dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 167 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Wrocław,dolnośląskie

810 870 zł84 m² 9 688,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji! Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego wyjątkowe duże mieszanie, jedyne takie na tej inwestycji mieszkanie 3 pokojowe z antresolą z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Turawska

Wrocław,dolnośląskie

620 496 zł50 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomość doskonale sprawdzi się dla miłośników zieleni i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Dodatkowe pokoje mogą pełnić rolę pokoi dziecięcych lub gabinetów do pracy zdalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

250 000 zł72 m² 3 465 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedania lokal stanowiący odrębną nieruchomość o powierzchni 72,15 m2. Do lokalu przynależy strych znajdujący się bezpośrednio nad lokalem. W lokalu znajdują się 4 pomieszczenia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lubin

Lubin,dolnośląskie

509 000 zł75 m² 6 795,73 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

**********rezerwacja ************ nie szukaj dalej oferta dostępna tylko W naszym biurze! Os. Ustronie Oferujemy Państwu przestronne, jasne i wygodne mieszkanie o powierzchni 74,9m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kręta

Żarów,dolnośląskie

599 000 zł89 m² 6 730 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Opiekun oferty Dwupoziomowe czteropokojowe mieszkanie 89,00m2 w Żarowie, pow. świdnickim. Otoczenie nieruchomości: w bliskim sąsiedztwie staw miejski, park, jezioro, basen, szkoła, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

440 000 zł25 m² 17 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Apartament O pow 25m2. blisko centrum karpacz. Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży apartamentu dwupokojowego położonego w spokojnym i cichym miejscu w bliskiej odległości centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

645 969 zł40 m² 15 961,70 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Realizacja 2026-04 Mieszkanie idealne na start W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

871 975 zł60 m² 14 532,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * W sercu Krzyków * Realizacja Październik 2025 Trójstronne mieszkanie na najwyższym piętrze. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Antoniego

Wrocław,dolnośląskie

580 000 zł42 m² 13 809,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Szanowni Państwo, przedstawiam ofertę jasnego mieszkania dwupokojowego w centrum Wrocławia, mieszczącego się w ścisłym centrum, w niedalekiej odległości od Pasażu Niepolda, rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

469 000 zł57 m² 8 257,04 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości z przyjemnością prezentuje ofertę sprzedaży przestronnego 3-pokojowego mieszkania po kapitalnym remoncie. Mieszkanie o powierzchni 56,80m 2 , usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Idzikowskiego

Wrocław,dolnośląskie

605 000 zł43 m² 14 070 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Opiekun oferty Na sprzedaż nowe, urządzone, dwustronne mieszkanie z tarasem i ogródkiem, położone na kameralnym, cichym, dobrze skomunikowanym osiedlu na Gądowie. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z parkingiem, ul. Wrocławska

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

749 900 zł140 m² 5 356 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun Oferty: katarzyna Śliwiak tel. Segment szeregu ok. 140 m w stanie deweloperskim przy ul. Wrocławskiej. Nieruchomość do nabycia z 2 miejscami postojowymi naziemnym w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rychtalska

Wrocław,dolnośląskie

965 900 zł74 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opiekun nieruchomości: nr Licencji pfrn 29417 tel. 4-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem (+8 mkw) i garderobą do własnej aranżacji. Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym 22,1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

702 260 zł47 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Inwestycja mieszkaniowa Komuny Paryskiej 19a to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Parafialna

Wrocław,dolnośląskie

600 000 zł49 m² 12 146 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

2 pokoje z balkonem na cichym i zielonym osiedlu na Krzykach! Opiekun oferty: tel. 2 pokoje z balkonem w cichej i zielonej okolicy: krzyki - Ołtaszyn 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wilkszyn,dolnośląskie

2 199 000 zł291 m² 7 556,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 620 m²

Przedmiotem sprzedaży jest duży 6 pokojowy, wolnostojący, z garażem dom w stanie deweloperskim. Dom o pow. 291 m2 posadowiony na działce o powierzchni 1620 m2. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pątnówek

Pątnówek,dolnośląskie

747 000 zł175 m² 4 268,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferta Oferujemy Państwu dom z potencjałem w miejscowości Pątnówek. Nieruchomość znajduje się 5 minut od Legnicy. Łączna powierzchnia działki to około 63 ary! (możliwość wydzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czernica

Czernica,dolnośląskie

355 000 zł200 m² 1 775 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Przedstawiam Państwu do sprzedaży dom, znajdujący się w Czernicy w pobliżu Jeleniej Góry. Budynek o powierzchni około 200 m składający się z: parter: kuchnia, 4 pokoje, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

999 000 zł142 m² 7 059,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:236 m²

Kiełczów | duży szereg skrajny!. Polecam na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie szeregowej o łącznej powierzchni użytkowej 141,64 m z ogródkiem o powierzchni ok 236 m . Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Pomorska

Wrocław,dolnośląskie

549 000 zł28 m² 19 607,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie (kawalerka), akt własności 3 piętro Winda 26,90 m2 Osobna kuchnia Przedpokój Łazienka Pokój wszystkie okna na podwórze W 2020 roku generalny remont całego mieszkania łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nefrytowa

Wrocław,dolnośląskie

476 661 zł41 m² 11 680 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Inwestycja Nefrytowa 77 zlokalizowana w południowej części Wrocławia w granicach dzielnicy Krzyki - Ołtaszyn przy skrzyżowaniu ul. Nefrytowej i Brylantowej. Inwestycja ta ulokowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Chabrowa

Wrocław,dolnośląskie

2 732 435 zł3 053 m² 895 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wrocław - wojszyce - radomierzyce / działka bud. 3053 M2 Przedstawiam Państwu wyjątkową działkę budowlaną w miejscowości Radomierzyce, ul. Chabrowa/wrocławska, na granicy Wrocławia, krzyki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Czajkowskiego

Wrocław,dolnośląskie

780 000 zł68 m² 11 470,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Do sprzedania trzypokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 68 m2. Nieruchomość usytuowana jest na trzecim piętrze w trzypiętrowym budynku apartamentowym. Mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 499 000 zł196 m² 7 656 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Jeśli chcesz usłyszeć rano szum drzew i śpiew ptaków a w lecie kąpać się w oddalonym o 4km Zalewie w Kobylej Górze, spacerować po lesie dostępnym zaraz za płotem Twojego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Awicenny

Wrocław,dolnośląskie

700 925 zł60 m² 11 662,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Spacious and Bright 3-Bedroom Corner Apartment with Balcony in Oporów, wrocław Ideal for: people working in the Bielany Wrocławskie area 60m2 / 1 floor / 3 rooms Layout of apartment l6b 6/1/1/3k: living.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

409 500 zł45 m² 9 097,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oleśnica/2pok./LUX./WINDA/PIWNICA/HIT/OD/ZARAZ! Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w niskim bloku z windą. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone. Gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

1 199 900 zł122 m² 9 835,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:190 m²

Siechnice / wrocław / dom W zabudowie bliźniaczej serdecznie polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje Przedstawiam Państwu dom w zabudowie szeregowej, segment skrajny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach Świeradów-Zdrój

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

259 000 zł1 147 m² 225,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

. Świeradów - Zdrój. działka budowlana. pow.1147m2. widok-panorama gór. otoczenie: góry, lasy, łaki, jeziora, tereny Natura 2000. wyjątkowo piękna lokalizacja. kompleks "osada Świeradów-Zdrój".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kutrzeby

Wrocław,dolnośląskie

1 250 000 zł149 m² 8 364 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:204 m²

Oferta od dewelopera bez prowizji, bez pcc! Osiedle Nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i znakomitą lokalizację. Przy skrzyz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 249 000 zł112 m² 11 151,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:158 m²

Bielany wrocławskie / dom W zabudowie szeregowej 112 M2, działka 158 M2 serdecznie polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje Dom w zabudowie szeregowej, segment środkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cesarzowicka

Wrocław,dolnośląskie

654 500 zł48 m² 13 635,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż piękne 2- pokojowe mieszkanie położone na Wrocławskim Oporowie Mieszkanie wykończone w bardzo dobrym standardzie, nadające się do wprowadzenia bez dodatkowych kosztów, mierzące 48.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Stawowa

Psary,dolnośląskie

849 000 zł98 m² 8 644 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:263 m²

Na sprzedaż połowa domu jednorodzinnego, dwulokalowego, w stanie developerskim, zaledwie 1 km od Wrocławia. Widawa Park to nowe osiedle domków w zabudowie bliźniaczej w Psarach ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Okulickiego

Wrocław,dolnośląskie

275 000 zł23 m² 11 956,50 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż kawalerka w dzielnicy Wrocław Zakrzów. Kawalerka 23m2 w bloku z płyty na ul.Okulickiego 19. Pokój, kuchnia, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Kryształowa

Sobin,dolnośląskie

94 000 zł1 342 m² 70,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjne działki położone w urokliwej miejscowości Sobin, gmina Polkowice. Dostępne są cztery działki o różnych powierzchniach z przeznaczeniem terenu określonym przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

355 000 zł50 m² 7 119,94 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne 2- pokojowe mieszkanie do remontu o powierzchni 49,86m 2 , usytuowane na 2 piętrze bloku w centrum Świdnicy Na mieszkanie składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Główna

Krzyżowice,dolnośląskie

729 000 zł105 m² 6 948,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:298 m²

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Bliskość natury i miasta * Gotowe już w II kwartale 2024 Inwestycja jest zlokalizowana w otoczeniu natury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Mieroszów

Mieroszów,dolnośląskie

210 000 zł74 m² 2 843,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuje do sprzedaży przytulne, funkcjonalne mieszkanie w pełni rozkładowe , wymaga jedynie odświeżenia. W jego skład wchodzi : duży salon połączony z kuchnią, dwie sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

494 500 zł67 m² 7 377,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Oleśnica/lux./3POK./BALKON/PIWNICA/TOP/OD/ZARAZ Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne mieszkanie w Oleśnicy. Mieszkanie ma 67m2 i składa się z: -3 ustawnych pokoi, -kuchni, -łazienki, -wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drukarska

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł48 m² 12 895,80 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na 6 piętrze w bloku. Pełny rozkład pomieszczeń: salon z kuchnią, dwa pokoje, łazienka Powierzchnia: 48m2 Mieszkanie składa się z następujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Gersona

Wrocław,dolnośląskie

398 995 zł26 m² 15 287,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zielony biskupin! | Kawalerka po remoncie! Kawalerka (26 m2) na osiedlu Biskupin, ul. Gersona, piętro 3/4. Łazienka, aneks kuchenny, pokój z kratką balkonową. Piec gazowy do podgrzewania wody,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

868 632 zł43 m² 20 400 zł/m²

 

Piętro:8/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o wygodnej pow. 41,71m2 z logią o pow. 8,14m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul. Sikorskiego na Starym Mieście z widokiem.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij