blisko centrum. Lokal na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Radomierzyce

Radomierzyce,dolnośląskie

1 475 000 zł168 m² 8 779,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:481 m²

Radomierzyce to miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny. To wyjątkowo spokojna i cicha okolica, z sąsiadującymi okazałymi domami głównie wolnostojącymi bez ścisku, bez wzmożonego ruchu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

589 000 zł47 m² 12 612,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Komfortowe 3-pokoje z balkonem w inwestycji "zaciszny Wojnów"! Wybierz dla siebie mieszkanie - Odwiedź naszą stronę internetową - zacisznywojnów.pl Ceny pozostałych mieszkań podane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

3 300 002 zł270 m² 12 221,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Premium ul. Wyścigowa Lokal biurowy 270 m2 składający się z 3 części połączonych ze sobą. Na sprzedaż lokal biurowy o powierzchni ok 300m2 składający się z: - 3 dużych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Lubańska

Zgorzelec,dolnośląskie

395 000 zł36 m² 11 008,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Tylko U nas! kawalerka! pod klucz! pełne umeblowanie W cenie! osiedle nova północ zgorzelec! nie szukaj dalej! Biuro Nieruchomości nad Nysą oferuje na sprzedaż komfortową i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Horyzontalna

Legnica,dolnośląskie

285 000 zł44 m² 6 418,92 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Legnicy , przy ulicy Horyzontalnej. Lokal ma 41,4 m2 pow. użytkowej , usytuowany jest na 1 piętrze w bloku 10 piętrowym i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

546 350 zł29 m² 19 136,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zaufaj mi, jak wielu przed Tobą, a znajdę dla Ciebie nieruchomość Twoich marzeń! Oszczędzę Twój czas, nerwy i bezpiecznie doprowadzę transakcję do końca! 0% prowizji! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nefrytowa

Wrocław,dolnośląskie

515 075 zł43 m² 11 868,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Inwestycja realizowana jest w południowej części Wrocławia w granicach dzielnicy Krzyki - Ołtaszyn. Ta urokliwa lokalizacja daje możliwość obcowania z naturą dzięki rozległym terenom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Awicenny

Wrocław,dolnośląskie

591 632 zł48 m² 12 377,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

* kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Realizacja 2025-08 teraz niższa cena! poprzednia cena 609 930 Rozkładowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Na Polance

Wrocław,dolnośląskie

1 120 000 zł79 m² 14 177,20 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

WE speak english - english describe below. Apartamentowiec | duzy 36,6M taras | ogród na dachu | bezpośrednio przy rzece odrze | 2 łazienki | garderoba Z przyjemnością ogłaszam sprzedaż pięknego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wierzbice

Wierzbice,dolnośląskie

1 540 000 zł214 m² 7 196,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Oferta na wyłączność Cena do negocjacji! Na sprzedaż dom wolnostojący z przepięknym, zagospodarowanym ogrodem, basenem, tarasem, 3 altankami, garażem, wiatą na kilka samochodów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 590 000 zł160 m² 9 942,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:307 m²

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach przy ul. Pogodnej zaledwie 3 km od wrocławskiego Oporowa. Piękna, luksusowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 656 800 zł10 800 m² 246 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o położona w Racławicach Wielkich k/żernik Małych. Grunt znajduje się w prężnie rozwijającej się gminie Kobierzyce z łatwym dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

601 600 zł31 m² 19 134,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dąbrowskiego

Chojnów,dolnośląskie

335 000 zł66 m² 5 055,84 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na sprzedaż to przestronne , atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,26 m2 zlokalizowane w Chojnowie przy ul.Jarosława Dąbrowskiego , mieszkanie położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Witosa

Chojnów,dolnośląskie

110 000 zł36 m² 3 055,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Oferta Przedstawia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m2 zlokalizowane w Chojnowie położone na 3 piętrze odremontowanej kamiennicy. Do mieszkania przynależy piwnica oraz wspólne podwórko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żórawina

Żórawina,dolnośląskie

998 000 zł147 m² 6 785,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Oferta deweloperska 0% prowizji 0%pcc Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży ostatnich 2 skrajnych domów na kameralnej inwestycji składającej się z 24 lokali w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Vespucciego

Wrocław,dolnośląskie

1 099 999 zł67 m² 16 417,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam Państwu mieszkanie idealne dla pary lub singla o powierzchni 67m2 z balkonem zlokalizowane w spokojnej okolicy! Oferta idealnie sprawdzi się dla miłośników praktycznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wesoła

Jaworzyna Śląska,dolnośląskie

1 390 000 zł189 m² 7 354 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wyłączność Przedstawiamy Państwu wyjątkowy dom położony w malowniczej miejscowości Jaworzyna Śląska. Komfortowy styl życia na powierzchni 189 m2, z czego 123 m2 to przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Wrocław,dolnośląskie

759 000 zł50 m² 15 180 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica / bez prowizji doskonała lokalizacja blisko rzeki apartamenty Z przestronnymi tarasami i dużymi oknami stylowe I eleganckie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 570 000 zł160 m² 9 817,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:437 m²

Piękna, luksusowa willa z dużym ogrodem! To prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach przy ul. Pogodnej zaledwie 3 km od wrocławskiego Oporowa. Cesarzowice to spokojna okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

844 400 zł38 m² 22 297,30 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

730 000 zł100 m² 7 323,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Na sprzedaż ostatni parterowy dom wolnostojący położony w miejscowości Bukowina w gminie Długołęka około 4 km od Wrocławia i autostradowej obwodnicy. Dojazd na posesje drogą gminną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Henrykowska

Wrocław,dolnośląskie

569 000 zł43 m² 13 177,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie między bujną roślinnością, w spokojnym i cichym miejscu a jednak blisko centrum Wrocławia. Mieszkanie w centrum Wrocławia - 43,18 M2 przy ulicy Henrykowskiej - boczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiosenna

Kiełczów,dolnośląskie

659 000 zł60 m² 10 983,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oto wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,08 m2 z ok. 10-metrowym tarasem. Jeżeli lubisz minimalistyczne wnętrza, wszechobecny spokój i funkcjonalne rozwiązania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Brzozowa

Miłoszyce,dolnośląskie

1 248 900 zł161 m² 7 775,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 026 m²

Gotowy duży dom w Miłoszycach /cisza las/ piękna działka Gotowy do zamieszkania! Idealny dla rodziny! Oferujemy na sprzedaż piękny, piętrowy, 120 metrowy dom wolnostojący przy ul. Brzozowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

890 000 zł165 m² 5 407,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

******** oferta na wyłączność****** kupujący nie płaci prowizji***** Prezentujemy Państwu funkcjonalny i atrakcyjny dom wolnostojący z piękną działką o powierzchni 1000m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nefrytowa

Wrocław,dolnośląskie

515 075 zł43 m² 11 890 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023