dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 155 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 155 ogłoszeń

169 000 zł46,75 m² 3 614,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży klimatycznego 2 pokojowego mieszkania z balkonem o powierzchni 46,75m2, położonego na korzystnym I piętrze kamienicy przy ul. Konarskiego.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł28,29 m² 11 134,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Aby obejrzeć nieruchomość i okolicę kliknij w ikonę video. Sprzedam piękny 1 pokojowy apartament o pow. 28,29m2 znajdujący się w kompleksie siedmiu budynków Czarna Góra Resort.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Firma Malik Development ma zaszczyt zaprezentować Państwu nową Inwestycję w Oleśnicy na ul. Leśnej 6! Wszystkie mieszkania zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie i komforcie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 411 542 zł142,58 m² 9 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Na sprzedaż lokal o powierzchni 142,58 m2 w nowoczesnym budynku biurowo-usługowym. Układ nieruchomości: - pokój - Kuchnia - wc Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł34 m² 16 470,59 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Opis nieruchomości: na sprzedaż jasne, przytulne i kompletnie odnowione mieszkanie o powierzchni 34 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Wrocławia - na.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł126,77 m² 14 987,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1904

Wyjątkowe mieszkanie W odrestaurowanej kamienicy na hubach Wysokie sufity | Po remoncie | Idealne dla rodziny I Blisko Parku i Aquaparku I świetna komunikacja miejska Przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł993,22 m² 503,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania oferuj działkę położoną w samym centrum Szczawnie Zdroju. Działka idealna pod inwestycję, istnieje możliwość wybudowania budynku wielorodzinnego lub hotelu. Wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł54 m² 4 907,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie do remontu o powierzchni 54m2 znajdujące się na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku. W skład lokalu wchodzą: trzy pokoje, kuchnia, łazienka balkon. piwnica Ogrzewanie ,.

Szczegóły ogłoszenia

123 000 zł1 221 m² 100,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tylko u Nas! Na sprzedaż działki budowlane - Chwaliszów | Osiedle Książęce Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Chwaliszów, w powiecie wałbrzyskim,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Głogów, os. Kopernik, niski blok/gotowe do zamieszkania/pełne nowe wyposażenie W cenie! Szukasz mieszkania pachnącego.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł54,10 m² 7 578,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Oferta tylko w naszym biurze Lokalizacja nieruchomości jest niewątpliwym atutem. Do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe z dużym balkonem - na osiedlu Przylesie. Położone na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 000 zł135 m² 8 140,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:238 m²

W odległości 3 minut od granicy Wrocławia , w Biestrzykowie, czekają na Ciebie gotowe domy w zabudowie bliźniaczej. Nowoczesne, komfortowe, z pełnym odbiorem - możesz odebrać klucze od.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

3 działki budowlane w kształcie prostokąta, pow. łącznej 3259 m2 położone w cudownym miejscu na granicy Nadolic Wielkich i Chrząstawy Małej, przy granicy lasu , z dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie z ogrodem, tarasem i miejscem postojowym Jelenia Góra Szukasz miejsca, w którym połączysz komfort nowoczesnego wnętrza z prawdziwym kontaktem z naturą? Na.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 500 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kształtna, ustawna działka budowlana, położona pośrodku urokliwej wsi Szymanów, z dala od miasta, a jednocześnie 5 minut jazdy do Świebodzic i Strzegomia. Wokół nieliczna stara.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł2 700 m² 92,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Marzysz o domu z widokiem na wzgórza, w miejscu pełnym spokoju, a jednocześnie blisko miasta? Ta działka to idealna przestrzeń, by spełnić te plany! Na sprzedaż malowniczo.

Szczegóły ogłoszenia

24 990 000 zł250 000 m² 99,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna. Pod przemysł, logistykę i usługi przy drodze S-5, tuż przy węźle. Zaledwie 15min. od Wrocławia. Media przy granicy działki. Uwaga! Istnieje możliwość wydzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł53,63 m² 13 593,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1965

Opiekun oferty: kamil Swatowski tel.   Tylko w sdp Nieruchomości. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania, które może być idealnym gotowcem inwestycyjnym -.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł360 m² 5 552,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Nowoczesny dwupiętrowy dom o powierzchni 360 m2 posadowiony na dużej zagospodarowanej działce o pow. 1200 m2, wybudowany w 2007 roku. Dom jednopiętrowy wykonany z porothermu! Składa.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł485 m² 4 121,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:6 240 m²

Lokalizacja: gmina Kąty Wrocławskie | Sadowice, metraż: 485,15 m powierzchni użytkowej domu, zabudowa: rezydencja wolnostojąca z poddaszem użytkowym oraz dodatkowym budynkiem wolnostojącym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 449 000 zł159,70 m² 9 073,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:285 m²

Duży, dwupiętrowy dom w standardzie premium na strzeżonym osiedlu zamkniętym! W ofercie dostępny dom w wariancie A i wariancie B (rzuty w załączeniu) Domy różnią się.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł3 141 m² 382,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania 1/2 udziału w działce o pow. 3141m2 położonej w ścisłym centrum miasta. W kw ujęta jako tereny mieszkaniowe. Działka w pełni ogrodzona oraz zabudowana pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł88 m² 15 681,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej wykończony z najwyższej jakości materiałów i gustownie. Większość to Max Fliz. Dom stoi na dość dużej jak na bliźniaka działce.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł41,06 m² 5 479,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie dwu pokojowe usytuowane na I piętrze w zadbanej kamienicy na jednej z bocznych ulic w dzielnicy Biały Kamień. Mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferyjemy na sprzedaż mieszkanie położone na Nowym Mieście przy ulicy Piłsudskiego. Na powierzchnię 45,8 m2 składa się: - 2 pokoje, - kuchnia, - przedpokój, - łazienka - wc. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

697 000 zł38,26 m² 18 217,46 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekun Oferty Maciej Suwała Tel:   Nr. licencji pfrn 28424 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2, usytuowane na 6. piętrze, z pięknym widokiem na park! Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie od pierwszego właściciela z pięknym widokiem. 3 pokoje , duży balkon, kuchnia prostokątna z meblami w zabudowie. Ogrzewanie miejskie.Okna plastikowe w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł57,90 m² 6 891,19 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie z potencjałem w sercu Dobroszyc 57,9 m komfortowej przestrzeni Szukasz mieszkania w spokojnej miejscowości, ale z szybkim dojazdem do miasta? Ta oferta może być.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł12,45 m² 15 983,94 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Rakowska nieruchomości prezentuje Państwu kawalerkę z widokiem na góry, położoną na II p. kamienicy w Karpaczu. Na powierzchnię 12,45 m2 ( skosy, po podłodze ok.30 m2 ) składa się.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł59,80 m² 7 190,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni ok. 60 m , zlokalizowany przy ul. Daszyńskiego w Wrocław. To doskonała propozycja dla inwestorów oraz osób poszukujących przestrzeni do.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł927 m² 1 823,09 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 650 m²

Sprzedaż na wyłączność Numer oferty: sbdoc8827 Kategoria: budynek - Lokal użytkowy Miasto: legnica Dzielnica: obręb czarny dwór Powierzchnia: 927,60 m2 Powierzchnia działki 2650 m2 opis.

Szczegóły ogłoszenia

447 000 zł74,50 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży jest mieszkanie 4 pokojowe znajdujące się na 4 piętrze w bloku przy ul. Wańkowicza w Legnicy. . Mieszkanie składa się z pokoju dziennego ze sporym balkonem , 3 sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 941 m² 72,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Szukasz ciekawej działki pod budowę swojego wymarzonego domu? Mam dla Ciebie działkę w bardzo dobrej lokalizacji! Na sprzedaż działka budowlana nr 541 o powierzchni 1941 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł64,72 m² 16 996,29 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Nowoczesny apartament W górach! miejsce parkingowe W garażu podziemnym W cenie!szklarska poręba! Idealna oferta dla inwestora! Oferuje Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 148 zł34,40 m² 15 382,21 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie w centrum Wrocławia to propozycja dla tych, którzy chcą korzystać z miasta na co dzień, bez kompromisów komunikacyjnych. Bliskość pracy, usług, kultury i miejsc spotkań.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł130 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 491 m²

Wiejski dom mieszkalny z zabudowaniem gospodarczym-stodoła,garaż. Pow. 130 m2, 5 pokoi, działka 2491 m2. Dojazd drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł379 m² 3 166,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:3 068 m²

Szukałeś dużego domu z możliwością prowadzenia działalności? To gospodarstwo idealnie się do tego nadaje. Dom o powierzchni 379 m z 1900 roku, wykonano z cegły, jest idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł18 400 m² 15,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka Głoska, wioska obok Miękini. Grunt rolny w przeważającej części w klasie III, w pozostałej części klasa IV. Działka leży przy trasie na Brzeg Dolny. Bezpośredni zjazd.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł37,90 m² 19 788,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

English below, we speak English/ ukr /ru Ulica Psie Budy 18-19, we Wrocławiu , na zachód od Placu Solnego , jeden z nielicznych zachowanych do dziś zaułków w ścisłym centrum Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł900 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej we wsi Orzeszków gm. Wińsko, blisko Ścinawy! Część wsi obejmuje Park Krajobrazowy Dolina Jezierzycy. Wieś jest popularnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 000 zł230 m² 9 560,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Mamy przyjemność zaproponować Państwu wyjątkowy dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 230,8 m , który w 2023 roku przeszedł kompleksową modernizację - techniczną, instalacyjną.