dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 166 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 166 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł63 m² 10 301,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie 63m2 i piwnica 2,5m2, kozanów. Słoneczne, rozkładowe, zielona zagospodarowana okolica, spokojni sąsiedzi. Do remontu, okna plastikowe. Odręczny rzut w załączeniu. Tylko osoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 397 964 zł72 m² 19 400 zł/m²

 

Piętro:5/23

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta deweloperska 0% prowizji 0% pcc Mamy przyjemność zaprezentować Państwu apartament o powierzchni ponad 72,5m2 zlokalizowany na 5 piętrze inwestycji zlokalizowanej nad brzegiem Odry. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zielona

Wojnowice,dolnośląskie

899 000 zł131 m² 6 862,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:410 m²

Rezerwacja bez prowizji od strony kupującej Do sprzedania nowoczesny, funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej z 2021 roku na nowym osiedlu domów jednorodzinnych w Wojnowicach Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Spalice,dolnośląskie

1 199 000 zł112 m² 10 705,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:166 m²

Jeśli szukasz nowoczesnego, przytulnego i wykończonego z dbałością o każdy detal domu - Przeczytaj uważnie tę ofertę! Zadzwoń lub napisz - być może takiego domu szukasz. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Widok

Wrocław,dolnośląskie

319 000 zł19 m² 16 789,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka w samym sercu Wrocławiu przy ulicy Widok Ogrzewanie i media miejskie , pełna własność z księgą wieczystą Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bednarska

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł42 m² 12 941,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szanowni Państwo! Polecam na sprzedaż 2-pokojowe z balkonem na Pilczycach Powierzchnia: 42,5 m Liczba pokoi: dwa, łazienka, balkon Kuchnia w pełni wyposażona w sprzęt agd, niektóre.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Horyzontalna

Legnica,dolnośląskie

285 000 zł41 m² 6 951,22 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferujemy Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Legnicy , przy ulicy Horyzontalnej. Lokal ma 41,4 m2 pow. użytkowej , usytuowany jest na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Oborniki Śląskie

Oborniki Śląskie,dolnośląskie

678 000 zł129 m² 5 265,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

! okazja! Lokal 128,4 mkw położony na parterze budynku mieszkalnego w Obornikach Śląskich. Składa się z ogólnej sali 90m2, zaplecza 26m2 oraz pomieszczenia socjalnego 5m2. Wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajcego

Wałbrzych,dolnośląskie

245 000 zł35 m² 7 002 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie przy ul. Gajcego. Bardzo dobra lokalizacja, w pobliżu przychodnia zdrowia, przystanki, sklepu oraz punkty usługowe. Budynek ocieplony, po remoncie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

610 000 zł200 m² 3 049,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 118 m²

Okazja Okolice Ołtaszyna Dom 200 m2 Ogród 1118m2- na sprzedaż dom o łącznej powierzchni ok 200 m2 do generalnego remontu wraz z ładną działką ok 1118 m2, niedaleko Ołtaszyna, bielan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

359 990 zł24 m² 15 005,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Centrum- grabiszyńska | Kawalerka!. Polecam na sprzedaż świetnie zlokalizowaną kawalerkę 24m2 przy ul. Grabiszyńskiej ( na wysokości lidla oraz osiedla Tarasy Grabiszyńskie). Okolica: zaledwie 2,5 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Curie-Skłodowskiej

Wrocław,dolnośląskie

549 999 zł46 m² 11 879 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Top pl. Grunwaldzki um 2-pok Piwnica Przedstawiamy Państwu 2-pokojowe mieszkanie o całkowitej powierzchni 46,5 m2. W skład mieszkania wchodzą 2 osobne pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

616 224 zł31 m² 19 600 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Podpisz umowę deweloperską do 28-06-2024 A otrzymasz 2% rabatu! zapraszam na bezpłatną prezentację! Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! To nowoczesna inwestycja klasy premium.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pereca

Wrocław,dolnośląskie

595 000 zł42 m² 14 099,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

toplokalizacja!/inwestycja!/top!/centrum/pereca/krzyki/premium/2pok/hit Przedstawiamy Państwu na sprzedaż rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną kuchnią mieszczące się na 3-cim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Parkowa

Szklarska Poręba,dolnośląskie

2 300 000 zł385 m² 5 974,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:960 m²

Gotowy świetnie prosperujący biznes w centrum Szklarskiej Poręby. Dom w centrum turystycznym Szklarskiej Poręby, o łącznej powierzchni użytkowej 385 m2 na działce o powierzchni 960.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Sobótka

Sobótka,dolnośląskie

679 000 zł75 m² 9 101 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkań o powierzchni od 56,00 m2 do 100 m2 usytuowanych w nowo powstających budynkach u podnóży góry Ślęży w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Sokołowsko

Sokołowsko,dolnośląskie

460 000 zł90 m² 5 128,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Sokołowsko, które to słynie ze swych walorów turystycznych, rekreacyjnych oraz uzdrowiskowych. Sokołowsko to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 624 039 zł82 m² 19 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

925 000 zł81 m² 11 397,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta deweloperska 0% prowizji 0% pcc Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni ponad 81m2 zlokalizowane na kameralnej inwestycji na osiedlu Ołtaszyn Inwestycja znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Rościsławice

Rościsławice,dolnośląskie

137 460 zł2 291 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka zagrodowa 2291 m2 w Rościsławicach, ok. 6 km od Obornik Śląskich. Dojazd do Wrocławia z wykorzystaniem drogi ekspresowej S5 (węzeł "trzebnica" ok. 10 km) zajmuje ok. 40 min. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

599 999 zł54 m² 11 111,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

3 pok | Wojnów- perkusyjna | duży parking! Polecam na sprzedaż mieszkanie własnościowe na I piętrze w bloku dwupiętrowym. Dwa oddzielne pokoje plus pokój z aneksem kuchennym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

489 991 zł37 m² 13 282,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Ok Galeria Dominikanka 2 pok/lux premium!top!hit Polecamy na sprzedaż piekny apartamrnt w centrum Wtrocławia ul. Chudoby Mieszkanie znajduje sie na pierwszym pietrze w kamienicy Ogrzewanie gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Oława

Oława,dolnośląskie

677 376 zł81 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja bez prowizji! bez pcc! zakup od dewelopera! Gorąco polecam nowo powstające osiedle w Oławie. Pierwszy etap składa się z 18 mieszkań o powierzchni od 32 do 80m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Środa Śląska

Środa Śląska,dolnośląskie

457 400 zł4 300 m² 106,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Dzień dobry, na sprzedaż posiadam dwie sąsiadujące ze sobą 43 arowe (63/16, 63/17) działki usługowe przy głównej drodze krajowej nr 94 pomiędzy Wrocławiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Żytnia

Środa Śląska,dolnośląskie

162 000 zł1 000 m² 162 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Dzień dobry, na sprzedaż posiadam uzbrojone działki usługowo-inwestycyjne w Środzie Śląskiej przy dwóch ulicach z obu stron - ul. Żytniej (nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Środa Śląska

Środa Śląska,dolnośląskie

112 400 zł1 500 m² 74,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Dzień dobry na sprzedaż posiadam duże działki budowlane około 15 arowe nr 64/1-6 (64/3 oraz 64/1 sprzedane) w dobrej lokalizacji w Wilczkowie (300m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Jaźwiny

Jaźwiny,dolnośląskie

1 235 000 zł100 900 m² 12,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka leśna w Jaźwinach powierzchnia 10,9 ha 7 km od Trzebnicy , 36 km od Wrocławia. Dojazd do działki drogą asfaltową , w pobliżu domy jednorodzinne. Cicha , zielona , spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Ścinawa

Ścinawa,dolnośląskie

65 000 zł1 168 m² 55,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka w Ścinawie o pow. 11,68 ara położona na osiedlu pośród nowych domów. Bardzo dobra lokalizacja, na górce, teren nie zagrożony powodzią. Dojazd gminną utwardzoną drogą szutrową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

639 993 zł56 m² 11 525,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

-Top Plac Bema- wyspa Słodowa 3-pokoje Piwnica Balkon Przedstawiamy Państwu 3-pok mieszkanie o łącznej powierzchni 55,56 m2 znajdujące się na 2 piętrze w 4- piętrowym bloku przy ul. Henryka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tęczowa

Wrocław,dolnośląskie

2 199 000 zł114 m² 19 289,50 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Tęczowa lux 4pokoi/114m2 / Penthouse/ Centrum Wrocław/ widok/taras Polecamy na sprzedaż wyjatkowy i niepowtarzalny apartament w Centrum Wrocławia. Jedyny taki apartament z ogromnym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wagnera

Wrocław,dolnośląskie

875 000 zł60 m² 14 583,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 60m w spokojnej dzielnicy Wrocławia - Jagodno. Nieruchomość znajduje się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

679 000 zł46 m² 14 760,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica / bez prowizji doskonała lokalizacja blisko rzeki apartamenty Z przestronnymi tarasami i dużymi oknami stylowe I eleganckie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

649 995 zł42 m² 15 513 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Promenady Wrocławskie -odra Top Apartament z tarasem /lux! Polecamy Panstwu na sprzedaz apartament w promenadach wrocławskich wraz z komórką- lokatorską oraz możliwością zakupu miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

659 001 zł42 m² 15 728 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Promenady Lux Apartament z garażem Top premium! wrocławskich z pięknym dużym tarasem, oraz możliwością zakupu miejsca postojowego w garażu podziemnym. Mieszkania nie wymaga żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Średzka

Wrocław,dolnośląskie

385 000 zł45 m² 8 636,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1870

We speak English, call for more details! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie blisko stacji pkp leśnica (13 min pociągiem na Dworzec Główny!) tuż obok Parku Leśnickiego i pętli tramwajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Reja

Wrocław,dolnośląskie

1 499 995 zł110 m² 13 630,10 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

-Lux ul. Reja 110m2- 4 pok Balkon Piwnica Przedstawiamy Państwu na sprzedaż piękne 4- pokojowe mieszkanie z balkonem ( w jednej z sypialni garderoba) 110m2 znajdujące się w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ogrodowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

939 000 zł77 m² 12 258,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż mieszkania 3-Pokojowe w Prestiżowej Lokalizacji - Bielany Wrocławskie To oferta, która wzbudzi zainteresowanie, a mieszkańcy będą mogli w pełni korzystać z wygód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czernica

Czernica,dolnośląskie

1 090 000 zł230 m² 4 738,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 346 m²

Dom wolnostojący 230 m2- 6 pokoi Ogród Garaż Przedstawiamy Państwu dom wolnostojący znajdujący się w gm Czernica. Dom zbudowany w 2018 r, składa się z: parter: - salon 30,70 m2 - Jadalnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopycińskiego

Wrocław,dolnośląskie

634 000 zł38 m² 16 684,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kopycińskiego/jagodno/ okazja / premium/ balkon/ garaż w cenie Miejsce w garażu podziemnym w cenie! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie o pow. 38,2 m2, które znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kutrzeby

Wrocław,dolnośląskie

925 000 zł81 m² 11 395,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta od dewelopera bez pcc, bez prowizji! Osiedle Nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i znakomitą lokalizację. Przy skrzyz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

948 290 zł71 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Gotowe mieszkania inwestycja na etapie oddania do użytkowania! Apartament 4 pokojowy o pow. 71,3m2 , dwustronny, przeciwległy w jednej z bardzo atrakcyjnych miejsc Wrocławia przy ul.