dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 167 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Chwaliszów

Chwaliszów,dolnośląskie

96 900 zł1 020 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa ok. 1020 m2 niezabudowana, położona na nasłonecznionym, płaskim terenie. Nieruchomość z dostępem do drogi utwardzonej, nieogrodzona. Wokół zabudowa zagrodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

275 000 zł54 m² 5 127,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Do sprzedania mieszkanie w Szczawnie-Zdroju o powierzchni 42,28 m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Dębina

Dębina,dolnośląskie

189 000 zł1 505 m² 125,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam ładnie położoną działkę przeznaczoną pod zabudowę jednorodzinną, bliska odległość już istniejących nowych zabudowań oraz lasu. Cicha spokojna okolica z dobrym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

289 000 zł44 m² 6 568,18 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu słoneczne mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy na Osiedlu Kopernika. Budynek rodzaju: wieżowiec. Powierzchnia nieruchomości wynosi 44 m2.Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

599 000 zł70 m² 8 600,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

U podnóża masywu legendarnej góry Ślęży w Sobótce powstało wyjątkowe osiedle. To kameralny kompleks ze strefą wellness zapewniający komfort miejskiego życia blisko natury. Piękno przyrody,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 034 000 zł43 m² 23 787 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel. ***I speak English*** Centro Domini to jedyna we Wrocławiu luksusowa inwestycja, która znajduje się w bezpośrednim centrum Wrocławia, przy Placu Dominikańskim. Apartamenty są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł41 m² 13 513,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie na 9 piętrze z panoramicznym widokiem na miasto Mieszkanie o powierzchni 40,7m2 składa się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marynarska

Wrocław,dolnośląskie

675 999 zł66 m² 10 211,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Top!zakrzów duże mieszkanie dla Rodziny z balkonem Oferujemy na sprzedaż duże ładne dwustronne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane na Zakrzowie o łącznej powierzchni 66,20 m2. Położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż ogrzewany, ul. Dyrekcyjna

Wrocław,dolnośląskie

60 000 zł20 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiam Państwu na sprzedaż miejsce postojowe w garażu podziemnym przy ul. Dyrekcyjnej 1 (budynek Starter III) Oferta wyłącznie w Kompas Nieruchomości. Możliwość prezentacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ludwiga van Beethovena

Wrocław,dolnośląskie

1 180 000 zł131 m² 8 999,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Wyłączne biuro sprzedaży dewelopera, bez dodatkowych kosztów- zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc, bez prowizji od kupujących W cenie pompa ciepła oraz ogrzewanie podłogowe na całej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Obornicka

Golędzinów,dolnośląskie

26 400 zł51 m² 517,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:494 m²

Syndyk sprzeda 20/64 udziału w nieruchomości składającej się z działki 77/4 o powierzchni 0,0494 ha, zabudowanej domem o 2 kondygnacjach nadziemnych, o powierzchni zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jarząbkowa

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

755 000 zł128 m² 5 898 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:580 m²

Opiekun oferty: tel. Do sprzedania 1/2 bliźniaka w stanie deweloperskim. Układ domu: parter: - salon z aneksem kuchennym - 35,1 m2 - taras 35 m2 - łazienka - 5,1 m2 - korytarz - 2,9 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

494 000 zł30 m² 16 223,30 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Klucze do odbioru- listopad 2023r. Inwestycja realizowana we Wrocławiu, w dzielnicy Stare Miasto - tuż przy Odrze (ul. Gnieźnieńska). Charakteryzująca się nowoczesną architekturą osiedla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

799 002 zł83 m² 9 649,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Krzyki lkux 4 pokoje /park! polecam do sprzedania mieszkanie zlokalizowane przy ul. Porannej we Wrocławiu. Mieszkanie w budynku z 1998 roku. Mieszkanie na drugim piętrze (budynek trzypiętrowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

909 990 zł66 m² 13 781,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Centrum! - ul. Kościuszki | 4 pok. .!.TOP/2016r.| Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie, w budynku oddanym do użytkowania w 2016 r., piętro 2. Mieszkanie jest dwustronne, 3 oddzielne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Janowska

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł88 m² 9 110,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Serdecznie polecam na sprzedaż przepiękne, 4pokojowe mieszkanie z ogródkiem o łącznej powierzchni 87,70m2, które jest usytuowane na parterze w dwupiętrowym bloku mieszkalnym z 2011r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 550 000 zł150 m² 10 333,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:313 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie szeregowej zlokalizowanego na Bielanach Wrocławskich. Dom jest przepięknie urządzony, z wysokiej jakości materiałów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona, ul. Biskupa

Bielawa,dolnośląskie

150 000 zł1 746 m² 85,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Sowie Wzgórza Bielawski Park Przemysłowy Do sprzedania działka rolno-budowlana 1746 m2 położona w Bielawie, okręg południe przy nowo powstałej strefie przemysłowej. Wszystkie media obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Bajkowa

Pietrzykowice,dolnośląskie

1 600 000 zł184 m² 8 699,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Dom wolnostojący na samodzielnej działce o wielkości 1117m2, położony w Pietrzykowicach 25min od centrum Wrocławia. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 183,92m2 składa się z :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tabaki

Jelenia Góra,dolnośląskie

399 000 zł59 m² 6 798,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Biuro Nieruchomości Optima serdecznie poleca Państwu przestronne mieszkanie o trzech pokojach, o łącznej powierzchni 58,69 m2. To atrakcyjne lokum znajduje się na pierwszym piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Strzegom

Strzegom,dolnośląskie

350 000 zł53 m² 6 591,34 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam atrakcyjne mieszkanie w Centrum Strzegomia - w samym Rynku. Mieszkanie w kamienicy, o pow. 53,1 m2, usytuowane na parterze. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, 2 sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Zgorzelec,dolnośląskie

320 000 zł50 m² 6 451,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! przytulne mieszkanie w kamienicy! nie szukaj dalej! Biuro Nieruchomości nad Nysą przedstawia przytulne mieszkanie o powierzchni 49,6 m2, zlokalizowane w kamienicy na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świdnicka

Wrocław,dolnośląskie

619 920 zł47 m² 13 178,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Gotowe w Centrum capitol/dla rodziny/inwestycja Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe po generalnym remoncie o powierzchni 46m2, w centrum Wrocławia, blisko renomy - Rynek 5 minut pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sikorskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 180 000 zł47 m² 25 267,70 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

CO sprzedajemy? Gotowy do zamieszkania apartament o powierzchni 46,7 m2 z dużym tarasem, ogródkiem oraz loggią (dodatkowe 51,23 m2), znajdujący się na na 6 piętrze siedemnastopiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

824 945 zł90 m² 9 134,59 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Arkady/duże 2 poziomy/dla rodziny/rozkład Oferujemy na sprzedaż przestronne ,słoneczne, rozkładowe 2 poziomowe mieszkanie 3 pokojowe przy Arkadach Wrocławskich. Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wietrzna

Wrocław,dolnośląskie

850 000 zł65 m² 13 117,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Hit 3 pokoje / ogródek, taras / premium/krzyki Polecamy na sprzedaż mieszkanie przy ul. Wietrznej (krzyki) na parterze, w pełni wyposażone, dwustronne, z wygodnym biurkiem do pracy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rynek

Gryfów Śląski,dolnośląskie

180 000 zł87 m² 2 063,04 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w centrum miasta znajduje się na drugim pietrze składa się z dwóch dużych pokoi.cztery okna sa od rynku piąte środkowe tj .lazienka .okno od kuchni jest na bocznej ścianie budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Narutowicza

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł57 m² 10 859,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Super oferta! Mieszkanie na sprzedaż ok.UL. Gabriela Narutowicza. Trzypokojowe mieszkanie z otwartą kuchnią oraz wyjściem na balkon i strychem pow. ok .22 mkw. Do mieszkanie przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czernica

Czernica,dolnośląskie

649 900 zł105 m² 6 188,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Bliźniak/ Nadolice Wielkie/ 5pok/gotowe! Polecam na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w Nadolicach Wielkich gmina Czernica blisko Wrocławia.! Zainteresowanych zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cooka

Wrocław,dolnośląskie

759 000 zł49 m² 15 458,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Polecam na sprzedaż przestronne, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 49,1 m2, usytuowane na czwartym piętrze czteropiętrowego budynku mieszkalnego z 2015.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Sobótka

Sobótka,dolnośląskie

689 000 zł81 m² 8 508,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szukasz ciszy, spokoju i pięknych widoków ta oferta jest idealna dla Ciebie! Osiedle z własnym basenem spa, siłownią, grotą solną. Jest zamknięte i monitorowane czyli relaks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

497 000 zł38 m² 13 079 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Top Rozkład/ul. Wyszyńskiego 2 po/38m2 Przedstawiamy Państwu 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na 4 piętrze przy ul. Wyszyńskiego. Mieszkanie przeszło generalny remont Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

959 044 zł73 m² 13 125 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Brak podatku pcc! Opiekun oferty: tel. Mieszkanie do własnej aranżacji o powierzchni 73,07 m2 znajduje się na 2 piętrze w bloku z windą. Otoczenie nieruchomości: inwestycja ulokowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nadolice Wielkie

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

868 000 zł130 m² 6 676,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowy komfortowy duży dom, bliźniak z garażem o pow. całkowitej 130 m.kw. Dom wybudowany kilka temu, wykończony i umeblowany. Ogród całkowicie urządzony , 600m2, obsadzony drzewkami ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podwale

Wrocław,dolnośląskie

795 000 zł50 m² 15 996 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

WE speak english Chcesz zamieszkać w prestiżowym budynku, w samym centrum Wrocławia ? Dodatkowo marzy Ci się nieosiągalna w tej części miasta cisza i położenie mieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

319 000 zł33 m² 9 666,67 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 33m2 usytuowane na III piętrze w bloku na Os. Młodych. Nieruchomość składa się z: dużego pokoju z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 590 000 zł160 m² 9 942,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:307 m²

Prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach przy ul. Pogodnej zaledwie 3 km od wrocławskiego Oporowa. Piękna, luksusowa willa z dużym ogrodem, oferuje Państwu zdecydowanie więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ułańska

Świdnica,dolnośląskie

460 000 zł75 m² 6 133 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego w Świdnicy. Mieszkanie o powierzchni 75m2 składa się z: - kuchni połączonej z salonem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Słoneczna

Sosnówka,dolnośląskie

489 000 zł70 m² 6 986 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:358 m²

Rekreacyjny domek w Sosnówce (k. Jeleniej Góry) - modnej bazie wypadowej Dolnego Śląska. Opiekun oferty : Największą zaletą nieruchomości położonych w górach jest ich wielosezonowość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

529 000 zł47 m² 11 364 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: tel: dział deweloperski sdp nieruchomości Brak podatku pcc! Na sprzedaż 2 pokoje w zielonej okolicy na Zakrzowie otoczenie nieruchomości: rozwijająca się infrastruktura -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ślężna

Wrocław,dolnośląskie

498 900 zł45 m² 11 086,70 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Slężna / uniwersytet ekonomiczny / 2 pokoje Polecamy na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość zlokalizowaną przy Parku Skowronim i Uniwersytecie Ekonomicznym. Nieruchomość ma dostęp do pełnej bazy.