dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 167 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

195 000 zł68 m² 2 859,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży przestronne mieszkanie położone Przy Placu Tuwima w wałbrzyskim Śródmieściu. Nieruchomość położona jest na I piętrze kamienicy i składa się z 3 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Staniszów,dolnośląskie

3 400 000 zł305 m² 11 147,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje komfortowego inteligentnego domu wolnostojącego. Budynek z 2001 roku posadowiony na dobrze nasłonecznionej działce o powierzchni ok 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Głogów,dolnośląskie

329 999 zł53 m² 6 201,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Głogów, osiedle Piastów, ul. Konrada I, mieszkanie, 3 pok z dużym balkonem, 53,21 2 , sprzedaż 329 999zł Jeśli szukasz w dobrej lokalizacji, 3 pokojowego mieszkania w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

239 000 zł65 m² 3 676,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie położone na jednej z bocznych uliczek Nowego Miasta. Trzy pokoje, duża kuchnia , (obecnie ciemna , ale bez problemu można ją doświetlić, włączając część jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Akacjowa

Krzyżowice,dolnośląskie

795 000 zł105 m² 7 577,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:297 m²

Inwestycja przy skrzyżowaniu ulicy Akacjowej oraz Głównej w miejscowości Krzyżowice w gminie Kobierzyce to miejsce, które charakteryzuje cisza i spokój. Warto nadmienić, że jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sosnowa

Wilczyn,dolnośląskie

699 000 zł112 m² 6 241,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:742 m²

Tu właściciel! Mam do zaoferowania ciepły i słoneczny dom o powierzchni 112m2 z 2008 roku. Dom znajduje się w przepięknej okolicy rekreacyjnej, niedaleko stawów, lasów i tras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

634 997 zł60 m² 10 579,80 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Kozanów | 2/3 pok | przy parku!. Polecam na sprzedaż mieszkanie na Kozanowie we Wrocławiu, pięknie usytuowane przy parku, w bardzo cichej i spokojnej okolicy. Blok oddalony jest od dróg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gdańska

Wrocław,dolnośląskie

595 000 zł48 m² 12 447,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Szanowni Państwo, polecam na sprzedaż przytulne, słoneczne, 2 pokojowe mieszkanie, 47,8 m2 położone w cichej i zielonej okolicy, w sąsiedztwie ogródków działkowych, przy ul. Gdańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

784 999 zł59 m² 13 327,70 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Piekny 3 pok/ ux Premium krzyki jagodno 60m2/garaz/top Polecamy mieszkanie, które znajduje się na wrocławskim Jagodnie, przy ul. E. Kajdasza. Mieszkanie zostało zaprojektowane przez architekta wnętrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

500 550 zł38 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun Oferty: tel. 2 pokojowe mieszkanie W inwestycji premium przy parku! Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą. Układ pomieszczeń: - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nyska

Wrocław,dolnośląskie

589 000 zł41 m² 14 365,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie - 41m2, które usytuowane jest na 1 piętrze w 6 piętrowym bloku. Nieruchomość znajduje się w bezpiecznej i cichej okolicy, na strzeżonym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piekary C

Legnica,dolnośląskie

380 000 zł64 m² 5 891,47 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Tylko U nas oferta na wyłączność! na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 64,5 m2 znajdujące się na 3 piętrze w bloku z lat 90-tych na osiedlu Piekary C w Legnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

229 000 zł48 m² 4 721,65 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie, przeznaczone do własnej aranżacji, z pięknym widokiem na pogórze wałbrzyskie, znajdujące się w wałbrzyskie dzielnicy Podzamcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Waniliowa

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł74 m² 10 828 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

4 pokoje na zielonej Lipie Piotrowskiej! Zapytaj w biurze sdp Nieruchomości o możliwości finansowania tej inwestycji. *Wyłącznie w sdp Nieruchomości* Opiekun oferty: zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

360 000 zł52 m² 6 923,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Numer oferty 2228 Biuro Nieruchomości Optima ma Państwu do zaoferowania Dwupokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Jeleniej Góry. Nieruchomość o powierzchni 52,3 m2usytuowana jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Pola

Wrocław,dolnośląskie

3 600 000 zł300 m² 12 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:631 m²

Oferuję na sprzedaż wyjątkowy dom, położony w bardzo cichej i prestiżowej dzielnicy - karłowice! Niezaprzeczanym atutem domu jest lokalizacja - oaza zieleni I spokoju mieszcząca się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 289 999 zł46 m² 28 031,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Lux! | Widok na rzekę! | Centrum. Polecam na sprzedaż apartament na ostatnim piętrze z widokiem na Odrę w kompleksowo odrestaurowanej kamienicy przy ul. Jana Pawła II. Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

719 007 zł50 m² 14 380,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Ok park Poludniowy 50m2 / 2 pokoje garaz w cenie /top!hit Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49,05 m 1 piętro w 4-piętrowym bloku z 2010 roku Krzyki, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zaolziańska

Wrocław,dolnośląskie

625 000 zł67 m² 9 358 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 28305 tel. Mieszkanie 2-pokojowe w kamienicy z balkonem przy Powstańców Śląskich! Możliwość zaaranżowania 3 pokoju! Ogrzewanie miejskie! ***rezerwacja***.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Olszewskiego

Wrocław,dolnośląskie

425 000 zł43 m² 9 997,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Idealna propozycja dla inwestorów pod wynajem lub singla czy pary na start. Przedstawiamy na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe 42,51m2 w dzielnicy Śródmieście-Biskupin przy ul. Karola Olszewskiego we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 125 000 zł72 m² 15 612 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Top!ogród Botaniczny/2 balkony do wykończenia kupujący nie płaci podatku pcc Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 72,6 mk2 w nowym apartamentowcu przy ul. Wyszyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Mirsk

Mirsk,dolnośląskie

209 000 zł1 222 m² 171,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

***mirsk*** ***działka 1222 m2*** ***działka pod zabudowę *** ***gotowy projekt domu 136m2*** Mam przyjemność zainteresować Państwa ofertą sprzedaży działki z dostępem do mediów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lawendowa

Długołęka,dolnośląskie

999 000 zł122 m² 8 206,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:229 m²

Opis Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu w zabudowie bliźniaczej, w Długołęce przy ulicy Lawendowej. Rozbudowana lokalna infrastruktura i kameralna zabudowa to idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Mickiewicza

Pęgów,dolnośląskie

1 199 000 zł200 m² 5 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Opiekun Oferty tel. Możliwość zamiany na mieszkanie we Wrocławiu lub Obornikach Śląskich za dopłatą! Dom w miejscowości Pęgów z dobrym dojazdem do Wrocławia ok 20min o pow. 200 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

795 000 zł74 m² 10 816 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mam przyjemność zaoferować Państwu funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią na ul. Głubczyckiej we Wrocławiu. Mieszkanie zlokalizowane jest w spokojnej okolicy z dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poświęcka

Wrocław,dolnośląskie

510 066 zł42 m² 12 273 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun nieruchomości: tel. Mieszkanie w gotowej inwestycji przy ul. Kamieńskiego. Do własnej aranżacji. W cenie mieszkania miejsce postojowe w garażu podziemnym i komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gorlicka

Wrocław,dolnośląskie

614 998 zł49 m² 12 538,20 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Psie pole-Gorlicka | 2 pok | rozkład!. Budynek z 2009 roku przy ul. Gorlickiej. Mieszkanie o powierzchni 49,04 m zakupione i zamieszkane od czerwca 2010 roku. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Głogów

Głogów,dolnośląskie

261 400 zł52 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Budynek pięciokondygnacyjny z 2022 roku z windą zlokalizowany w samym centrum Głogowa - stare miasto. Mieszkanie o powierzchni 52,28 m2 po podłodze 59,48 m2 Wejście do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

499 000 zł48 m² 10 395,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera/bez pcc/bez prowizji. Przedmiotem sprzedaży są dostępne wyłącznie w naszym biurze apartamenty na osiedlu Miodowa Aleja. W sprzedaży posiadamy wiele kombinacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

629 000 zł86 m² 7 313,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szczęśliwa

Wilczyce,dolnośląskie

598 000 zł60 m² 9 967 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: tel. Dział deweloperski sdp nieruchomości przedstawia Mieszkanie w zielonej i cichej okolicy, blisko wrocławskiej obwodnicy! Istnieje możliwość wykończenia mieszkania pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

915 000 zł59 m² 15 508,50 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Da Vinci / Gadow/ lux apartament /3pok! Mieszkanie trzypokojowe z balkonem oraz z miejscem postojowym w garażu podziemnym, znajdujące się na bardzo atrakcyjnym osiedlu davinci. Na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

777 342 zł38 m² 20 488,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Czysta 4 to nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ołtaszyńska

Wrocław,dolnośląskie

3 850 000 zł370 m² 10 405 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Opiekun oferty: tel. Elegancko wykończony dom wolnostojący o powierzchni ok. 370 m2 w zacisznej zielonej okolicy. Link do wirtualnej wizyty: otoczenie nieruchomości: dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowicka

Wrocław,dolnośląskie

545 000 zł45 m² 12 111,10 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie mieszczące się przy ul. Gajowickiej. Mieszkanie znajduje się w zadbanym 10 piętrowym budynku z lat '70 z nową windą. W skład mieszkania wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 570 000 zł160 m² 9 817,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:437 m²

Piękna, luksusowa willa z dużym ogrodem! To prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach przy ul. Pogodnej zaledwie 3 km od wrocławskiego Oporowa. Cesarzowice to spokojna okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

559 997 zł37 m² 15 258,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe Zerniki. piekny 2 pok apartament/garaz /2018! polecamy mieszkanie w Stan idealny , całkowicie wyposażone (wysoki standard: sprzęt Bosch, baterie kludi, roca, etc) mieszkanie w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Iwaszkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

709 999 zł45 m² 15 742,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Grota roweckiego / 2 pokoje + parking 2019 Polecam na sprzedaż dwupokojowe zlokalizowane na osiedlu Wojszyce (ok. Iwaszkiewicza - Grota Roweckiego). Rok budowy: 2019 Poziom: 2/2 z windą Mieszkanie.